Serie 6 - Efterår, Pulje 2 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
903756
1 On 16-08-17
Kl. 19:15
VB 1968 (1) Oversidder Skovbrynet Skole Kunstgræs
903751
1 To 17-08-17
Kl. 19:00
ORI-Fodbold (1) Ølstykke FC Oppe-Sundby Stadion 3-2
903754
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 11:00
Ishøj IF (2) Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter 7-2
903755
1 20-08-17
Kl. 11:00
Herlev IF Oversidder Herlev Stadion
903752
1 20-08-17
Kl. 12:00
Stenløse BK FC 1924 Stenløse Stadion 2-3
903760
2 To 24-08-17
Kl. 18:30
Oversidder Ishøj IF (2)
903759
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF Stenløse BK Brøndby Stadion 0-3
903757
2 27-08-17
Kl. 12:00
Oversidder Herlev IF
903761
2 27-08-17
Kl. 14:00
Ølstykke FC VB 1968 (1) Ølstykke Stadion 6-0
903762
Kampfakta
2 27-08-17
Kl. 16:00
VB 1968 (2) ORI-Fodbold (1) Skovbrynet Skole 0-6
903768
Kampfakta
3 On 30-08-17
Kl. 19:15
VB 1968 (1) VB 1968 (2) Skovbrynet Skole Kunstgræs 4-0
903765
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 12:00
FC 1924 Brøndbyernes IF Måløv Idrætspark 12-4
903766
3 03-09-17
Kl. 11:00
Ishøj IF (2) Oversidder Ishøj Idrætscenter
903767
3 03-09-17
Kl. 11:00
Herlev IF Ølstykke FC Herlev Stadion HMH
903763
3 03-09-17
Kl. 12:00
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
903764
3 03-09-17
Kl. 12:00
ORI-Fodbold (2) ORI-Fodbold (1) Oppe-Sundby Stadion 2-13
903772
4 Ti 05-09-17
Kl. 18:15
Oversidder FC 1924
903770
4 To 07-09-17
Kl. 18:15
ORI-Fodbold (1) VB 1968 (1) Oppe-Sundby Stadion 3-0
903771
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF ORI-Fodbold (2) Brøndby Stadion 4-3
903769
4 10-09-17
Kl. 12:00
Oversidder Stenløse BK
903773
4 10-09-17
Kl. 15:30
Ølstykke FC Ishøj IF (2) Ølstykke Stadion 7-6
903774
4 10-09-17
Kl. 16:00
VB 1968 (2) Herlev IF Skovbrynet Skole 0-7
903758
2 On 13-09-17
Kl. 17:45
FC 1924 ORI-Fodbold (2) Måløv Idrætspark 5-2
903777
5 16-09-17
Kl. 12:00
FC 1924 Oversidder Måløv Idrætspark
903779
5 16-09-17
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
903780
5 17-09-17
Kl. 11:00
Herlev IF ORI-Fodbold (1) Herlev Stadion 1-1
903776
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 12:00
ORI-Fodbold (2) VB 1968 (1) Oppe-Sundby Stadion 1-3
903784
6 23-09-17
Kl. 14:00
VB 1968 (1) Herlev IF Skovbrynet Skole 1-3
903781
6 24-09-17
Kl. 12:00
Oversidder Brøndbyernes IF
903782
Kampfakta
6 24-09-17
Kl. 12:00
ORI-Fodbold (1) Ishøj IF (2) Oppe-Sundby Stadion 2-9
903783
6 24-09-17
Kl. 13:00
Oversidder ORI-Fodbold (2)
903785
6 24-09-17
Kl. 14:30
Ølstykke FC FC 1924 Ølstykke Stadion 7-5
903786
6 24-09-17
Kl. 16:00
VB 1968 (2) Stenløse BK Skovbrynet Skole 1-6
903793
7 To 28-09-17
Kl. 17:15
Oversidder Oversidder
903790
7 30-09-17
Kl. 12:00
FC 1924 VB 1968 (2) Måløv Idrætspark UHT!
903792
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF Ølstykke FC Brøndby Stadion 0-4
903791
7 01-10-17
Kl. 11:00
Ishøj IF (2) VB 1968 (1) Ishøj Idrætscenter 2-2
903787
Kampfakta
7 01-10-17
Kl. 12:00
Stenløse BK ORI-Fodbold (1) Stenløse Stadion 0-7
903788
7 01-10-17
Kl. 12:00
ORI-Fodbold (2) Herlev IF Oppe-Sundby Stadion 1-10
903797
8 On 04-10-17
Kl. 19:15
VB 1968 (1) Stenløse BK Skovbrynet Skole Kunstgræs HMH
903796
8 08-10-17
Kl. 11:00
Herlev IF Ishøj IF (2) Herlev Stadion 5-4
903794
8 08-10-17
Kl. 12:00
Oversidder ORI-Fodbold (2)
903795
Kampfakta
8 08-10-17
Kl. 12:00
ORI-Fodbold (1) FC 1924 Oppe-Sundby Stadion 7-2
903798
8 08-10-17
Kl. 14:30
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
903799
8 08-10-17
Kl. 16:00
VB 1968 (2) Brøndbyernes IF Skovbrynet Skole HMH
903803
9 14-10-17
Kl. 12:00
FC 1924 VB 1968 (1) Måløv Idrætspark 5-4
903804
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF ORI-Fodbold (1) Brøndby Stadion 3-9
903800
9 15-10-17
Kl. 12:00
Oversidder Ølstykke FC
903801
Kampfakta
9 15-10-17
Kl. 12:00
Stenløse BK Herlev IF Stenløse Stadion 3-2
903802
9 15-10-17
Kl. 12:00
ORI-Fodbold (2) Ishøj IF (2) Oppe-Sundby Stadion 0-2
903805
9 15-10-17
Kl. 13:00
Oversidder VB 1968 (2)
903753
Kampfakta
1 22-10-17
Kl. 12:00
ORI-Fodbold (2) VB 1968 (2) Oppe-Sundby Stadion 2-4
903775
5 22-10-17
Kl. 12:00
Stenløse BK Ølstykke FC Stenløse Stadion 7-2
903809
Kampfakta
10 On 25-10-17
Kl. 19:15
VB 1968 (1) Brøndbyernes IF Skovbrynet Skole Kunstgræs 5-2
903807
10 29-10-17
Kl. 11:00
Ishøj IF (2) Stenløse BK Ishøj Idrætscenter 0-3
903808
10 29-10-17
Kl. 11:00
Herlev IF FC 1924 Herlev Stadion HHT!
903810
10 29-10-17
Kl. 12:00
ORI-Fodbold (2) Ølstykke FC Oppe-Sundby Stadion 2-1
903806
10 29-10-17
Kl. 12:00
ORI-Fodbold (1) Oversidder Oppe-Sundby Stadion
903811
10 29-10-17
Kl. 16:00
VB 1968 (2) Oversidder Skovbrynet Skole
903815
Kampfakta
11 On 01-11-17
Kl. 19:00
Herlev IF Brøndbyernes IF Herlev Stadion Kunstgræs 3-3
903814
11 04-11-17
Kl. 12:00
FC 1924 Ishøj IF (2) Måløv Idrætspark UHT!
903812
11 05-11-17
Kl. 12:00
Oversidder ORI-Fodbold (1)
903816
11 05-11-17
Kl. 13:00
Oversidder VB 1968 (1)
903817
11 05-11-17
Kl. 14:00
Ølstykke FC VB 1968 (2) Ølstykke Stadion Kunstgræs UHT!
903778
5 12-11-17
Kl. 11:00
Ishøj IF (2) VB 1968 (2) Ishøj Idrætscenter UHT!
903813
11 12-11-17
Kl. 12:00
Stenløse BK ORI-Fodbold (2) Stenløse Stadion Kunstgræs 10-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366