Serie 2 , Pulje 1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
844437
1 Fr 18-08-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK FC Gribskov Hørsholm Idrætspark 1-1
844435
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Hornbæk IF Hillerød Stadion 1-2
844436
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 13:30
Humlebæk BK Værløse Humlebæk Stadion 4-0
844433
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 15:30
Lyngby BK Brede IF Lyngby Stadion 0-3
844434
Kampfakta
1 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Allerød FK IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark 2-1
844438
Kampfakta
1 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Hundested IK ORI-Fodbold Hundestedhallen 3-4
844440
Kampfakta
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Hillerød Fodbold Birkerød Stadion 2-1
844441
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 13:30
Værløse Allerød FK Værløse Stadion 5-2
844444
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF Lyngby BK Pedella Park 3-4
844442
2 26-08-17
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Humlebæk BK Hørsholm Idrætspark 2-1
844439
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold FC Gribskov Oppe-Sundby Stadion 2-0
844443
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 16:00
Brede IF Hundested IK Brede Idrætsplads 2-2
844448
Kampfakta
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Humlebæk BK ORI-Fodbold Humlebæk Stadion 2-1
844450
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Hundested IK Hornbæk IF Hundestedhallen 2-0
844449
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 12:15
FC Gribskov Brede IF Græsted Stadion 3-1
844446
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Lyngby BK Hillerød Stadion 6-1
844445
3 02-09-17
Kl. 15:00
Allerød FK Hørsholm-Usserød IK Allerød Idrætspark 1-1
844447
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Værløse Birkerød Stadion 4-2
844453
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 13:30
Værløse Hillerød Fodbold Værløse Stadion 0-3
845218
4 09-09-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF FC Gribskov Pedella Park 0-0
845216
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark 1-5
844451
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Allerød FK Oppe-Sundby Stadion 0-0
845217
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 16:00
Brede IF Humlebæk BK Brede Idrætsplads 2-1
845221
Kampfakta
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød ORI-Fodbold Birkerød Stadion 2-2
845224
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 12:15
FC Gribskov Lyngby BK Græsted Stadion 1-0
845220
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Hundested IK Hillerød Stadion 1-3
845222
5 16-09-17
Kl. 13:30
Humlebæk BK Hornbæk IF Humlebæk Stadion 2-1
845223
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 13:30
Værløse Hørsholm-Usserød IK Værløse Stadion 1-3
845219
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 15:00
Allerød FK Brede IF Allerød Idrætspark 7-1
845225
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Værløse Oppe-Sundby Stadion 2-2
845226
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 15:30
Lyngby BK Humlebæk BK Lyngby Stadion 1-3
845227
6 24-09-17
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Hillerød Fodbold Hørsholm Idrætspark 4-0
845229
Kampfakta
6 24-09-17
Kl. 13:00
Brede IF IF Skjold Birkerød Brede Idrætsplads 0-6
845493
Kampfakta
7 To 28-09-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK ORI-Fodbold Hørsholm Idrætspark Kunstgræs 5-1
845490
Kampfakta
7 Fr 29-09-17
Kl. 19:00
Hornbæk IF IF Skjold Birkerød Pedella Park Kunstgræs 1-3
845489
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold FC Gribskov Hillerød Stadion 5-1
845491
7 30-09-17
Kl. 13:30
Humlebæk BK Hundested IK Humlebæk Stadion HMH
845492
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 13:30
Værløse Brede IF Værløse Stadion 4-1
845231
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 15:00
Allerød FK Lyngby BK Allerød Idrætspark 2-1
844452
Kampfakta
4 Ti 03-10-17
Kl. 19:00
Lyngby BK Hundested IK Lyngby Stadion 2-1
845230
6 To 05-10-17
Kl. 19:00
Hornbæk IF Allerød FK Pedella Park Kunstgræs 1-3
845496
8 07-10-17
Kl. 12:15
FC Gribskov Humlebæk BK Græsted Stadion 0-2
845497
8 07-10-17
Kl. 14:00
Hundested IK Allerød FK Hundestedhallen 6-2
845499
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF Værløse Pedella Park 3-2
845494
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Hillerød Fodbold Oppe-Sundby Stadion 2-0
845495
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 15:30
Lyngby BK IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion 1-0
845498
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 16:00
Brede IF Hørsholm-Usserød IK Brede Idrætsplads 1-1
845505
9 To 12-10-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Hornbæk IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs 6-2
845502
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Humlebæk BK Hillerød Stadion 1-4
845504
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 13:30
Værløse Lyngby BK Værløse Stadion 0-2
845501
9 14-10-17
Kl. 15:00
Allerød FK FC Gribskov Allerød Idrætspark 4-0
845503
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød Hundested IK Birkerød Stadion 2-2
845500
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Brede IF Oppe-Sundby Stadion 6-1
845508
Kampfakta
10 21-10-17
Kl. 13:30
Humlebæk BK Allerød FK Humlebæk Stadion 3-4
845509
10 28-10-17
Kl. 12:15
FC Gribskov IF Skjold Birkerød Græsted Stadion 1-0
845507
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Brede IF Hillerød Stadion 6-0
845510
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 14:00
Hundested IK Værløse Hundestedhallen 6-1
845516
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 14:00
Hornbæk IF ORI-Fodbold Pedella Park 0-1
845506
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 15:30
Lyngby BK Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion 1-3
845522
Kampfakta
11 To 02-11-17
Kl. 19:00
Brede IF Hornbæk IF Lyngby Stadion Kunstgræsbane 1-4
845519
Kampfakta
11 Fr 03-11-17
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Humlebæk BK Birkerød Stadion 0-1
845520
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 13:30
Værløse FC Gribskov Værløse Stadion 4-2
845521
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Hundested IK Hørsholm Idrætspark 1-2
845517
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 14:30
ORI-Fodbold Lyngby BK Oppe-Sundby Stadion 2-6
845518
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 15:00
Allerød FK Hillerød Fodbold Allerød Idrætspark Kunstgræs 0-3
845228
6 Ti 07-11-17
Kl. 19:00
Hundested IK FC Gribskov Hundestedhallen Kunstgræs 3-3
845524
12 Fr 06-04-18
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Allerød FK Birkerød Stadion Resultatformidling
845526
12 07-04-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hørsholm-Usserød IK Græsted Stadion Resultatformidling
845527
12 07-04-18
Kl. 13:00
Brede IF Lyngby BK Brede Idrætsplads Resultatformidling
845525
12 07-04-18
Kl. 13:30
Værløse Humlebæk BK Værløse Stadion Resultatformidling
845528
12 07-04-18
Kl. 14:00
Hornbæk IF Hillerød Fodbold Pedella Park Resultatformidling
845523
12 07-04-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Hundested IK Oppe-Sundby Stadion Resultatformidling
845533
13 14-04-18
Kl. 12:15
FC Gribskov ORI-Fodbold Græsted Stadion Resultatformidling
845531
13 14-04-18
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold IF Skjold Birkerød Hillerød Stadion Resultatformidling
845532
13 14-04-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK Humlebæk Stadion Resultatformidling
845530
13 14-04-18
Kl. 15:00
Allerød FK Værløse Allerød Idrætspark Resultatformidling
845529
13 14-04-18
Kl. 15:30
Lyngby BK Hornbæk IF Lyngby Stadion Resultatformidling
845534
13 15-04-18
Kl. 13:30
Hundested IK Brede IF Hundestedhallen Resultatformidling
845539
14 21-04-18
Kl. 13:00
Brede IF FC Gribskov Brede Idrætsplads Resultatformidling
845537
14 21-04-18
Kl. 13:30
Værløse IF Skjold Birkerød Værløse Stadion Resultatformidling
845540
14 21-04-18
Kl. 14:00
Hornbæk IF Hundested IK Pedella Park Resultatformidling
845538
14 21-04-18
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Allerød FK Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
845535
14 21-04-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Humlebæk BK Oppe-Sundby Stadion Resultatformidling
845536
14 21-04-18
Kl. 15:30
Lyngby BK Hillerød Fodbold Lyngby Stadion Resultatformidling
845543
15 Fr 27-04-18
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion Resultatformidling
845545
15 28-04-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hornbæk IF Græsted Stadion Resultatformidling
845542
15 28-04-18
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Værløse Hillerød Stadion Resultatformidling
845544
15 28-04-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK Brede IF Humlebæk Stadion Resultatformidling
845541
15 28-04-18
Kl. 15:00
Allerød FK ORI-Fodbold Allerød Idrætspark Resultatformidling
845546
15 29-04-18
Kl. 13:30
Hundested IK Lyngby BK Hundestedhallen Resultatformidling
845551
16 05-05-18
Kl. 13:00
Brede IF Allerød FK Brede Idrætsplads Resultatformidling
845552
16 05-05-18
Kl. 14:00
Hornbæk IF Humlebæk BK Pedella Park Resultatformidling
845547
16 05-05-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold IF Skjold Birkerød Oppe-Sundby Stadion Resultatformidling
845548
16 05-05-18
Kl. 15:30
Lyngby BK FC Gribskov Lyngby Stadion Resultatformidling
845549
16 05-05-18
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Værløse Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
845550
16 06-05-18
Kl. 13:30
Hundested IK Hillerød Fodbold Hundestedhallen Resultatformidling
845555
17 Fr 11-05-18
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Brede IF Birkerød Stadion Resultatformidling
845570
17 12-05-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hundested IK Græsted Stadion Resultatformidling
845554
17 12-05-18
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Hørsholm-Usserød IK Hillerød Stadion Resultatformidling
845556
17 12-05-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK Lyngby BK Humlebæk Stadion Resultatformidling
845563
17 12-05-18
Kl. 13:30
Værløse ORI-Fodbold Værløse Stadion Resultatformidling
845553
17 12-05-18
Kl. 15:00
Allerød FK Hornbæk IF Allerød Idrætspark Resultatformidling
845573
18 19-05-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Hillerød Fodbold Nellerupgård Stadion Resultatformidling
845575
18 19-05-18
Kl. 13:00
Brede IF Værløse Brede Idrætsplads Resultatformidling
845576
18 19-05-18
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Hornbæk IF Birkerød Stadion Resultatformidling
845571
18 19-05-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Hørsholm-Usserød IK Oppe-Sundby Stadion Resultatformidling
845572
18 19-05-18
Kl. 15:30
Lyngby BK Allerød FK Lyngby Stadion Resultatformidling
845574
18 20-05-18
Kl. 13:30
Hundested IK Humlebæk BK Hundestedhallen Resultatformidling
845579
19 Fr 25-05-18
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Lyngby BK Birkerød Stadion Resultatformidling
845578
19 26-05-18
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold ORI-Fodbold Hillerød Stadion Resultatformidling
845580
19 26-05-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK FC Gribskov Humlebæk Stadion Resultatformidling
845581
19 26-05-18
Kl. 13:30
Værløse Hornbæk IF Værløse Stadion Resultatformidling
845577
19 26-05-18
Kl. 15:00
Allerød FK Hundested IK Allerød Idrætspark Resultatformidling
845582
19 26-05-18
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Brede IF Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
845585
20 02-06-18
Kl. 12:15
FC Gribskov Allerød FK Nellerupgård Stadion Resultatformidling
845587
20 02-06-18
Kl. 13:00
Brede IF ORI-Fodbold Brede Idrætsplads Resultatformidling
845584
20 02-06-18
Kl. 13:30
Humlebæk BK Hillerød Fodbold Humlebæk Stadion Resultatformidling
845588
20 02-06-18
Kl. 14:00
Hornbæk IF Hørsholm-Usserød IK Pedella Park Resultatformidling
845583
20 02-06-18
Kl. 15:30
Lyngby BK Værløse Lyngby Stadion Resultatformidling
845586
20 03-06-18
Kl. 13:30
Hundested IK IF Skjold Birkerød Hundestedhallen Resultatformidling
845591
21 Fr 08-06-18
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød FC Gribskov Birkerød Stadion Resultatformidling
845594
21 09-06-18
Kl. 13:00
Brede IF Hillerød Fodbold Brede Idrætsplads Resultatformidling
845592
21 09-06-18
Kl. 13:30
Værløse Hundested IK Værløse Stadion Resultatformidling
845590
21 09-06-18
Kl. 15:00
Allerød FK Humlebæk BK Allerød Idrætspark Resultatformidling
845589
21 09-06-18
Kl. 15:30
ORI-Fodbold Hornbæk IF Oppe-Sundby Stadion Resultatformidling
845593
21 09-06-18
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Lyngby BK Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
845595
22 16-06-18
Kl. 15:30
Lyngby BK ORI-Fodbold Lyngby Stadion Resultatformidling
845596
22 16-06-18
Kl. 15:30
Hillerød Fodbold Allerød FK Hillerød Stadion Resultatformidling
845597
22 16-06-18
Kl. 15:30
Humlebæk BK IF Skjold Birkerød Humlebæk Stadion Resultatformidling
845598
22 16-06-18
Kl. 15:30
FC Gribskov Værløse Græsted Stadion Resultatformidling
845599
22 16-06-18
Kl. 15:30
Hundested IK Hørsholm-Usserød IK Hundestedhallen Resultatformidling
845600
22 16-06-18
Kl. 15:30
Hornbæk IF Brede IF Pedella Park Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 19. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 23. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.