Serie 3 , Pulje 4 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
890896
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 13:00
FC Ishøj Karlslunde IF Ishøj Idrætscenter 2-1
890898
1 19-08-17
Kl. 14:00
Oversidder Brøndby Strand IK (1)
890894
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Brøndbyernes IF Sportspladsen i Syd 1-1
890895
1 20-08-17
Kl. 13:00
A-Team 2650 Avedøre IF (2) Enghøjskolen 2-3!
890893
Kampfakta
1 Ti 22-08-17
Kl. 18:45
Mosede BK Ishøj IF Mosede-skolen 0-1
890904
Kampfakta
2 To 24-08-17
Kl. 18:00
Avedøre IF (2) Mosede BK Avedøre Stadion Kunstgræs 1-1
890902
2 26-08-17
Kl. 13:00
Albertslund IF FC Ishøj Albertslund Stadion 5-2
890900
2 27-08-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF A-Team 2650 Brøndby Stadion UHT!
890899
Kampfakta
2 27-08-17
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (1) Glostrup Langbjergskolen 2-2
890903
2 27-08-17
Kl. 13:00
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
890901
Kampfakta
2 27-08-17
Kl. 15:30
Karlslunde IF Albertslund BS 72 Karlslunde Stadion 2-2
890909
Kampfakta
3 To 31-08-17
Kl. 19:30
Glostrup Ishøj IF Glostrup Idrætspark UHT!
890908
3 02-09-17
Kl. 13:00
FC Ishøj Brøndby Strand IK (1) Ishøj Idrætscenter 3-5
890910
3 02-09-17
Kl. 14:00
Oversidder Avedøre IF (2)
890905
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Albertslund IF Sportspladsen i Syd 1-5
890907
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Karlslunde IF Brøndby Stadion 5-2
890906
3 03-09-17
Kl. 13:00
A-Team 2650 Mosede BK Enghøjskolen HHT!
890897
Kampfakta
1 Ti 05-09-17
Kl. 19:15
Glostrup Albertslund IF Glostrup Idrætspark 1-3
890912
4 09-09-17
Kl. 12:00
Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
890914
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 13:00
Albertslund IF Brøndbyernes IF Albertslund Stadion Kunstgræs 8-1
890913
4 09-09-17
Kl. 15:30
Karlslunde IF A-Team 2650 Karlslunde Stadion 6-1!
890911
4 10-09-17
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (1) Albertslund BS 72 Langbjergskolen 5-0
890915
4 10-09-17
Kl. 13:00
Ishøj IF FC Ishøj Ishøj Idrætscenter 6-2
891232
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 13:00
FC Ishøj Avedøre IF (2) Ishøj Idrætscenter 2-2
891231
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Brøndby Strand IK (1) Brøndby Stadion 4-3
891230
5 17-09-17
Kl. 13:00
A-Team 2650 Oversidder Enghøjskolen HHT!
891233
5 17-09-17
Kl. 15:00
Karlslunde IF Albertslund IF Karlslunde Stadion 1-4
891240
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Albertslund BS 72 Avedøre Stadion Kunstgræs 5-1
891236
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 12:00
Mosede BK FC Ishøj Mosede-skolen 0-1
891237
6 23-09-17
Kl. 13:00
Albertslund IF A-Team 2650 Albertslund Stadion UHT!
891238
6 23-09-17
Kl. 14:00
Oversidder Glostrup
891235
6 24-09-17
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (1) Karlslunde IF Langbjergskolen 3-1
891239
Kampfakta
6 24-09-17
Kl. 13:00
Ishøj IF Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter 3-2
891228
Kampfakta
4 On 27-09-17
Kl. 18:30
Avedøre IF (2) Glostrup Avedøre Stadion Kunstgræs 2-1
891246
7 30-09-17
Kl. 13:00
FC Ishøj Oversidder Ishøj Idrætscenter
891248
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 13:00
Albertslund IF Brøndby Strand IK (1) Albertslund Stadion 1-4
891241
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Mosede BK Sportspladsen i Syd 0-4
891247
7 30-09-17
Kl. 15:30
Karlslunde IF Ishøj IF Karlslunde Stadion 1-2
891243
Kampfakta
7 01-10-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Avedøre IF (2) Brøndby Stadion 3-3
891242
7 01-10-17
Kl. 13:00
A-Team 2650 Glostrup Enghøjskolen HHT!
891254
8 07-10-17
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Karlslunde IF Avedøre Stadion Kunstgræs 3-0
891250
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 14:00
Mosede BK Brøndbyernes IF Mosede-skolen 0-2
891252
8 07-10-17
Kl. 14:00
Oversidder Albertslund BS 72
891249
8 08-10-17
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (1) A-Team 2650 Langbjergskolen UHT!
891253
8 08-10-17
Kl. 13:00
Ishøj IF Albertslund IF Ishøj Idrætscenter 2-4
891251
Kampfakta
8 Ti 10-10-17
Kl. 18:30
Glostrup FC Ishøj Glostrup Idrætspark 0-2
891259
9 14-10-17
Kl. 11:00
Karlslunde IF Mosede BK Karlslunde Stadion 3-1
891262
9 14-10-17
Kl. 13:00
Albertslund IF Avedøre IF (2) Albertslund Stadion 3-3
891258
9 15-10-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
891255
9 15-10-17
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (1) Ishøj IF Langbjergskolen 10-2
891257
9 15-10-17
Kl. 13:00
A-Team 2650 FC Ishøj Enghøjskolen HHT!
891234
Kampfakta
5 Ti 17-10-17
Kl. 19:15
Glostrup Mosede BK Glostrup Idrætspark 4-1
891229
5 Ti 24-10-17
Kl. 18:00
Albertslund BS 72 Ishøj IF Albertslund Stadion 5-6
891266
Kampfakta
10 To 26-10-17
Kl. 19:30
Brøndbyernes IF Glostrup Brøndby Stadion HHT!
891268
10 28-10-17
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Brøndby Strand IK (1) Avedøre Stadion Kunstgræs 2-3
891263
10 28-10-17
Kl. 12:00
Mosede BK Albertslund IF Mosede-skolen 1-1
891265
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 13:00
FC Ishøj Albertslund BS 72 Ishøj Idrætscenter 0-1
891267
10 28-10-17
Kl. 14:00
Oversidder Karlslunde IF
891264
10 29-10-17
Kl. 13:00
A-Team 2650 Ishøj IF Enghøjskolen HHT!
891256
Kampfakta
9 Ti 31-10-17
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Glostrup Albertslund Stadion 1-2
891307
Kampfakta
11 To 02-11-17
Kl. 19:30
Brøndbyernes IF FC Ishøj Brøndby Stadion Kunst 1-2
891269
11 04-11-17
Kl. 12:00
Mosede BK Brøndby Strand IK (1) Mosede-skolen 1-4
891309
11 04-11-17
Kl. 13:00
Albertslund IF Oversidder Albertslund Stadion
891306
11 04-11-17
Kl. 14:30
Albertslund BS 72 A-Team 2650 Sportspladsen i Syd UHT!
891308
11 04-11-17
Kl. 15:30
Karlslunde IF Glostrup Karlslunde Stadion, Kunstgræs 2-2
891310
11 05-11-17
Kl. 13:00
Ishøj IF Avedøre IF (2) Ishøj Idrætscenter 2-4
891313
Kampfakta
12 07-04-18
Kl. 15:30
Karlslunde IF FC Ishøj Karlslunde Stadion 2-2
891316
12 07-04-18
Kl. 15:30
Avedøre IF (2) A-Team 2650 Avedøre Stadion Kunstgræs UHT!
891312
Kampfakta
12 08-04-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Albertslund BS 72 Brøndby Stadion 6-0
891311
12 08-04-18
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (1) Oversidder Langbjergskolen
891315
12 08-04-18
Kl. 13:00
Ishøj IF Mosede BK Ishøj Idrætscenter 4-1
891317
13 14-04-18
Kl. 13:00
Mosede BK Avedøre IF (2) Tune Stadion Kunstgræs 1-3
891318
Kampfakta
13 14-04-18
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Karlslunde IF Sportspladsen i Syd 3-3
891320
Kampfakta
13 14-04-18
Kl. 13:00
FC Ishøj Albertslund IF Ishøj Idrætscenter 3-1
891322
13 14-04-18
Kl. 14:00
Oversidder Ishøj IF
891319
13 15-04-18
Kl. 13:00
A-Team 2650 Brøndbyernes IF Enghøjskolen HHT!
891321
Kampfakta
13 Ti 17-04-18
Kl. 19:15
Glostrup Brøndby Strand IK (1) Glostrup Idrætspark 1-3
891327
Kampfakta
14 21-04-18
Kl. 13:00
Albertslund IF Albertslund BS 72 Albertslund Stadion 0-0
891329
14 21-04-18
Kl. 15:30
Avedøre IF (2) Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
891325
14 21-04-18
Kl. 15:30
Mosede BK A-Team 2650 Mosede-skolen UHT!
891326
Kampfakta
14 21-04-18
Kl. 15:30
Karlslunde IF Brøndbyernes IF Karlslunde Stadion 0-1
891323
14 22-04-18
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (1) FC Ishøj Langbjergskolen 4-1
891328
14 22-04-18
Kl. 13:00
Ishøj IF Glostrup Ishøj Idrætscenter UHT!
891314
12 On 25-04-18
Kl. 19:00
Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion 2-1
891330
Kampfakta
15 28-04-18
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Brøndby Strand IK (1) Sportspladsen i Syd 0-4
891333
15 28-04-18
Kl. 13:00
FC Ishøj Ishøj IF Ishøj Idrætscenter HHT!
891335
15 28-04-18
Kl. 14:00
Oversidder Mosede BK
891332
Kampfakta
15 29-04-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Albertslund IF Brøndby Stadion 2-1
891331
15 29-04-18
Kl. 13:00
A-Team 2650 Karlslunde IF Enghøjskolen HHT!
891340
Kampfakta
16 To 03-05-18
Kl. 18:30
Ishøj IF Albertslund BS 72 Ishøj Idrætscenter 4-2
891334
Kampfakta
15 To 03-05-18
Kl. 19:15
Glostrup Avedøre IF (2) Glostrup Idrætspark 1-2
891341
Kampfakta
16 05-05-18
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) FC Ishøj Avedøre Stadion Kunstgræs 3-1
891336
Kampfakta
16 05-05-18
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (1) Brøndbyernes IF Langbjergskolen 2-3
891337
16 05-05-18
Kl. 13:00
Mosede BK Glostrup Mosede-skolen UHT!
891338
Kampfakta
16 05-05-18
Kl. 13:00
Albertslund IF Karlslunde IF Albertslund Stadion 4-1
891339
16 05-05-18
Kl. 14:00
Oversidder A-Team 2650 UHT!
891342
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Avedøre IF (2) Sportspladsen i Syd 4-4
891345
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 13:00
FC Ishøj Mosede BK Ishøj Idrætscenter 3-1
891346
17 12-05-18
Kl. 15:30
Karlslunde IF Brøndby Strand IK (1) Karlslunde Stadion 2-5
891347
17 12-05-18
Kl. 15:30
Glostrup Oversidder Glostrup Idrætspark
891344
Kampfakta
17 13-05-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Ishøj IF Brøndby Stadion 9-2
891343
17 13-05-18
Kl. 13:00
A-Team 2650 Albertslund IF Enghøjskolen HHT!
891355
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Brøndbyernes IF Avedøre Stadion Kunstgræs 1-2
891351
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 13:00
Mosede BK Albertslund BS 72 Mosede-skolen 1-3
891353
18 19-05-18
Kl. 14:00
Oversidder FC Ishøj
891352
18 19-05-18
Kl. 15:30
Glostrup A-Team 2650 Glostrup Idrætspark UHT!
891348
Kampfakta
18 20-05-18
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (1) Albertslund IF Langbjergskolen 1-1
891354
18 20-05-18
Kl. 13:00
Ishøj IF Karlslunde IF Ishøj Idrætscenter 6-5
891359
Kampfakta
19 26-05-18
Kl. 13:00
FC Ishøj Glostrup Ishøj Idrætscenter 2-2
891361
Kampfakta
19 26-05-18
Kl. 13:00
Albertslund IF Ishøj IF Albertslund Stadion 3-2
891356
19 26-05-18
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Oversidder Sportspladsen i Syd
891360
19 26-05-18
Kl. 15:30
Karlslunde IF Avedøre IF (2) Karlslunde Stadion 2-2
891358
19 27-05-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Mosede BK Brøndby Stadion UHT!
891357
19 27-05-18
Kl. 13:00
A-Team 2650 Brøndby Strand IK (1) Enghøjskolen HHT!
891367
Kampfakta
20 02-06-18
Kl. 11:00
Avedøre IF (2) Albertslund IF Avedøre Stadion Kunstgræs 1-2
891362
20 02-06-18
Kl. 13:00
Mosede BK Karlslunde IF Mosede-skolen 0-5
891363
20 02-06-18
Kl. 13:00
FC Ishøj A-Team 2650 Ishøj Idrætscenter UHT!
891365
20 02-06-18
Kl. 14:00
Oversidder Brøndbyernes IF
891366
20 03-06-18
Kl. 13:00
Ishøj IF Brøndby Strand IK (1) Ishøj Idrætscenter 4-4
891364
Kampfakta
20 Ti 05-06-18
Kl. 19:15
Glostrup Albertslund BS 72 Glostrup Idrætspark 0-2
891370
Kampfakta
21 09-06-18
Kl. 11:00
Glostrup Brøndbyernes IF Glostrup Idrætspark HHT!
891372
Kampfakta
21 09-06-18
Kl. 13:00
Albertslund IF Mosede BK Albertslund Stadion 3-0
891369
Kampfakta
21 09-06-18
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 FC Ishøj Sportspladsen i Syd 1-0
891371
21 09-06-18
Kl. 15:00
Karlslunde IF Oversidder Karlslunde Stadion
891373
21 09-06-18
Kl. 15:30
Ishøj IF A-Team 2650 Ishøj Idrætscenter UHT!
891368
21 10-06-18
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (1) Avedøre IF (2) Langbjergskolen 6-3
891374
22 16-06-18
Kl. 13:30
Brøndby Strand IK (1) Mosede BK Langbjergskolen UHT!
891595
22 16-06-18
Kl. 13:30
A-Team 2650 Albertslund BS 72 Enghøjskolen HHT!
892381
22 16-06-18
Kl. 13:30
FC Ishøj Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter HHT!
892382
22 16-06-18
Kl. 13:30
Glostrup Karlslunde IF Glostrup Idrætspark 2-3
892383
22 16-06-18
Kl. 13:30
Oversidder Albertslund IF
892384
22 16-06-18
Kl. 13:30
Avedøre IF (2) Ishøj IF Avedøre Stadion Kunstgræs 3-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til Seriepokalen senest på mandag 18. Juni via kluboffice. Alle hold fra Serie 2 til Serie 6 også 2.hold o.s.v.

Læs mere Her

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 19. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 7
kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 4