Serie 4, Pulje 11 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
901844
1 Ti 15-08-17
Kl. 19:00
Benløse IF Jersie United (1) Benløsehallen 2-1
901846
Kampfakta
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:30
Køge BK (2) Karise IK Køge Stadion 3-0
901842
Kampfakta
1 Fr 18-08-17
Kl. 19:00
Gørslev IF Rønnede IF Gørslev Stadion 4-2!
901841
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 14:00
Vetterslev-Høm GF Kværkeby IF Vetterslev Stadion 4-2
901843
1 19-08-17
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Oversidder Endeslev-Vråby Stadion
901845
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 15:30
Hellested IF Faxe BK Hellested Stadion 9-0
901850
2 To 24-08-17
Kl. 19:00
Faxe BK Benløse IF Faxe Stadion 3-1
901851
Kampfakta
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Kværkeby IF Køge BK (2) Kværkeby Stadion 1-3
901852
2 26-08-17
Kl. 12:00
Oversidder Vetterslev-Høm GF
901849
2 26-08-17
Kl. 14:00
Jersie United (1) Gørslev IF Jersie-Hallen 5-3
901847
2 26-08-17
Kl. 15:00
Karise IK Hellested IF Karise Stadion 4-0
901848
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 15:30
Rønnede IF Endeslev-Vråby IF Rønnedehallen 2-2!
901856
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Benløse IF Karise IK Benløsehallen 1-3
901853
Kampfakta
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:30
Gørslev IF Faxe BK Gørslev Stadion 3-2
901855
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 13:00
Rønnede IF Jersie United (1) Rønnedehallen 1-3!
901854
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Vetterslev-Høm GF Endeslev-Vråby Stadion 1-5
901858
3 02-09-17
Kl. 15:30
Køge BK (2) Oversidder Køge Stadion
901857
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 15:30
Hellested IF Kværkeby IF Hellested Stadion 0-3
901864
4 09-09-17
Kl. 12:00
Oversidder Hellested IF
901861
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 14:00
Jersie United (1) Endeslev-Vråby IF Solrød Idrætscenter kunstgræs 3-2
901860
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 14:00
Vetterslev-Høm GF Køge BK (2) Vetterslev Stadion 3-2
901859
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 15:00
Karise IK Gørslev IF Karise Stadion 1-2
901863
4 09-09-17
Kl. 15:00
Kværkeby IF Benløse IF Kværkeby Stadion 4-1
901862
4 09-09-17
Kl. 15:00
Faxe BK Rønnede IF Faxe Stadion 2-8!
901868
5 To 14-09-17
Kl. 17:45
Benløse IF Oversidder Benløsehallen
901865
Kampfakta
5 Fr 15-09-17
Kl. 19:00
Gørslev IF Kværkeby IF Borup Stadion, kunstgræs 0-1
901866
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Køge BK (2) Endeslev-Vråby Stadion 4-6
901867
5 16-09-17
Kl. 15:30
Rønnede IF Karise IK Rønnedehallen 4-2!
902111
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 15:30
Hellested IF Vetterslev-Høm GF Hellested Stadion 2-2
902117
6 23-09-17
Kl. 12:00
Oversidder Gørslev IF
902113
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 14:00
Vetterslev-Høm GF Benløse IF Vetterslev Stadion 3-2
902116
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 14:00
Kværkeby IF Rønnede IF Kværkeby Stadion 1-2!
902114
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 15:00
Faxe BK Endeslev-Vråby IF Faxe Stadion 1-1
902112
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 15:00
Karise IK Jersie United (1) Karise Stadion 1-0
902115
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 15:30
Køge BK (2) Hellested IF Køge Stadion 2-0
902121
Kampfakta
7 Fr 29-09-17
Kl. 20:00
Benløse IF Køge BK (2) Ringsted Stadion Kunstgræs 0-5
902118
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 14:00
Gørslev IF Vetterslev-Høm GF Gørslev Stadion 1-1
902122
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 14:00
Jersie United (1) Kværkeby IF Jersie-Hallen 0-1
902123
7 30-09-17
Kl. 15:00
Faxe BK Karise IK Faxe Stadion 2-6
902119
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Hellested IF Endeslev-Vråby Stadion 0-3
902120
7 30-09-17
Kl. 15:30
Rønnede IF Oversidder Rønnedehallen HHT!
902129
8 07-10-17
Kl. 12:00
Oversidder Jersie United (1)
902125
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 14:00
Vetterslev-Høm GF Rønnede IF Vetterslev Stadion 2-2!
902128
8 07-10-17
Kl. 14:00
Kværkeby IF Faxe BK Kværkeby Stadion 4-0
902124
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 15:00
Karise IK Endeslev-Vråby IF Karise Stadion 5-5
902126
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 15:30
Hellested IF Benløse IF Hellested Stadion 5-0
902127
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 15:30
Køge BK (2) Gørslev IF Køge Stadion 1-2
902110
5 To 12-10-17
Kl. 19:00
Jersie United (1) Faxe BK Solrød Idrætscenter kunstgræs 5-1
902130
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:00
Karise IK Kværkeby IF Karise Stadion 2-4
902132
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Benløse IF Endeslev-Vråby Stadion 2-0
902134
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:00
Jersie United (1) Vetterslev-Høm GF Solrød Idrætscenter kunstgræs 2-1
902135
9 14-10-17
Kl. 15:00
Faxe BK Oversidder Faxe Stadion
902133
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 15:30
Rønnede IF Køge BK (2) Rønnedehallen 1-3!
902131
Kampfakta
9 15-10-17
Kl. 12:00
Gørslev IF Hellested IF Gørslev Stadion 1-2
902138
Kampfakta
10 Fr 27-10-17
Kl. 19:00
Benløse IF Gørslev IF Ringsted Stadion Kunstgræs 0-1
902141
10 28-10-17
Kl. 12:00
Oversidder Karise IK
902136
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 14:00
Vetterslev-Høm GF Faxe BK Ringsted Stadion Kunstgræs 5-0
902137
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 15:00
Kværkeby IF Endeslev-Vråby IF Kværkeby Stadion 1-2
902139
10 28-10-17
Kl. 15:30
Hellested IF Rønnede IF Hellested Stadion 3-2!
902140
Kampfakta
10 28-10-17
Kl. 15:30
Køge BK (2) Jersie United (1) Køge Stadion 2-1
902144
11 04-11-17
Kl. 11:00
Rønnede IF Benløse IF Rønnedehallen 4-4!
902146
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 14:00
Faxe BK Køge BK (2) Faxe Stadion 0-3
902147
11 04-11-17
Kl. 14:00
Kværkeby IF Oversidder Kværkeby Stadion
902142
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 14:00
Karise IK Vetterslev-Høm GF Karise Stadion 2-5
902143
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 14:00
Gørslev IF Endeslev-Vråby IF Borup Stadion, kunstgræs 3-2
902145
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 14:30
Jersie United (1) Hellested IF Solrød Idrætscenter kunstgræs 1-3
902150
12 07-04-18
Kl. 11:00
Jersie United (1) Benløse IF Solrød Idrætscenter kunstgræs 2-1
902149
12 07-04-18
Kl. 15:30
Rønnede IF Gørslev IF Rønnedehallen HHT!
902153
12 07-04-18
Kl. 15:30
Oversidder Endeslev-Vråby IF
902159
Kampfakta
13 Fr 13-04-18
Kl. 19:00
Køge BK (2) Kværkeby IF Køge Stadion 5-0
902154
13 14-04-18
Kl. 14:00
Vetterslev-Høm GF Oversidder Vetterslev Stadion
902156
13 14-04-18
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Rønnede IF Endeslev-Vråby Stadion UHT!
902158
Kampfakta
13 14-04-18
Kl. 15:30
Hellested IF Karise IK Hellested Stadion 1-1
902157
13 Ma 16-04-18
Kl. 18:00
Benløse IF Faxe BK Benløsehallen 1-2
902164
Kampfakta
14 Fr 20-04-18
Kl. 18:30
Kværkeby IF Hellested IF Kværkeby Stadion 2-4
902161
Kampfakta
14 21-04-18
Kl. 14:00
Vetterslev-Høm GF Endeslev-Vråby IF Vetterslev Stadion 3-0
902160
Kampfakta
14 21-04-18
Kl. 15:00
Karise IK Benløse IF Karise Stadion 2-6
902163
Kampfakta
14 21-04-18
Kl. 15:00
Faxe BK Gørslev IF Faxe Stadion 0-1
902165
14 21-04-18
Kl. 15:30
Oversidder Køge BK (2)
902162
14 22-04-18
Kl. 11:00
Jersie United (1) Rønnede IF Jersie-Hallen UHT!
902166
15 Fr 27-04-18
Kl. 12:00
Gørslev IF Karise IK Gørslev Stadion UHT!
902171
Kampfakta
15 Fr 27-04-18
Kl. 12:00
Køge BK (2) Vetterslev-Høm GF Køge Stadion 4-2
902167
15 28-04-18
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Jersie United (1) Endeslev-Vråby Stadion 0-3
902151
Kampfakta
12 28-04-18
Kl. 15:00
Faxe BK Hellested IF Faxe Stadion 1-1
902168
15 28-04-18
Kl. 15:30
Rønnede IF Faxe BK Rønnedehallen HHT!
902170
15 28-04-18
Kl. 15:30
Hellested IF Oversidder Hellested Stadion
902169
15 Ma 30-04-18
Kl. 18:30
Benløse IF Kværkeby IF Benløsehallen 0-2
902155
13 Ti 01-05-18
Kl. 18:30
Gørslev IF Jersie United (1) Gørslev Stadion 1-3
902176
Kampfakta
16 Fr 04-05-18
Kl. 18:30
Kværkeby IF Gørslev IF Kværkeby Stadion 8-0
902173
Kampfakta
16 05-05-18
Kl. 14:00
Vetterslev-Høm GF Hellested IF Vetterslev Stadion 4-1
902174
16 05-05-18
Kl. 15:00
Faxe BK Jersie United (1) Faxe Stadion 1-5
902172
16 05-05-18
Kl. 15:00
Karise IK Rønnede IF Karise Stadion UHT!
902177
16 05-05-18
Kl. 15:30
Oversidder Benløse IF
902175
Kampfakta
16 Ti 08-05-18
Kl. 19:00
Køge BK (2) Endeslev-Vråby IF Køge Stadion 5-1
902181
Kampfakta
17 Fr 11-05-18
Kl. 19:00
Benløse IF Vetterslev-Høm GF Benløsehallen 0-2
902179
17 12-05-18
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Faxe BK Endeslev-Vråby Stadion 2-3
902180
17 12-05-18
Kl. 15:30
Rønnede IF Kværkeby IF Rønnedehallen HHT!
902183
Kampfakta
17 12-05-18
Kl. 15:30
Hellested IF Køge BK (2) Hellested Stadion 2-3
902178
17 12-05-18
Kl. 16:00
Gørslev IF Oversidder Gørslev Stadion
902182
17 13-05-18
Kl. 11:00
Jersie United (1) Karise IK Jersie-Hallen 3-1
902152
Kampfakta
12 Ma 14-05-18
Kl. 18:30
Kværkeby IF Vetterslev-Høm GF Kværkeby Stadion 0-2
902148
Kampfakta
12 Ti 15-05-18
Kl. 19:00
Karise IK Køge BK (2) Karise Stadion 1-2
902187
Kampfakta
18 To 17-05-18
Kl. 19:00
Køge BK (2) Benløse IF Køge Stadion 3-1
902188
Kampfakta
18 Fr 18-05-18
Kl. 18:30
Kværkeby IF Jersie United (1) Kværkeby Stadion 5-1
902185
18 19-05-18
Kl. 14:00
Vetterslev-Høm GF Gørslev IF Vetterslev Stadion UHT!
902184
18 19-05-18
Kl. 15:00
Karise IK Faxe BK Karise Stadion 1-2
902186
Kampfakta
18 19-05-18
Kl. 15:30
Hellested IF Endeslev-Vråby IF Hellested Stadion 5-2
902189
18 19-05-18
Kl. 15:30
Oversidder Rønnede IF UHT!
902193
Kampfakta
19 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Benløse IF Hellested IF Benløsehallen 1-2
902190
Kampfakta
19 26-05-18
Kl. 13:00
Gørslev IF Køge BK (2) Gørslev Stadion 2-1
902191
Kampfakta
19 26-05-18
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Karise IK Endeslev-Vråby Stadion 2-2
902195
Kampfakta
19 26-05-18
Kl. 15:00
Faxe BK Kværkeby IF Faxe Stadion 0-3
902192
19 26-05-18
Kl. 15:30
Rønnede IF Vetterslev-Høm GF Rønnedehallen HHT!
902194
19 27-05-18
Kl. 11:00
Jersie United (1) Oversidder Jersie-Hallen
902196
Kampfakta
20 On 30-05-18
Kl. 19:00
Vetterslev-Høm GF Jersie United (1) Vetterslev Stadion 4-1
902200
20 Fr 01-06-18
Kl. 18:30
Kværkeby IF Karise IK Kværkeby Stadion 0-3
902201
20 02-06-18
Kl. 15:30
Oversidder Faxe BK
902199
20 03-06-18
Kl. 11:00
Køge BK (2) Rønnede IF Køge Stadion UHT!
902197
Kampfakta
20 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
Benløse IF Endeslev-Vråby IF Benløsehallen 0-1
902203
Kampfakta
21 Fr 08-06-18
Kl. 19:00
Gørslev IF Benløse IF Gørslev Stadion 0-3
902202
21 09-06-18
Kl. 15:00
Karise IK Oversidder Karise Stadion
902206
Kampfakta
21 09-06-18
Kl. 15:00
Faxe BK Vetterslev-Høm GF Faxe Stadion 3-2
902207
21 09-06-18
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Kværkeby IF Endeslev-Vråby Stadion 1-2
902204
21 09-06-18
Kl. 15:30
Rønnede IF Hellested IF Rønnedehallen HHT!
902205
Kampfakta
21 10-06-18
Kl. 11:00
Jersie United (1) Køge BK (2) Jersie-Hallen 2-1
902198
Kampfakta
20 Ti 12-06-18
Kl. 19:00
Hellested IF Gørslev IF Hellested Stadion UHT!
902208
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Vetterslev-Høm GF Karise IK Vetterslev Stadion 2-2
902209
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Endeslev-Vråby IF Gørslev IF Endeslev-Vråby Stadion UHT!
902210
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Benløse IF Rønnede IF Benløsehallen UHT!
902211
Kampfakta
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Hellested IF Jersie United (1) Hellested Stadion 2-2
902212
Kampfakta
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Køge BK (2) Faxe BK Køge Stadion 7-1
902213
22 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Oversidder Kværkeby IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til Seriepokalen senest på mandag 18. Juni via kluboffice. Alle hold fra Serie 2 til Serie 6 også 2.hold o.s.v.

Læs mere Her

Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 19. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 8 - Vinder pulje 11
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 21. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 6
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 7

Semifinaler søndag den 24. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1