8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
914463
1 Ti 15-08-17
Kl. 19:00
BSG Fodbold Egevoldens Idræts Club Brøndby Strand Skole 2-1
914461
Kampfakta
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
Høje Gladsaxe IF BSF (2) Grønnemose Skole 3-1
914459
1 To 17-08-17
Kl. 19:00
Hema, Ballerup Rosenhøj BK Sydbuens Sportsplads 1-1
914462
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 12:30
Hundige BK (2) Oversidder Hundige Boldfælled
914460
1 20-08-17
Kl. 14:00
Farum BK (2) Kr. Værløse IF (2) Stavnsholt 0-15
914467
Kampfakta
2 On 23-08-17
Kl. 19:00
BSF (2) Farum BK (2) Ballerup Idrætspark 1-3
914468
2 On 23-08-17
Kl. 19:00
Egevoldens Idræts Club Høje Gladsaxe IF Frydenhøjskolen 2-2
914465
Kampfakta
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Hundige BK (2) Avedøre Stadion 4-3
914464
2 Fr 25-08-17
Kl. 19:00
Oversidder BSG Fodbold
914466
2 27-08-17
Kl. 14:00
Kr. Værløse IF (2) Hema, Ballerup Sandet Stadion 2-2
914696
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:45
BSG Fodbold Høje Gladsaxe IF Brøndby Strand Skole UHT !
914470
3 To 31-08-17
Kl. 18:45
Hema, Ballerup BSF (2) Sydbuens Sportsplads 10-0
914472
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 12:30
Hundige BK (2) Kr. Værløse IF (2) Hundige Boldfælled 2-3
914469
3 03-09-17
Kl. 13:00
Oversidder Rosenhøj BK
914471
3 03-09-17
Kl. 14:00
Farum BK (2) Egevoldens Idræts Club Stavnsholt 3-6
914701
4 On 06-09-17
Kl. 18:00
Egevoldens Idræts Club Hema, Ballerup Frydenhøjskolen 1-3
914699
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF Farum BK (2) Grønnemose Skole 10-2
914700
Kampfakta
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
BSF (2) Hundige BK (2) Ballerup Idrætspark 0-8
914697
4 On 06-09-17
Kl. 18:45
Rosenhøj BK BSG Fodbold Sønderkærskolen 4-1
914698
4 10-09-17
Kl. 14:00
Kr. Værløse IF (2) Oversidder Sandet Stadion
914706
5 Ti 12-09-17
Kl. 18:15
BSG Fodbold Farum BK (2) Brøndby Strand Skole 1-0
914702
5 On 13-09-17
Kl. 18:15
Oversidder BSF (2)
914704
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:30
Rosenhøj BK Kr. Værløse IF (2) Avedøre Stadion 2-4
914705
5 17-09-17
Kl. 12:30
Hundige BK (2) Egevoldens Idræts Club Hundige Boldfælled 2-4
914703
5 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
Hema, Ballerup Høje Gladsaxe IF Sydbuens Sportsplads UHT !
914710
Kampfakta
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
BSF (2) Rosenhøj BK Ballerup Idrætspark 1-4
914711
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
Egevoldens Idræts Club Oversidder Frydenhøjskolen
914709
6 To 21-09-17
Kl. 18:00
Høje Gladsaxe IF Hundige BK (2) Grønnemose Skole HHT !
914707
6 24-09-17
Kl. 14:00
Farum BK (2) Hema, Ballerup Stavnsholt Resultatformidling
914708
6 24-09-17
Kl. 14:00
Kr. Værløse IF (2) BSG Fodbold Sandet Stadion Resultatformidling
914716
7 Ti 26-09-17
Kl. 17:45
BSG Fodbold Hema, Ballerup Brøndby Strand Skole Resultatformidling
914713
7 Fr 29-09-17
Kl. 17:00
Rosenhøj BK Egevoldens Idræts Club Sønderkærskolen Resultatformidling
914712
7 30-09-17
Kl. 13:00
Oversidder Høje Gladsaxe IF
914715
7 01-10-17
Kl. 12:30
Hundige BK (2) Farum BK (2) Hundige Boldfælled Resultatformidling
914714
7 01-10-17
Kl. 14:00
Kr. Værløse IF (2) BSF (2) Sandet Stadion Resultatformidling
914720
8 Ti 03-10-17
Kl. 17:30
BSG Fodbold BSF (2) Brøndby Strand Skole Resultatformidling
914719
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Høje Gladsaxe IF Rosenhøj BK Grønnemose Skole Resultatformidling
914721
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Egevoldens Idræts Club Kr. Værløse IF (2) Frydenhøjskolen Resultatformidling
914717
8 To 05-10-17
Kl. 17:30
Hema, Ballerup Hundige BK (2) Sydbuens Sportsplads Resultatformidling
914718
8 08-10-17
Kl. 14:00
Farum BK (2) Oversidder Stavnsholt
914726
9 On 11-10-17
Kl. 17:15
BSF (2) Egevoldens Idræts Club Ballerup Idrætspark Resultatformidling
914723
9 Fr 13-10-17
Kl. 17:00
Rosenhøj BK Farum BK (2) Sønderkærskolen Resultatformidling
914722
9 Fr 13-10-17
Kl. 17:15
Oversidder Hema, Ballerup
914725
9 15-10-17
Kl. 12:30
Hundige BK (2) BSG Fodbold Hundige Boldfælled Resultatformidling
914724
9 15-10-17
Kl. 14:00
Kr. Værløse IF (2) Høje Gladsaxe IF Sandet Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her