VB 1968

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Spillested Res
340662
Kampfakta
1 Ti 08-08-17
Kl. 18:30
DBU Pokalen 2017/18
Pulje 1
VB 1968 - DMI Skovbrynet Skole 4-1
843325
1 19-08-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
Frederiksværk FK - VB 1968 Frederiksværk Stadion 1-2
895522
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Grantoftens IF Skovbrynet Skole UHT!
895524
2 26-08-17
Kl. 13:00
Serie 4
Pulje 4
Slagslunde-Ganløse IF - VB 1968 KIWI-Park UHT!
843331
2 26-08-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Snekkersten IF Skovbrynet Skole 3-1
167487
Kampfakta
2 Ti 29-08-17
Kl. 17:30
DBU Pokalen 2017/18
Pulje 1
VB 1968 - Næsby Skovbrynet Skole 1-0
843338
3 02-09-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Taarbæk IF Skovbrynet Skole 5-3
895534
3 03-09-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Hareskov IF Skovbrynet Skole 2-5
843355
4 09-09-17
Kl. 13:30
Serie 1
Pulje 1
Ølstykke FC - VB 1968 Ølstykke Stadion 3-2
895548
4 10-09-17
Kl. 11:00
Serie 4
Pulje 4
FGK - VB 1968 Lyngholmskolen 2-4
895555
5 17-09-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Oversidder Skovbrynet Skole
285288
Kampfakta
3 Ti 19-09-17
Kl. 16:30
DBU Pokalen 2017/18
Pulje 1
VB 1968 - Jammerbugt FC Skovbrynet Skole 0-3
843368
6 23-09-17
Kl. 15:30
Serie 1
Pulje 1
B. 1973, Herlev - VB 1968 Elverroad Kunstgræs 0-4
895561
6 24-09-17
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
Ejby IF 1968 - VB 1968 Ejby Friluftscenter 3-2
895565
7 Ti 26-09-17
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
Oversidder - VB 1968
843397
8 07-10-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
Espergærde IF - VB 1968 Mørdrup Idrætsanlæg 5-0
895572
8 08-10-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Ballerup BK (1) Skovbrynet Skole 0-0
843405
9 14-10-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - LSF Skovbrynet Skole Kunstgræs 4-2
895577
9 14-10-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
Herlev IF (2) - VB 1968 Herlev Stadion 6-3
843360
5 21-10-17
Kl. 13:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - BK Avarta Skovbrynet Skole Kunstgræs 2-2
843411
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 15:00
Serie 1
Pulje 1
Fredensborg BI - VB 1968 Fredensborg Stadion 5-1
895585
10 29-10-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Bagsværd BK (1) Bagsværd Stadion Kunstgræs 3-5
843392
Kampfakta
7 On 01-11-17
Kl. 19:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Frem Hellebæk Skovbrynet Skole Kunstgræs 2-2
843416
11 04-11-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Helsinge Fodbold Gladsaxe stadion Kunstgræs 0-0
895591
11 04-11-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
AB - VB 1968 Akademisk Boldklub 4-3
898419
2 Ti 03-04-18
Kl. 19:00
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
Måløv BK - VB 1968 Måløv Idrætspark HHT!
898416
1 On 04-04-18
Kl. 18:30
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Tune IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 2-3
933455
1 To 05-04-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
VB 1968 - LSF Bagsværd Stadion Kunstgræs 2-3
843421
12 Fr 06-04-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Frederiksværk FK Gladsaxe stadion Kunstgræs 2-0
895620
12 07-04-18
Kl. 15:30
Serie 4
Pulje 4
Grantoftens IF - VB 1968 Grantofteparken HHT!
800603
1 Ti 10-04-18
Kl. 20:15
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
VB 1968 - Hillerød Fodbold Bagsværd Stadion Kunstgræs 5-2
933457
2 Fr 13-04-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
Farum BK - VB 1968 Farum Park 1-6
952557
1 14-04-18
Kl. 09:00
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
Vindinge IF - VB 1968 Vindinge Idrætspark HMH
895627
13 14-04-18
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Slagslunde-Ganløse IF Gladsaxe stadion Kunstgræs UHT!
843428
13 14-04-18
Kl. 16:00
Serie 1
Pulje 1
Snekkersten IF - VB 1968 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs 0-0
898422
3 Ti 17-04-18
Kl. 19:00
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Hundige BK Skovbrynet Skole 5-3
800619
2 Ti 17-04-18
Kl. 20:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
Hørsholm-Usserød IK - VB 1968 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs 4-3
952563
2 To 19-04-18
Kl. 18:30
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
VB 1968 - Sorø Freja Skovbrynet Skole 2-4
733871
2 To 19-04-18
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
Oversidder - VB 1968 (2)
843434
14 21-04-18
Kl. 13:30
Serie 1
Pulje 1
Taarbæk IF - VB 1968 Springforbi fodboldbaner 1-0
951608
2 22-04-18
Kl. 12:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Gilleleje FK Skovbrynet Skole 0-5
895638
14 22-04-18
Kl. 12:30
Serie 4
Pulje 4
Hareskov IF - VB 1968 Birkevang 2-3
928518
3 22-04-18
Kl. 16:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
VB 1968 - Glostrup (1) Skovbrynet Skole 2-3
951602
1 Ma 23-04-18
Kl. 18:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
Lundtofte Boldklub - VB 1968 Lundtofte Idrætsplads 5-4
898425
4 Ti 24-04-18
Kl. 19:00
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Frem Hellebæk Skovbrynet Skole 2-2
800628
3 On 25-04-18
Kl. 19:30
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
Virum-Sorgenfri BK - VB 1968 Virum Stadion 3-4
843471
15 Fr 27-04-18
Kl. 12:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Ølstykke FC Skovbrynet Skole 1-0
895644
15 28-04-18
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - FGK Skovbrynet Skole 2-1
952710
3 29-04-18
Kl. 10:00
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
Brøndbyernes IF - VB 1968 Brøndby Stadion 3-4
951614
Kampfakta
3 29-04-18
Kl. 12:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
Helsingør IF Fodbold - VB 1968 Helsingør Idrætspark 10-4
733880
3 29-04-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
VB 1968 (2) - Rosenhøj BK Skovbrynet Skole 4-4
933467
5 Ti 01-05-18
Kl. 18:30
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
Jyllinge FC - VB 1968 Spraglehøj Idrætsanlæg 4-0
898428
5 On 02-05-18
Kl. 19:00
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
IF Bytoften - VB 1968 Gladsaxe Stadion 7-0
928560
4 On 02-05-18
Kl. 19:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
Ishøj IF (2) - VB 1968 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 1-0
952717
4 To 03-05-18
Kl. 18:30
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
VB 1968 - Taastrup FC Skovbrynet Skole 1-0
800634
4 To 03-05-18
Kl. 19:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
VB 1968 - Alsønderup SG&I Skovbrynet Skole 2-3
843475
16 05-05-18
Kl. 13:00
Serie 1
Pulje 1
BK Avarta - VB 1968 Espelundens Idrætsanlæg 3-0
895661
17 05-05-18
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Ejby IF 1968 Skovbrynet Skole 5-2
734094
4 06-05-18
Kl. 10:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
Oversidder - VB 1968 (2)
895647
16 06-05-18
Kl. 11:00
Serie 4
Pulje 4
Oversidder - VB 1968
951617
4 06-05-18
Kl. 12:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Rudersdal Boldklub Skovbrynet Skole 4-2
928569
5 06-05-18
Kl. 16:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
VB 1968 - Lundtofte Boldklub Skovbrynet Skole 0-3
800644
5 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
Islev BK - VB 1968 Espelundens Idrætsanlæg 2-1
336674
3 Ti 08-05-18
Kl. 19:00
DBU Pokalen 2018
Pulje 1
VB 1968 (1) - Ølstykke FC (1) Skovbrynet Skole 3-2
898433
6 On 09-05-18
Kl. 18:30
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
Tune IF - VB 1968 Tune Stadion 6-4
952719
5 On 09-05-18
Kl. 18:30
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
Køge Nord FC - VB 1968 Rishøj Stadion 7-0
933464
4 To 10-05-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
VB 1968 - BSV/FC Holte Skovbrynet Skole 0-7
843483
17 Fr 11-05-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - B. 1973, Herlev Skovbrynet Skole 3-0
933468
6 12-05-18
Kl. 12:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
LSF - VB 1968 Smørum Idrætscenter 0-7
951623
5 12-05-18
Kl. 12:30
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
Tikøb IF - VB 1968 Tikøb Gl. Stadion HHT!
928783
6 13-05-18
Kl. 13:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
Røde Stjerne BK - VB 1968 Roskilde IC (Darup) HHT!
795026
5 13-05-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
VB 1968 (2) - Hema, Ballerup Skovbrynet Skole 4-4
795122
6 Ti 15-05-18
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
Greve Fodbold - VB 1968 (2) Greve Idræts Center UHT!
933459
3 On 16-05-18
Kl. 17:30
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
Slangerup & Omegn IF - VB 1968 Slangerup Stadion 4-3
928389
Kampfakta
2 On 16-05-18
Kl. 19:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
Hareskov IF - VB 1968 Birkevang 2-2
952727
6 To 17-05-18
Kl. 17:30
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
VB 1968 - Greve Fodbold Skovbrynet Skole 4-2
933473
7 To 17-05-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Farum BK Skovbrynet Skole 6-0
800648
6 To 17-05-18
Kl. 19:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
VB 1968 - Frederikssund IK Skovbrynet Skole 4-0
895664
18 19-05-18
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Oversidder Skovbrynet Skole
843492
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 16:00
Serie 1
Pulje 1
Frem Hellebæk - VB 1968 Nordkysthallen 3-0
898434
7 20-05-18
Kl. 12:00
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Måløv BK Skovbrynet Skole 4-3
951627
6 20-05-18
Kl. 12:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Orient GI (1) Skovbrynet Skole 10-0
928855
Kampfakta
7 Ma 21-05-18
Kl. 11:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
Brøndby Strand IK - VB 1968 Langbjergskolen 3-1
664576
4 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
DBU Pokalen 2018
Pulje 1
VB 1968 (1) - IF Skjold Birkerød (DS) Skovbrynet Skole 1-3
733870
1 On 23-05-18
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
VB 1968 (2) - Lejerbo BK Skovbrynet Skole 3-2
898477
8 To 24-05-18
Kl. 18:00
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
Hundige BK - VB 1968 Hundige Boldfælled 2-7
895671
19 To 24-05-18
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
Ballerup BK (1) - VB 1968 Ballerup Idrætspark 0-3
843495
19 Fr 25-05-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Espergærde IF Skovbrynet Skole 2-1
952731
7 26-05-18
Kl. 13:00
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
Havdrup GI - VB 1968 Havdrup Idrætscenter Resultatformidling
800655
7 26-05-18
Kl. 15:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
Høsterkøb HF 2000 - VB 1968 SPORTEN ved Høsterkøb Skole UHT!
933476
8 26-05-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Slangerup & Omegn IF Skovbrynet Skole 2-1
951633
7 27-05-18
Kl. 12:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Virum-Sorgenfri BK Skovbrynet Skole Resultatformidling
795130
7 27-05-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
VB 1968 (2) - Kr. Værløse IF Skovbrynet Skole Resultatformidling
929218
8 27-05-18
Kl. 16:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
VB 1968 - Brøndbyernes IF Skovbrynet Skole Resultatformidling
898481
10 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
VB 1968 - IF Bytoften Skovbrynet Skole Resultatformidling
952737
8 On 30-05-18
Kl. 17:30
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
Solrød FC - VB 1968 Solrød Idrætscenter Resultatformidling
928387
1 On 30-05-18
Kl. 19:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
VB 1968 - Glostrup (2) Skovbrynet Skole Resultatformidling
898479
9 To 31-05-18
Kl. 19:00
U17 Drenge 8-mands (01-02) Forår
Pulje 1
Frem Hellebæk - VB 1968 Nordkysthallen Resultatformidling
801157
8 To 31-05-18
Kl. 19:30
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
VB 1968 - LSF (1) Skovbrynet Skole Resultatformidling
951707
8 02-06-18
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
Brede IF - VB 1968 Brede Idrætsplads Resultatformidling
895676
20 02-06-18
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Herlev IF (2) Skovbrynet Skole Resultatformidling
929532
9 03-06-18
Kl. 10:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
B. 77, Rødovre - VB 1968 Valhøj Skole Resultatformidling
933477
9 03-06-18
Kl. 10:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
BSV/FC Holte - VB 1968 Rundforbi Stadion Resultatformidling
843527
20 03-06-18
Kl. 11:00
Serie 1
Pulje 1
LSF - VB 1968 Smørum Idrætscenter Resultatformidling
797067
8 03-06-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
VB 1968 (2) - Nerashté, Ballerup Skovbrynet Skole Resultatformidling
952743
9 On 06-06-18
Kl. 18:30
U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Forår
Pulje 2
VB 1968 - Oversidder Skovbrynet Skole
800037
9 On 06-06-18
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår
Pulje 2
IF Bytoften - VB 1968 (2) Gladsaxe Stadion Resultatformidling
801165
9 On 06-06-18
Kl. 19:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Forår
Pulje 1
Ejby IF 1968 - VB 1968 Ejby Friluftscenter Resultatformidling
933482
10 To 07-06-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (03) Forår
Pulje 1
VB 1968 - Jyllinge FC Skovbrynet Skole Resultatformidling
843537
21 Fr 08-06-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Fredensborg BI Skovbrynet Skole Resultatformidling
895682
21 09-06-18
Kl. 16:00
Serie 4
Pulje 4
Bagsværd BK (1) - VB 1968 Bagsværd Stadion Resultatformidling
951710
9 10-06-18
Kl. 12:00
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Forår
Pulje 1
VB 1968 - BSF (1) Skovbrynet Skole Resultatformidling
929549
10 10-06-18
Kl. 16:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
VB 1968 - Farum BK Skovbrynet Skole Resultatformidling
895689
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - AB Skovbrynet Skole Resultatformidling
843546
22 16-06-18
Kl. 15:30
Serie 1
Pulje 1
Helsinge Fodbold - VB 1968 Helsinge Stadion Resultatformidling
932057
11 16-06-18
Kl. 16:00
Serie 6 - Forår
Pulje 2
INVICTUS XI - VB 1968 Vallensbæk Idrætscenter kunst Resultatformidling