Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
730373 |
lø15-08 2020
|
12:00 | HIK |
2
-
1
|
15. aug 2020
12:00
HIK
2
Næstved
1
|
||||||||||||||
730375 |
lø15-08 2020
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
4
-
4
Straffesparkskonkurrence
8 - 9 |
15. aug 2020
12:00
AB
4
Næsby
4
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
730377 |
lø15-08 2020
|
13:00 | Nykøbing FC |
1
-
3
|
15. aug 2020
13:00
Nykøbing FC
1
Roskilde
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
730376 |
lø15-08 2020
|
14:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
0
-
4
|
15. aug 2020
14:00
B.93
0
Hvidovre IF
4
|
||||||||||||||
730374 |
lø15-08 2020
|
14:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
4
-
2
|
15. aug 2020
14:00
Kolding IF
4
HB Køge
2
|
||||||||||||||
730378 |
sø16-08 2020
|
12:30 | Slagelse Stadion |
2
-
6
|
16. aug 2020
12:30
Slagelse B&I
2
Viborg FF
6
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
730379 |
sø16-08 2020
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
1
-
2
|
16. aug 2020
15:15
SfB-Oure FA
1
Hobro IK
2
|
||||||||||||||
730385 |
lø22-08 2020
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
2
-
1
|
22. aug 2020
12:00
Hvidovre IF
2
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
730383 |
lø22-08 2020
|
12:45 | Herfølge Stadion |
3
-
1
|
22. aug 2020
12:45
HB Køge
3
AB
1
|
||||||||||||||
730384 |
lø22-08 2020
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
1
-
2
|
22. aug 2020
14:15
Næsby
1
B.93
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
730387 |
lø22-08 2020
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
4
-
1
|
22. aug 2020
14:15
Viborg FF
4
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
730381 |
lø22-08 2020
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
22. aug 2020
14:45
Næstved
2
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
730388 |
lø22-08 2020
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
3
-
4
|
22. aug 2020
15:15
SfB-Oure FA
3
FC Helsingør
4
|
||||||||||||||
730386 |
sø23-08 2020
|
14:00 | Roskilde Idrætspark |
3
-
0
|
23. aug 2020
14:00
Roskilde
3
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
730389 |
lø29-08 2020
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
2
-
1
|
29. aug 2020
12:00
AB
2
Næstved
1
|
||||||||||||||
730390 |
lø29-08 2020
|
12:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
3
-
2
|
29. aug 2020
12:00
Kolding IF
3
HIK
2
|
||||||||||||||
730392 |
lø29-08 2020
|
13:00 | Nykøbing FC |
0
-
1
|
29. aug 2020
13:00
Nykøbing FC
0
Næsby
1
|
||||||||||||||
730391 |
lø29-08 2020
|
14:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
3
-
1
|
29. aug 2020
14:00
B.93
3
HB Køge
1
|
||||||||||||||
730395 |
lø29-08 2020
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
3
-
4
|
29. aug 2020
15:15
FC Helsingør
3
Viborg FF
4
|
||||||||||||||
730393 |
sø30-08 2020
|
12:30 | Slagelse Stadion |
1
-
4
|
30. aug 2020
12:30
Slagelse B&I
1
Hvidovre IF
4
|
||||||||||||||
730404 |
fr04-09 2020
|
18:30 | Viborg FF´s anlæg |
3
-
0
|
04. sep 2020
18:30
Viborg FF
3
SfB-Oure FA
0
|
||||||||||||||
730398 |
lø05-09 2020
|
12:00 | HIK |
1
-
2
|
05. sep 2020
12:00
HIK
1
AB
2
|
||||||||||||||
730400 |
lø05-09 2020
|
12:45 | Herfølge Stadion |
3
-
1
|
05. sep 2020
12:45
HB Køge
3
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
730401 |
lø05-09 2020
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
3
-
0
|
05. sep 2020
14:15
Næsby
3
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
730397 |
lø05-09 2020
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
5
|
05. sep 2020
14:45
Næstved
1
B.93
5
|
||||||||||||||
730403 |
lø05-09 2020
|
15:30 | Roskilde Idrætspark |
0
-
1
|
05. sep 2020
15:30
Roskilde
0
FC Helsingør
1
|
||||||||||||||
730402 |
sø06-09 2020
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
1
-
3
|
06. sep 2020
12:00
Hvidovre IF
1
Hobro IK
3
|
||||||||||||||
730407 |
lø12-09 2020
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
2
-
0
|
12. sep 2020
12:00
AB
2
Kolding IF
0
|
||||||||||||||
730410 |
lø12-09 2020
|
12:00 | DS Arena (Hobro) |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
2
|
12. sep 2020
12:00
Hobro IK
2
Næsby
2
|
||||||||||||||
730405 |
lø12-09 2020
|
13:00 | Nykøbing FC |
0
-
5
|
12. sep 2020
13:00
Nykøbing FC
0
Næstved
5
|
||||||||||||||
730406 |
lø12-09 2020
|
14:00 | Kunst, B93 |
1
-
3
|
12. sep 2020
14:00
B.93
1
HIK
3
|
||||||||||||||
730411 |
lø12-09 2020
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
3
-
1
|
12. sep 2020
15:15
FC Helsingør
3
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
730408 |
sø13-09 2020
|
12:30 | Slagelse Stadion |
0
-
4
|
13. sep 2020
12:30
Slagelse B&I
0
HB Køge
4
|
||||||||||||||
730412 |
sø13-09 2020
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
0
-
2
|
13. sep 2020
15:15
SfB-Oure FA
0
Roskilde
2
|
||||||||||||||
730415 |
lø19-09 2020
|
12:00 | HIK |
7
-
1
|
19. sep 2020
12:00
HIK
7
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
730420 |
lø19-09 2020
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
19. sep 2020
12:00
Hvidovre IF
0
SfB-Oure FA
0
|
||||||||||||||
730418 |
lø19-09 2020
|
12:45 | Herfølge Stadion |
6
-
0
|
19. sep 2020
12:45
HB Køge
6
Hobro IK
0
|
||||||||||||||
730416 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
19. sep 2020
14:00
Kolding IF
2
B.93
2
|
||||||||||||||
730414 |
lø19-09 2020
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
6
-
2
|
19. sep 2020
14:45
Næstved
6
Slagelse B&I
2
|
||||||||||||||
730425 |
lø26-09 2020
|
10:00 | Kunst, B93 |
5
-
1
|
26. sep 2020
10:00
B.93
5
AB
1
|
||||||||||||||
730427 |
lø26-09 2020
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
2
-
1
|
26. sep 2020
14:15
Næsby
2
SfB-Oure FA
1
|
||||||||||||||
730428 |
lø26-09 2020
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
4
-
2
|
26. sep 2020
14:15
Viborg FF
4
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
730424 |
lø26-09 2020
|
15:00 | Nykøbing FC |
4
-
3
|
26. sep 2020
15:00
Nykøbing FC
4
Kolding IF
3
|
||||||||||||||
730426 |
lø26-09 2020
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
Straffesparkskonkurrence
7 - 6 -
3
|
26. sep 2020
15:15
FC Helsingør
3
HB Køge
3
|
||||||||||||||
730422 |
lø26-09 2020
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
Straffesparkskonkurrence
6 - 4 -
2
|
26. sep 2020
15:15
Hobro IK
2
Næstved
2
|
||||||||||||||
730423 |
sø27-09 2020
|
12:30 | Slagelse Stadion |
3
-
1
|
27. sep 2020
12:30
Slagelse B&I
3
HIK
1
|
||||||||||||||
730431 |
lø03-10 2020
|
12:00 | HIK |
3
-
1
|
03. okt 2020
12:00
HIK
3
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
730433 |
lø03-10 2020
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
6
-
1
|
03. okt 2020
12:00
AB
6
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
730437 |
lø03-10 2020
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
1
-
4
|
03. okt 2020
12:00
Hvidovre IF
1
Roskilde
4
|
||||||||||||||
730432 |
lø03-10 2020
|
14:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
3
-
2
|
03. okt 2020
14:00
Kolding IF
3
Slagelse B&I
2
|
||||||||||||||
730436 |
lø03-10 2020
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
5 - 7 |
03. okt 2020
14:15
Næsby
3
Viborg FF
3
|
||||||||||||||
730430 |
lø03-10 2020
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
2
|
03. okt 2020
14:45
Næstved
1
FC Helsingør
2
|
||||||||||||||
730435 |
sø04-10 2020
|
12:45 | Herfølge Stadion |
2
-
1
|
04. okt 2020
12:45
HB Køge
2
SfB-Oure FA
1
|
||||||||||||||
730440 |
lø10-10 2020
|
12:00 | DS Arena (Hobro) |
2
-
3
|
10. okt 2020
12:00
Hobro IK
2
Kolding IF
3
|
||||||||||||||
730443 |
lø10-10 2020
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
Straffesparkskonkurrence
6 - 4 -
1
|
10. okt 2020
14:15
Viborg FF
1
HB Køge
1
|
||||||||||||||
730442 |
lø10-10 2020
|
15:00 | Nykøbing FC |
0
-
10
|
10. okt 2020
15:00
Nykøbing FC
0
B.93
10
|
||||||||||||||
730439 |
lø10-10 2020
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
4
-
1
|
10. okt 2020
15:15
FC Helsingør
4
HIK
1
|
||||||||||||||
730444 |
lø10-10 2020
|
15:30 | Roskilde Idrætspark |
3
-
2
|
10. okt 2020
15:30
Roskilde
3
Næsby
2
|
||||||||||||||
730441 |
sø11-10 2020
|
12:30 | Slagelse Stadion |
3
-
2
|
11. okt 2020
12:30
Slagelse B&I
3
AB
2
|
||||||||||||||
730465 |
lø17-10 2020
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
4
-
4
Straffesparkskonkurrence
14 - 15 |
17. okt 2020
12:00
AB
4
Hobro IK
4
|
||||||||||||||
730468 |
lø17-10 2020
|
12:45 | Herfølge Stadion |
3
-
0
|
17. okt 2020
12:45
HB Køge
3
Roskilde
0
|
||||||||||||||
730464 |
lø17-10 2020
|
14:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
0
-
6
|
17. okt 2020
14:00
Kolding IF
0
FC Helsingør
6
|
||||||||||||||
730469 |
lø17-10 2020
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
0
-
1
|
17. okt 2020
14:15
Næsby
0
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
730610 |
lø17-10 2020
|
15:15 | SfB Ryttervej |
2
-
1
|
17. okt 2020
15:15
SfB-Oure FA
2
HIK
1
|
||||||||||||||
730473 |
fr23-10 2020
|
19:45 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
5
-
0
|
23. okt 2020
19:45
FC Helsingør
5
AB
0
|
||||||||||||||
730476 |
lø24-10 2020
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
3
-
1
|
24. okt 2020
12:00
Hvidovre IF
3
HB Køge
1
|
||||||||||||||
730471 |
lø24-10 2020
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
5
-
2
|
24. okt 2020
14:15
Viborg FF
5
HIK
2
|
||||||||||||||
730472 |
lø24-10 2020
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 5 |
24. okt 2020
15:15
SfB-Oure FA
2
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
730470 |
lø24-10 2020
|
15:30 | Roskilde Idrætspark |
3
-
0
|
24. okt 2020
15:30
Roskilde
3
Næstved
0
|
||||||||||||||
730475 |
sø25-10 2020
|
12:30 | Slagelse Stadion |
3
-
1
|
25. okt 2020
12:30
Slagelse B&I
3
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
730474 |
sø25-10 2020
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
2
-
3
|
25. okt 2020
15:15
Hobro IK
2
B.93
3
|
||||||||||||||
730479 |
lø31-10 2020
|
12:00 | HIK |
5
-
3
|
31. okt 2020
12:00
HIK
5
Roskilde
3
|
||||||||||||||
730481 |
lø31-10 2020
|
12:00 | Akademisk Boldklub, Kunstgræs |
1
-
0
|
31. okt 2020
12:00
AB
1
SfB-Oure FA
0
|
||||||||||||||
730485 |
lø31-10 2020
|
12:45 | Herfølge Stadion |
5
-
4
|
31. okt 2020
12:45
HB Køge
5
Næsby
4
|
||||||||||||||
730483 |
lø31-10 2020
|
13:00 | Nykøbing FC |
0
-
1
|
31. okt 2020
13:00
Nykøbing FC
0
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
730487 |
lø07-11 2020
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
3
-
0
|
07. nov 2020
12:00
Hvidovre IF
3
HIK
0
|
||||||||||||||
730489 |
lø07-11 2020
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
6
-
1
|
07. nov 2020
14:15
Viborg FF
6
AB
1
|
||||||||||||||
730486 |
lø07-11 2020
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
6
-
2
|
07. nov 2020
14:15
Næsby
6
Næstved
2
|
||||||||||||||
730490 |
lø07-11 2020
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
2
-
1
|
07. nov 2020
15:15
SfB-Oure FA
2
B.93
1
|
||||||||||||||
730491 |
lø07-11 2020
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
8
-
0
|
07. nov 2020
15:15
FC Helsingør
8
Nykøbing FC
0
|
||||||||||||||
730492 |
lø07-11 2020
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
Straffesparkskonkurrence
7 - 6 -
2
|
07. nov 2020
15:15
Hobro IK
2
Slagelse B&I
2
|
||||||||||||||
730488 |
lø07-11 2020
|
15:30 | Roskilde Idrætspark |
3
-
1
|
07. nov 2020
15:30
Roskilde
3
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
730495 |
lø14-11 2020
|
12:00 | HIK |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
14. nov 2020
12:00
HIK
2
Næsby
2
|
||||||||||||||
730496 |
lø14-11 2020
|
12:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
Straffesparkskonkurrence
5 - 4 -
4
|
14. nov 2020
12:00
Kolding IF
4
Hvidovre IF
4
|
||||||||||||||
730497 |
lø14-11 2020
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
14. nov 2020
12:00
AB
0
Roskilde
0
|
||||||||||||||
730498 |
lø14-11 2020
|
12:00 | Kunst, B93 |
1
-
4
|
14. nov 2020
12:00
B.93
1
Viborg FF
4
|
||||||||||||||
730499 |
lø14-11 2020
|
13:00 | Nykøbing FC |
0
-
4
|
14. nov 2020
13:00
Nykøbing FC
0
SfB-Oure FA
4
|
||||||||||||||
730494 |
lø14-11 2020
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
0
-
2
|
14. nov 2020
14:45
Næstved
0
HB Køge
2
|
||||||||||||||
730500 |
sø15-11 2020
|
12:30 | Slagelse Stadion |
3
-
7
|
15. nov 2020
12:30
Slagelse B&I
3
FC Helsingør
7
|
||||||||||||||
730505 |
lø21-11 2020
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
4
-
3
|
21. nov 2020
12:00
Hvidovre IF
4
AB
3
|
||||||||||||||
730507 |
lø21-11 2020
|
13:00 | Hald Ege Efterskole Kunstgræs |
2
-
1
|
21. nov 2020
13:00
Viborg FF
2
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
730504 |
lø21-11 2020
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
6 - 7 |
21. nov 2020
14:15
Næsby
2
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
730508 |
lø21-11 2020
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
3
-
1
|
21. nov 2020
15:15
SfB-Oure FA
3
Slagelse B&I
1
|
||||||||||||||
730509 |
lø21-11 2020
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
4
-
1
|
21. nov 2020
15:15
FC Helsingør
4
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
730506 |
lø21-11 2020
|
15:30 | Roskilde Idrætspark |
3
-
1
|
21. nov 2020
15:30
Roskilde
3
B.93
1
|
||||||||||||||
730466 |
lø28-11 2020
|
14:00 | Kunst, B93 |
5
-
1
|
28. nov 2020
14:00
B.93
5
Slagelse B&I
1
|
||||||||||||||
730462 |
lø28-11 2020
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
4
|
28. nov 2020
14:45
Næstved
1
Viborg FF
4
|
||||||||||||||
730394 |
lø28-11 2020
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
1
-
5
|
28. nov 2020
15:15
Hobro IK
1
Roskilde
5
|
||||||||||||||
730419 |
lø05-12 2020
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
1
-
2
|
05. dec 2020
14:15
Næsby
1
FC Helsingør
2
|
||||||||||||||
730535 |
lø27-03 2021
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
Straffesparkskonkurrence
9 - 8 -
2
|
27. mar 2021
12:00
AB
2
HIK
2
|
||||||||||||||
730534 |
lø27-03 2021
|
14:00 | Kunst, B93 |
Straffesparkskonkurrence
4 - 3 -
0
|
27. mar 2021
14:00
B.93
0
Næstved
0
|
||||||||||||||
730537 |
lø27-03 2021
|
15:15 | Nykøbing FC |
1
-
6
|
27. mar 2021
15:15
Nykøbing FC
1
HB Køge
6
|
||||||||||||||
730539 |
lø27-03 2021
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
4
-
2
|
27. mar 2021
15:15
Hobro IK
4
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
730540 |
lø27-03 2021
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
6 - 7 |
27. mar 2021
15:15
FC Helsingør
3
Roskilde
3
|
||||||||||||||
730538 |
sø28-03 2021
|
12:30 | Slagelse Stadion |
2
-
3
|
28. mar 2021
12:30
Slagelse B&I
2
Næsby
3
|
||||||||||||||
730524 |
to01-04 2021
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
0
-
9
|
01. apr 2021
15:15
Hobro IK
0
Viborg FF
9
|
||||||||||||||
730523 |
fr02-04 2021
|
13:00 | Slagelse Stadion |
0
-
3
|
02. apr 2021
13:00
Slagelse B&I
0
Roskilde
3
|
||||||||||||||
730520 |
lø03-04 2021
|
13:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
0
-
3
|
03. apr 2021
13:00
AB
0
HB Køge
3
|
||||||||||||||
730521 |
lø03-04 2021
|
13:15 | Kunst, B93 |
8
-
2
|
03. apr 2021
13:15
B.93
8
Næsby
2
|
||||||||||||||
730518 |
lø03-04 2021
|
14:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
3
-
0
|
03. apr 2021
14:00
Kolding IF
3
Næstved
0
|
||||||||||||||
730522 |
lø03-04 2021
|
15:15 | Nykøbing FC |
0
-
3
|
03. apr 2021
15:15
Nykøbing FC
0
Hvidovre IF
3
|
||||||||||||||
730525 |
ma05-04 2021
|
14:00 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
6
-
1
|
05. apr 2021
14:00
FC Helsingør
6
SfB-Oure FA
1
|
||||||||||||||
730421 |
ma05-04 2021
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
0
-
1
|
05. apr 2021
14:15
Viborg FF
0
Roskilde
1
|
||||||||||||||
730547 |
lø10-04 2021
|
10:15 | Hvidovre IF's baner |
1
-
4
|
10. apr 2021
10:15
Hvidovre IF
1
FC Helsingør
4
|
||||||||||||||
730545 |
lø10-04 2021
|
12:45 | Herfølge Stadion |
4
-
1
|
10. apr 2021
12:45
HB Køge
4
Slagelse B&I
1
|
||||||||||||||
730544 |
lø10-04 2021
|
14:00 | Metropolis Arena (kunst) |
2
-
3
|
10. apr 2021
14:00
Kolding IF
2
AB
3
|
||||||||||||||
730543 |
lø10-04 2021
|
14:30 | HIK |
2
-
1
|
10. apr 2021
14:30
HIK
2
B.93
1
|
||||||||||||||
730542 |
lø10-04 2021
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
4
-
1
|
10. apr 2021
14:45
Næstved
4
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
730546 |
lø10-04 2021
|
15:15 | ALPI Arena Næsby |
4
-
1
|
10. apr 2021
15:15
Næsby
4
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
730548 |
lø10-04 2021
|
15:30 | Roskilde Idrætspark |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
6 - 8 |
10. apr 2021
15:30
Roskilde
3
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
730438 |
ti13-04 2021
|
18:30 | Oure Idrætsskole |
3
-
0
|
13. apr 2021
18:30
SfB-Oure FA
3
Næstved
0
|
||||||||||||||
730557 |
lø17-04 2021
|
12:00 | Roskilde Idrætspark |
0
-
2
|
17. apr 2021
12:00
Roskilde
0
Viborg FF
2
|
||||||||||||||
730552 |
lø17-04 2021
|
14:00 | Kunst, B93 |
0
-
4
|
17. apr 2021
14:00
B.93
0
Kolding IF
4
|
||||||||||||||
730551 |
lø17-04 2021
|
15:15 | Nykøbing FC |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
7 - 8 |
17. apr 2021
15:15
Nykøbing FC
1
HIK
1
|
||||||||||||||
730554 |
lø17-04 2021
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
2
-
4
|
17. apr 2021
15:15
Hobro IK
2
HB Køge
4
|
||||||||||||||
730555 |
lø17-04 2021
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
4
-
1
|
17. apr 2021
15:15
FC Helsingør
4
Næsby
1
|
||||||||||||||
730556 |
lø17-04 2021
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
Straffesparkskonkurrence
5 - 4 -
1
|
17. apr 2021
15:15
SfB-Oure FA
1
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
730550 |
sø18-04 2021
|
12:30 | Slagelse Stadion |
2
-
1
|
18. apr 2021
12:30
Slagelse B&I
2
Næstved
1
|
||||||||||||||
730541 |
on21-04 2021
|
16:15 | Oure Idrætsskole |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
21. apr 2021
16:15
SfB-Oure FA
1
Viborg FF
1
|
||||||||||||||
730559 |
lø24-04 2021
|
12:00 | HIK |
2
-
0
|
24. apr 2021
12:00
HIK
2
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
730561 |
lø24-04 2021
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
0
-
3
|
24. apr 2021
12:00
AB
0
B.93
3
|
||||||||||||||
730562 |
lø24-04 2021
|
12:45 | Herfølge Stadion |
0
-
3
|
24. apr 2021
12:45
HB Køge
0
FC Helsingør
3
|
||||||||||||||
730558 |
lø24-04 2021
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
3
|
24. apr 2021
14:45
Næstved
1
Hobro IK
3
|
||||||||||||||
730563 |
lø24-04 2021
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
2
-
0
|
24. apr 2021
15:15
SfB-Oure FA
2
Næsby
0
|
||||||||||||||
730564 |
sø25-04 2021
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
2
-
5
|
25. apr 2021
12:00
Hvidovre IF
2
Viborg FF
5
|
||||||||||||||
730503 |
on28-04 2021
|
18:30 | Herfølge Stadion Kunst |
3
-
1
|
28. apr 2021
18:30
HB Køge
3
HIK
1
|
||||||||||||||
730572 |
lø01-05 2021
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
5
-
1
|
01. maj 2021
14:15
Viborg FF
5
Næsby
1
|
||||||||||||||
730571 |
lø01-05 2021
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
0
-
3
|
01. maj 2021
15:15
SfB-Oure FA
0
HB Køge
3
|
||||||||||||||
730566 |
lø01-05 2021
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
10
-
1
|
01. maj 2021
15:15
FC Helsingør
10
Næstved
1
|
||||||||||||||
730567 |
lø01-05 2021
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
Straffesparkskonkurrence
8 - 7 -
3
|
01. maj 2021
15:15
Hobro IK
3
HIK
3
|
||||||||||||||
730569 |
lø01-05 2021
|
15:15 | Nykøbing FC |
2
-
3
|
01. maj 2021
15:15
Nykøbing FC
2
AB
3
|
||||||||||||||
730568 |
sø02-05 2021
|
12:30 | Slagelse Stadion |
0
-
2
|
02. maj 2021
12:30
Slagelse B&I
0
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
730573 |
sø02-05 2021
|
14:30 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
02. maj 2021
14:30
Roskilde
3
Hvidovre IF
3
|
||||||||||||||
730575 |
lø08-05 2021
|
12:00 | HIK |
4
-
6
|
08. maj 2021
12:00
HIK
4
FC Helsingør
6
|
||||||||||||||
730577 |
lø08-05 2021
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
2
-
1
|
08. maj 2021
12:00
AB
2
Slagelse B&I
1
|
||||||||||||||
730606 |
lø08-05 2021
|
12:45 | Herfølge Stadion |
0
-
2
|
08. maj 2021
12:45
HB Køge
0
Viborg FF
2
|
||||||||||||||
730605 |
lø08-05 2021
|
14:00 | Kunst, B93 |
4
-
1
|
08. maj 2021
14:00
B.93
4
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
730607 |
lø08-05 2021
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
2
-
3
|
08. maj 2021
14:15
Næsby
2
Roskilde
3
|
||||||||||||||
730576 |
lø08-05 2021
|
14:15 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
6
-
1
|
08. maj 2021
14:15
Kolding IF
6
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
730574 |
lø08-05 2021
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
3
-
1
|
08. maj 2021
14:45
Næstved
3
SfB-Oure FA
1
|
||||||||||||||
730527 |
to13-05 2021
|
12:00 | HIK |
2
-
1
|
13. maj 2021
12:00
HIK
2
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
730528 |
to13-05 2021
|
12:45 | Herfølge Stadion |
6
-
2
|
13. maj 2021
12:45
HB Køge
6
B.93
2
|
||||||||||||||
730529 |
to13-05 2021
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
1
-
2
|
13. maj 2021
14:15
Næsby
1
Nykøbing FC
2
|
||||||||||||||
730532 |
to13-05 2021
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
5
-
2
|
13. maj 2021
14:15
Viborg FF
5
FC Helsingør
2
|
||||||||||||||
730526 |
to13-05 2021
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
0
|
13. maj 2021
14:45
Næstved
1
AB
0
|
||||||||||||||
730531 |
to13-05 2021
|
15:30 | Roskilde Idrætspark |
6
-
0
|
13. maj 2021
15:30
Roskilde
6
Hobro IK
0
|
||||||||||||||
730616 |
sø16-05 2021
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
2
-
1
|
16. maj 2021
12:00
Hvidovre IF
2
Næsby
1
|
||||||||||||||
730613 |
sø16-05 2021
|
12:30 | Slagelse Stadion |
1
-
4
|
16. maj 2021
12:30
Slagelse B&I
1
B.93
4
|
||||||||||||||
730609 |
sø16-05 2021
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
7
-
0
|
16. maj 2021
14:15
Viborg FF
7
Næstved
0
|
||||||||||||||
730463 |
sø16-05 2021
|
14:30 | HIK |
4
-
2
|
16. maj 2021
14:30
HIK
4
SfB-Oure FA
2
|
||||||||||||||
730611 |
sø16-05 2021
|
15:15 | Pedella Park Kunstgræs |
0
-
3
|
16. maj 2021
15:15
FC Helsingør
0
Kolding IF
3
|
||||||||||||||
730612 |
sø16-05 2021
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
2 - 4 |
16. maj 2021
15:15
Hobro IK
0
AB
0
|
||||||||||||||
730615 |
sø16-05 2021
|
15:30 | Roskilde Idrætspark |
5
-
2
|
16. maj 2021
15:30
Roskilde
5
HB Køge
2
|
||||||||||||||
730515 |
on19-05 2021
|
19:00 | Viborg FF´s anlæg |
8
-
1
|
19. maj 2021
19:00
Viborg FF
8
Slagelse B&I
1
|
||||||||||||||
730618 |
lø22-05 2021
|
12:00 | HIK |
1
-
3
|
22. maj 2021
12:00
HIK
1
Viborg FF
3
|
||||||||||||||
730620 |
lø22-05 2021
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
1
-
2
|
22. maj 2021
12:00
AB
1
FC Helsingør
2
|
||||||||||||||
730617 |
lø22-05 2021
|
12:30 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
0
-
8
|
22. maj 2021
12:30
Næstved
0
Roskilde
8
|
||||||||||||||
730623 |
lø22-05 2021
|
12:45 | Herfølge Stadion |
3
-
0
|
22. maj 2021
12:45
HB Køge
3
Hvidovre IF
0
|
||||||||||||||
730619 |
lø22-05 2021
|
13:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
4
-
3
|
22. maj 2021
13:00
Kolding IF
4
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
730622 |
lø22-05 2021
|
13:00 | Lollands Bank Park |
5
-
1
|
22. maj 2021
13:00
Nykøbing FC
5
Slagelse B&I
1
|
||||||||||||||
730621 |
lø22-05 2021
|
14:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
2
-
1
|
22. maj 2021
14:00
B.93
2
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
730478 |
ti25-05 2021
|
19:00 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
2
-
4
|
25. maj 2021
19:00
Næstved
2
Hvidovre IF
4
|
||||||||||||||
730625 |
lø29-05 2021
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
8
-
0
|
29. maj 2021
12:00
Hvidovre IF
8
Næstved
0
|
||||||||||||||
730632 |
lø29-05 2021
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 6 |
29. maj 2021
14:15
Næsby
2
HB Køge
2
|
||||||||||||||
730627 |
lø29-05 2021
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
4
-
2
|
29. maj 2021
14:15
Viborg FF
4
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
730628 |
lø29-05 2021
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
3
-
0
|
29. maj 2021
15:15
SfB-Oure FA
3
AB
0
|
||||||||||||||
730629 |
lø29-05 2021
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
7
-
2
|
29. maj 2021
15:15
FC Helsingør
7
B.93
2
|
||||||||||||||
730630 |
lø29-05 2021
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
6
-
0
|
29. maj 2021
15:15
Hobro IK
6
Nykøbing FC
0
|
||||||||||||||
730626 |
lø29-05 2021
|
15:30 | Roskilde Idrætspark |
3
-
1
|
29. maj 2021
15:30
Roskilde
3
HIK
1
|
||||||||||||||
730636 |
lø05-06 2021
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
2 - 4 |
05. jun 2021
12:00
AB
0
Viborg FF
0
|
||||||||||||||
730634 |
lø05-06 2021
|
12:00 | HIK |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
2
|
05. jun 2021
12:00
HIK
2
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
730637 |
lø05-06 2021
|
14:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
1
-
8
|
05. jun 2021
14:00
B.93
1
SfB-Oure FA
8
|
||||||||||||||
730635 |
lø05-06 2021
|
14:15 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
4
-
4
Straffesparkskonkurrence
7 - 9 |
05. jun 2021
14:15
Kolding IF
4
Roskilde
4
|
||||||||||||||
730633 |
lø05-06 2021
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
3
-
0
|
05. jun 2021
14:45
Næstved
3
Næsby
0
|
||||||||||||||
730638 |
lø05-06 2021
|
15:15 | Nykøbing FC |
1
-
6
|
05. jun 2021
15:15
Nykøbing FC
1
FC Helsingør
6
|
||||||||||||||
730639 |
sø06-06 2021
|
11:00 | Slagelse Stadion |
3
-
1
|
06. jun 2021
11:00
Slagelse B&I
3
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
730560 |
ti08-06 2021
|
18:30 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
5
-
1
|
08. jun 2021
18:30
Kolding IF
5
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
730482 |
ti08-06 2021
|
19:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
0
-
7
|
08. jun 2021
19:00
B.93
0
FC Helsingør
7
|
||||||||||||||
730530 |
on09-06 2021
|
19:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
2
-
3
|
09. jun 2021
19:00
Hvidovre IF
2
Slagelse B&I
3
|
||||||||||||||
730641 |
on09-06 2021
|
19:00 | Herfølge Stadion |
0
-
1
|
09. jun 2021
19:00
HB Køge
0
Næstved
1
|
||||||||||||||
730643 |
lø12-06 2021
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
1
-
2
|
12. jun 2021
12:00
Hvidovre IF
1
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
730644 |
lø12-06 2021
|
14:15 | Roskilde Idrætspark |
3
-
0
|
12. jun 2021
14:15
Roskilde
3
AB
0
|
||||||||||||||
730645 |
lø12-06 2021
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
3
-
0
|
12. jun 2021
14:15
Viborg FF
3
B.93
0
|
||||||||||||||
730642 |
lø12-06 2021
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
0
-
1
|
12. jun 2021
14:15
Næsby
0
HIK
1
|
||||||||||||||
730647 |
lø12-06 2021
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
UHT
|
12. jun 2021
15:15
FC Helsingør
Slagelse B&I
UHT
|
||||||||||||||
730646 |
sø13-06 2021
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
3
-
0
|
13. jun 2021
15:15
SfB-Oure FA
3
Nykøbing FC
0
|
||||||||||||||
730480 |
ti15-06 2021
|
18:30 | Autocentralen Park (kunstgræs) |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
15. jun 2021
18:30
Kolding IF
1
Viborg FF
1
|
||||||||||||||
730656 |
lø19-06 2021
|
12:00 | Slagelse Stadion |
2
-
1
|
19. jun 2021
12:00
Slagelse B&I
2
SfB-Oure FA
1
|
||||||||||||||
730651 |
lø19-06 2021
|
13:00 | HIK |
5
-
1
|
19. jun 2021
13:00
HIK
5
HB Køge
1
|
||||||||||||||
730655 |
lø19-06 2021
|
13:00 | Nykøbing FC |
0
-
8
|
19. jun 2021
13:00
Nykøbing FC
0
Viborg FF
8
|
||||||||||||||
730654 |
lø19-06 2021
|
14:00 | Kunst, B93 |
4
-
2
|
19. jun 2021
14:00
B.93
4
Roskilde
2
|
||||||||||||||
730652 |
lø19-06 2021
|
14:15 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
3
-
1
|
19. jun 2021
14:15
Kolding IF
3
Næsby
1
|
||||||||||||||
730653 |
lø19-06 2021
|
15:15 | Akademisk Boldklub |
1
-
3
|
19. jun 2021
15:15
AB
1
Hvidovre IF
3
|
||||||||||||||
730657 |
lø19-06 2021
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
0
-
3
|
19. jun 2021
15:15
Hobro IK
0
FC Helsingør
3
|
||||||||||||||
730516 |
fr25-06 2021
|
14:00 | DS Arena (Hobro) |
0
-
3
|
25. jun 2021
14:00
Hobro IK
0
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
730512 |
lø26-06 2021
|
12:00 | ALPI Arena Næsby |
1
-
1
|
26. jun 2021
12:00
Næsby
1
AB
1
|
||||||||||||||
730513 |
lø26-06 2021
|
12:00 | PRO VENTILATION ARENA |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
5 - 7 |
26. jun 2021
12:00
Hvidovre IF
3
B.93
3
|
||||||||||||||
730510 |
lø26-06 2021
|
12:30 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
26. jun 2021
12:30
Næstved
1
HIK
1
|
||||||||||||||
730511 |
lø26-06 2021
|
12:45 | Herfølge Stadion |
4
-
2
|
26. jun 2021
12:45
HB Køge
4
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
730514 |
lø26-06 2021
|
14:15 | Roskilde Idrætspark |
9
-
2
|
26. jun 2021
14:15
Roskilde
9
Nykøbing FC
2
|
Alle uafgjorte kampe i U17 liga og U17 divisionen i sæsonen 2020/2021 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.
Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.