Serie 2 , Pulje 1 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
187018
1 Fr 12-08-16
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Allerød FK Birkerød Stadion 1-1
187019
1 13-08-16
Kl. 12:00
BK Friheden Frederiksværk FK Strandmarkens Fritidscenter 2-3
187023
1 13-08-16
Kl. 14:00
Hornbæk IF FGK Pedella Park 5-1!
187022
1 13-08-16
Kl. 15:30
AB FC Gribskov Akademisk Boldklub 2-1
187021
1 13-08-16
Kl. 16:00
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK Snekkersten Idrætscenter 4-0
187030
2 20-08-16
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK BK Friheden Virum Stadion 1-8
187031
2 20-08-16
Kl. 12:15
FC Gribskov Snekkersten IF Græsted Stadion 0-2
187033
Kampfakta
2 20-08-16
Kl. 13:00
Blovstrød IF IF Skjold Birkerød Blovstrød idrætsanlæg 0-1
187032
Kampfakta
2 20-08-16
Kl. 15:00
Allerød FK Hornbæk IF Allerød Idrætspark 3-4
187028
2 21-08-16
Kl. 12:00
FGK AB Lyngholmskolen 1-3!
187029
2 21-08-16
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Hundested IK Frederiksværk Stadion 2-7
187037
3 On 24-08-16
Kl. 18:30
Snekkersten IF FGK Snekkersten Idrætscenter 3-0!
187035
3 Fr 26-08-16
Kl. 18:45
Hundested IK IF Skjold Birkerød Hundestedhallen 5-0
187034
3 27-08-16
Kl. 12:00
BK Friheden FC Gribskov Strandmarkens Fritidscenter 5-2
187039
Kampfakta
3 27-08-16
Kl. 14:00
Hornbæk IF Blovstrød IF Pedella Park 5-3
187038
3 27-08-16
Kl. 15:30
AB Allerød FK Akademisk Boldklub 1-4
187036
3 28-08-16
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Virum-Sorgenfri BK Frederiksværk Stadion 3-0
187041
Kampfakta
4 Fr 02-09-16
Kl. 18:15
IF Skjold Birkerød Hornbæk IF Birkerød Stadion 3-2
187043
4 03-09-16
Kl. 12:15
FC Gribskov Frederiksværk FK Græsted Stadion 1-1
187045
4 03-09-16
Kl. 13:00
Blovstrød IF AB Blovstrød idrætsanlæg 2-6
187044
4 03-09-16
Kl. 15:00
Allerød FK Snekkersten IF Allerød Idrætspark 1-3
187042
4 03-09-16
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK Hundested IK Virum Stadion 1-2
187040
4 04-09-16
Kl. 12:00
FGK BK Friheden Lyngholmskolen 3-3!
187047
5 10-09-16
Kl. 12:00
BK Friheden Allerød FK Strandmarkens Fritidscenter 3-3
187586
5 10-09-16
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK FC Gribskov Virum Stadion 1-4
187587
Kampfakta
5 10-09-16
Kl. 15:45
AB IF Skjold Birkerød Akademisk Boldklub 2-2
187585
5 10-09-16
Kl. 16:00
Snekkersten IF Blovstrød IF Snekkersten Idrætscenter 4-1
187584
Kampfakta
5 11-09-16
Kl. 13:30
Frederiksværk FK FGK Frederiksværk Stadion 8-2!
187590
6 17-09-16
Kl. 12:15
FC Gribskov Hundested IK Græsted Stadion 1-3
187593
6 17-09-16
Kl. 13:00
Blovstrød IF BK Friheden Blovstrød idrætsanlæg 3-8
187592
6 17-09-16
Kl. 13:30
Allerød FK Frederiksværk FK Allerød Idrætspark 1-3
187591
Kampfakta
6 17-09-16
Kl. 14:00
Hornbæk IF AB Pedella Park 4-0
187622
Kampfakta
7 24-09-16
Kl. 12:00
BK Friheden IF Skjold Birkerød Strandmarkens Fritidscenter 2-1
187625
7 24-09-16
Kl. 12:00
Snekkersten IF Hornbæk IF Snekkersten Idrætscenter 4-1
187627
7 24-09-16
Kl. 12:15
FC Gribskov FGK Græsted Stadion 2-3!
187623
7 24-09-16
Kl. 14:00
Hundested IK AB Hundestedhallen 4-2
187626
7 24-09-16
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK Allerød FK Virum Stadion 0-2
187624
7 25-09-16
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Blovstrød IF Frederiksværk Stadion 6-0
187588
6 On 28-09-16
Kl. 17:00
FGK Virum-Sorgenfri BK Lyngholmskolen 2-3!
187629
Kampfakta
8 Fr 30-09-16
Kl. 20:30
IF Skjold Birkerød Frederiksværk FK Birkerød Stadion Kunstgræs 0-1
187633
8 01-10-16
Kl. 13:00
Blovstrød IF Virum-Sorgenfri BK Blovstrød idrætsanlæg 4-3
187631
Kampfakta
8 01-10-16
Kl. 14:00
Hornbæk IF BK Friheden Pedella Park 6-4
187632
8 01-10-16
Kl. 15:00
Allerød FK FC Gribskov Allerød Idrætspark 0-1
187630
8 01-10-16
Kl. 15:30
AB Snekkersten IF Akademisk Boldklub 1-7
187628
8 02-10-16
Kl. 12:00
FGK Hundested IK Lyngholmskolen 1-9!
187640
Kampfakta
9 Ti 04-10-16
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK IF Skjold Birkerød Virum Stadion 1-2
187637
9 08-10-16
Kl. 12:00
BK Friheden AB Strandmarkens Fritidscenter 2-1
187641
9 08-10-16
Kl. 12:15
FC Gribskov Blovstrød IF Græsted Stadion 1-0
187636
9 09-10-16
Kl. 12:00
FGK Allerød FK Lyngholmskolen 0-4!
187639
9 09-10-16
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Hornbæk IF Frederiksværk Stadion 5-3
187589
6 Ti 11-10-16
Kl. 19:00
Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs 4-2
187642
Kampfakta
10 15-10-16
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød FC Gribskov Birkerød Stadion 0-1
187647
10 15-10-16
Kl. 13:00
Blovstrød IF FGK Blovstrød idrætsanlæg 2-4!
187646
10 15-10-16
Kl. 14:00
Hornbæk IF Virum-Sorgenfri BK Pedella Park 5-3
187643
Kampfakta
10 15-10-16
Kl. 14:00
Hundested IK Allerød FK Hundestedhallen 0-2
187645
10 15-10-16
Kl. 15:30
AB Frederiksværk FK Akademisk Boldklub 2-1
187644
10 15-10-16
Kl. 16:00
Snekkersten IF BK Friheden Snekkersten Idrætscenter 5-1
187649
11 22-10-16
Kl. 12:00
BK Friheden Hundested IK Strandmarkens Fritidscenter 1-4
187652
11 22-10-16
Kl. 12:15
FC Gribskov Hornbæk IF Græsted Stadion 2-6
187653
11 22-10-16
Kl. 15:00
Allerød FK Blovstrød IF Allerød Idrætspark 2-0
187651
11 22-10-16
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK AB Virum Stadion 4-5
187648
11 23-10-16
Kl. 12:00
FGK IF Skjold Birkerød Lyngholmskolen 1-3!
187650
11 23-10-16
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Snekkersten IF Frederiksværk Stadion 2-2
187020
Kampfakta
1 29-10-16
Kl. 14:00
Hundested IK Blovstrød IF Hundestedhallen 4-1
187583
Kampfakta
5 05-11-16
Kl. 14:00
Hundested IK Hornbæk IF Hundestedhallen 2-2
187638
9 01-04-17
Kl. 14:00
Hundested IK Snekkersten IF Hundestedhallen 3-3
187659
Kampfakta
12 Ti 04-04-17
Kl. 19:00
Blovstrød IF Hundested IK Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs 1-4
187656
12 08-04-17
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Snekkersten IF Virum Stadion 1-2
187657
12 08-04-17
Kl. 12:15
FC Gribskov AB Nellerupgård Stadion 0-1
187655
12 08-04-17
Kl. 13:30
Frederiksværk FK BK Friheden Frederiksværk Stadion 7-0
187658
12 08-04-17
Kl. 15:00
Allerød FK IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark 0-0
187654
12 09-04-17
Kl. 11:00
FGK Hornbæk IF Lyngholmskolen HHT!
187665
13 Ti 11-04-17
Kl. 18:30
Hornbæk IF Allerød FK Pedella Park 1-1
187660
Kampfakta
13 To 13-04-17
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Blovstrød IF Birkerød Stadion 3-2
187662
13 To 13-04-17
Kl. 14:00
Hundested IK Frederiksværk FK Hundestedhallen 0-2
187661
13 15-04-17
Kl. 12:00
BK Friheden Virum-Sorgenfri BK Avedøre Stadion 1-3
187664
13 16-04-17
Kl. 15:30
AB FGK Akademisk Boldklub UHT!
187671
14 Ti 18-04-17
Kl. 18:30
Blovstrød IF Hornbæk IF Blovstrød idrætsanlæg 3-0
187667
Kampfakta
14 Fr 21-04-17
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Hundested IK Birkerød Stadion 3-3
187668
14 22-04-17
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Frederiksværk FK Virum Stadion 1-3
187669
Kampfakta
14 22-04-17
Kl. 12:15
FC Gribskov BK Friheden Nellerupgård Stadion 2-0
187670
14 22-04-17
Kl. 15:00
Allerød FK AB Allerød Idrætspark 5-1
187666
14 23-04-17
Kl. 11:00
FGK Snekkersten IF Lyngholmskolen HHT!
187684
15 Ti 25-04-17
Kl. 19:00
Snekkersten IF Allerød FK Snekkersten Idrætscenter 1-1
187685
15 Ti 25-04-17
Kl. 19:00
AB Blovstrød IF Akademisk Boldklub 4-1
187686
Kampfakta
15 Ti 25-04-17
Kl. 19:00
Hornbæk IF IF Skjold Birkerød Pedella Park 2-1
187682
15 On 26-04-17
Kl. 18:30
Hundested IK Virum-Sorgenfri BK Hundestedhallen 3-3
187683
Kampfakta
15 On 26-04-17
Kl. 18:45
Frederiksværk FK FC Gribskov Frederiksværk Stadion 1-1
187681
15 On 26-04-17
Kl. 19:00
BK Friheden FGK Strandmarkens Fritidscenter UHT!
187688
Kampfakta
16 Fr 28-04-17
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød AB Birkerød Stadion 1-2
187689
Kampfakta
16 29-04-17
Kl. 12:15
FC Gribskov Virum-Sorgenfri BK Nellerupgård Stadion 5-1
187691
16 29-04-17
Kl. 15:00
Allerød FK BK Friheden Allerød Idrætspark 2-1
187692
16 29-04-17
Kl. 15:00
Blovstrød IF Snekkersten IF Blovstrød idrætsanlæg 0-5
187687
16 30-04-17
Kl. 11:00
FGK Frederiksværk FK Lyngholmskolen HHT!
187663
Kampfakta
13 Ti 02-05-17
Kl. 18:30
Snekkersten IF FC Gribskov Snekkersten Idrætscenter 3-0
187690
Kampfakta
16 Ti 02-05-17
Kl. 19:00
Hornbæk IF Hundested IK Pedella Park 2-2
187693
17 06-05-17
Kl. 12:00
BK Friheden Blovstrød IF Strandmarkens Fritidscenter UHT!
187703
17 06-05-17
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK FGK Virum Stadion UHT!
187694
Kampfakta
17 06-05-17
Kl. 14:00
Hundested IK FC Gribskov Hundestedhallen 2-2
187695
17 06-05-17
Kl. 14:00
Frederiksværk FK Allerød FK Frederiksværk Stadion 5-3
187704
17 06-05-17
Kl. 15:30
AB Hornbæk IF Akademisk Boldklub 0-2
187702
Kampfakta
17 06-05-17
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion 0-0
187708
18 13-05-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF Snekkersten IF Pedella Park 1-2
187709
18 13-05-17
Kl. 15:00
Allerød FK Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark 3-2
187780
18 13-05-17
Kl. 15:00
Blovstrød IF Frederiksværk FK Blovstrød idrætsanlæg 1-6
187707
18 13-05-17
Kl. 15:30
AB Hundested IK Akademisk Boldklub 0-1
187705
18 14-05-17
Kl. 11:00
FGK FC Gribskov Lyngholmskolen HHT!
187706
Kampfakta
18 On 17-05-17
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød BK Friheden Birkerød Stadion 4-0
187781
19 Fr 19-05-17
Kl. 19:00
BK Friheden Hornbæk IF Strandmarkens Fritidscenter 1-4
187785
19 20-05-17
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Blovstrød IF Virum Stadion 1-1
187786
19 20-05-17
Kl. 12:15
FC Gribskov Allerød FK Nellerupgård Stadion 0-4
187782
19 20-05-17
Kl. 14:00
Hundested IK FGK Hundestedhallen UHT!
187783
Kampfakta
19 20-05-17
Kl. 14:00
Frederiksværk FK IF Skjold Birkerød Frederiksværk Stadion 2-2
187784
19 20-05-17
Kl. 16:00
Snekkersten IF AB Snekkersten Idrætscenter 1-1
187791
20 Ti 23-05-17
Kl. 19:00
Allerød FK FGK Allerød Idrætspark UHT!
187792
20 Ti 23-05-17
Kl. 19:00
Blovstrød IF FC Gribskov Blovstrød idrætsanlæg 1-3
187787
20 Fr 26-05-17
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion UHT!
187790
Kampfakta
20 Fr 26-05-17
Kl. 19:00
Hornbæk IF Frederiksværk FK Pedella Park 0-1
187789
20 27-05-17
Kl. 15:30
AB BK Friheden Akademisk Boldklub 3-0
187788
20 27-05-17
Kl. 16:00
Snekkersten IF Hundested IK Snekkersten Idrætscenter 3-1
187794
21 03-06-17
Kl. 12:00
BK Friheden Snekkersten IF Strandmarkens Fritidscenter 0-1
187796
21 03-06-17
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Hornbæk IF Virum Stadion 1-3
187797
Kampfakta
21 03-06-17
Kl. 12:15
FC Gribskov IF Skjold Birkerød Nellerupgård Stadion 1-1
187795
21 03-06-17
Kl. 14:00
Frederiksværk FK AB Frederiksværk Stadion 3-3
187798
21 03-06-17
Kl. 15:00
Allerød FK Hundested IK Allerød Idrætspark 2-0
187793
21 04-06-17
Kl. 11:00
FGK Blovstrød IF Lyngholmskolen HHT!
187799
22 10-06-17
Kl. 15:00
IF Skjold Birkerød FGK Birkerød Stadion UHT!
187800
22 10-06-17
Kl. 15:00
Hundested IK BK Friheden Hundestedhallen 9-0
187801
22 10-06-17
Kl. 15:00
Snekkersten IF Frederiksværk FK Snekkersten Idrætscenter 3-0
187802
22 10-06-17
Kl. 15:00
AB Virum-Sorgenfri BK Akademisk Boldklub 2-2
187803
22 10-06-17
Kl. 15:00
Hornbæk IF FC Gribskov Pedella Park 3-3
187804
22 10-06-17
Kl. 15:00
Blovstrød IF Allerød FK Blovstrød idrætsanlæg 0-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 13. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 17. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.