Serie 2 , Pulje 1

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
845524
Kampfakta
12 Ti 15-05-18
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Allerød FK Birkerød Stadion 3-0
845576
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Hornbæk IF Birkerød Stadion 3-2
845573
18 19-05-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hillerød Fodbold Nellerupgård Stadion HHT!
845575
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 13:00
Brede IF Værløse Brede Idrætsplads 0-4
845574
18 19-05-18
Kl. 14:00
Hundested IK Humlebæk BK Hundestedhallen 3-0
845571
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Hørsholm-Usserød IK Oppe-Sundby Stadion 1-4
845572
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 15:30
Lyngby BK Allerød FK Lyngby Stadion 4-3
845582
19 To 24-05-18
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Brede IF Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
845579
19 26-05-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Lyngby BK Birkerød Stadion Resultatformidling
845578
19 26-05-18
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold ORI-Fodbold Hillerød Stadion Resultatformidling
845580
19 26-05-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK FC Gribskov Humlebæk Stadion !
845581
Livescore
19 26-05-18
Kl. 13:30
Værløse Hornbæk IF Værløse Stadion Resultatformidling
845577
19 26-05-18
Kl. 15:00
Allerød FK Hundested IK Allerød Idrætspark Resultatformidling
845583
20 Ti 29-05-18
Kl. 19:00
Lyngby BK Værløse Lyngby Stadion Resultatformidling
845584
20 To 31-05-18
Kl. 18:30
Humlebæk BK Hillerød Fodbold Humlebæk Stadion Resultatformidling
845588
20 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
Hornbæk IF Hørsholm-Usserød IK Pedella Park Resultatformidling
845585
20 02-06-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Allerød FK Græsted Stadion !
845587
20 02-06-18
Kl. 13:00
Brede IF ORI-Fodbold Brede Idrætsplads Resultatformidling
845586
20 02-06-18
Kl. 14:00
Hundested IK IF Skjold Birkerød Hundestedhallen Resultatformidling
845594
21 To 07-06-18
Kl. 18:30
Brede IF Hillerød Fodbold Brede Idrætsplads Resultatformidling
845593
21 To 07-06-18
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Lyngby BK Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
845591
21 09-06-18
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød FC Gribskov Birkerød Stadion !
845590
21 09-06-18
Kl. 12:30
Allerød FK Humlebæk BK Allerød Idrætspark Resultatformidling
845592
21 09-06-18
Kl. 13:30
Værløse Hundested IK Værløse Stadion Resultatformidling
845589
21 09-06-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Hornbæk IF Oppe-Sundby Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.