VB 1968

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Spillested Res
340662
Kampfakta
1 Ti 08-08-17
Kl. 18:30
DBU Pokalen 2017/18
Pulje 1
VB 1968 - DMI Skovbrynet Skole 4-1
843325
1 19-08-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
Frederiksværk FK - VB 1968 Frederiksværk Stadion 1-2
895522
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Grantoftens IF Skovbrynet Skole UHHTResultatformidling
895524
2 26-08-17
Kl. 13:00
Serie 4
Pulje 4
Slagslunde-Ganløse IF - VB 1968 KIWI-Park UHT!
843331
2 26-08-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Snekkersten IF Skovbrynet Skole 3-1
167487
Kampfakta
2 Ti 29-08-17
Kl. 17:30
DBU Pokalen 2017/18
Pulje 1
VB 1968 - Næsby Skovbrynet Skole 1-0
843338
3 02-09-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Taarbæk IF Skovbrynet Skole 5-3
895534
3 03-09-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Hareskov IF Skovbrynet Skole 2-5
843355
4 09-09-17
Kl. 13:30
Serie 1
Pulje 1
Ølstykke FC - VB 1968 Ølstykke Stadion 3-2
895548
4 10-09-17
Kl. 11:00
Serie 4
Pulje 4
FGK - VB 1968 Lyngholmskolen 2-4
895555
5 17-09-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Oversidder Skovbrynet Skole
285288
Kampfakta
3 Ti 19-09-17
Kl. 16:30
DBU Pokalen 2017/18
Pulje 1
VB 1968 - Jammerbugt FC Skovbrynet Skole 0-3
843368
6 23-09-17
Kl. 15:30
Serie 1
Pulje 1
B. 1973, Herlev - VB 1968 Elverroad Kunstgræs 0-4
895561
6 24-09-17
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
Ejby IF 1968 - VB 1968 Ejby Friluftscenter 3-2
895565
7 Ti 26-09-17
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
Oversidder - VB 1968
843397
8 07-10-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
Espergærde IF - VB 1968 Mørdrup Idrætsanlæg 5-0
895572
8 08-10-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Ballerup BK (1) Skovbrynet Skole 0-0
843405
9 14-10-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - LSF Skovbrynet Skole Kunstgræs 4-2
895577
9 14-10-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
Herlev IF (2) - VB 1968 Herlev Stadion 6-3
843360
5 21-10-17
Kl. 13:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - BK Avarta Skovbrynet Skole Kunstgræs 2-2
843411
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 15:00
Serie 1
Pulje 1
Fredensborg BI - VB 1968 Fredensborg Stadion 5-1
895585
10 29-10-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Bagsværd BK (1) Bagsværd Stadion Kunstgræs 3-5
843392
Kampfakta
7 On 01-11-17
Kl. 19:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Frem Hellebæk Skovbrynet Skole Kunstgræs 2-2
843416
11 04-11-17
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Helsinge Fodbold Gladsaxe stadion Kunstgræs 0-0
895591
11 04-11-17
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
AB - VB 1968 Akademisk Boldklub 4-3
463745
1 12-11-17
Kl. 15:00
U15 piger (03) håndboldsmål B
Pulje 2
VB 1968 - Greve Fodbold Tune Hallen 0-6
463747
1 12-11-17
Kl. 15:24
U15 piger (03) håndboldsmål B
Pulje 2
Albertslund BS 72 - VB 1968 Tune Hallen 3-1
463750
1 12-11-17
Kl. 16:00
U15 piger (03) håndboldsmål B
Pulje 2
VB 1968 - Tuse IF (1) Tune Hallen 3-5
463752
1 12-11-17
Kl. 16:24
U15 piger (03) håndboldsmål B
Pulje 2
Tune IF (1) - VB 1968 Tune Hallen 0-3
463755
2 10-12-17
Kl. 15:00
U15 piger (03) håndboldsmål B
Pulje 2
Greve Fodbold - VB 1968 Tune Hallen 6-0
463757
2 10-12-17
Kl. 15:24
U15 piger (03) håndboldsmål B
Pulje 2
VB 1968 - Albertslund BS 72 Tune Hallen 0-3
463760
2 10-12-17
Kl. 16:00
U15 piger (03) håndboldsmål B
Pulje 2
Tuse IF (1) - VB 1968 Tune Hallen 5-0
463762
2 10-12-17
Kl. 16:24
U15 piger (03) håndboldsmål B
Pulje 2
VB 1968 - Tune IF (1) Tune Hallen 2-2
513313
1 14-01-18
Kl. 11:12
U15 piger (03) håndboldsmål B - mellem
Pulje 2
Tune IF (2) - VB 1968 Tune Hallen UHT!
513316
1 14-01-18
Kl. 11:48
U15 piger (03) håndboldsmål B - mellem
Pulje 2
VB 1968 - Oversidder Tune Hallen
513319
1 14-01-18
Kl. 12:24
U15 piger (03) håndboldsmål B - mellem
Pulje 2
VB 1968 - Ringsted Dame FK Tune Hallen HHT!
513321
1 14-01-18
Kl. 12:48
U15 piger (03) håndboldsmål B - mellem
Pulje 2
Tuse IF (1) - VB 1968 Tune Hallen UHT!
819326
1 27-01-18
Kl. 15:00
Herresenior S4-S6 VinterBOLD
P7
Blovstrød IF - VB 1968 Blovstrødhallen Kunstgræs Resultatformidling
819330
2 Ma 29-01-18
Kl. 23:59
Herresenior S4-S6 VinterBOLD
P7
VB 1968 - Volvox Skovbrynet Skole Kunstgræs Resultatformidling
819381
3 Ma 05-02-18
Kl. 23:59
Herresenior S4-S6 VinterBOLD
P7
Rønneholtparkens FK - VB 1968 Blovstrødhallen Kunstgræs Resultatformidling
819383
4 Ma 26-02-18
Kl. 23:59
Herresenior S4-S6 VinterBOLD
P7
VB 1968 - HB Skovbrynet Skole Kunstgræs Resultatformidling
819388
5 Ma 05-03-18
Kl. 23:59
Herresenior S4-S6 VinterBOLD
P7
VB 1968 - FC 1924 Skovbrynet Skole Kunstgræs Resultatformidling
825195
6 Ma 12-03-18
Kl. 23:59
Herresenior S4-S6 VinterBOLD
P7
INVICTUS XI - VB 1968 Vallensbæk Idrætscenter kunst Resultatformidling
825198
7 Ma 19-03-18
Kl. 23:59
Herresenior S4-S6 VinterBOLD
P7
Torslunde-Ishøj IF - VB 1968 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Resultatformidling
843421
12 07-04-18
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Frederiksværk FK Skovbrynet Skole Resultatformidling
895620
12 07-04-18
Kl. 15:30
Serie 4
Pulje 4
Grantoftens IF - VB 1968 Grantofteparken Resultatformidling
895627
13 14-04-18
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Slagslunde-Ganløse IF Skovbrynet Skole Resultatformidling
843428
13 14-04-18
Kl. 16:00
Serie 1
Pulje 1
Snekkersten IF - VB 1968 Snekkersten Idrætscenter Resultatformidling
843434
14 21-04-18
Kl. 13:30
Serie 1
Pulje 1
Taarbæk IF - VB 1968 Springforbi fodboldbaner Resultatformidling
895638
14 22-04-18
Kl. 13:00
Serie 4
Pulje 4
Hareskov IF - VB 1968 Birkevang Resultatformidling
895644
15 28-04-18
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - FGK Skovbrynet Skole Resultatformidling
843471
15 28-04-18
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Ølstykke FC Skovbrynet Skole Resultatformidling
843475
16 05-05-18
Kl. 13:00
Serie 1
Pulje 1
BK Avarta - VB 1968 Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
895647
16 06-05-18
Kl. 11:00
Serie 4
Pulje 4
Oversidder - VB 1968
895661
17 12-05-18
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Ejby IF 1968 Skovbrynet Skole Resultatformidling
843483
17 12-05-18
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - B. 1973, Herlev Skovbrynet Skole Resultatformidling
895664
18 19-05-18
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Oversidder Skovbrynet Skole
843492
18 19-05-18
Kl. 16:00
Serie 1
Pulje 1
Frem Hellebæk - VB 1968 Nordkysthallen Resultatformidling
895671
19 To 24-05-18
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
Ballerup BK (1) - VB 1968 Ballerup Idrætspark Resultatformidling
843495
19 26-05-18
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Espergærde IF Skovbrynet Skole Resultatformidling
895676
20 02-06-18
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Herlev IF (2) Skovbrynet Skole Resultatformidling
843527
20 03-06-18
Kl. 11:00
Serie 1
Pulje 1
LSF - VB 1968 Smørum Idrætscenter Resultatformidling
895682
21 09-06-18
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
Bagsværd BK (1) - VB 1968 Bagsværd Stadion Resultatformidling
843537
21 09-06-18
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Fredensborg BI Skovbrynet Skole Resultatformidling
895689
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - AB Skovbrynet Skole Resultatformidling
843546
22 16-06-18
Kl. 15:30
Serie 1
Pulje 1
Helsinge Fodbold - VB 1968 Helsinge Stadion Resultatformidling