Serie 1 , Pulje 1 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
185326
Kampfakta
1 13-08-16
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Idrætsplads 3-1
185328
1 13-08-16
Kl. 14:00
VB 1968 Oversidder Skovbrynet Skole
185300
Kampfakta
1 13-08-16
Kl. 14:00
Espergærde IF Frem Hellebæk Mørdrup Idrætsanlæg 1-4
185327
Kampfakta
1 13-08-16
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Herstedøster IC Hørsholm Idrætspark 3-2
185298
Kampfakta
1 13-08-16
Kl. 15:30
Fredensborg BI Brede IF Fredensborg Stadion 1-1
185299
Kampfakta
1 13-08-16
Kl. 16:00
Grønne Stjerne Ølstykke FC Langbjergskolen 0-4
185325
1 Ma 15-08-16
Kl. 18:30
BK Avarta B. 77, Rødovre Espelundens Idrætsanlæg 2-1
185330
Kampfakta
2 Fr 19-08-16
Kl. 18:45
Herstedøster IC VB 1968 Herstedøster Stadion 1-1
185405
2 20-08-16
Kl. 13:30
Ølstykke FC Espergærde IF Ølstykke Stadion 2-3
185331
2 20-08-16
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe Stadion 0-4
185406
2 20-08-16
Kl. 15:30
Oversidder Fredensborg BI
185329
Kampfakta
2 20-08-16
Kl. 16:00
Brede IF Grønne Stjerne Brede Idrætsplads 1-1
185333
Kampfakta
2 20-08-16
Kl. 16:00
Frem Hellebæk BK Avarta Nordkysthallen 1-3
185407
Kampfakta
3 Ti 23-08-16
Kl. 18:30
Grønne Stjerne Fredensborg BI Langbjergskolen 3-3
185408
3 Ti 23-08-16
Kl. 18:30
Espergærde IF Brede IF Mørdrup Idrætsanlæg 5-0
185410
Kampfakta
3 Ti 23-08-16
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub Frem Hellebæk Lundtofte Idrætsplads 3-2
185409
3 On 24-08-16
Kl. 18:30
BK Avarta Ølstykke FC Espelundens Idrætsanlæg 3-2
185411
3 On 24-08-16
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK B. 77, Rødovre Hørsholm Idrætspark 0-2
185412
3 On 24-08-16
Kl. 18:30
VB 1968 Gladsaxe-Hero BK Skovbrynet Skole 2-1
185413
3 On 24-08-16
Kl. 18:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
185417
4 27-08-16
Kl. 13:30
B. 77, Rødovre VB 1968 Valhøj Skole 0-3
185416
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Herstedøster IC Gladsaxe Stadion 0-5
185420
4 27-08-16
Kl. 15:30
Oversidder Grønne Stjerne
185415
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 15:30
Fredensborg BI Espergærde IF Fredensborg Stadion 1-4
185418
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Hørsholm-Usserød IK Nordkysthallen 4-0
185414
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 16:00
Brede IF BK Avarta Brede Idrætsplads 2-2
185426
Kampfakta
5 Fr 02-09-16
Kl. 18:15
Herstedøster IC B. 77, Rødovre Herstedøster Stadion 1-0
185422
Kampfakta
5 03-09-16
Kl. 11:30
BK Avarta Fredensborg BI Espelundens Idrætsanlæg 0-0
185423
Kampfakta
5 03-09-16
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Brede IF Lundtofte Idrætsplads 1-0
185425
Kampfakta
5 03-09-16
Kl. 14:00
VB 1968 Frem Hellebæk Skovbrynet Skole 1-1
185427
5 03-09-16
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Oversidder Gladsaxe Stadion
185421
5 03-09-16
Kl. 14:00
Espergærde IF Grønne Stjerne Mørdrup Idrætsanlæg 2-2
185424
5 03-09-16
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Ølstykke FC Hørsholm Idrætspark 4-0
185419
Kampfakta
4 Ti 06-09-16
Kl. 18:30
Ølstykke FC Lundtofte Boldklub Ølstykke Stadion 5-4
185489
Kampfakta
6 To 08-09-16
Kl. 18:00
Fredensborg BI Lundtofte Boldklub Fredensborg Stadion 7-1
185491
6 10-09-16
Kl. 13:30
B. 77, Rødovre Gladsaxe-Hero BK Valhøj Skole 1-1
185493
6 10-09-16
Kl. 13:30
Ølstykke FC VB 1968 Ølstykke Stadion 2-2
185494
6 10-09-16
Kl. 15:30
Oversidder Espergærde IF
185492
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Herstedøster IC Nordkysthallen 2-1
185428
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 16:00
Brede IF Hørsholm-Usserød IK Brede Idrætsplads 2-2
185490
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 16:00
Grønne Stjerne BK Avarta Langbjergskolen 2-1
185499
Kampfakta
7 Fr 16-09-16
Kl. 17:30
Herstedøster IC Ølstykke FC Herstedøster Stadion 2-3
185495
7 17-09-16
Kl. 11:30
BK Avarta Espergærde IF Espelundens Idrætsanlæg 1-2
185496
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Grønne Stjerne Lundtofte Idrætsplads 2-2
185501
7 17-09-16
Kl. 13:30
B. 77, Rødovre Oversidder Valhøj Skole
185498
7 17-09-16
Kl. 14:00
VB 1968 Brede IF Skovbrynet Skole 4-0
185500
7 17-09-16
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Frem Hellebæk Gladsaxe Stadion 2-2
185497
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI Hørsholm Idrætspark 0-2
185507
8 Fr 23-09-16
Kl. 19:00
Ølstykke FC Gladsaxe-Hero BK Ølstykke Stadion 4-2
185505
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 14:00
Espergærde IF Lundtofte Boldklub Mørdrup Idrætsanlæg 1-2
185503
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 15:30
Fredensborg BI VB 1968 Fredensborg Stadion 3-3
185508
8 24-09-16
Kl. 15:30
Oversidder BK Avarta
185504
8 24-09-16
Kl. 16:00
Grønne Stjerne Hørsholm-Usserød IK Langbjergskolen 1-2
185506
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 16:00
Frem Hellebæk B. 77, Rødovre Nordkysthallen 4-2
185502
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 16:00
Brede IF Herstedøster IC Brede Idrætsplads 2-6
185509
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub BK Avarta Lundtofte Idrætsplads 7-0
185512
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 13:30
Herstedøster IC Fredensborg BI Herstedøster Stadion 2-1
185514
9 01-10-16
Kl. 13:30
B. 77, Rødovre Ølstykke FC Valhøj Skole 3-1
185513
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Brede IF Gladsaxe Stadion 1-1
185511
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 14:00
VB 1968 Grønne Stjerne Skovbrynet Skole 0-1
185510
9 01-10-16
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark 2-2
185515
9 01-10-16
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Oversidder Nordkysthallen
185332
Kampfakta
2 Ti 04-10-16
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Lundtofte Boldklub Espelunden Kunstgræs 1-2
185528
10 08-10-16
Kl. 11:30
BK Avarta Hørsholm-Usserød IK Espelundens Idrætsanlæg 2-1
185529
10 08-10-16
Kl. 13:30
Ølstykke FC Frem Hellebæk Ølstykke Stadion 3-2
185527
10 08-10-16
Kl. 14:00
Espergærde IF VB 1968 Mørdrup Idrætsanlæg 2-2
185517
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 15:30
Fredensborg BI Gladsaxe-Hero BK Fredensborg Stadion 7-1
185530
10 08-10-16
Kl. 15:30
Oversidder Lundtofte Boldklub
185516
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 16:00
Brede IF B. 77, Rødovre Brede Idrætsplads 2-3
185526
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 16:00
Grønne Stjerne Herstedøster IC Langbjergskolen 2-4
185533
Kampfakta
11 Ti 11-10-16
Kl. 19:15
Herstedøster IC Espergærde IF Glostrup Idrætspark 3-0
185543
Kampfakta
11 15-10-16
Kl. 13:30
B. 77, Rødovre Fredensborg BI Valhøj Skole 2-0
185545
11 15-10-16
Kl. 13:30
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
185542
11 15-10-16
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Grønne Stjerne Gladsaxe Stadion 1-1
185532
11 15-10-16
Kl. 14:00
VB 1968 BK Avarta Skovbrynet Skole 0-4
185531
Kampfakta
11 15-10-16
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Boldklub Hørsholm Idrætspark 1-1
185544
Kampfakta
11 15-10-16
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Brede IF Nordkysthallen 2-1
185550
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 11:30
BK Avarta Herstedøster IC Espelundens Idrætsanlæg 5-2
185582
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub VB 1968 Lundtofte Idrætsplads 1-1
185549
12 22-10-16
Kl. 14:00
Espergærde IF Gladsaxe-Hero BK Mørdrup Idrætsanlæg 0-4
185583
12 22-10-16
Kl. 15:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
185547
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 15:30
Fredensborg BI Frem Hellebæk Fredensborg Stadion 5-1
185548
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 16:00
Grønne Stjerne B. 77, Rødovre Langbjergskolen 7-2
185546
Kampfakta
12 22-10-16
Kl. 16:00
Brede IF Ølstykke FC Brede Idrætsplads 1-5
185584
13 29-10-16
Kl. 11:00
VB 1968 Hørsholm-Usserød IK Skovbrynet Skole 1-0
185608
13 29-10-16
Kl. 13:00
Oversidder Brede IF
185607
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 13:30
Ølstykke FC Fredensborg BI Ølstykke Stadion 0-2
185587
13 29-10-16
Kl. 13:30
B. 77, Rødovre Espergærde IF Valhøj Skole 3-1
185585
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 13:30
Herstedøster IC Lundtofte Boldklub Herstedøster Stadion 2-1
185586
13 29-10-16
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK BK Avarta Gladsaxe Stadion 3-2
185606
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 15:00
Frem Hellebæk Grønne Stjerne Nordkysthallen 4-1
185610
Kampfakta
14 Fr 07-04-17
Kl. 18:00
Herstedøster IC Hørsholm-Usserød IK Herstedøster Stadion 1-0
185712
Kampfakta
14 08-04-17
Kl. 13:30
Ølstykke FC Grønne Stjerne Ølstykke Stadion 3-1
185678
14 08-04-17
Kl. 13:30
B. 77, Rødovre BK Avarta Valhøj Skole 0-3
185611
Kampfakta
14 08-04-17
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Boldklub Gladsaxe Stadion 0-3
185713
14 08-04-17
Kl. 15:30
Oversidder VB 1968
185711
Kampfakta
14 08-04-17
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Espergærde IF Nordkysthallen 1-3
185609
Kampfakta
14 08-04-17
Kl. 16:00
Brede IF Fredensborg BI Brede Idrætsplads 1-2
185714
15 To 13-04-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
185717
Kampfakta
15 To 13-04-17
Kl. 13:00
BK Avarta Frem Hellebæk Espelundens Idrætsanlæg 2-2
185718
Kampfakta
15 To 13-04-17
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub B. 77, Rødovre Lundtofte Idrætsplads 5-1
185719
15 To 13-04-17
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe-Hero BK Hørsholm Idrætspark 2-2
185716
Kampfakta
15 To 13-04-17
Kl. 14:00
Espergærde IF Ølstykke FC Mørdrup Idrætsanlæg 3-1
185715
Kampfakta
15 To 13-04-17
Kl. 16:00
Grønne Stjerne Brede IF Langbjergskolen 1-3
185720
Kampfakta
15 15-04-17
Kl. 14:00
VB 1968 Herstedøster IC Skovbrynet Skole Kunstgræs 2-4
185721
Kampfakta
16 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
Brede IF Espergærde IF Brede Idrætsplads 0-1
185722
Kampfakta
16 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI Grønne Stjerne Fredensborg Stadion, Kunstgræs 4-0
185820
16 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
Gladsaxe-Hero BK VB 1968 Gladsaxe Stadion 1-1
185835
16 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Hørsholm-Usserød IK Valhøj Skole 1-2
185837
16 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
Ølstykke FC BK Avarta Ølstykke Stadion 3-3
185838
16 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
Oversidder Herstedøster IC
185836
Kampfakta
16 Ma 17-04-17
Kl. 15:00
Frem Hellebæk Lundtofte Boldklub Nordkysthallen 1-1
185845
Kampfakta
17 Fr 21-04-17
Kl. 18:45
Herstedøster IC Gladsaxe-Hero BK Herstedøster Stadion 1-1
185841
Kampfakta
17 22-04-17
Kl. 13:00
BK Avarta Brede IF Espelundens Idrætsanlæg 1-3
185842
Kampfakta
17 22-04-17
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Ølstykke FC Lundtofte Idrætsplads 3-1
185840
Kampfakta
17 22-04-17
Kl. 14:00
Espergærde IF Fredensborg BI Mørdrup Idrætsanlæg 2-3
185844
17 22-04-17
Kl. 14:00
VB 1968 B. 77, Rødovre Skovbrynet Skole 8-2
185839
17 22-04-17
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Oversidder Langbjergskolen
185843
17 22-04-17
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Frem Hellebæk Hørsholm Idrætspark 2-3
185847
Kampfakta
18 29-04-17
Kl. 12:00
Fredensborg BI BK Avarta Fredensborg Stadion 1-2
185849
Kampfakta
18 29-04-17
Kl. 13:30
B. 77, Rødovre Herstedøster IC Valhøj Skole 1-3
185851
18 29-04-17
Kl. 13:30
Ølstykke FC Hørsholm-Usserød IK Ølstykke Stadion 1-1
185846
Kampfakta
18 29-04-17
Kl. 14:00
Brede IF Lundtofte Boldklub Brede Idrætsplads 0-3
185870
18 29-04-17
Kl. 15:30
Oversidder Gladsaxe-Hero BK
185850
18 29-04-17
Kl. 16:00
Frem Hellebæk VB 1968 Nordkysthallen 2-3
185848
18 29-04-17
Kl. 16:00
Grønne Stjerne Espergærde IF Langbjergskolen 1-0
185876
Kampfakta
19 Fr 05-05-17
Kl. 19:00
Herstedøster IC Frem Hellebæk Herstedøster Stadion 2-0
185872
Kampfakta
19 06-05-17
Kl. 13:00
BK Avarta Grønne Stjerne Espelundens Idrætsanlæg 0-1
185873
Kampfakta
19 06-05-17
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Fredensborg BI Lundtofte Idrætsplads 0-1
185875
19 06-05-17
Kl. 14:00
VB 1968 Ølstykke FC Skovbrynet Skole 7-1
185871
19 06-05-17
Kl. 14:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
185877
19 06-05-17
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK B. 77, Rødovre Gladsaxe Stadion 7-0
185874
Kampfakta
19 06-05-17
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Brede IF Hørsholm Idrætspark 6-1
185878
Kampfakta
20 Ti 09-05-17
Kl. 19:00
Brede IF VB 1968 Brede Idrætsplads 1-1
185881
Kampfakta
20 Ti 09-05-17
Kl. 19:00
Grønne Stjerne Lundtofte Boldklub Langbjergskolen 1-6
185882
20 Ti 09-05-17
Kl. 19:00
Espergærde IF BK Avarta Mørdrup Idrætsanlæg 0-3
185883
20 On 10-05-17
Kl. 19:00
Frem Hellebæk Gladsaxe-Hero BK Nordkysthallen 2-3
185884
Kampfakta
20 On 10-05-17
Kl. 19:00
Ølstykke FC Herstedøster IC Ølstykke Stadion 2-3
185885
20 On 10-05-17
Kl. 19:00
Oversidder B. 77, Rødovre
185879
Kampfakta
20 On 10-05-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI Hørsholm Idrætspark 2-3
185890
Kampfakta
21 Fr 12-05-17
Kl. 12:00
Herstedøster IC Brede IF Herstedøster Stadion 3-1
185886
21 13-05-17
Kl. 13:00
BK Avarta Oversidder Espelundens Idrætsanlæg
185887
Kampfakta
21 13-05-17
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Espergærde IF Lundtofte Idrætsplads 3-0
185892
21 13-05-17
Kl. 13:30
B. 77, Rødovre Frem Hellebæk Valhøj Skole 0-5
185891
21 13-05-17
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Ølstykke FC Gladsaxe Stadion 3-1
185889
Kampfakta
21 13-05-17
Kl. 14:00
VB 1968 Fredensborg BI Skovbrynet Skole 2-2
185888
21 13-05-17
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Grønne Stjerne Hørsholm Idrætspark 15-1
185896
Kampfakta
22 20-05-17
Kl. 13:00
Fredensborg BI Herstedøster IC Fredensborg Stadion 0-0
185899
Kampfakta
22 20-05-17
Kl. 13:00
BK Avarta Lundtofte Boldklub Espelundens Idrætsanlæg 2-1
185900
22 20-05-17
Kl. 13:30
Ølstykke FC B. 77, Rødovre Ølstykke Stadion 6-2
185898
22 20-05-17
Kl. 14:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg 3-2
185901
22 20-05-17
Kl. 15:30
Oversidder Frem Hellebæk
185897
Kampfakta
22 20-05-17
Kl. 16:00
Grønne Stjerne VB 1968 Langbjergskolen 5-4
185895
22 20-05-17
Kl. 16:00
Brede IF Gladsaxe-Hero BK Brede Idrætsplads 0-4
185905
Kampfakta
23 Ti 23-05-17
Kl. 19:00
Herstedøster IC Grønne Stjerne Herstedøster Stadion 2-1
185943
23 Ti 23-05-17
Kl. 19:00
Frem Hellebæk Ølstykke FC Nordkysthallen 3-3
185906
Kampfakta
23 On 24-05-17
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Fredensborg BI Gladsaxe Stadion 1-3
185942
Kampfakta
23 On 24-05-17
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Brede IF Valhøj Skole 1-3
185904
23 On 24-05-17
Kl. 19:00
VB 1968 Espergærde IF Skovbrynet Skole 3-2
185902
23 On 24-05-17
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Oversidder Lundtofte Idrætsplads
185945
24 27-05-17
Kl. 12:00
Fredensborg BI B. 77, Rødovre Fredensborg Stadion UHT!
185948
24 27-05-17
Kl. 13:00
BK Avarta VB 1968 Espelundens Idrætsanlæg 0-4
185949
Kampfakta
24 27-05-17
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Idrætsplads 4-1
185947
Kampfakta
24 27-05-17
Kl. 14:00
Espergærde IF Herstedøster IC Mørdrup Idrætsanlæg 3-0
185950
24 27-05-17
Kl. 15:30
Oversidder Ølstykke FC
185946
Kampfakta
24 27-05-17
Kl. 16:00
Grønne Stjerne Gladsaxe-Hero BK Langbjergskolen 5-2
185944
Kampfakta
24 27-05-17
Kl. 16:00
Brede IF Frem Hellebæk Brede Idrætsplads 2-3
185952
Kampfakta
25 Fr 02-06-17
Kl. 19:00
Herstedøster IC BK Avarta Herstedøster Stadion 2-3
185954
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 13:30
B. 77, Rødovre Grønne Stjerne Valhøj Skole 0-3
185956
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 13:30
Ølstykke FC Brede IF Ølstykke Stadion 6-0
185953
25 03-06-17
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Espergærde IF Gladsaxe Stadion 1-4
185951
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 14:00
VB 1968 Lundtofte Boldklub Skovbrynet Skole 1-7
185957
25 03-06-17
Kl. 15:30
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
185955
Kampfakta
25 03-06-17
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Fredensborg BI Nordkysthallen 1-1
185903
23 On 07-06-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK BK Avarta Hørsholm Idrætspark 2-1
185958
26 10-06-17
Kl. 15:00
Brede IF Oversidder Brede Idrætsplads
185959
Kampfakta
26 10-06-17
Kl. 15:00
Fredensborg BI Ølstykke FC Fredensborg Stadion 2-0
185960
26 10-06-17
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Frem Hellebæk Langbjergskolen 1-4
185961
26 10-06-17
Kl. 15:00
Espergærde IF B. 77, Rødovre Mørdrup Idrætsanlæg 11-2
185962
26 10-06-17
Kl. 15:00
BK Avarta Gladsaxe-Hero BK Espelundens Idrætsanlæg 3-3
185963
Kampfakta
26 10-06-17
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Herstedøster IC Lundtofte Idrætsplads 0-0
185964
26 10-06-17
Kl. 15:00
Hørsholm-Usserød IK VB 1968 Hørsholm Idrætspark 1-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

De to 1´ere spiller Finale lørdag den 17. juni 2017 kl. 15.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.