Serie 3 , Pulje 5

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
892388
Kampfakta
1 Ti 15-08-17
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) Tune IF NyBolig Park 2-2
892389
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 12:00
Himmelev-Veddelev BK Avedøre IF (1) Himmelev Kunstgræsbane 1-4
892390
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 12:00
BK Friheden (1) Svogerslev BK Strandmarkens Fritidscenter 7-2
892385
1 19-08-17
Kl. 15:30
Bramsnæs FB RB 1906 Bramsnæsvighallen 0-3
892387
1 19-08-17
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Vindinge IF Ramsøhallen UHT!
892386
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 16:00
Havdrup GI Brøndby Strand IK (2) Havdrup Idrætscenter 5-3
892394
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 10:30
Avedøre IF (1) Taastrup FC (1) Avedøre Stadion 8-0
892396
2 26-08-17
Kl. 11:00
Vindinge IF Bramsnæs FB Vindinge Idrætspark 0-5
892391
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 13:00
Svogerslev BK Himmelev-Veddelev BK Svogerslev Idrætspark 0-1
892393
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 13:30
Tune IF Havdrup GI Tune Stadion 4-2
892392
2 26-08-17
Kl. 15:30
Brøndby Strand IK (2) Viby-Gadstrup Langbjergskolen 0-8
892395
Kampfakta
2 27-08-17
Kl. 12:00
RB 1906 BK Friheden (1) Roskilde Idrætspark Kunstgræs 5-5
892400
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Taastrup FC (1) Svogerslev BK NyBolig Park 2-1
892401
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 12:00
Himmelev-Veddelev BK RB 1906 Himmelev Kunstgræsbane 1-0
892402
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 12:00
BK Friheden (1) Vindinge IF Strandmarkens Fritidscenter 6-0
892397
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 14:00
Havdrup GI Avedøre IF (1) Havdrup Idrætscenter 1-1
892398
3 02-09-17
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Bramsnæs FB Viby Idrætsanlæg 0-1
892399
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 15:30
Brøndby Strand IK (2) Tune IF Langbjergskolen 4-6
892406
4 09-09-17
Kl. 10:30
Avedøre IF (1) Brøndby Strand IK (2) Avedøre Stadion 5-1
892408
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 11:00
Vindinge IF Himmelev-Veddelev BK Vindinge Idrætspark 0-6
892403
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 13:00
Svogerslev BK Havdrup GI Svogerslev Idrætspark 2-4
892405
4 09-09-17
Kl. 13:30
Tune IF Viby-Gadstrup Tune Stadion Kunstgræs 1-4
892404
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 15:30
Bramsnæs FB BK Friheden (1) Bramsnæsvighallen 1-0
892407
4 10-09-17
Kl. 12:00
RB 1906 Taastrup FC (1) Roskilde Idrætspark Kunstgræs 1-3
892412
5 Ti 12-09-17
Kl. 17:45
Taastrup FC (1) Vindinge IF NyBolig Park 2-2
892410
Kampfakta
5 Ti 12-09-17
Kl. 18:30
Viby-Gadstrup BK Friheden (1) Viby Idrætsanlæg 4-2
892409
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 12:00
Havdrup GI RB 1906 Solrød Idrætscenter kunstgræs 1-2
892414
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 12:00
Himmelev-Veddelev BK Bramsnæs FB Himmelev Kunstgræsbane 1-2
892413
5 16-09-17
Kl. 13:30
Tune IF Avedøre IF (1) Tune Stadion Kunstgræs 1-0
892411
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 15:30
Brøndby Strand IK (2) Svogerslev BK Langbjergskolen 1-6
892417
6 23-09-17
Kl. 10:30
Avedøre IF (1) Viby-Gadstrup Avedøre Stadion 1-1
892420
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 11:00
Vindinge IF Havdrup GI Vindinge Idrætspark 1-6
892418
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 12:00
BK Friheden (1) Himmelev-Veddelev BK Strandmarkens Fritidscenter 4-3
892415
6 23-09-17
Kl. 13:00
Svogerslev BK Tune IF Svogerslev Idrætspark 1-3
892416
6 23-09-17
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Taastrup FC (1) Bramsnæsvighallen 0-3
892419
6 24-09-17
Kl. 12:00
RB 1906 Brøndby Strand IK (2) Roskilde Idrætspark Kunstgræs 5-1
892424
Kampfakta
7 Ti 26-09-17
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) BK Friheden (1) NyBolig Park - Kunstgræs 2-1
892426
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 10:30
Avedøre IF (1) Svogerslev BK Avedøre Stadion 10-1
892425
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 13:30
Tune IF RB 1906 Tune Stadion 4-2
892421
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 14:00
Havdrup GI Bramsnæs FB Solrød Skole 3-0
892422
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Himmelev-Veddelev BK Viby Idrætsanlæg Kunstgræs 1-3
892423
7 30-09-17
Kl. 15:30
Brøndby Strand IK (2) Vindinge IF Langbjergskolen 5-3
892432
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 11:00
Vindinge IF Tune IF Vindinge Idrætspark 0-8
892429
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 12:00
Himmelev-Veddelev BK Taastrup FC (1) Himmelev Kunstgræsbane 3-4
892430
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 12:00
BK Friheden (1) Havdrup GI Strandmarkens Fritidscenter 3-2
892427
8 07-10-17
Kl. 13:00
Svogerslev BK Viby-Gadstrup Svogerslev Idrætspark 2-2
892428
8 07-10-17
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Brøndby Strand IK (2) Bramsnæsvighallen UHT!
892431
8 08-10-17
Kl. 11:00
RB 1906 Avedøre IF (1) Roskilde Idrætspark Kunstgræs 1-0
892438
9 14-10-17
Kl. 10:30
Avedøre IF (1) Vindinge IF Avedøre Stadion UHT!
892433
9 14-10-17
Kl. 13:00
Svogerslev BK RB 1906 Svogerslev Idrætspark 3-2
892437
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 13:30
Tune IF Bramsnæs FB Tune Stadion 7-1
892434
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 14:00
Havdrup GI Himmelev-Veddelev BK Solrød Skole 1-1
892435
9 14-10-17
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Taastrup FC (1) Ramsøhallen 6-4
892436
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:30
Brøndby Strand IK (2) BK Friheden (1) Langbjergskolen 0-5
892441
Kampfakta
10 Ti 24-10-17
Kl. 20:00
Taastrup FC (1) Havdrup GI NyBolig Park - Kunstgræs 0-1
892444
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 11:00
Vindinge IF Svogerslev BK Vindinge Idrætspark 0-7
892443
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 12:00
BK Friheden (1) Tune IF Strandmarkens Fritidscenter 1-3
892442
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 13:30
Himmelev-Veddelev BK Brøndby Strand IK (2) Himmelev Kunstgræsbane 4-2
892439
10 28-10-17
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Avedøre IF (1) Bramsnæsvighallen 0-0
892440
10 28-10-17
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup RB 1906 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs 4-1
892449
11 04-11-17
Kl. 10:30
Avedøre IF (1) BK Friheden (1) Avedøre Stadion 2-3
892450
11 04-11-17
Kl. 10:45
RB 1906 Vindinge IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs 2-0
892445
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 12:00
Svogerslev BK Bramsnæs FB Svogerslev Idrætspark 5-3
892447
11 04-11-17
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK (2) Taastrup FC (1) Langbjergskolen Kunstgræs 0-3
892448
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 13:30
Tune IF Himmelev-Veddelev BK Tune Stadion Kunstgræs 4-0
892446
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 14:00
Havdrup GI Viby-Gadstrup Solrød Skole 2-1
892456
12 To 05-04-18
Kl. 19:00
Vindinge IF Viby-Gadstrup Vindinge Idrætspark Resultatformidling
892454
12 07-04-18
Kl. 10:30
Avedøre IF (1) Himmelev-Veddelev BK Avedøre Stadion Resultatformidling
892453
12 07-04-18
Kl. 13:00
Tune IF Taastrup FC (1) Tune Stadion Resultatformidling
892451
12 07-04-18
Kl. 13:00
Svogerslev BK BK Friheden (1) Svogerslev Idrætspark Resultatformidling
892452
12 07-04-18
Kl. 15:30
Brøndby Strand IK (2) Havdrup GI Langbjergskolen Resultatformidling
892455
12 08-04-18
Kl. 11:00
RB 1906 Bramsnæs FB Roskilde Idrætspark Resultatformidling
892490
13 Ti 10-04-18
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) Avedøre IF (1) NyBolig Park Resultatformidling
892492
13 14-04-18
Kl. 12:00
BK Friheden (1) RB 1906 Strandmarkens Fritidscenter Resultatformidling
892491
13 14-04-18
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Svogerslev BK Himmelev Kunstgræsbane Resultatformidling
892487
13 14-04-18
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Vindinge IF Bramsnæsvighallen Resultatformidling
892488
13 14-04-18
Kl. 15:30
Havdrup GI Tune IF Havdrup Idrætscenter Resultatformidling
892489
13 14-04-18
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Brøndby Strand IK (2) Ramsøhallen Resultatformidling
892498
14 To 19-04-18
Kl. 19:00
Vindinge IF BK Friheden (1) Vindinge Idrætspark Resultatformidling
892496
14 21-04-18
Kl. 10:30
Avedøre IF (1) Havdrup GI Avedøre Stadion Resultatformidling
892493
14 21-04-18
Kl. 13:00
Svogerslev BK Taastrup FC (1) Svogerslev Idrætspark Resultatformidling
892495
14 21-04-18
Kl. 13:00
Tune IF Brøndby Strand IK (2) Tune Stadion Resultatformidling
892494
14 21-04-18
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Viby-Gadstrup Bramsnæsvighallen Resultatformidling
892497
14 22-04-18
Kl. 11:00
RB 1906 Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark Resultatformidling
892502
15 Ti 24-04-18
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) RB 1906 NyBolig Park Resultatformidling
892504
15 28-04-18
Kl. 12:00
BK Friheden (1) Bramsnæs FB Strandmarkens Fritidscenter Resultatformidling
892503
15 28-04-18
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Vindinge IF Himmelev Kunstgræsbane Resultatformidling
892499
15 28-04-18
Kl. 15:30
Havdrup GI Svogerslev BK Havdrup Idrætscenter Resultatformidling
892500
15 28-04-18
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Tune IF Viby Idrætsanlæg Resultatformidling
892501
15 28-04-18
Kl. 15:30
Brøndby Strand IK (2) Avedøre IF (1) Langbjergskolen Resultatformidling
892510
16 To 03-05-18
Kl. 19:00
Vindinge IF Taastrup FC (1) Vindinge Idrætspark Resultatformidling
892507
16 05-05-18
Kl. 10:30
Avedøre IF (1) Tune IF Avedøre Stadion Resultatformidling
892508
16 05-05-18
Kl. 12:00
BK Friheden (1) Viby-Gadstrup Strandmarkens Fritidscenter Resultatformidling
892505
16 05-05-18
Kl. 13:00
Svogerslev BK Brøndby Strand IK (2) Svogerslev Idrætspark Resultatformidling
892506
16 05-05-18
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Himmelev-Veddelev BK Bramsnæsvighallen Resultatformidling
892509
16 06-05-18
Kl. 11:00
RB 1906 Havdrup GI Roskilde Idrætspark Resultatformidling
892514
17 Ti 08-05-18
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) Bramsnæs FB NyBolig Park Resultatformidling
892515
17 12-05-18
Kl. 13:00
Tune IF Svogerslev BK Tune Stadion Resultatformidling
892516
17 12-05-18
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK BK Friheden (1) Himmelev Kunstgræsbane Resultatformidling
892511
17 12-05-18
Kl. 15:30
Havdrup GI Vindinge IF Havdrup Idrætscenter Resultatformidling
892512
17 12-05-18
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Avedøre IF (1) Viby Idrætsanlæg Resultatformidling
892513
17 12-05-18
Kl. 15:30
Brøndby Strand IK (2) RB 1906 Langbjergskolen Resultatformidling
892522
18 To 17-05-18
Kl. 19:00
Vindinge IF Brøndby Strand IK (2) Vindinge Idrætspark Resultatformidling
892520
18 19-05-18
Kl. 12:00
BK Friheden (1) Taastrup FC (1) Strandmarkens Fritidscenter Resultatformidling
892517
18 19-05-18
Kl. 13:00
Svogerslev BK Avedøre IF (1) Svogerslev Idrætspark Resultatformidling
892518
18 19-05-18
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Havdrup GI Bramsnæsvighallen Resultatformidling
892519
18 19-05-18
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Viby-Gadstrup Himmelev Kunstgræsbane Resultatformidling
892521
18 20-05-18
Kl. 11:00
RB 1906 Tune IF Roskilde Idrætspark Resultatformidling
892526
19 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) Himmelev-Veddelev BK NyBolig Park Resultatformidling
892528
19 26-05-18
Kl. 10:30
Avedøre IF (1) RB 1906 Avedøre Stadion Resultatformidling
892527
19 26-05-18
Kl. 13:00
Tune IF Vindinge IF Tune Stadion Resultatformidling
892523
19 26-05-18
Kl. 15:30
Havdrup GI BK Friheden (1) Havdrup Idrætscenter Resultatformidling
892524
19 26-05-18
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Svogerslev BK Viby Idrætsanlæg Resultatformidling
892525
19 26-05-18
Kl. 15:30
Brøndby Strand IK (2) Bramsnæs FB Langbjergskolen Resultatformidling
892530
20 Ti 29-05-18
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) Viby-Gadstrup NyBolig Park Resultatformidling
892534
20 To 31-05-18
Kl. 19:00
Vindinge IF Avedøre IF (1) Vindinge Idrætspark Resultatformidling
892532
20 02-06-18
Kl. 12:00
BK Friheden (1) Brøndby Strand IK (2) Strandmarkens Fritidscenter Resultatformidling
892531
20 02-06-18
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Havdrup GI Himmelev Kunstgræsbane Resultatformidling
892529
20 02-06-18
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Tune IF Bramsnæsvighallen Resultatformidling
892533
20 03-06-18
Kl. 11:00
RB 1906 Svogerslev BK Roskilde Idrætspark Resultatformidling
892539
21 09-06-18
Kl. 10:30
Avedøre IF (1) Bramsnæs FB Avedøre Stadion Resultatformidling
892535
21 09-06-18
Kl. 13:00
Svogerslev BK Vindinge IF Svogerslev Idrætspark Resultatformidling
892538
21 09-06-18
Kl. 13:00
Tune IF BK Friheden (1) Tune Stadion Resultatformidling
892536
21 09-06-18
Kl. 15:30
Havdrup GI Taastrup FC (1) Havdrup Idrætscenter Resultatformidling
892537
21 09-06-18
Kl. 15:30
Brøndby Strand IK (2) Himmelev-Veddelev BK Langbjergskolen Resultatformidling
892540
21 10-06-18
Kl. 11:00
RB 1906 Viby-Gadstrup Roskilde Idrætspark Resultatformidling
892541
22 16-06-18
Kl. 13:30
Bramsnæs FB Svogerslev BK Bramsnæsvighallen Resultatformidling
892542
22 16-06-18
Kl. 13:30
Viby-Gadstrup Havdrup GI Ramsøhallen Resultatformidling
892543
22 16-06-18
Kl. 13:30
Taastrup FC (1) Brøndby Strand IK (2) NyBolig Park Resultatformidling
892544
22 16-06-18
Kl. 13:30
Himmelev-Veddelev BK Tune IF Himmelev Kunstgræsbane Resultatformidling
892545
22 16-06-18
Kl. 13:30
BK Friheden (1) Avedøre IF (1) Strandmarkens Fritidscenter Resultatformidling
892546
22 16-06-18
Kl. 13:30
Vindinge IF RB 1906 Vindinge Idrætspark Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 19. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 7
kamp 4 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1