U18 Piger Øst (00-01) efterår (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
380552
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
Sundby Bk. BSF (2) Kunst, Sundby/Kløvermarken 0-0
380550
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF (2) Roskilde Pigefodbold Brøndby Stadion 2-3
380551
1 20-08-17
Kl. 15:00
Hillerød GI Damer 2010 HSV (Hillerød Syd-vest) Hillerød Stadion 10-2
380553
2 27-08-17
Kl. 11:30
BSF (2) Brøndbyernes IF (2) Ballerup Idrætspark 7-2
380555
2 27-08-17
Kl. 13:30
HSV (Hillerød Syd-vest) Sundby Bk. Brødeskov Stadion 0-0
380556
Kampfakta
2 27-08-17
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold Hillerød GI Damer 2010 Himmelev Kunstgræsbane 1-0
380557
Kampfakta
3 09-09-17
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF (2) Sundby Bk. Brøndby Stadion 3-3
380559
Kampfakta
3 10-09-17
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold HSV (Hillerød Syd-vest) Himmelev Kunstgræsbane 6-0
380560
4 16-09-17
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF (2) HSV (Hillerød Syd-vest) Brøndby Stadion 1-2
380561
Kampfakta
4 16-09-17
Kl. 12:00
BSF (2) Roskilde Pigefodbold Måløv Idrætspark, Kunstgræs 0-1
380562
Kampfakta
4 17-09-17
Kl. 13:30
Sundby Bk. Hillerød GI Damer 2010 Kunst, Sundby/Kløvermarken 1-3
380565
Kampfakta
5 24-09-17
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold Sundby Bk. Himmelev Kunstgræsbane 2-0
380563
5 24-09-17
Kl. 15:00
Hillerød GI Damer 2010 Brøndbyernes IF (2) Hillerød Stadion 10-4
380581
Kampfakta
6 01-10-17
Kl. 11:30
BSF (2) Sundby Bk. Ballerup Idrætspark 4-2
380582
6 01-10-17
Kl. 13:30
HSV (Hillerød Syd-vest) Hillerød GI Damer 2010 Brødeskov Stadion 1-7
380583
Kampfakta
6 01-10-17
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold Brøndbyernes IF (2) Himmelev Kunstgræsbane 4-3
380584
7 07-10-17
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF (2) BSF (2) Brøndby Stadion 0-1
380586
Kampfakta
7 08-10-17
Kl. 13:30
Sundby Bk. HSV (Hillerød Syd-vest) Kunst, Sundby/Kløvermarken 3-0
380585
Kampfakta
7 08-10-17
Kl. 15:00
Hillerød GI Damer 2010 Roskilde Pigefodbold Hillerød Stadion 3-0
380558
3 On 11-10-17
Kl. 18:00
Hillerød GI Damer 2010 BSF (2) Hillerød Stadion Kunstgræs 2-1
380588
Kampfakta
8 On 11-10-17
Kl. 18:30
HSV (Hillerød Syd-vest) Roskilde Pigefodbold Brødeskov Stadion Kunst 1-4
380589
Kampfakta
8 29-10-17
Kl. 13:30
Sundby Bk. Brøndbyernes IF (2) Kunst, Sundby/Kløvermarken 3-0
380587
8 Ma 30-10-17
Kl. 18:00
BSF (2) Hillerød GI Damer 2010 Ballerup Idrætspark 1-0
380593
9 On 01-11-17
Kl. 18:30
HSV (Hillerød Syd-vest) Brøndbyernes IF (2) Brødeskov Stadion Kunst 1-1
380590
9 05-11-17
Kl. 15:00
Hillerød GI Damer 2010 Sundby Bk. Hillerød Stadion 2-0
380594
Kampfakta
9 05-11-17
Kl. 17:00
Roskilde Pigefodbold BSF (2) Himmelev Kunstgræsbane 1-1
380564
Kampfakta
5 On 08-11-17
Kl. 18:30
HSV (Hillerød Syd-vest) BSF (2) Brødeskov Stadion Kunst 3-2
380596
10 12-11-17
Kl. 13:00
BSF (2) HSV (Hillerød Syd-vest) Top Danmark Hallen, kunstgræs 2-1
380597
Kampfakta
10 12-11-17
Kl. 13:30
Sundby Bk. Roskilde Pigefodbold Kunst, Sundby/Kløvermarken 0-1
380595
10 12-11-17
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF (2) Hillerød GI Damer 2010 Brøndby Stadion 0-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til vinterbold senest mandag den 9. oktober 2017

Husk tilmelding til Vinterbold 9. oktober via kluboffice.