U15 Drenge 3 (03) Efterår, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
906861
1 On 16-08-17
Kl. 18:00
Måløv BK Bagsværd BK Måløv Idrætspark 0-4
906863
1 19-08-17
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød BK Avarta Birkerød Stadion 3-0
906862
1 19-08-17
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK BK Vest, Rødovre Virum Stadion HHT !
906865
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK BSV af 2016 Gladsaxe Stadion 4-6
906864
1 20-08-17
Kl. 12:30
IF Bytoften Himmelev-Veddelev BK Gladsaxe skole 7-1
906867
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Bagsværd BK IF Bytoften Bagsværd Stadion 2-0
906866
2 26-08-17
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Gladsaxe-Hero BK Himmelev Idrætspark 0-5
906977
2 26-08-17
Kl. 12:30
BSV af 2016 IF Skjold Birkerød Vedbæk Stadion 3-1
906975
2 26-08-17
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre Måløv BK Nørrekær UHT !
906976
2 27-08-17
Kl. 10:00
BK Avarta Virum-Sorgenfri BK Espelundens Idrætsanlæg 9-1
906979
3 On 30-08-17
Kl. 19:30
Måløv BK BK Avarta Måløv Idrætspark, Kunstgræs 2-0
906980
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK BSV af 2016 Virum Stadion 1-5
906978
3 02-09-17
Kl. 12:00
Himmelev-Veddelev BK Bagsværd BK Himmelev Idrætspark 0-3
906993
3 03-09-17
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK IF Skjold Birkerød Gladsaxe Stadion 0-2
906981
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 12:45
IF Bytoften BK Vest, Rødovre Gladsaxe skole 1-1
906996
4 09-09-17
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion 13-1
906998
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 11:00
BSV af 2016 Måløv BK Rundforbi Stadion 3-3
906995
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre Himmelev-Veddelev BK Nørrekær 1-0
906997
4 10-09-17
Kl. 10:00
BK Avarta IF Bytoften Espelundens Idrætsanlæg 10-5
906994
4 10-09-17
Kl. 10:30
Bagsværd BK Gladsaxe-Hero BK Bagsværd Stadion Kunstgræs 4-1
907001
5 16-09-17
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK BK Avarta Himmelev Idrætspark 3-9
907005
5 17-09-17
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe Stadion UHT !
907003
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 11:15
Bagsværd BK BK Vest, Rødovre Bagsværd Stadion Kunstgræs 2-3
907004
5 17-09-17
Kl. 11:15
IF Bytoften BSV af 2016 Gladsaxe stadion Kunstgræs 4-6
907006
6 To 21-09-17
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Måløv BK Virum Stadion HMH
907008
6 23-09-17
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød IF Bytoften Birkerød Stadion 5-2
907009
6 24-09-17
Kl. 10:00
BK Avarta Bagsværd BK Espelundens Idrætsanlæg 2-4
907002
5 On 27-09-17
Kl. 18:00
Måløv BK IF Skjold Birkerød Måløv Idrætspark 0-2
907010
6 To 28-09-17
Kl. 18:00
BSV af 2016 Himmelev-Veddelev BK Rundforbi Stadion Kunst 4-2
907027
7 30-09-17
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK IF Skjold Birkerød Himmelev Idrætspark 1-3
907028
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 10:00
Bagsværd BK BSV af 2016 Bagsværd Stadion 3-1
907029
7 30-09-17
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre BK Avarta Nørrekær 0-2
907030
7 30-09-17
Kl. 16:00
IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe skole UMH
907033
7 01-10-17
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Måløv BK Gladsaxe Stadion 0-6
907034
8 On 04-10-17
Kl. 18:00
Måløv BK IF Bytoften Måløv Idrætspark, Kunstgræs 2-0
907036
8 07-10-17
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Bagsværd BK Birkerød Stadion 3-5
907038
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 12:00
BSV af 2016 BK Vest, Rødovre Rundforbi Stadion 6-2
907035
8 07-10-17
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Himmelev-Veddelev BK Virum Stadion 3-4
907037
8 08-10-17
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK BK Avarta Gladsaxe Stadion 2-4
907040
9 On 11-10-17
Kl. 18:30
Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK Bagsværd Stadion Kunstgræs 5-2
907039
9 14-10-17
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Måløv BK Himmelev Idrætspark 1-1
907041
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre IF Skjold Birkerød Espelunden Kunstgræs 1-4
907042
9 15-10-17
Kl. 15:00
IF Bytoften Gladsaxe-Hero BK Gladsaxe stadion Kunstgræs 4-2
907007
6 21-10-17
Kl. 10:15
BK Vest, Rødovre Gladsaxe-Hero BK Espelunden Kunstgræs Resultatformidling
907043
9 22-10-17
Kl. 10:00
BK Avarta BSV af 2016 Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366