VB 1968

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Spillested Res
340662
Kampfakta
1 Ti 08-08-17
Kl. 18:30
DBU Pokalen 2017/18
Pulje 1
VB 1968 - DMI Skovbrynet Skole 4-1
895522
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Grantoftens IF Skovbrynet Skole UHT!
843331
2 26-08-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Snekkersten IF Skovbrynet Skole 3-1
167487
Kampfakta
2 Ti 29-08-17
Kl. 17:30
DBU Pokalen 2017/18
Pulje 1
VB 1968 - Næsby Skovbrynet Skole 1-0
843338
3 02-09-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Taarbæk IF Skovbrynet Skole 5-3
895534
3 03-09-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Hareskov IF Skovbrynet Skole 2-5
895555
5 17-09-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Oversidder Skovbrynet Skole
285288
Kampfakta
3 Ti 19-09-17
Kl. 16:30
DBU Pokalen 2017/18
Pulje 1
VB 1968 - Jammerbugt FC Skovbrynet Skole 0-3
895572
8 08-10-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Ballerup BK (1) Skovbrynet Skole 0-0
843405
9 14-10-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - LSF Skovbrynet Skole Kunstgræs 4-2
843360
5 21-10-17
Kl. 13:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - BK Avarta Skovbrynet Skole Kunstgræs 2-2
895585
10 29-10-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Bagsværd BK (1) Bagsværd Stadion Kunstgræs 3-5
843392
Kampfakta
7 On 01-11-17
Kl. 19:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Frem Hellebæk Skovbrynet Skole Kunstgræs 2-2
843416
11 04-11-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Helsinge Fodbold Gladsaxe stadion Kunstgræs 0-0
898416
1 On 04-04-18
Kl. 18:30
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Tune IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 2-3
933455
1 To 05-04-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
VB 1968 - LSF Bagsværd Stadion Kunstgræs 2-3
843421
12 Fr 06-04-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Frederiksværk FK Gladsaxe stadion Kunstgræs 2-0
800603
1 Ti 10-04-18
Kl. 20:15
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
VB 1968 - Hillerød Fodbold Bagsværd Stadion Kunstgræs 5-2
895627
13 14-04-18
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Slagslunde-Ganløse IF Gladsaxe stadion Kunstgræs UHT!
898422
3 Ti 17-04-18
Kl. 19:00
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Hundige BK Skovbrynet Skole 5-3
952563
2 To 19-04-18
Kl. 18:30
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
VB 1968 - Sorø Freja Skovbrynet Skole 2-4
951608
2 22-04-18
Kl. 12:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Gilleleje FK Skovbrynet Skole 0-5
928518
3 22-04-18
Kl. 16:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
VB 1968 - Glostrup (1) Skovbrynet Skole 2-3
898425
4 Ti 24-04-18
Kl. 19:00
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Frem Hellebæk Skovbrynet Skole 2-2
843471
15 Fr 27-04-18
Kl. 12:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Ølstykke FC Skovbrynet Skole 1-0
895644
15 28-04-18
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - FGK Skovbrynet Skole 2-1
733880
3 29-04-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
VB 1968 (2) - Rosenhøj BK Skovbrynet Skole 4-4
952717
4 To 03-05-18
Kl. 18:30
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
VB 1968 - Taastrup FC Skovbrynet Skole 1-0
800634
4 To 03-05-18
Kl. 19:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
VB 1968 - Alsønderup SG&I Skovbrynet Skole 2-3
895661
17 05-05-18
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Ejby IF 1968 Skovbrynet Skole 5-2
951617
4 06-05-18
Kl. 12:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Rudersdal Boldklub Skovbrynet Skole 4-2
928569
5 06-05-18
Kl. 16:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
VB 1968 - Lundtofte Boldklub Skovbrynet Skole 0-3
336674
3 Ti 08-05-18
Kl. 19:00
DBU Pokalen 2018
Pulje 1
VB 1968 (1) - Ølstykke FC (1) Skovbrynet Skole 3-2
933464
4 To 10-05-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
VB 1968 - BSV/FC Holte Skovbrynet Skole 0-7
843483
17 Fr 11-05-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - B. 1973, Herlev Skovbrynet Skole 3-0
795026
5 13-05-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
VB 1968 (2) - Hema, Ballerup Skovbrynet Skole 4-4
952727
6 To 17-05-18
Kl. 17:30
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
VB 1968 - Greve Fodbold Skovbrynet Skole 4-2
933473
7 To 17-05-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Farum BK Skovbrynet Skole 6-0
800648
6 To 17-05-18
Kl. 19:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
VB 1968 - Frederikssund IK Skovbrynet Skole 4-0
895664
18 19-05-18
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Oversidder Skovbrynet Skole
898434
7 20-05-18
Kl. 12:00
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Måløv BK Skovbrynet Skole 4-3
951627
6 20-05-18
Kl. 12:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Orient GI (1) Skovbrynet Skole 10-0
664576
4 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
DBU Pokalen 2018
Pulje 1
VB 1968 (1) - IF Skjold Birkerød (DS) Skovbrynet Skole 1-3
733870
1 On 23-05-18
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
VB 1968 (2) - Lejerbo BK Skovbrynet Skole 3-2
843495
19 Fr 25-05-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Espergærde IF Skovbrynet Skole 2-1
933476
8 26-05-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Slangerup & Omegn IF Skovbrynet Skole 2-1
951633
7 27-05-18
Kl. 12:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Virum-Sorgenfri BK Skovbrynet Skole Resultatformidling
795130
7 27-05-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
VB 1968 (2) - Kr. Værløse IF Skovbrynet Skole Resultatformidling
929218
8 27-05-18
Kl. 16:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
VB 1968 - Brøndbyernes IF Skovbrynet Skole Resultatformidling
898481
10 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
VB 1968 - IF Bytoften Skovbrynet Skole Resultatformidling
928387
1 On 30-05-18
Kl. 19:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
VB 1968 - Glostrup (2) Skovbrynet Skole Resultatformidling
801157
8 To 31-05-18
Kl. 19:30
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
VB 1968 - LSF (1) Skovbrynet Skole Resultatformidling
895676
20 02-06-18
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Herlev IF (2) Skovbrynet Skole Resultatformidling
797067
8 03-06-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
VB 1968 (2) - Nerashté, Ballerup Skovbrynet Skole Resultatformidling
952743
9 On 06-06-18
Kl. 18:30
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
VB 1968 - Oversidder Skovbrynet Skole
933482
10 To 07-06-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Jyllinge FC Skovbrynet Skole Resultatformidling
843537
21 Fr 08-06-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Fredensborg BI Skovbrynet Skole Resultatformidling
951710
9 10-06-18
Kl. 12:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
VB 1968 - BSF (1) Skovbrynet Skole Resultatformidling
929549
10 10-06-18
Kl. 16:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
VB 1968 - Farum BK Skovbrynet Skole Resultatformidling
895689
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - AB Skovbrynet Skole Resultatformidling