U19 Drenge Mester (99-00) Efterår (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
904219
Kampfakta
1 Fr 11-08-17
Kl. 18:30
Ringsted IF Espergærde IF Ringsted Stadion 2-3
904220
1 12-08-17
Kl. 13:00
Karlslunde IF FFB Karlslunde Stadion 3-1
904223
Kampfakta
1 12-08-17
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Allerød Fodbold Klub Herlufsholm Stadion 3-2
904221
Kampfakta
1 12-08-17
Kl. 13:30
Hillerød Fodbold TFC Odsherred Hillerød Stadion 1-1
904218
Kampfakta
1 13-08-17
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Hørsholm-Usserød IK Stadion Vest 4-1
904222
1 13-08-17
Kl. 14:00
Vemmelev SGI Virum-Sorgenfri BK Vemmelev Kunstgræs 3-1
904230
2 To 17-08-17
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark 4-0
904229
Kampfakta
2 19-08-17
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Ringsted IF Hørsholm Idrætspark 1-0
904226
Kampfakta
2 20-08-17
Kl. 12:30
TFC Odsherred Vemmelev SGI Vig Idrætscenter 1-2
904227
2 20-08-17
Kl. 13:00
FFB Hillerød Fodbold Frederikssund Stadion 7-1
904228
2 20-08-17
Kl. 14:00
Espergærde IF Karlslunde IF Mørdrup Idrætsanlæg 4-1
904237
3 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub Virum Stadion 1-1
904233
Kampfakta
3 26-08-17
Kl. 11:00
Karlslunde IF Hørsholm-Usserød IK Karlslunde Stadion 3-3
904235
3 26-08-17
Kl. 12:00
Vemmelev SGI FFB Vemmelev Kunstgræs 6-4
904236
Kampfakta
3 26-08-17
Kl. 12:30
Herlufsholm GF TFC Odsherred Herlufsholm Stadion 1-3
904231
Kampfakta
3 27-08-17
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Helsinge Fodbold Stadion Vest 10-0
904234
3 27-08-17
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Espergærde IF Hillerød Stadion 5-5
904238
4 02-09-17
Kl. 13:00
Hundested IK Karlslunde IF Hundestedhallen 2-5
904243
Kampfakta
4 02-09-17
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Hillerød Fodbold Hørsholm Idrætspark 2-3
904239
Kampfakta
4 02-09-17
Kl. 15:00
Helsinge Fodbold Ringsted IF Helsinge Stadion 1-3
904240
Kampfakta
4 03-09-17
Kl. 13:00
TFC Odsherred Virum-Sorgenfri BK Vig Idrætscenter 0-0
904241
Kampfakta
4 03-09-17
Kl. 13:00
FFB Herlufsholm GF Frederikssund Stadion 5-3
904244
Kampfakta
4 03-09-17
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub B. 73, Slagelse Allerød Idrætspark 2-1
904242
4 03-09-17
Kl. 14:00
Espergærde IF Vemmelev SGI Mørdrup Idrætsanlæg 4-1
904217
Kampfakta
1 On 06-09-17
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Hundested IK Helsinge Stadion Kunstgræs 1-3
904250
5 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK FFB Virum Stadion 2-6
904248
5 Fr 08-09-17
Kl. 19:00
Vemmelev SGI Hørsholm-Usserød IK Vemmelev Kunstgræs UHT!
904246
5 09-09-17
Kl. 11:00
Karlslunde IF Helsinge Fodbold Karlslunde Stadion 3-0
904247
5 09-09-17
Kl. 13:30
Hillerød Fodbold Hundested IK Hillerød Stadion 2-2
904245
Kampfakta
5 09-09-17
Kl. 15:00
Ringsted IF B. 73, Slagelse Ringsted Stadion 0-3
904249
Kampfakta
5 10-09-17
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Espergærde IF Herlufsholm Stadion 3-6
904289
11 On 13-09-17
Kl. 19:45
Virum-Sorgenfri BK Ringsted IF Virumgård kunstgræsbane HMH
904252
6 16-09-17
Kl. 13:00
Hundested IK Vemmelev SGI Hundestedhallen 1-9
904253
6 16-09-17
Kl. 15:00
Helsinge Fodbold Hillerød Fodbold Helsinge Stadion 1-1
904254
Kampfakta
6 17-09-17
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Karlslunde IF Stadion Vest 8-1
904256
6 17-09-17
Kl. 12:15
Espergærde IF Virum-Sorgenfri BK Mørdrup Idrætsanlæg 1-1
904258
6 17-09-17
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Ringsted IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs 4-1
904255
Kampfakta
6 17-09-17
Kl. 13:00
FFB TFC Odsherred Frederikssund Stadion 3-3
904263
7 Fr 22-09-17
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Hørsholm-Usserød IK Virumgård kunstgræsbane UHT!
904262
Kampfakta
7 23-09-17
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Hundested IK Herlufsholm Stadion 7-1
904260
Kampfakta
7 23-09-17
Kl. 13:30
Hillerød Fodbold B. 73, Slagelse Hillerød Stadion 3-2
904259
Kampfakta
7 23-09-17
Kl. 15:00
Karlslunde IF Ringsted IF Karlslunde Stadion 2-1
904264
Kampfakta
7 24-09-17
Kl. 12:30
TFC Odsherred Espergærde IF Vig Idrætscenter 1-1
904265
7 24-09-17
Kl. 13:00
FFB Allerød Fodbold Klub Frederikssund Stadion 1-3
904261
7 24-09-17
Kl. 14:00
Vemmelev SGI Helsinge Fodbold Vemmelev Kunstgræs 2-1
904257
Kampfakta
6 On 27-09-17
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Herlufsholm GF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs 1-3
904269
Kampfakta
8 Fr 29-09-17
Kl. 18:30
Ringsted IF Hillerød Fodbold Ringsted Stadion Kunstgræs 4-0
904266
8 30-09-17
Kl. 13:00
Hundested IK Virum-Sorgenfri BK Hundestedhallen 5-6
904271
Kampfakta
8 30-09-17
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK TFC Odsherred Hørsholm Idrætspark 2-4
904272
8 30-09-17
Kl. 15:00
Allerød Fodbold Klub Karlslunde IF Allerød Idrætspark 7-1
904267
Kampfakta
8 30-09-17
Kl. 15:00
Helsinge Fodbold Herlufsholm GF Helsinge Stadion 1-5
904268
Kampfakta
8 01-10-17
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Vemmelev SGI Stadion Vest 3-3
904270
8 01-10-17
Kl. 13:00
Espergærde IF FFB Mørdrup Idrætsanlæg 0-0
904251
Kampfakta
5 Ti 03-10-17
Kl. 18:00
TFC Odsherred Allerød Fodbold Klub Vig Idrætscenter 4-4
904232
Kampfakta
3 Ti 03-10-17
Kl. 19:00
Ringsted IF Hundested IK Ringsted Stadion Kunstgræs 4-2
904276
9 Fr 06-10-17
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Helsinge Fodbold Virumgård kunstgræsbane 1-0
904273
9 07-10-17
Kl. 13:30
Hillerød Fodbold Karlslunde IF Hillerød Stadion 1-1
904275
Kampfakta
9 07-10-17
Kl. 15:00
Herlufsholm GF B. 73, Slagelse SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 6-3
904279
9 08-10-17
Kl. 12:00
Espergærde IF Allerød Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg 1-0
904277
Kampfakta
9 08-10-17
Kl. 13:00
TFC Odsherred Hundested IK Vig Idrætscenter 6-1
904278
Kampfakta
9 08-10-17
Kl. 13:00
FFB Hørsholm-Usserød IK Frederikssund Stadion 5-2
904274
Kampfakta
9 08-10-17
Kl. 14:00
Vemmelev SGI Ringsted IF Vemmelev Kunstgræs 2-2
904282
Kampfakta
10 Ti 10-10-17
Kl. 19:00
B. 73, Slagelse Virum-Sorgenfri BK Stadion Vest 2-3
904281
Kampfakta
10 On 11-10-17
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold TFC Odsherred Helsinge Stadion 0-3
904286
10 To 12-10-17
Kl. 20:00
Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold Lyngehallen Kunstgræs 0-4
904283
Kampfakta
10 Fr 13-10-17
Kl. 18:30
Ringsted IF Herlufsholm GF Ringsted Stadion Kunstgræs 2-2
904280
10 14-10-17
Kl. 13:00
Hundested IK FFB Hundestedhallen 0-2
904285
10 15-10-17
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark 0-6
904288
Kampfakta
11 21-10-17
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Karlslunde IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 4-2
904291
11 22-10-17
Kl. 13:00
FFB Helsinge Fodbold Frederikssund Stadion 5-1
904292
11 22-10-17
Kl. 13:00
Espergærde IF Hundested IK Mørdrup Idrætsanlæg 5-0
904287
11 22-10-17
Kl. 14:00
Vemmelev SGI Hillerød Fodbold Vemmelev Kunstgræs 7-1
904290
Kampfakta
11 Ti 24-10-17
Kl. 19:00
TFC Odsherred B. 73, Slagelse Vig Idrætscenter 3-3
904294
12 28-10-17
Kl. 12:00
Hundested IK Hørsholm-Usserød IK Hundestedhallen UHT!
904299
Kampfakta
12 28-10-17
Kl. 13:30
Hillerød Fodbold Herlufsholm GF Hillerød Stadion 0-3
904295
12 29-10-17
Kl. 13:00
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion 0-2
904298
12 29-10-17
Kl. 13:00
Karlslunde IF Virum-Sorgenfri BK Karlslunde Stadion 1-2
904300
12 29-10-17
Kl. 14:00
Vemmelev SGI Allerød Fodbold Klub Vemmelev Kunstgræs 2-1
904296
Kampfakta
12 29-10-17
Kl. 15:00
B. 73, Slagelse FFB Stadion Vest 7-0
904297
Kampfakta
12 Ma 30-10-17
Kl. 19:00
Ringsted IF TFC Odsherred Ringsted Stadion Kunstgræs 3-3
904302
13 Fr 03-11-17
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Hillerød Fodbold Virumgård kunstgræsbane 5-1
904306
13 04-11-17
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold Hørsholm Idrætspark 2-0
904303
Kampfakta
13 04-11-17
Kl. 16:00
TFC Odsherred Karlslunde IF Vig Idrætscenter 0-2
904304
13 05-11-17
Kl. 12:00
FFB Ringsted IF Frederikssund Stadion Kunstgræs 2-1
904305
Kampfakta
13 05-11-17
Kl. 12:00
Espergærde IF B. 73, Slagelse Mørdrup Idrætsanlæg 1-1
904301
Kampfakta
13 05-11-17
Kl. 13:00
Herlufsholm GF Vemmelev SGI SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 2-3
904307
13 Ti 07-11-17
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Hundested IK Allerød Idrætspark Kunstgræs 6-2
904225
2 Fr 10-11-17
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Herlufsholm GF Virumgård kunstgræsbane 4-0
904224
Kampfakta
2 11-11-17
Kl. 13:00
Hundested IK B. 73, Slagelse Hundestedhallen UHT!
904284
10 11-11-17
Kl. 13:00
Karlslunde IF Vemmelev SGI Karlslunde Stadion 4-3
904293
11 11-11-17
Kl. 14:45
Hørsholm-Usserød IK Allerød Fodbold Klub Hørsholm Idrætspark 3-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366