VB 1968

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Spillested Res
467776
Kampfakta
1 On 15-08-18
Kl. 19:15
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
VB 1968 - Brøndbyernes IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 5-4
323377
Kampfakta
1 Fr 17-08-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Hundested IK Skovbrynet Skole Kunstgræs 0-3
530565
1 19-08-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
VB 1968 (1) - FC Ballerup Skovbrynet Skole 3-5
530323
2 On 22-08-18
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
VB 1968 (2) - Farum BK (1) Skovbrynet Skole 4-2
531468
2 On 22-08-18
Kl. 19:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Glostrup 95 Skovbrynet Skole 9-0
826595
Kampfakta
2 Fr 24-08-18
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Brede IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 5-2
843150
3 On 29-08-18
Kl. 18:00
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - VTF (Vejby/Tisvilde) Skovbrynet Skole 5-2
530463
3 On 29-08-18
Kl. 18:45
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
VB 1968 (2) - Kvistgård IF Skovbrynet Skole UMH
468107
3 On 29-08-18
Kl. 19:15
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
VB 1968 - Ishøj IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 1-3
323389
Kampfakta
3 Fr 31-08-18
Kl. 19:15
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Herlev IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 1-2
826602
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Bagsværd BK Skovbrynet Skole Kunstgræs 4-0
530575
Kampfakta
3 02-09-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
VB 1968 (1) - Hundige BK (1) Skovbrynet Skole 5-2
531478
4 On 05-09-18
Kl. 18:30
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Hørsholm-Usserød IK Skovbrynet Skole UHT!
347128
2 To 06-09-18
Kl. 18:00
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
VB 1968 - Virum-Sorgenfri BK Skovbrynet Skole UMH
347138
4 09-09-18
Kl. 12:00
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
VB 1968 - BK Vest, Rødovre Skovbrynet Skole 6-5
804006
2 09-09-18
Kl. 15:00
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - BSV af 2016 Skovbrynet Skole 1-1
530474
5 On 12-09-18
Kl. 18:15
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
VB 1968 (2) - IF Skjold Birkerød Skovbrynet Skole Kunstgræs 2-1
531496
5 On 12-09-18
Kl. 18:15
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
VB 1968 - LSF (1) Skovbrynet Skole UHT!
883789
Kampfakta
3 On 12-09-18
Kl. 18:30
Seriepokalen 18/19
Pulje 1
VB 1968 (4) - Hornbæk IF (3) Gladsaxe stadion Kunstgræs 0-2
468156
5 On 12-09-18
Kl. 20:00
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
VB 1968 - Hareskov IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 0-4
843155
5 To 13-09-18
Kl. 17:45
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Gilleleje FK Skovbrynet Skole 2-2
804024
4 Fr 14-09-18
Kl. 18:30
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - IF Bytoften Skovbrynet Skole 0-3
827239
Kampfakta
5 Fr 14-09-18
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Hema, Ballerup Gladsaxe stadion Kunstgræs 2-1
843167
9 15-09-18
Kl. 10:00
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Melby-Liseleje IF Skovbrynet Skole 1-1
531199
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 14:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
VB 1968 (3) - Egevoldens Idræts Club Skovbrynet Skole 4-5!
530670
5 16-09-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
VB 1968 (1) - Nerashté, Ballerup Skovbrynet Skole 1-2
531173
Kampfakta
4 Ma 17-09-18
Kl. 18:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
VB 1968 (3) - Ishøj IF Skovbrynet Skole 2-4!
804043
6 On 19-09-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Orient GI Skovbrynet Skole 3-0
323405
Kampfakta
6 Fr 21-09-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Lundtofte Boldklub Gladsaxe stadion Kunstgræs 2-3
347148
6 22-09-18
Kl. 15:00
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
VB 1968 - BSF Skovbrynet Skole 9-5
531505
7 On 26-09-18
Kl. 17:45
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Frederikssund IK Skovbrynet Skole 5-2
843162
7 On 26-09-18
Kl. 17:45
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Oversidder Skovbrynet Skole
530486
7 On 26-09-18
Kl. 18:15
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
VB 1968 (2) - Ramløse IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 3-1
468168
7 On 26-09-18
Kl. 20:00
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
VB 1968 - Lundtofte Boldklub (1) Skovbrynet Skole Kunstgræs 1-3
827251
Kampfakta
7 Fr 28-09-18
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Lundtofte Boldklub Gladsaxe stadion Kunstgræs 2-3
531313
7 29-09-18
Kl. 14:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
VB 1968 (3) - SIF Oldboys/Girls Skovbrynet Skole HHT!
843141
Kampfakta
1 On 03-10-18
Kl. 17:30
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Hornbæk IF Skovbrynet Skole 1-4
324553
8 Fr 05-10-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe stadion Kunstgræs 1-0
347158
8 07-10-18
Kl. 12:00
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
VB 1968 - Orient GI Skovbrynet Skole 9-2
531105
7 07-10-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
VB 1968 (1) - Greve Fodbold (2) Skovbrynet Skole 0-4
531630
9 On 10-10-18
Kl. 17:15
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Ejby IF 1968 Skovbrynet Skole UHT!
471267
9 On 10-10-18
Kl. 20:00
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
VB 1968 - Glostrup Skovbrynet Skole Kunstgræs UHT!
804964
9 To 11-10-18
Kl. 17:15
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Oversidder Skovbrynet Skole
827264
Kampfakta
9 Fr 12-10-18
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe stadion Kunstgræs 4-1
531363
9 13-10-18
Kl. 14:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
VB 1968 (3) - Lejerbo BK Skovbrynet Skole HHT!
531116
9 14-10-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
VB 1968 (1) - Kontra BK Skovbrynet Skole 0-3
530499
9 On 17-10-18
Kl. 18:15
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
VB 1968 (2) - Humlebæk BK Skovbrynet Skole Kunstgræs 8-0
324575
Kampfakta
10 Fr 19-10-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Frem Hellebæk Gladsaxe Stadion 2-0
471279
11 On 24-10-18
Kl. 19:15
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
VB 1968 - Hundige BK Skovbrynet Skole Kunstgræs Resultatformidling
827817
11 Fr 26-10-18
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - FC Whop en Dei (1) Gladsaxe stadion Kunstgræs Resultatformidling
827822
12 06-04-19
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Liria FK Skovbrynet Skole Resultatformidling
329615
13 13-04-19
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Espergærde IF Skovbrynet Skole Resultatformidling
968400
15 27-04-19
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - FGK Skovbrynet Skole Resultatformidling
329627
15 27-04-19
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Fredensborg BI Skovbrynet Skole Resultatformidling
329631
16 04-05-19
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Gladsaxe-Hero BK Skovbrynet Skole Resultatformidling
968412
17 11-05-19
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - B. 82, Virum Skovbrynet Skole Resultatformidling
329647
18 18-05-19
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - BK Avarta Skovbrynet Skole Resultatformidling
827836
19 25-05-19
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Herlev IF (3) Skovbrynet Skole Resultatformidling
329659
20 01-06-19
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - LSF Skovbrynet Skole Resultatformidling
827848
21 08-06-19
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Gladsaxe-Hero BK Skovbrynet Skole Resultatformidling
329672
22 15-06-19
Kl. 13:30
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - AB Skovbrynet Skole Resultatformidling