U7 dr (16) ½ banestævne Hedehushallen 8/1-2023, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
420409
08-01 2023
12:20 Greve Fodbold Rosenhøj BK (2) Hedehushallen Bane 1 Fløng-Hedehusene Fodbold
08. jan 2023
12:20
Greve Fodbold
Rosenhøj BK (2)
420410
08-01 2023
12:30 Taastrup FC (3) Glostrup (3) Hedehushallen Bane 1 Fløng-Hedehusene Fodbold
08. jan 2023
12:30
Taastrup FC (3)
Glostrup (3)
420411
08-01 2023
12:40 VG Fodbold (2) Greve Fodbold Hedehushallen Bane 1 Fløng-Hedehusene Fodbold
08. jan 2023
12:40
VG Fodbold (2)
Greve Fodbold
420412
08-01 2023
12:50 Rosenhøj BK (2) Taastrup FC (3) Hedehushallen Bane 1 Fløng-Hedehusene Fodbold
08. jan 2023
12:50
Rosenhøj BK (2)
Taastrup FC (3)
420413
08-01 2023
13:00 Glostrup (3) VG Fodbold (2) Hedehushallen Bane 1 Fløng-Hedehusene Fodbold
08. jan 2023
13:00
Glostrup (3)
VG Fodbold (2)
420414
08-01 2023
13:10 Greve Fodbold Taastrup FC (3) Hedehushallen Bane 1 Fløng-Hedehusene Fodbold
08. jan 2023
13:10
Greve Fodbold
Taastrup FC (3)
420415
08-01 2023
13:20 VG Fodbold (2) Rosenhøj BK (2) Hedehushallen Bane 1 Fløng-Hedehusene Fodbold
08. jan 2023
13:20
VG Fodbold (2)
Rosenhøj BK (2)
420416
08-01 2023
13:30 Glostrup (3) Greve Fodbold Hedehushallen Bane 1 Fløng-Hedehusene Fodbold
08. jan 2023
13:30
Glostrup (3)
Greve Fodbold
420417
08-01 2023
13:40 Taastrup FC (3) VG Fodbold (2) Hedehushallen Bane 1 Fløng-Hedehusene Fodbold
08. jan 2023
13:40
Taastrup FC (3)
VG Fodbold (2)
420418
08-01 2023
13:50 Rosenhøj BK (2) Glostrup (3) Hedehushallen Bane 1 Fløng-Hedehusene Fodbold
08. jan 2023
13:50
Rosenhøj BK (2)
Glostrup (3)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der er ingen niveaudeling så husk at stille lige hold.
Mødetid er senest 20 min. før puljestart.
Husk at melde jer ved tidtagerbordet.

Førstnævnte hold stiller bane/kampleder til rådighed.
Sidstnævnte hold giver bolden op ved banens midte fra kampens start.

Spilletid: 8 minutter pr. kamp
Der spilles 4 mod 4 og med højest 2 udskiftere. 
Der spilles uden målmand, som i udendørs 3-mands. 

Hvis evt. oversidderkampe ikke besættes af nye hold, vil programmet blive ændret dagene op til stævnet, så der stadig er fire kampe til hver.

Husk tilmeldingen til ½ bane medaljestævnerne i februar/marts åbner for tilmelding 08/01-23.

Spilleregler.

Oversigt over alle ½ banestævner.

Log ind