VB 1968

Klubbens kampprogram

Periode
 
 
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Spillested Res
467776
Kampfakta
1 On 15-08-18
Kl. 19:15
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
VB 1968 - Brøndbyernes IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 5-4
323377
Kampfakta
1 Fr 17-08-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Hundested IK Skovbrynet Skole Kunstgræs 0-3
530319
1 18-08-18
Kl. 11:15
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
Hillerød Fodbold - VB 1968 (2) Hillerød Stadion 2-4
826589
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 13:00
Serie 4
Pulje 4
Liria FK - VB 1968 Skinderskovgård 2-1
347123
Kampfakta
1 19-08-18
Kl. 10:00
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
Glostrup - VB 1968 Østervangsbanerne 2-9
530565
1 19-08-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
VB 1968 (1) - FC Ballerup Skovbrynet Skole 3-5
531128
Kampfakta
2 On 22-08-18
Kl. 18:45
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
BSG Fodbold - VB 1968 (3) Brøndby Strand Skole 1-2!
530323
2 On 22-08-18
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
VB 1968 (2) - Farum BK (1) Skovbrynet Skole 4-2
530568
2 On 22-08-18
Kl. 19:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
Kr. Værløse IF - VB 1968 (1) Sandet Stadion 13-1
531468
2 On 22-08-18
Kl. 19:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Glostrup 95 Skovbrynet Skole 9-0
826595
Kampfakta
2 Fr 24-08-18
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Brede IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 5-2
468047
2 25-08-18
Kl. 10:00
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
BSF - VB 1968 Ballerup Idrætspark 3-2
323382
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
Espergærde IF - VB 1968 Mørdrup Idrætsanlæg 0-2
843148
2 26-08-18
Kl. 19:00
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
Oversidder - VB 1968
531472
3 Ma 27-08-18
Kl. 18:45
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
Alsønderup SG&I - VB 1968 Alsønderup Idrætsanlæg 0-3
843150
3 On 29-08-18
Kl. 18:00
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - VTF (Vejby/Tisvilde) Skovbrynet Skole 5-2
530463
3 On 29-08-18
Kl. 18:45
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
VB 1968 (2) - Kvistgård IF Skovbrynet Skole UMH
468107
3 On 29-08-18
Kl. 19:15
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
VB 1968 - Ishøj IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 1-3
323389
Kampfakta
3 Fr 31-08-18
Kl. 19:15
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Herlev IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 1-2
826602
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 14:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Bagsværd BK Skovbrynet Skole Kunstgræs 4-0
531161
Kampfakta
3 02-09-18
Kl. 14:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
Greve Fodbold (1) - VB 1968 (3) Greve Idræts Center 20-0!
530575
Kampfakta
3 02-09-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
VB 1968 (1) - Hundige BK (1) Skovbrynet Skole 5-2
804015
3 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
Espergærde IF - VB 1968 Mørdrup Idrætsanlæg 2-2
706425
2 On 05-09-18
Kl. 18:00
Seriepokalen 18/19
Pulje 1
FC Whop en Dei (4) - VB 1968 (4) Stenløse Stadion 0-5
531478
4 On 05-09-18
Kl. 18:30
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Hørsholm-Usserød IK Skovbrynet Skole UHT!
347128
2 To 06-09-18
Kl. 18:00
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
VB 1968 - Virum-Sorgenfri BK Skovbrynet Skole UMH
803934
1 08-09-18
Kl. 11:00
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
Oversidder - VB 1968
323391
Kampfakta
4 08-09-18
Kl. 13:30
Serie 1
Pulje 1
Fredensborg BI - VB 1968 Fredensborg Stadion 0-3
468150
Kampfakta
4 08-09-18
Kl. 14:00
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
INVICTUS XI - VB 1968 Vallensbæk Idrætscenter kunst 10-1
827234
Kampfakta
4 09-09-18
Kl. 11:00
Serie 4
Pulje 4
FGK - VB 1968 Lyngholmskolen 4-4
347138
4 09-09-18
Kl. 12:00
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
VB 1968 - BK Vest, Rødovre Skovbrynet Skole 6-5
530665
4 09-09-18
Kl. 12:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
BSF (1) - VB 1968 (1) Ballerup Idrætspark UMH
530469
4 09-09-18
Kl. 13:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
Holte Star Club - VB 1968 (2) Rudegård Stadion 1-4
804006
2 09-09-18
Kl. 15:00
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - BSV af 2016 Skovbrynet Skole 1-1
843154
4 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
Melby-Liseleje IF - VB 1968 Melby Stadion 4-0
530474
5 On 12-09-18
Kl. 18:15
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
VB 1968 (2) - IF Skjold Birkerød Skovbrynet Skole Kunstgræs 2-1
531496
5 On 12-09-18
Kl. 18:15
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
VB 1968 - LSF (1) Skovbrynet Skole UHT!
804026
5 On 12-09-18
Kl. 18:15
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
Oversidder - VB 1968
883789
Kampfakta
3 On 12-09-18
Kl. 18:30
Seriepokalen 18/19
Pulje 1
VB 1968 (4) - Hornbæk IF (3) Gladsaxe stadion Kunstgræs 0-2
468156
5 On 12-09-18
Kl. 20:00
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
VB 1968 - Hareskov IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 0-4
843155
5 To 13-09-18
Kl. 17:45
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Gilleleje FK Skovbrynet Skole 2-2
804024
4 Fr 14-09-18
Kl. 18:30
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - IF Bytoften Skovbrynet Skole 0-3
827239
Kampfakta
5 Fr 14-09-18
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Hema, Ballerup Gladsaxe stadion Kunstgræs 2-1
843167
9 15-09-18
Kl. 10:00
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Melby-Liseleje IF Skovbrynet Skole 1-1
347142
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 12:00
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
Brøndbyernes IF - VB 1968 Brøndby Stadion 5-5
323397
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
Gladsaxe-Hero BK - VB 1968 Gladsaxe Stadion 1-0
531199
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 14:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
VB 1968 (3) - Egevoldens Idræts Club Skovbrynet Skole 4-5!
530670
5 16-09-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
VB 1968 (1) - Nerashté, Ballerup Skovbrynet Skole 1-2
531173
Kampfakta
4 Ma 17-09-18
Kl. 18:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
VB 1968 (3) - Ishøj IF Skovbrynet Skole 2-4!
531502
6 Ti 18-09-18
Kl. 18:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
IF Hjorten - VB 1968 Skinderskovgård 0-4
843159
6 Ti 18-09-18
Kl. 18:00
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
Hornbæk IF - VB 1968 Pedella Park UHT!
530485
Kampfakta
6 On 19-09-18
Kl. 18:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
Grantoftens IF - VB 1968 (2) Grantofteparken 3-2
531246
6 On 19-09-18
Kl. 18:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
BSF (2) - VB 1968 (3) Ballerup Idrætspark 8-0!
804043
6 On 19-09-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Orient GI Skovbrynet Skole 3-0
323405
Kampfakta
6 Fr 21-09-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Lundtofte Boldklub Gladsaxe stadion Kunstgræs 2-3
531099
6 Fr 21-09-18
Kl. 18:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
Hema, Ballerup - VB 1968 (1) Sydbuens Sportsplads UHT!
347148
6 22-09-18
Kl. 15:00
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
VB 1968 - BSF Skovbrynet Skole 9-5
531461
Kampfakta
1 22-09-18
Kl. 15:00
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
Høsterkøb HF 2000 - VB 1968 SPORTEN ved Høsterkøb Skole 3-5
827247
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 15:30
Serie 4
Pulje 4
B. 82, Virum - VB 1968 Fuglsanggårdsskolen 1-1
468167
6 23-09-18
Kl. 10:00
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
B. 77, Rødovre - VB 1968 Valhøj Skole UHT!
531119
1 23-09-18
Kl. 12:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
Brøndby Strand IK (1) - VB 1968 (3) Langbjergskolen UHT!
531505
7 On 26-09-18
Kl. 17:45
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Frederikssund IK Skovbrynet Skole 5-2
843162
7 On 26-09-18
Kl. 17:45
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Oversidder Skovbrynet Skole
347131
3 On 26-09-18
Kl. 18:00
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
IF Hjorten (2) - VB 1968 Skinderskovgård 1-11
530486
7 On 26-09-18
Kl. 18:15
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
VB 1968 (2) - Ramløse IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 3-1
468168
7 On 26-09-18
Kl. 20:00
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
VB 1968 - Lundtofte Boldklub (1) Skovbrynet Skole Kunstgræs 1-3
827251
Kampfakta
7 Fr 28-09-18
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Lundtofte Boldklub Gladsaxe stadion Kunstgræs 2-3
531313
7 29-09-18
Kl. 14:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
VB 1968 (3) - SIF Oldboys/Girls Skovbrynet Skole HHT!
804132
7 29-09-18
Kl. 18:00
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
FIF, Hillerød - VB 1968 FIF-Stadion 5-3
843164
8 30-09-18
Kl. 10:00
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
VTF (Vejby/Tisvilde) - VB 1968 Vejby Idrætsplads 2-4
347150
7 30-09-18
Kl. 12:30
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
IF Bytoften - VB 1968 Gladsaxe skole 3-5
323411
Kampfakta
7 Ma 01-10-18
Kl. 19:00
Serie 1
Pulje 1
BK Avarta - VB 1968 Espelunden Kunstgræs 2-5
530492
8 On 03-10-18
Kl. 17:30
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
Store Lyngby IF - VB 1968 (2) St. Lyngby Stadion 4-1
531107
8 On 03-10-18
Kl. 17:30
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
Albertslund IF - VB 1968 (1) Albertslund Stadion UHT!
843141
Kampfakta
1 On 03-10-18
Kl. 17:30
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Hornbæk IF Skovbrynet Skole 1-4
531626
8 On 03-10-18
Kl. 19:15
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
Glostrup - VB 1968 Glostrup Idrætspark Kunstgræs 4-5
324553
8 Fr 05-10-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe stadion Kunstgræs 1-0
827256
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 15:30
Serie 4
Pulje 4
Herlev IF (3) - VB 1968 Herlev Stadion 3-3
347158
8 07-10-18
Kl. 12:00
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
VB 1968 - Orient GI Skovbrynet Skole 9-2
471263
8 07-10-18
Kl. 13:00
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
Brøndby Strand IK - VB 1968 Langbjergskolen UHT!
531354
8 07-10-18
Kl. 14:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
Hundige BK (2) - VB 1968 (3) Hundige Boldfælled UHT!
531105
7 07-10-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
VB 1968 (1) - Greve Fodbold (2) Skovbrynet Skole 0-4
804151
8 On 10-10-18
Kl. 16:00
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
Bagsværd BK - VB 1968 Bagsværd Stadion Kunstgræs 8-1
531630
9 On 10-10-18
Kl. 17:15
8-M+32 (Old boys) 1 - Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Ejby IF 1968 Skovbrynet Skole UHT!
471267
9 On 10-10-18
Kl. 20:00
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
VB 1968 - Glostrup Skovbrynet Skole Kunstgræs UHT!
804964
9 To 11-10-18
Kl. 17:15
U15 Piger 8-mands (04) Efterår
Pulje 1
VB 1968 - Oversidder Skovbrynet Skole
827264
Kampfakta
9 Fr 12-10-18
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe stadion Kunstgræs 4-1
531363
9 13-10-18
Kl. 14:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 3
VB 1968 (3) - Lejerbo BK Skovbrynet Skole HHT!
347163
9 14-10-18
Kl. 10:00
U12 Drenge 4 8-mands (07) Efterår
Pulje 3
Brede IF - VB 1968 Brede Idrætsplads Resultatformidling
324559
Kampfakta
9 14-10-18
Kl. 11:00
Serie 1
Pulje 1
LSF - VB 1968 Smørum Idrætscenter 2-2
531116
9 14-10-18
Kl. 15:00
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 2
VB 1968 (1) - Kontra BK Skovbrynet Skole 0-3
530499
9 On 17-10-18
Kl. 18:15
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår
Pulje 1
VB 1968 (2) - Humlebæk BK Skovbrynet Skole Kunstgræs 8-0
324575
Kampfakta
10 Fr 19-10-18
Kl. 18:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Frem Hellebæk Gladsaxe Stadion 2-0
471273
10 20-10-18
Kl. 11:00
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
Albertslund BS 72 - VB 1968 Sportspladsen i Syd UHT!
827812
Kampfakta
10 20-10-18
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
Gladsaxe-Hero BK - VB 1968 Gladsaxe stadion Kunstgræs 2-1
843170
10 Ti 23-10-18
Kl. 18:00
U13 Piger 8-mands 3 (06) Efterår
Pulje 1
Gilleleje FK - VB 1968 Nellerupgård Stadion Kunstgræs Resultatformidling
471279
11 On 24-10-18
Kl. 19:15
Serie 6 - Efterår
Pulje 2
VB 1968 - Hundige BK Skovbrynet Skole Kunstgræs Resultatformidling
827817
11 Fr 26-10-18
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - FC Whop en Dei (1) Gladsaxe stadion Kunstgræs Resultatformidling
324593
11 27-10-18
Kl. 16:15
Serie 1
Pulje 1
AB - VB 1968 Akademisk Boldklub Resultatformidling
827822
12 06-04-19
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Liria FK Skovbrynet Skole Resultatformidling
324595
12 07-04-19
Kl. 13:30
Serie 1
Pulje 1
Hundested IK - VB 1968 Hundestedhallen Resultatformidling
827829
13 13-04-19
Kl. 13:30
Serie 4
Pulje 4
Brede IF - VB 1968 Brede Idrætsplads Resultatformidling
329615
13 13-04-19
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Espergærde IF Skovbrynet Skole Resultatformidling
329621
14 20-04-19
Kl. 11:00
Serie 1
Pulje 1
Herlev IF - VB 1968 Herlev Stadion Resultatformidling
827835
14 20-04-19
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
Bagsværd BK - VB 1968 Bagsværd Stadion Resultatformidling
968400
15 27-04-19
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - FGK Skovbrynet Skole Resultatformidling
329627
15 27-04-19
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Fredensborg BI Skovbrynet Skole Resultatformidling
968404
16 04-05-19
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
Hema, Ballerup - VB 1968 Sydbuens Sportsplads Resultatformidling
329631
16 04-05-19
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - Gladsaxe-Hero BK Skovbrynet Skole Resultatformidling
968412
17 11-05-19
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - B. 82, Virum Skovbrynet Skole Resultatformidling
329639
17 11-05-19
Kl. 13:00
Serie 1
Pulje 1
Lundtofte Boldklub - VB 1968 Lundtofte Idrætsplads Resultatformidling
968421
18 To 16-05-19
Kl. 18:30
Serie 4
Pulje 4
Lundtofte Boldklub - VB 1968 Lundtofte Idrætsplads Resultatformidling
329647
18 18-05-19
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - BK Avarta Skovbrynet Skole Resultatformidling
827836
19 25-05-19
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Herlev IF (3) Skovbrynet Skole Resultatformidling
329650
19 25-05-19
Kl. 15:30
Serie 1
Pulje 1
Hørsholm-Usserød IK - VB 1968 Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
329659
20 01-06-19
Kl. 14:00
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - LSF Skovbrynet Skole Resultatformidling
827843
20 01-06-19
Kl. 15:30
Serie 4
Pulje 4
Lyngby Boldklub 1921 - VB 1968 Lyngby Stadion Resultatformidling
827848
21 08-06-19
Kl. 12:00
Serie 4
Pulje 4
VB 1968 - Gladsaxe-Hero BK Skovbrynet Skole Resultatformidling
329665
21 08-06-19
Kl. 16:00
Serie 1
Pulje 1
Frem Hellebæk - VB 1968 Nordkysthallen Resultatformidling
827854
22 Fr 14-06-19
Kl. 19:00
Serie 4
Pulje 4
FC Whop en Dei (1) - VB 1968 Stenløse Stadion Resultatformidling
329672
22 15-06-19
Kl. 13:30
Serie 1
Pulje 1
VB 1968 - AB Skovbrynet Skole Resultatformidling