U14 Drenge 2 (04) Efterår, Pulje 5

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
908453
Kampfakta
1 On 16-08-17
Kl. 18:00
Bjæverskov IF "Frem" Lynge-Broby IF Bjæverskov Stadion 4-1
908451
1 19-08-17
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse FK Sydsjælland 05 Stadion Vest 3-2
908452
Kampfakta
1 Ti 22-08-17
Kl. 18:45
Ringsted IF Sorø Freja Ringsted Stadion 5-5
908455
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 11:00
Sorø Freja Bjæverskov IF "Frem" Sorø Stadion 1-1
908456
Kampfakta
2 27-08-17
Kl. 11:00
FK Sydsjælland 05 Ringsted IF Lov Stadion 2-7
908458
Kampfakta
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:00
B. 73, Slagelse Bjæverskov IF "Frem" Stadion Vest 1-2
908460
Kampfakta
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 Sorø Freja Lov Stadion 3-0
908459
Kampfakta
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Ringsted IF Lynge-Broby IF Ringsted Stadion 10-1
908461
4 02-09-17
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse Sorø Freja Stadion Vest 4-0
908463
Kampfakta
4 03-09-17
Kl. 12:00
Bjæverskov IF "Frem" Ringsted IF Bjæverskov Stadion UHT !
908462
Kampfakta
4 Ma 04-09-17
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF FK Sydsjælland 05 Frederiksberg Skole 1-4
908465
5 09-09-17
Kl. 11:30
Sorø Freja Lynge-Broby IF Sorø Stadion 6-1
908466
Kampfakta
5 10-09-17
Kl. 12:30
FK Sydsjælland 05 Bjæverskov IF "Frem" Lov Stadion 1-0
908454
2 Ma 11-09-17
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF B. 73, Slagelse Frederiksberg Skole 1-4
908467
Kampfakta
6 16-09-17
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF Bjæverskov IF "Frem" Frederiksberg Skole 1-4
908471
Kampfakta
6 16-09-17
Kl. 11:30
FK Sydsjælland 05 B. 73, Slagelse Lov Stadion 4-2
908470
Kampfakta
6 17-09-17
Kl. 12:00
Sorø Freja Ringsted IF Sorø Stadion 1-6
908464
Kampfakta
5 On 20-09-17
Kl. 18:00
Ringsted IF B. 73, Slagelse Ringsted Stadion 5-2
908475
Kampfakta
7 23-09-17
Kl. 10:00
Bjæverskov IF "Frem" Sorø Freja Bjæverskov Stadion 0-3
908473
7 23-09-17
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse Lynge-Broby IF Stadion Vest UMH
908474
Kampfakta
7 24-09-17
Kl. 12:00
Ringsted IF FK Sydsjælland 05 Ringsted Stadion 4-4
908479
Kampfakta
8 30-09-17
Kl. 10:00
Bjæverskov IF "Frem" B. 73, Slagelse Bjæverskov Stadion 2-2
908476
Kampfakta
8 30-09-17
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF Ringsted IF Frederiksberg Skole 1-6
908478
Kampfakta
8 30-09-17
Kl. 11:00
Sorø Freja FK Sydsjælland 05 Sorø Stadion 1-2
908481
9 07-10-17
Kl. 11:00
Sorø Freja B. 73, Slagelse Sorø Stadion HMH
908482
Kampfakta
9 08-10-17
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Lynge-Broby IF Harboe Storhallen 4-2
908480
Kampfakta
9 08-10-17
Kl. 12:15
Ringsted IF Bjæverskov IF "Frem" Ringsted Stadion 4-0
908484
10 On 11-10-17
Kl. 17:30
Lynge-Broby IF Sorø Freja Frederiksberg Skole, kunstgræs 1-2
908485
Kampfakta
10 On 11-10-17
Kl. 17:30
Bjæverskov IF "Frem" FK Sydsjælland 05 Bjæverskov Stadion 2-3
908483
10 To 12-10-17
Kl. 17:45
B. 73, Slagelse Ringsted IF Stadion Vest 2-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366