Serie 4, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
895389
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 11:00
Oversidder Lundtofte Boldklub
895386
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 14:00
Herlev IF (1) Brede IF Herlev Stadion 1-1
895387
1 20-08-17
Kl. 11:00
Oversidder Blomsterne FC
895390
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Nerashté, Ballerup Nordkysthallen 9-2
895388
1 20-08-17
Kl. 14:00
Oversidder FC Rudersdal
895397
2 To 24-08-17
Kl. 18:45
FC Rudersdal Herlev IF (1) Vedbæk Stadion 6-3
895392
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 11:00
Humlebæk BK Frem Hellebæk (1) Humlebæk Stadion 1-2
895394
2 26-08-17
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Oversidder Lundtofte Idrætsplads
895393
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 12:00
Blomsterne FC Oversidder Sjælsøskolen
895396
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 13:30
Brede IF Lyngby Boldklub 1921 Brede Idrætsplads 1-0
895395
2 26-08-17
Kl. 18:00
Nerashté, Ballerup Oversidder Damgårdsparken, Ballerup
895400
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 12:00
Blomsterne FC Lundtofte Boldklub Sjælsøskolen 3-2
895403
3 02-09-17
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 FC Rudersdal Lyngby Stadion HHT!
895401
3 02-09-17
Kl. 17:00
Oversidder Humlebæk BK
895402
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Brede IF Nordkysthallen 3-3
895398
3 03-09-17
Kl. 13:00
Oversidder Nerashté, Ballerup
895399
3 03-09-17
Kl. 14:00
Oversidder Herlev IF (1)
895406
Kampfakta
4 To 07-09-17
Kl. 18:00
Lundtofte Boldklub Oversidder Lundtofte Idrætsplads
895404
4 09-09-17
Kl. 11:00
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
895408
4 09-09-17
Kl. 13:30
Brede IF Oversidder Brede Idrætsplads
895405
4 09-09-17
Kl. 14:00
Herlev IF (1) Lyngby Boldklub 1921 Herlev Stadion 2-3
895409
Kampfakta
4 10-09-17
Kl. 15:00
FC Rudersdal Frem Hellebæk (1) Rundforbi Stadion 4-2
895391
1 To 14-09-17
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Humlebæk BK Lyngby Stadion 2-2
895413
5 16-09-17
Kl. 11:00
Oversidder FC Rudersdal
895412
5 16-09-17
Kl. 12:00
Blomsterne FC Humlebæk BK Sjælsøskolen 5-1
895414
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Nerashté, Ballerup Lundtofte Idrætsplads 4-1
895415
5 16-09-17
Kl. 14:00
Frem Hellebæk (1) Herlev IF (1) Pedella Park Kunstgræs 0-0
895410
5 17-09-17
Kl. 13:00
Oversidder Brede IF
895411
5 17-09-17
Kl. 14:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
895407
4 Ti 19-09-17
Kl. 17:45
Nerashté, Ballerup Blomsterne FC Damgårdsparken, Ballerup 1-3
895416
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 11:00
Humlebæk BK Lundtofte Boldklub Humlebæk Stadion 1-3
895420
6 23-09-17
Kl. 13:30
Brede IF Blomsterne FC Brede Idrætsplads 0-0
895417
6 23-09-17
Kl. 14:00
Herlev IF (1) Oversidder Herlev Stadion
895418
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Oversidder Damgårdsparken, Ballerup
895421
6 23-09-17
Kl. 15:30
FC Rudersdal Oversidder Vedbæk Stadion
895425
7 30-09-17
Kl. 11:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
895424
7 30-09-17
Kl. 12:00
Blomsterne FC FC Rudersdal Sjælsøskolen 2-2
895427
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup Humlebæk BK Damgårdsparken, Ballerup 3-3
895426
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Brede IF Lundtofte Idrætsplads 1-2
895422
7 01-10-17
Kl. 14:00
Oversidder Herlev IF (1)
895423
Kampfakta
7 01-10-17
Kl. 14:00
Oversidder Frem Hellebæk (1)
895428
8 07-10-17
Kl. 11:00
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
895433
8 07-10-17
Kl. 12:00
FC Rudersdal Lundtofte Boldklub Rundforbi Stadion 2-1
895432
8 07-10-17
Kl. 13:30
Brede IF Nerashté, Ballerup Brede Idrætsplads 4-1
895429
8 07-10-17
Kl. 14:30
Herlev IF (1) Blomsterne FC Herlev Stadion 1-4
895431
8 07-10-17
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
895430
8 08-10-17
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Oversidder Nordkysthallen
895434
9 14-10-17
Kl. 11:00
Humlebæk BK Brede IF Humlebæk Stadion 3-1
895438
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Herlev IF (1) Lundtofte Idrætsplads 4-4
895435
9 15-10-17
Kl. 13:00
Oversidder Frem Hellebæk (1)
895436
9 15-10-17
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
895439
9 15-10-17
Kl. 15:00
Nerashté, Ballerup FC Rudersdal Damgårdsparken, Ballerup UHT!
895437
Kampfakta
9 21-10-17
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Blomsterne FC Lyngby Stadion 1-1
895445
10 28-10-17
Kl. 10:00
FC Rudersdal Humlebæk BK Vedbæk Stadion 5-2
895442
10 28-10-17
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
895440
10 28-10-17
Kl. 14:00
Herlev IF (1) Nerashté, Ballerup Herlev Stadion 2-2
895444
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Boldklub Lyngby Stadion 1-2
895443
Kampfakta
10 29-10-17
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Blomsterne FC Pedella Park Kunstgræs 2-2
895441
10 29-10-17
Kl. 14:00
Oversidder Brede IF
895446
11 04-11-17
Kl. 11:00
Humlebæk BK Herlev IF (1) Humlebæk Stadion 2-3
895449
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Frem Hellebæk (1) Lyngby Stadion Kunstgræsbane 0-4
895448
11 04-11-17
Kl. 12:00
Blomsterne FC Oversidder Sjælsøskolen
895451
11 04-11-17
Kl. 13:00
Brede IF FC Rudersdal Lyngby Stadion Kunstgræsbane 4-3
895447
11 05-11-17
Kl. 13:00
Oversidder Oversidder
895419
Kampfakta
6 12-11-17
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Frem Hellebæk (1) Lyngby Stadion 3-1
895450
Kampfakta
11 19-11-17
Kl. 15:00
Lyngby Boldklub 1921 Nerashté, Ballerup Lyngby Stadion Kunstgræsbane 2-0
895457
12 On 04-04-18
Kl. 18:15
FC Rudersdal Oversidder Rundforbi Stadion Kunst
895454
12 To 05-04-18
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub Oversidder Lundtofte Idrætsplads
895452
12 07-04-18
Kl. 11:00
Humlebæk BK Lyngby Boldklub 1921 Humlebæk Stadion 2-3
895453
12 07-04-18
Kl. 12:00
Blomsterne FC Oversidder Sjælsøskolen
895456
12 07-04-18
Kl. 15:30
Herlev IF (1) Brede IF Herlev Stadion Kunstgræs 2-0
895455
Kampfakta
12 07-04-18
Kl. 16:50
Nerashté, Ballerup Frem Hellebæk (1) Ballerup Idrætspark, Kunstgræs 1-10
895458
13 14-04-18
Kl. 14:00
Herlev IF (1) FC Rudersdal Herlev Stadion 0-5
895461
13 14-04-18
Kl. 15:30
Oversidder Nerashté, Ballerup
895459
13 15-04-18
Kl. 13:00
Oversidder Lundtofte Boldklub
895460
13 15-04-18
Kl. 14:00
Oversidder Blomsterne FC
895469
Kampfakta
14 On 18-04-18
Kl. 18:30
FC Rudersdal Lyngby Boldklub 1921 Vedbæk Stadion 1-0
895464
14 21-04-18
Kl. 11:00
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
895465
14 21-04-18
Kl. 14:00
Herlev IF (1) Oversidder Herlev Stadion
895468
Kampfakta
14 21-04-18
Kl. 15:00
Brede IF Frem Hellebæk (1) Brede Idrætsplads 3-3
895467
14 21-04-18
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Oversidder Damgårdsparken, Ballerup
895466
Kampfakta
14 22-04-18
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub Blomsterne FC Lundtofte Idrætsplads 0-2
895472
15 28-04-18
Kl. 12:00
Blomsterne FC Nerashté, Ballerup Sjælsøskolen 1-3
895473
15 28-04-18
Kl. 15:30
Oversidder Brede IF
895475
Kampfakta
15 28-04-18
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Herlev IF (1) Lyngby Stadion 4-0
895474
Kampfakta
15 29-04-18
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) FC Rudersdal Nordkysthallen 5-5
895470
15 29-04-18
Kl. 13:00
Oversidder Humlebæk BK
895471
15 29-04-18
Kl. 14:00
Oversidder Lundtofte Boldklub
895481
16 To 03-05-18
Kl. 19:00
FC Rudersdal Oversidder Vedbæk Stadion
895476
16 05-05-18
Kl. 11:00
Humlebæk BK Blomsterne FC Humlebæk Stadion 1-3
895480
16 05-05-18
Kl. 13:30
Brede IF Oversidder Brede Idrætsplads
895477
Kampfakta
16 05-05-18
Kl. 14:00
Herlev IF (1) Frem Hellebæk (1) Herlev Stadion 3-2
895463
13 05-05-18
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Brede IF Lyngby Stadion UHT!
895479
16 05-05-18
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
895478
16 05-05-18
Kl. 16:00
Nerashté, Ballerup Lundtofte Boldklub Damgårdsparken, Ballerup 3-1
895487
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Lyngby Boldklub 1921 Nordkysthallen 4-2
895484
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 12:00
Blomsterne FC Brede IF Sjælsøskolen 2-2
895485
17 12-05-18
Kl. 15:30
Oversidder Herlev IF (1)
895486
17 13-05-18
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub Humlebæk BK Lundtofte Idrætsplads 3-2
895482
17 13-05-18
Kl. 13:00
Oversidder FC Rudersdal
895483
17 13-05-18
Kl. 14:00
Oversidder Nerashté, Ballerup
895493
18 On 16-05-18
Kl. 19:00
FC Rudersdal Blomsterne FC Vedbæk Stadion 8-0
895488
18 19-05-18
Kl. 11:00
Humlebæk BK Nerashté, Ballerup Humlebæk Stadion 2-5
895489
18 19-05-18
Kl. 14:00
Herlev IF (1) Oversidder Herlev Stadion
895492
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 15:00
Brede IF Lundtofte Boldklub Brede Idrætsplads 0-6
895491
18 19-05-18
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
895490
18 20-05-18
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Oversidder Nordkysthallen
895499
19 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Nerashté, Ballerup Brede IF Damgårdsparken, Ballerup Resultatformidling
895496
19 26-05-18
Kl. 12:00
Blomsterne FC Herlev IF (1) Sjælsøskolen Resultatformidling
895497
19 26-05-18
Kl. 15:30
Oversidder Frem Hellebæk (1)
895462
13 27-05-18
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Humlebæk BK Nordkysthallen Resultatformidling
895498
19 27-05-18
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub FC Rudersdal Lundtofte Idrætsplads Resultatformidling
895494
19 27-05-18
Kl. 13:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
895495
19 27-05-18
Kl. 14:00
Oversidder Humlebæk BK
895505
20 On 30-05-18
Kl. 19:00
FC Rudersdal Nerashté, Ballerup Vedbæk Stadion Resultatformidling
895500
20 02-06-18
Kl. 14:00
Herlev IF (1) Lundtofte Boldklub Herlev Stadion Resultatformidling
895504
20 02-06-18
Kl. 15:00
Brede IF Humlebæk BK Brede Idrætsplads Resultatformidling
895503
20 02-06-18
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Blomsterne FC Lyngby Stadion Resultatformidling
895501
20 02-06-18
Kl. 15:30
Oversidder Oversidder
895502
20 03-06-18
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Oversidder Nordkysthallen
895510
21 Fr 08-06-18
Kl. 19:00
Nerashté, Ballerup Herlev IF (1) Damgårdsparken, Ballerup Resultatformidling
895506
21 09-06-18
Kl. 11:00
Humlebæk BK FC Rudersdal Humlebæk Stadion Resultatformidling
895508
21 09-06-18
Kl. 12:00
Blomsterne FC Frem Hellebæk (1) Sjælsøskolen Resultatformidling
895511
21 09-06-18
Kl. 15:00
Brede IF Oversidder Brede Idrætsplads
895509
21 10-06-18
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Idrætsplads Resultatformidling
895507
21 10-06-18
Kl. 13:00
Oversidder Oversidder
895517
22 To 14-06-18
Kl. 19:00
FC Rudersdal Brede IF Vedbæk Stadion Resultatformidling
895514
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Oversidder Blomsterne FC
895515
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Frem Hellebæk (1) Lundtofte Boldklub Nordkysthallen Resultatformidling
895516
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Nerashté, Ballerup Lyngby Boldklub 1921 Damgårdsparken, Ballerup Resultatformidling
895512
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Herlev IF (1) Humlebæk BK Herlev Stadion Resultatformidling
895513
22 16-06-18
Kl. 15:30
Oversidder Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 19. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 11
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 21. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 6
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 7

Semifinaler søndag den 24. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1