Serie 4, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
895252
1 19-08-17
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
895256
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold FC Dunav Hillerød Stadion 1-1!
895255
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 14:00
Snekkersten IF Vapnagård FK 72 Snekkersten Idrætscenter 3-1
895253
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 14:00
Kokkedal BK Tikøb IF Egedalsbanen 0-1
895259
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 14:00
Tikøb IF Oversidder Tikøb Gl. Stadion
895263
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 14:00
Frem Hellebæk (2) Nivå-Kokkedal FK Nordkysthallen 1-3
895260
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 15:30
Vapnagård FK 72 Kokkedal BK Borupgårdskolen 1-3
895258
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 15:30
Fredensborg BI Hillerød Fodbold Fredensborg Stadion 0-5!
895262
2 26-08-17
Kl. 15:30
Oversidder Kvistgård IF
895261
2 27-08-17
Kl. 13:00
FC Dunav Snekkersten IF Gadevang Sportsplads 3-1
895265
3 Ti 29-08-17
Kl. 19:00
Oversidder Nivå-Kokkedal FK
895268
3 02-09-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion HHT!
895266
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 14:00
Tikøb IF Vapnagård FK 72 Tikøb Gl. Stadion 2-2
895269
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 15:30
Kvistgård IF Frem Hellebæk (2) Kvistgård Idrætsanlæg 3-5
895264
3 03-09-17
Kl. 14:00
Kokkedal BK FC Dunav Egedalsbanen 1-7
895267
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 14:00
Snekkersten IF Fredensborg BI Snekkersten Idrætscenter 4-2
895275
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 14:00
Frem Hellebæk (2) Hillerød Fodbold Nordkysthallen 5-1!
895270
4 09-09-17
Kl. 15:30
Fredensborg BI Kokkedal BK Fredensborg Stadion HHT!
895274
4 09-09-17
Kl. 15:30
Oversidder Snekkersten IF
895272
4 09-09-17
Kl. 15:30
Vapnagård FK 72 Oversidder Borupgårdskolen
895273
Kampfakta
4 10-09-17
Kl. 13:00
FC Dunav Tikøb IF Gadevang Sportsplads 2-3
895271
4 Ti 12-09-17
Kl. 18:00
Nivå-Kokkedal FK Kvistgård IF Karsemosegård 3-0
895277
5 Ti 12-09-17
Kl. 19:00
Oversidder Kvistgård IF
895281
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Nivå-Kokkedal FK Hillerød Stadion 2-1!
895280
5 16-09-17
Kl. 15:30
Vapnagård FK 72 FC Dunav Borupgårdskolen HMH
895279
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 14:00
Snekkersten IF Frem Hellebæk (2) Snekkersten Idrætscenter 1-4
895276
5 17-09-17
Kl. 14:00
Kokkedal BK Oversidder Egedalsbanen
895278
Kampfakta
5 To 21-09-17
Kl. 18:30
Tikøb IF Fredensborg BI Tikøb Gl. Stadion 4-2
895283
6 23-09-17
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Snekkersten IF Karsemosegård UHT!
895287
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 14:00
Frem Hellebæk (2) Kokkedal BK Nordkysthallen 5-2
895285
6 23-09-17
Kl. 15:30
Kvistgård IF Hillerød Fodbold Kvistgård Idrætsanlæg UHT!
895286
6 23-09-17
Kl. 15:30
Oversidder Tikøb IF
895282
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 15:30
Fredensborg BI Vapnagård FK 72 Fredensborg Stadion 5-1
895284
6 24-09-17
Kl. 13:00
FC Dunav Oversidder Gadevang Sportsplads
895289
7 Ti 26-09-17
Kl. 19:00
Oversidder Hillerød Fodbold UHT!
895290
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 14:00
Tikøb IF Frem Hellebæk (2) Tikøb Gl. Stadion 1-2
895292
7 30-09-17
Kl. 15:30
Vapnagård FK 72 Oversidder Borupgårdskolen
895293
7 01-10-17
Kl. 13:00
FC Dunav Fredensborg BI Gadevang Sportsplads UHT!
895291
Kampfakta
7 01-10-17
Kl. 14:00
Snekkersten IF Kvistgård IF Snekkersten Idrætscenter 3-1
895288
Kampfakta
7 01-10-17
Kl. 15:30
Kokkedal BK Nivå-Kokkedal FK Egedalsbanen 1-2
895295
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Tikøb IF Karsemosegård 1-5
895296
8 07-10-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Snekkersten IF Hillerød Stadion HHT!
895299
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 13:45
Frem Hellebæk (2) Vapnagård FK 72 Nordkysthallen 6-2
895294
8 07-10-17
Kl. 15:00
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
895297
8 07-10-17
Kl. 15:30
Kvistgård IF Kokkedal BK Kvistgård Idrætsanlæg 7-3
895298
8 07-10-17
Kl. 15:30
Oversidder FC Dunav
895302
9 Ti 10-10-17
Kl. 19:00
Oversidder Snekkersten IF
895303
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:30
Tikøb IF Kvistgård IF Tikøb Gl. Stadion 2-0
895304
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:30
Vapnagård FK 72 Nivå-Kokkedal FK Borupgårdskolen 3-5
895300
9 14-10-17
Kl. 15:30
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
895305
Kampfakta
9 15-10-17
Kl. 13:00
FC Dunav Frem Hellebæk (2) Gadevang Sportsplads 4-3
895301
9 15-10-17
Kl. 14:00
Kokkedal BK Hillerød Fodbold Egedalsbanen UHT!
895307
10 Ti 24-10-17
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
895309
10 28-10-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Tikøb IF Hillerød Stadion HHT!
895306
10 28-10-17
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK FC Dunav Karsemosegård Kunstgræs 1-1
895311
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 13:00
Frem Hellebæk (2) Fredensborg BI Helsingør Idrætspark Kunst 5-0
895310
10 28-10-17
Kl. 15:30
Kvistgård IF Vapnagård FK 72 Kvistgård Idrætsanlæg 1-2
895308
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 16:00
Snekkersten IF Kokkedal BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs 3-2
895314
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 14:00
Tikøb IF Snekkersten IF Tikøb Gl. Stadion 4-2
895317
11 04-11-17
Kl. 14:00
Oversidder Frem Hellebæk (2)
895315
11 04-11-17
Kl. 14:30
Vapnagård FK 72 Hillerød Fodbold Borupgårdskolen UHT!
895312
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 15:00
Fredensborg BI Nivå-Kokkedal FK Fredensborg Stadion, Kunstgræs 3-5
895316
11 05-11-17
Kl. 13:00
FC Dunav Kvistgård IF Gadevang Sportsplads UHT!
895313
11 05-11-17
Kl. 14:00
Kokkedal BK Oversidder Egedalsbanen
895257
Kampfakta
1 11-11-17
Kl. 16:00
Kvistgård IF Fredensborg BI Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs 2-2
895254
1 12-11-17
Kl. 12:00
Oversidder Frem Hellebæk (2)
895318
12 07-04-18
Kl. 13:00
Fredensborg BI Kvistgård IF Fredensborg Stadion Resultatformidling
895319
12 07-04-18
Kl. 14:00
Tikøb IF Kokkedal BK Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
895320
12 07-04-18
Kl. 15:30
Vapnagård FK 72 Snekkersten IF Borupgårdskolen Resultatformidling
895322
12 07-04-18
Kl. 15:30
Oversidder Nivå-Kokkedal FK
895323
12 07-04-18
Kl. 15:30
Frem Hellebæk (2) Oversidder Nordkysthallen
895321
12 08-04-18
Kl. 13:00
FC Dunav Hillerød Fodbold Gadevang Sportsplads !
895324
13 14-04-18
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Frem Hellebæk (2) Karsemosegård Resultatformidling
895326
13 14-04-18
Kl. 15:30
Oversidder Tikøb IF
895329
13 14-04-18
Kl. 15:30
Kvistgård IF Oversidder Kvistgård Idrætsanlæg
895328
13 15-04-18
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Fredensborg BI Hillerød Stadion !
895327
13 15-04-18
Kl. 14:00
Snekkersten IF FC Dunav Snekkersten Idrætscenter Resultatformidling
895325
13 15-04-18
Kl. 14:00
Kokkedal BK Vapnagård FK 72 Egedalsbanen Resultatformidling
895331
14 21-04-18
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
895332
14 21-04-18
Kl. 15:30
Vapnagård FK 72 Tikøb IF Borupgårdskolen Resultatformidling
895334
14 21-04-18
Kl. 15:30
Oversidder Hillerød Fodbold !
895335
14 21-04-18
Kl. 15:30
Frem Hellebæk (2) Kvistgård IF Nordkysthallen Resultatformidling
895330
14 21-04-18
Kl. 15:30
Fredensborg BI Snekkersten IF Fredensborg Stadion Resultatformidling
895333
14 22-04-18
Kl. 13:00
FC Dunav Kokkedal BK Gadevang Sportsplads Resultatformidling
895338
15 28-04-18
Kl. 14:00
Tikøb IF FC Dunav Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
895337
15 28-04-18
Kl. 15:30
Oversidder Vapnagård FK 72
895341
15 28-04-18
Kl. 15:30
Kvistgård IF Nivå-Kokkedal FK Kvistgård Idrætsanlæg Resultatformidling
895340
15 29-04-18
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Frem Hellebæk (2) Hillerød Stadion !
895339
15 29-04-18
Kl. 14:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
895336
15 29-04-18
Kl. 14:00
Kokkedal BK Fredensborg BI Egedalsbanen Resultatformidling
895345
16 05-05-18
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Hillerød Fodbold Karsemosegård !
895344
16 05-05-18
Kl. 15:30
Fredensborg BI Tikøb IF Fredensborg Stadion Resultatformidling
895347
16 05-05-18
Kl. 15:30
Kvistgård IF Oversidder Kvistgård Idrætsanlæg
895348
16 05-05-18
Kl. 15:30
Oversidder Kokkedal BK
895349
16 05-05-18
Kl. 15:30
Frem Hellebæk (2) Snekkersten IF Nordkysthallen Resultatformidling
895346
16 06-05-18
Kl. 13:00
FC Dunav Vapnagård FK 72 Gadevang Sportsplads Resultatformidling
895352
17 12-05-18
Kl. 14:00
Tikøb IF Oversidder Tikøb Gl. Stadion
895351
17 12-05-18
Kl. 15:30
Oversidder FC Dunav
895354
17 12-05-18
Kl. 15:30
Vapnagård FK 72 Fredensborg BI Borupgårdskolen Resultatformidling
895355
17 13-05-18
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Kvistgård IF Hillerød Stadion !
895353
17 13-05-18
Kl. 14:00
Snekkersten IF Nivå-Kokkedal FK Snekkersten Idrætscenter Resultatformidling
895350
17 13-05-18
Kl. 14:00
Kokkedal BK Frem Hellebæk (2) Egedalsbanen Resultatformidling
895357
18 19-05-18
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Kokkedal BK Karsemosegård Resultatformidling
895356
18 19-05-18
Kl. 15:30
Fredensborg BI FC Dunav Fredensborg Stadion Resultatformidling
895359
18 19-05-18
Kl. 15:30
Kvistgård IF Snekkersten IF Kvistgård Idrætsanlæg Resultatformidling
895360
18 19-05-18
Kl. 15:30
Oversidder Vapnagård FK 72
895361
18 19-05-18
Kl. 15:30
Frem Hellebæk (2) Tikøb IF Nordkysthallen Resultatformidling
895358
18 20-05-18
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion !
895364
19 26-05-18
Kl. 14:00
Tikøb IF Nivå-Kokkedal FK Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
895363
19 26-05-18
Kl. 15:30
Oversidder Fredensborg BI
895366
19 26-05-18
Kl. 15:30
Vapnagård FK 72 Frem Hellebæk (2) Borupgårdskolen Resultatformidling
895367
19 27-05-18
Kl. 13:00
FC Dunav Oversidder Gadevang Sportsplads
895365
19 27-05-18
Kl. 14:00
Snekkersten IF Hillerød Fodbold Snekkersten Idrætscenter !
895362
19 27-05-18
Kl. 14:00
Kokkedal BK Kvistgård IF Egedalsbanen Resultatformidling
895368
20 02-06-18
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Vapnagård FK 72 Karsemosegård Resultatformidling
895371
20 02-06-18
Kl. 15:30
Kvistgård IF Tikøb IF Kvistgård Idrætsanlæg Resultatformidling
895372
20 02-06-18
Kl. 15:30
Oversidder Fredensborg BI
895373
20 02-06-18
Kl. 15:30
Frem Hellebæk (2) FC Dunav Nordkysthallen Resultatformidling
895370
20 03-06-18
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Kokkedal BK Hillerød Stadion !
895369
20 03-06-18
Kl. 14:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
895376
21 09-06-18
Kl. 14:00
Tikøb IF Hillerød Fodbold Tikøb Gl. Stadion !
895377
21 09-06-18
Kl. 15:30
Vapnagård FK 72 Kvistgård IF Borupgårdskolen Resultatformidling
895374
21 09-06-18
Kl. 15:30
Fredensborg BI Frem Hellebæk (2) Fredensborg Stadion Resultatformidling
895379
21 09-06-18
Kl. 15:30
Oversidder Oversidder
895378
21 10-06-18
Kl. 13:00
FC Dunav Nivå-Kokkedal FK Gadevang Sportsplads Resultatformidling
895375
21 10-06-18
Kl. 14:00
Kokkedal BK Snekkersten IF Egedalsbanen Resultatformidling
895380
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Fredensborg BI Karsemosegård Resultatformidling
895381
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Oversidder Kokkedal BK
895382
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Snekkersten IF Tikøb IF Snekkersten Idrætscenter Resultatformidling
895383
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Vapnagård FK 72 Hillerød Stadion !
895384
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Kvistgård IF FC Dunav Kvistgård Idrætsanlæg Resultatformidling
895385
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Frem Hellebæk (2) Oversidder Nordkysthallen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 19. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 11
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 21. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 6
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 7

Semifinaler søndag den 24. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1