TOURPLAN TIL PIGERAKETTEN I øst

  • Uge 16

    • 17:00 - 20:00

      Hundige BK

      Hundige Boldfælled, Hedelunden 2
      2670 Greve
    • 12:00 - 15:00

      Farum BK

      Farum BK, Stavnsholtvej 35A
      3520 Farum
  • Uge 17

    • 14:30 - 17:30

      Vemmelev BK

      Vemmelevhallen, Skolevej 2B
      4241 Vemmelev
    • 15:00 - 18:00

      Langebæk Alliancen

      Rema1000 Park Stensved
      4773 Stensved
    • 16:00 - 19:00

      B 1938

      Kirkevej 19B
      4872 Idestrup
    • 17:00 - 20:00

      Marienlyst

      Windelsvej 138
      5000 Odense C
    • 16:00 - 19:00

      Ringe BK

      Floravej 17C
      5750 Ringe
    • 10:00 - 13:00

      Boldklubben Hellas

      Engdraget 2
      2500 Valby
  • Uge 18

    • 11:30 - 14:30

      Strib IF

      Ny Billeshavevej 1-3
      5500 Middelfart
    • 13:00 - 16:00

      Dalum IF

      Dalumvej 95 D
      5250 Odense Sv
    • 16:00 - 19:00

      Tårnby FF

      Ugandavej 105
      2770 Kastrup
    • 10:00 - 13:00

      Greve Fodbold

      Lillevangsvej 88
      2670 Greve
    • 12:00 - 15:00

      Ishøj IF

      Vejledalen 17
      2635 Ishøj
  • Uge 19

    • 10:00 - 13:00

      Stenlille IF

      Stenlillehallen, Idrætsvej 4
      4295 Stenlille
    • 17:00 - 20:00

      Herstedøster IC

      Bymosevej 4
      2620 Albertslund
    • 16:00 - 19:00

      AB Tårnby

      AB Tårnby, Gemmas Allé 41
      2770 Kastrup
    • 10:00 - 13:00

      Gilleleje FK

      Nellerupgård Stadion, Idrætsvej 8
      3250 Gilleleje
  • Uge 20

    • 13:30 - 16:30

      FC Bella

      Mørkhøj Skole, Ilbjerg Allé 25
      2860 Søborg
    • 16:00 - 19:00

      Otterup B & IK

      Bryggerivej 2
      5450 Otterup
    • 11:00 - 14:00

      Aarup BK

      Stadionvej 13
      5560 Aarup
    • 17:00 - 20:00

      Snekkersten IF

      Agnetevej 1
      3070 Snekkersten
    • 17:00 - 20:00

      Hillerød Fodbold

      Ødamsvej 38
      3400 Hillerød
    • 13:00 - 16:00

      Gentofte-Vangede Idrætsforening

      Mosebuen 28 B
      2820 Gentofte
  • Uge 21

    • 17:00 - 20:00

      B. 73, Slagelse

      Hjorthøjvej 57
      4200 Slagelse
    • 15:00 - 18:00

      AIK 65 Strøby Fodbold

      Strøby Idrætscenter, Lendrumvej 3
      4671 Strøby
    • 13:00 - 16:00

      Store Heddinge BK

      Parkvej 5
      4660 Store Heddinge
    • 10:00 - 13:00

      Langeskov IF

      Børmosevej 5
      5550 Langeskov
  • Uge 22

    • 13:00 - 16:00

      Hesselager Fodbold

      Østergade 52
      5874 Hesselager
    • 16:00 - 19:00

      Solrød FC

      Tingsryds Allé 27A
      2680 Solrød Strand
    • 13:00 - 16:00

      KFUMs Boldklub

      Nøkkerosevej 23
      2400 København NV
    • 13:00 - 16:00

      Sundby Boldklub

      Raffinaderivej 3
      2300 København S
    • 10:00 - 13:00

      Jyllinge FC

      Spraglehøj Idrætsanlæg, Baunegårdsvej 80
      4040 Jyllinge
  • Uge 23

    • 16:00 - 19:00

      Bogense G & IF

      Bogense Stadion
      5400 Bogense
    • 13:00 - 16:00

      Aarslev BK

      Kirkevej 14A
      5792 Årslev
    • 10:00 - 13:00

      Hasle IF

      Damløkkevej 19
      3790 Hasle
    • 10:00 - 13:00

      Svaneke Idræts Klub

      Sydskovvej 4
      3740 Svaneke
  • Uge 24

    • 13:00 - 16:00

      Boldklubben Union

      Genforeningspladsen 53
      2400 København NV
    • 08:30 - 11:30

      Ejby IF Fodbold

      Skovvang 1, Ejby
      4623 Lille Skensved
    • 17:00 - 20:00

      MG & BK

      Færøvej 54
      5500 Middelfart
    • 15:30 - 18:30

      B1913

      Campusvej 55
      5230 Odense M
    • 10:00 - 13:00

      Næsby BK

      Stærehusvej 31
      5270 Odense N
    • 10:00 - 13:00

      ØB

      Arkonavej 10B
      5000 Odense C
  • Uge 25

    • 16:00 - 19:00

      IF Bytoften 11m

      Gladsaxe Skole, Ræveholmen 1
      2860 Søborg
    • 17:00 - 20:00

      Raklev GI

      Elledevej 29
      4400 Kalundborg
    • 15:00 - 18:00

      Borup IF

      Hovedgaden 65
      4140 Borup
    • 12:00 - 15:00

      Måløv BK

      Måløv Hovedgade 48
      2760 Måløv
  • Uge 26

    • 16:00 - 19:00

      Albertslund IF

      Albertslund Stadion, Skallerne 14
      2620 Albertslund
    • 17:00 - 20:00

      Melby-Liseleje IF

      Tollerupvej 27 B
      3370 Melby
  • Uge 32

    • 17:00 - 20:00

      Rosenhøj BK

      Kettegård Allé 2
      2650 Hvidovre
  • Uge 33

    • 17:00 - 20:00

      Tårup IF

      Sportsvænget 4
      5871 Frørup
    • 16:30 - 19:30

      Haslev FC

      Stadionvej 10
      4690 Haslev
    • 10:00 - 13:00

      Køge BK

      Ved Stadion 6
      4600 Køge
    • 10:00 - 13:00

      Fodboldklubben Sorø Freja

      Sorø Stadion, Ringstedvej 20
      4180 Sorø
  • Uge 34

    • 13:00 - 16:00

      FK Sydsjælland 05

      Fladså Hallen , Mogenstrup Parkvej 10, Mogenstrup
      4700 Næstved
    • 16:00 - 19:00

      B. 1973, Herlev

      Elverhøjen 64
      2730 Herlev
    • 10:00 - 13:00

      Vordingborg IF

      Morten Olsens Alle 2
      4760 Vordingborg
    • 12:00 - 15:00

      Køge Nord FC

      Rishøj Stadion, Lyngvej 12 B
      4600 Køge
  • Uge 35

    • 09:30 - 12:30

      OKS

      Østerbæksvej 125
      5000 Odense C
    • 12:30 - 15:30

      Rønne IK

      Torneværksvej 1
      3700 Rønne
    • 10:00 - 13:00

      Boldklubben Fremad Valby

      Julius Andersens Vej 8
      2450 København SV
    • 10:00 - 13:00

      Ølstykke FC

      Tranekærvej 3
      3650 Ølstykke
  • Uge 36

    • 09:30 - 12:30

      OKS

      Østerbæksvej 125
      5000 Odense C