Serie 3 , Pulje 3 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
194415
1 Ti 09-08-16
Kl. 19:45
Farum BK Kr. Værløse IF Right to Dream Park 1-0
194414
Kampfakta
1 Fr 12-08-16
Kl. 18:30
Hjorten IF B. 1973, Herlev Skinderskovgård 1-3!
194413
1 13-08-16
Kl. 12:00
VB 1968 Nivå-Kokkedal FK (2) Skovbrynet Skole 5-3!
194418
1 13-08-16
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Orient GI Ejby Friluftscenter 3-1
194419
1 13-08-16
Kl. 15:30
Oversidder Oversidder
194417
Kampfakta
1 14-08-16
Kl. 13:00
Liria FK Værløse Skinderskovgård 2-7
194416
1 14-08-16
Kl. 14:00
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
194431
2 20-08-16
Kl. 12:00
Orient GI Oversidder Islev Skole
194435
Kampfakta
2 20-08-16
Kl. 13:00
Hjorten IF Farum BK Skinderskovgård 1-3!
194430
Kampfakta
2 20-08-16
Kl. 13:30
Nivå-Kokkedal FK (2) B. 1973, Herlev Karsemosegård 5-1!
194432
Kampfakta
2 20-08-16
Kl. 13:30
Værløse Ejby IF 1968 Værløse Stadion 2-6
194433
2 20-08-16
Kl. 14:00
Oversidder Liria FK
194434
2 20-08-16
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF LSF Sandet Stadion 0-3
194436
2 20-08-16
Kl. 15:30
Oversidder VB 1968
194440
3 Ti 23-08-16
Kl. 18:30
Liria FK Kr. Værløse IF Skinderskovgård 5-3
194438
3 Ti 23-08-16
Kl. 18:45
Farum BK Nivå-Kokkedal FK (2) Farum Park 0-1!
194437
Kampfakta
3 Ti 23-08-16
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev VB 1968 Elverroad Kunstgræs 3-2
194441
3 On 24-08-16
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Oversidder Ejby Friluftscenter
194442
3 On 24-08-16
Kl. 18:30
Oversidder Værløse
194443
3 On 24-08-16
Kl. 18:30
Orient GI Oversidder Islev Skole
194439
3 On 24-08-16
Kl. 18:30
LSF Hjorten IF Smørum Idrætscenter 4-1!
195146
4 27-08-16
Kl. 13:00
Hjorten IF Liria FK Skinderskovgård 6-4!
195143
Kampfakta
4 27-08-16
Kl. 13:30
Værløse Orient GI Værløse Stadion 2-1
195144
4 27-08-16
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
195145
4 27-08-16
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF Ejby IF 1968 Sandet Stadion 1-6
195147
4 27-08-16
Kl. 15:30
Oversidder B. 1973, Herlev
195141
4 27-08-16
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK (2) LSF Karsemosegård HHT!
195148
Kampfakta
5 Ti 30-08-16
Kl. 18:30
Farum BK B. 1973, Herlev Farum Park 2-1
195161
5 03-09-16
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Hjorten IF Ejby Friluftscenter 4-1!
195163
5 03-09-16
Kl. 13:00
Oversidder Orient GI
195164
5 03-09-16
Kl. 13:00
Værløse Oversidder Værløse Stadion
195162
5 03-09-16
Kl. 15:30
Oversidder Kr. Værløse IF
195150
5 04-09-16
Kl. 13:00
Liria FK Nivå-Kokkedal FK (2) Skinderskovgård 8-2!
195149
5 04-09-16
Kl. 14:00
LSF VB 1968 Smørum Idrætscenter 2-0
195142
Kampfakta
4 Ti 06-09-16
Kl. 18:00
VB 1968 Farum BK Skovbrynet Skole HHT!
195166
6 10-09-16
Kl. 13:00
VB 1968 Liria FK Skovbrynet Skole 2-5
195170
6 10-09-16
Kl. 13:00
Hjorten IF Oversidder Skinderskovgård HHT!
195167
Kampfakta
6 10-09-16
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev LSF Elverroad Kunstgræs 1-1
195168
6 10-09-16
Kl. 14:00
Oversidder Værløse
195169
6 10-09-16
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF Orient GI Sandet Stadion 1-5
195171
6 10-09-16
Kl. 15:30
Oversidder Farum BK
195165
6 10-09-16
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK (2) Ejby IF 1968 Karsemosegård HHT!
195174
7 17-09-16
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 VB 1968 Ejby Friluftscenter 5-1
195177
Kampfakta
7 17-09-16
Kl. 13:30
Værløse Kr. Værløse IF Værløse Stadion UHT!
195178
7 17-09-16
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
195176
7 17-09-16
Kl. 14:00
Orient GI Hjorten IF Islev Skole 5-1!
195175
7 17-09-16
Kl. 15:15
Oversidder Nivå-Kokkedal FK (2) UHT!
195173
Kampfakta
7 18-09-16
Kl. 13:00
Liria FK B. 1973, Herlev Skinderskovgård 0-0
195172
7 18-09-16
Kl. 14:00
LSF Farum BK Smørum Idrætscenter 2-0
195180
8 24-09-16
Kl. 12:00
VB 1968 Oversidder Skovbrynet Skole
195184
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 13:00
Hjorten IF Værløse Skinderskovgård 0-5!
195181
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Ejby IF 1968 Elverroad Kunstgræs 2-0
195182
Kampfakta
8 24-09-16
Kl. 15:00
Farum BK Liria FK Farum Park 11-2
195183
8 24-09-16
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF Oversidder Sandet Stadion
195185
8 24-09-16
Kl. 15:30
Oversidder LSF
195179
8 24-09-16
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK (2) Orient GI Karsemosegård 2-4!
195263
9 01-10-16
Kl. 12:00
VB 1968 Orient GI Skovbrynet Skole 0-10
195261
Kampfakta
9 01-10-16
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Farum BK Ejby Friluftscenter 0-2
195264
9 01-10-16
Kl. 13:30
Værløse Nivå-Kokkedal FK (2) Værløse Stadion UHT!
195265
9 01-10-16
Kl. 14:00
Oversidder Hjorten IF UHT!
195266
9 01-10-16
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF Oversidder Sandet Stadion
195262
9 01-10-16
Kl. 15:30
Oversidder B. 1973, Herlev
195186
9 02-10-16
Kl. 13:00
Liria FK LSF Skinderskovgård 0-3
195270
10 Ti 04-10-16
Kl. 19:45
Farum BK Oversidder Right to Dream Park
195268
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 12:00
VB 1968 Værløse Skovbrynet Skole 0-5
195272
10 08-10-16
Kl. 13:00
Hjorten IF Kr. Værløse IF Skinderskovgård 3-3!
195269
Kampfakta
10 08-10-16
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Orient GI Elverroad Kunstgræs 2-2
195267
10 08-10-16
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK (2) Oversidder Karsemosegård HHT!
195293
10 08-10-16
Kl. 15:30
Oversidder Liria FK
195271
10 09-10-16
Kl. 14:00
LSF Ejby IF 1968 Smørum Idrætscenter 4-2
195338
Kampfakta
11 15-10-16
Kl. 12:00
Orient GI Farum BK Islev Skole 1-4
195294
11 15-10-16
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Liria FK Ejby Friluftscenter 4-2
195484
Kampfakta
11 15-10-16
Kl. 13:30
Værløse B. 1973, Herlev Værløse Stadion 3-0
195485
11 15-10-16
Kl. 14:00
Oversidder VB 1968
195487
11 15-10-16
Kl. 15:00
Hjorten IF Oversidder Skinderskovgård HHT!
195486
11 15-10-16
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF Nivå-Kokkedal FK (2) Sandet Stadion UHT!
195337
11 15-10-16
Kl. 15:30
Oversidder LSF
195489
12 22-10-16
Kl. 12:00
VB 1968 Kr. Værløse IF Skovbrynet Skole HHT!
195494
12 22-10-16
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Oversidder Ejby Friluftscenter
195490
12 22-10-16
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
195488
12 22-10-16
Kl. 15:00
Nivå-Kokkedal FK (2) Hjorten IF Karsemosegård !
195493
12 23-10-16
Kl. 13:00
Liria FK Oversidder Skinderskovgård
195492
12 23-10-16
Kl. 14:00
LSF Orient GI Smørum Idrætscenter 5-1
195491
Kampfakta
12 Ti 25-10-16
Kl. 19:45
Farum BK Værløse Right to Dream Park 0-2
195871
13 29-10-16
Kl. 12:00
Orient GI Liria FK Islev Skole 3-2
195495
13 29-10-16
Kl. 13:00
Oversidder Ejby IF 1968
195877
13 29-10-16
Kl. 13:00
Oversidder Nivå-Kokkedal FK (2) UHT!
195872
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 13:30
Værløse LSF Værløse Stadion 4-1
195873
13 29-10-16
Kl. 14:00
Oversidder Farum BK
195876
13 29-10-16
Kl. 15:00
Hjorten IF VB 1968 Skinderskovgård 6-0!
195875
Kampfakta
13 29-10-16
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF B. 1973, Herlev Sandet Stadion 0-2
195879
14 08-04-17
Kl. 13:00
Orient GI Ejby IF 1968 Islev Skole HHT!
195880
Kampfakta
14 08-04-17
Kl. 13:30
Værløse Liria FK Værløse Stadion 5-2
195884
Kampfakta
14 08-04-17
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Hjorten IF Elverroad Kunstgræs 4-2!
195881
14 08-04-17
Kl. 14:00
Oversidder LSF
195885
14 08-04-17
Kl. 15:30
Oversidder Oversidder
195878
14 08-04-17
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK (2) VB 1968 Karsemosegård HHT!
196021
15 Ti 11-04-17
Kl. 18:00
Liria FK Oversidder Skinderskovgård
195889
15 On 12-04-17
Kl. 18:30
LSF Kr. Værløse IF Smørum Idrætscenter 2-2
195887
15 To 13-04-17
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Nivå-Kokkedal FK (2) Elverroad Kunstgræs UHT!
195886
15 To 13-04-17
Kl. 13:00
VB 1968 Oversidder Skovbrynet Skole
196022
Kampfakta
15 To 13-04-17
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Værløse Ejby Friluftscenter 1-2
196023
15 To 13-04-17
Kl. 13:00
Oversidder Orient GI
195888
15 To 13-04-17
Kl. 15:00
Farum BK Hjorten IF Farum Park UHT!
196037
16 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
Oversidder Ejby IF 1968
196038
16 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF Liria FK Sandet Stadion 7-2
196039
16 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
Hjorten IF LSF Skinderskovgård 0-2!
196040
16 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
Oversidder Orient GI
196034
16 Ma 17-04-17
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK (2) Farum BK Karsemosegård HHT!
196036
16 Ma 17-04-17
Kl. 13:30
Værløse Oversidder Værløse Stadion
196035
Kampfakta
16 Ma 17-04-17
Kl. 14:00
VB 1968 B. 1973, Herlev Skovbrynet Skole 1-0
196045
17 22-04-17
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Kr. Værløse IF Ejby Friluftscenter 3-2
196041
17 22-04-17
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad
196047
Kampfakta
17 22-04-17
Kl. 14:00
Orient GI Værløse Islev Skole 1-4
196042
Kampfakta
17 22-04-17
Kl. 15:00
Farum BK VB 1968 Farum Park 6-0
196043
17 22-04-17
Kl. 15:30
LSF Nivå-Kokkedal FK (2) Smørum Idrætscenter UHT!
196046
17 22-04-17
Kl. 15:30
Oversidder Oversidder
196044
17 23-04-17
Kl. 13:00
Liria FK Hjorten IF Skinderskovgård 6-3!
196053
18 29-04-17
Kl. 13:00
Hjorten IF Ejby IF 1968 Skinderskovgård HHT!
196050
Kampfakta
18 29-04-17
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Farum BK Elverroad Kunstgræs 3-3
196051
18 29-04-17
Kl. 14:00
Orient GI Oversidder Islev Skole
196052
18 29-04-17
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF Oversidder Sandet Stadion
196048
18 29-04-17
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK (2) Liria FK Karsemosegård HHT!
196054
18 29-04-17
Kl. 15:30
Oversidder Værløse
196049
18 30-04-17
Kl. 14:00
VB 1968 LSF Skovbrynet Skole 2-8
195883
Kampfakta
14 Ti 02-05-17
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Farum BK Sandet Stadion 2-2
196055
19 Ti 02-05-17
Kl. 19:45
Farum BK Oversidder Farum Park Kunstgræs
196058
19 06-05-17
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Nivå-Kokkedal FK (2) Ejby Friluftscenter UHT!
196060
19 06-05-17
Kl. 13:30
Orient GI Kr. Værløse IF Islev Skole 2-2
196061
19 06-05-17
Kl. 13:30
Værløse Oversidder Værløse Stadion
196059
19 06-05-17
Kl. 15:30
Oversidder Hjorten IF UHT!
196057
19 07-05-17
Kl. 13:00
Liria FK VB 1968 Skinderskovgård 6-6
196056
Kampfakta
19 07-05-17
Kl. 14:00
LSF B. 1973, Herlev Smørum Idrætscenter 3-0
196064
Kampfakta
20 Ti 09-05-17
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Liria FK Elverroad Kunstgræs 4-0
196065
Kampfakta
20 On 10-05-17
Kl. 19:00
Farum BK LSF Farum Park 1-2
196066
Kampfakta
20 On 10-05-17
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Værløse Sandet Stadion 0-4
196067
20 On 10-05-17
Kl. 19:00
Hjorten IF Orient GI Skinderskovgård 2-5!
196068
20 On 10-05-17
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
196062
20 On 10-05-17
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK (2) Oversidder Karsemosegård HHT!
196063
20 On 10-05-17
Kl. 19:00
VB 1968 Ejby IF 1968 Skovbrynet Skole 1-4
196073
21 13-05-17
Kl. 13:00
Orient GI Nivå-Kokkedal FK (2) Islev Skole UHT!
196071
Kampfakta
21 13-05-17
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 B. 1973, Herlev Ejby Friluftscenter 4-0
196074
Kampfakta
21 13-05-17
Kl. 13:30
Værløse Hjorten IF Værløse Stadion 9-0!
196075
21 13-05-17
Kl. 14:00
Oversidder Kr. Værløse IF
196069
21 13-05-17
Kl. 15:30
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
196072
21 13-05-17
Kl. 15:30
Oversidder VB 1968
196070
Kampfakta
21 14-05-17
Kl. 13:00
Liria FK Farum BK Skinderskovgård 3-6
196262
22 20-05-17
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
196263
Kampfakta
22 20-05-17
Kl. 15:00
Farum BK Ejby IF 1968 Farum Park 1-3
196265
22 20-05-17
Kl. 15:00
Hjorten IF Oversidder Skinderskovgård HHT!
196276
22 20-05-17
Kl. 15:30
Oversidder Kr. Værløse IF
196076
22 20-05-17
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK (2) Værløse Karsemosegård HHT!
196224
22 21-05-17
Kl. 14:00
Orient GI VB 1968 Islev Skole 5-3
196264
22 21-05-17
Kl. 14:00
LSF Liria FK Smørum Idrætscenter UHT!
196277
23 Ti 23-05-17
Kl. 18:00
Liria FK Oversidder Skinderskovgård
196280
Kampfakta
23 Ti 23-05-17
Kl. 19:00
Orient GI B. 1973, Herlev Islev Skole 3-2
196281
23 On 24-05-17
Kl. 18:30
Værløse VB 1968 Værløse Stadion UHT!
196282
23 On 24-05-17
Kl. 19:00
Oversidder Nivå-Kokkedal FK (2) UHT!
196283
23 On 24-05-17
Kl. 19:00
Kr. Værløse IF Hjorten IF Sandet Stadion UHT!
196278
23 On 24-05-17
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 LSF Ejby Friluftscenter 5-1
196279
23 On 24-05-17
Kl. 19:00
Oversidder Farum BK
196285
24 27-05-17
Kl. 12:00
VB 1968 Oversidder Skovbrynet Skole
198249
Kampfakta
24 27-05-17
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Værløse Elverroad Kunstgræs 2-5
198250
Kampfakta
24 27-05-17
Kl. 15:00
Farum BK Orient GI Farum Park 10-7
198251
24 27-05-17
Kl. 15:30
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
196284
24 27-05-17
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK (2) Kr. Værløse IF Karsemosegård HHT!
198253
24 27-05-17
Kl. 15:30
Oversidder Hjorten IF UHT!
198252
24 28-05-17
Kl. 13:00
Liria FK Ejby IF 1968 Skinderskovgård HHT!
198255
25 03-06-17
Kl. 13:00
Orient GI LSF Islev Skole 1-3
198257
25 03-06-17
Kl. 14:00
Oversidder B. 1973, Herlev
198259
25 03-06-17
Kl. 15:00
Hjorten IF Nivå-Kokkedal FK (2) Skinderskovgård !
198260
25 03-06-17
Kl. 15:30
Oversidder Ejby IF 1968
198254
25 03-06-17
Kl. 15:30
Oversidder Liria FK
198258
25 03-06-17
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF VB 1968 Sandet Stadion UHT!
198256
Kampfakta
25 Ti 06-06-17
Kl. 18:30
Værløse Farum BK Værløse Stadion 6-2
198263
Kampfakta
26 10-06-17
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Kr. Værløse IF Elverroad Kunstgræs 2-3
198264
26 10-06-17
Kl. 15:00
Farum BK Oversidder Farum Park Kunstgræs
198265
Kampfakta
26 10-06-17
Kl. 15:00
LSF Værløse Smørum Idrætscenter 2-0
198266
26 10-06-17
Kl. 15:00
Liria FK Orient GI Skinderskovgård 7-3
198267
26 10-06-17
Kl. 15:00
Ejby IF 1968 Oversidder Ejby Friluftscenter
198261
26 10-06-17
Kl. 15:00
Nivå-Kokkedal FK (2) Oversidder Karsemosegård HHT!
198262
26 10-06-17
Kl. 15:00
VB 1968 Hjorten IF Skovbrynet Skole UHT!
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 3 Vinder pulje 6- Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2