U11 Drenge 2 8-mands (06) Forår, Pulje 1 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
266670
1 Fr 07-04-17
Kl. 18:30
Gilleleje FK Helsinge Fodbold Nellerupgård Stadion Kunstgræs 5-3
266672
1 On 12-04-17
Kl. 19:00
Kvistgård IF Oversidder Kvistgård Idrætsanlæg
266676
2 Fr 21-04-17
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Humlebæk BK Helsinge Stadion 3-3
266677
2 Fr 21-04-17
Kl. 19:00
Oversidder Gilleleje FK
266673
2 22-04-17
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Kvistgård IF Birkerød Stadion 10-0
266674
2 22-04-17
Kl. 15:00
FC Holte Helsingør IF Fodbold Rudegård Stadion 2-10
266675
2 Ma 24-04-17
Kl. 18:00
IS Skævinge Snekkersten IF Baunehøj Stadion 5-1
266669
1 Ti 25-04-17
Kl. 18:00
Humlebæk BK IS Skævinge Humlebæk Stadion 5-0
266668
Kampfakta
1 On 26-04-17
Kl. 19:00
Snekkersten IF FC Holte Snekkersten Idrætscenter 0-4
266681
3 Fr 28-04-17
Kl. 18:00
Helsingør IF Fodbold IS Skævinge Helsingør Idrætspark 4-4
266680
3 29-04-17
Kl. 10:00
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
266679
3 29-04-17
Kl. 12:00
Snekkersten IF Helsinge Fodbold Snekkersten Idrætscenter 0-14
266685
4 30-04-17
Kl. 10:30
Gilleleje FK Humlebæk BK Nellerupgård Stadion 2-2
266683
4 Fr 05-05-17
Kl. 17:30
FC Holte Kvistgård IF Rudegård Stadion UHT !
266686
4 Fr 05-05-17
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Helsingør IF Fodbold Helsinge Stadion 6-2
266687
4 Fr 05-05-17
Kl. 19:00
Oversidder Snekkersten IF
266689
5 07-05-17
Kl. 12:00
Snekkersten IF Gilleleje FK Snekkersten Idrætscenter 1-0
266692
5 On 10-05-17
Kl. 18:00
Kvistgård IF Humlebæk BK Kvistgård Idrætsanlæg 5-5
266690
5 Fr 12-05-17
Kl. 17:30
FC Holte IS Skævinge Rudegård Stadion 2-0
266691
5 Fr 12-05-17
Kl. 18:00
Helsingør IF Fodbold Oversidder Helsingør Idrætspark
266688
5 14-05-17
Kl. 12:30
IF Skjold Birkerød Helsinge Fodbold Birkerød Stadion 4-2
266682
3 Ti 16-05-17
Kl. 18:00
Kvistgård IF Gilleleje FK Kvistgård Idrætsanlæg 0-7
266696
6 Fr 19-05-17
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold FC Holte Helsinge Stadion 10-1
266697
6 Fr 19-05-17
Kl. 19:00
Oversidder IF Skjold Birkerød
266693
6 20-05-17
Kl. 10:00
Humlebæk BK Snekkersten IF Humlebæk Stadion 0-6
266694
6 20-05-17
Kl. 10:00
IS Skævinge Kvistgård IF Baunehøj Stadion 4-3
266695
6 Ma 22-05-17
Kl. 18:00
Gilleleje FK Helsingør IF Fodbold Nellerupgård Stadion 7-0
266700
7 Ma 22-05-17
Kl. 18:00
IS Skævinge Helsinge Fodbold Baunehøj Stadion 2-5
266698
7 On 24-05-17
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Gilleleje FK Birkerød Stadion 3-2
266699
7 On 24-05-17
Kl. 19:00
FC Holte Oversidder Rudegård Stadion
266702
7 On 24-05-17
Kl. 19:00
Kvistgård IF Snekkersten IF Kvistgård Idrætsanlæg 3-2
266701
7 Fr 26-05-17
Kl. 18:00
Helsingør IF Fodbold Humlebæk BK Helsingør Idrætspark 3-3
266684
4 On 31-05-17
Kl. 18:00
IS Skævinge IF Skjold Birkerød Baunehøj Stadion 1-3
266706
8 On 31-05-17
Kl. 18:00
Kvistgård IF Helsinge Fodbold Kvistgård Idrætsanlæg 3-6
266707
8 On 31-05-17
Kl. 19:00
Oversidder IS Skævinge
266703
8 On 31-05-17
Kl. 19:00
Snekkersten IF Helsingør IF Fodbold Snekkersten Idrætscenter 4-2
266709
Kampfakta
9 On 07-06-17
Kl. 17:45
FC Holte Humlebæk BK Rudegård Stadion 4-4
266712
9 On 07-06-17
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Oversidder Helsinge Stadion
266708
9 On 07-06-17
Kl. 19:15
IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion 6-1
266704
8 To 08-06-17
Kl. 18:00
Humlebæk BK IF Skjold Birkerød Humlebæk Stadion 3-4
266711
9 To 08-06-17
Kl. 18:00
Helsingør IF Fodbold Kvistgård IF Helsingør Idrætspark 3-2
266710
9 Fr 09-06-17
Kl. 18:00
IS Skævinge Gilleleje FK Baunehøj Stadion 0-1
266678
3 10-06-17
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød FC Holte Birkerød Stadion 9-0
266705
8 11-06-17
Kl. 10:00
Gilleleje FK FC Holte Nellerupgård Stadion 7-2
266671
1 18-06-17
Kl. 11:30
IF Skjold Birkerød Helsingør IF Fodbold Birkerød Stadion 7-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk også tilmelding til sommerens sjoveste stævne: Bakkens Fodbold Festival
http://www.dbusjaelland.dk/boern_og_unge/events_og_staevner/bakkens-fodbold-festival