8-M+40 (Veteran) 2 - Efterår, Pulje 1 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
918366
1 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
Helsingør FC FC Galaksi Helsingør Idrætspark 1-2
918362
1 Ti 15-08-17
Kl. 18:30
Vapnagård FK 72 Helsingør IF Fodbold Borupgårdskolen UMH
918365
1 Ti 15-08-17
Kl. 19:00
Hornbæk IF Humlebæk BK Pedella Park 1-3
918363
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
Kvistgård IF Tikøb IF (2) Kvistgård Idrætsanlæg 3-3
918364
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
Espergærde IF Borsholm-Skibstrup IF Mørdrup Idrætsanlæg 8-1
918367
2 Ma 21-08-17
Kl. 19:00
Humlebæk BK Helsingør FC Humlebæk Stadion 6-2
918368
2 Ma 21-08-17
Kl. 19:00
Helsingør IF Fodbold Hornbæk IF Helsingør Idrætspark HMH
918371
2 Ti 22-08-17
Kl. 18:00
FC Galaksi Espergærde IF Nivå Centralskole 2-3
918369
2 On 23-08-17
Kl. 19:00
Tikøb IF (2) Vapnagård FK 72 Tikøb Gl. Stadion 7-2
918370
2 On 23-08-17
Kl. 19:00
Borsholm-Skibstrup IF Kvistgård IF Borsholm Idrætsplads 3-1
918373
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Vapnagård FK 72 Borsholm-Skibstrup IF Borupgårdskolen 3-2
918374
3 On 30-08-17
Kl. 18:45
Kvistgård IF FC Galaksi Kvistgård Idrætsanlæg 4-2
918375
3 On 30-08-17
Kl. 18:45
Hornbæk IF Tikøb IF (2) Pedella Park 3-1
918376
3 On 30-08-17
Kl. 18:45
Helsingør FC Espergærde IF Helsingør Idrætspark 2-9
918372
3 On 30-08-17
Kl. 19:00
Humlebæk BK Helsingør IF Fodbold Humlebæk Stadion UHT!
918377
4 Ma 04-09-17
Kl. 18:30
Helsingør IF Fodbold Helsingør FC Helsingør Idrætspark 4-3
918381
4 Ti 05-09-17
Kl. 18:00
FC Galaksi Vapnagård FK 72 Nivå Centralskole 7-1
918379
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
Espergærde IF Kvistgård IF Mørdrup Idrætsanlæg 4-0
918380
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
Borsholm-Skibstrup IF Hornbæk IF Borsholm Idrætsplads 0-3
918378
4 On 06-09-17
Kl. 19:00
Tikøb IF (2) Humlebæk BK Tikøb Gl. Stadion UHT!
918386
5 Ma 11-09-17
Kl. 18:15
Helsingør FC Kvistgård IF Helsingør Idrætspark 2-3
918382
5 Ma 11-09-17
Kl. 19:00
Humlebæk BK Borsholm-Skibstrup IF Humlebæk Stadion 4-5
918383
5 Ti 12-09-17
Kl. 18:15
Vapnagård FK 72 Espergærde IF Borupgårdskolen 6-5
918385
5 On 13-09-17
Kl. 18:15
Hornbæk IF FC Galaksi Pedella Park 5-2
918387
6 Ma 18-09-17
Kl. 18:00
Kvistgård IF Vapnagård FK 72 Kvistgård Idrætsanlæg 5-5
918391
6 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
FC Galaksi Humlebæk BK Nivå Centralskole 3-2
918389
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
Espergærde IF Hornbæk IF Mørdrup Idrætsanlæg 2-4
918390
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
Borsholm-Skibstrup IF Helsingør IF Fodbold Borsholm Idrætsplads 3-3
918388
6 On 20-09-17
Kl. 19:00
Tikøb IF (2) Helsingør FC Tikøb Gl. Stadion 5-1
918393
7 Ma 25-09-17
Kl. 17:45
Helsingør IF Fodbold FC Galaksi Helsingør Idrætspark 2-2
918396
7 Ma 25-09-17
Kl. 17:45
Helsingør FC Vapnagård FK 72 Helsingør Idrætspark 4-4
918392
7 Ma 25-09-17
Kl. 19:00
Humlebæk BK Espergærde IF Humlebæk Stadion 1-4
918394
7 On 27-09-17
Kl. 17:45
Tikøb IF (2) Borsholm-Skibstrup IF Tikøb Gl. Stadion 10-1
918395
7 On 27-09-17
Kl. 17:45
Hornbæk IF Kvistgård IF Pedella Park 5-2
918398
8 Ma 02-10-17
Kl. 17:30
Kvistgård IF Humlebæk BK Kvistgård Idrætsanlæg 5-3
918400
8 Ma 02-10-17
Kl. 17:30
Helsingør FC Borsholm-Skibstrup IF Helsingør Idrætspark 1-2
918401
8 Ti 03-10-17
Kl. 18:00
FC Galaksi Tikøb IF (2) Nivå Centralskole 1-0
918399
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Espergærde IF Helsingør IF Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg UMH
918384
5 To 05-10-17
Kl. 17:30
Helsingør IF Fodbold Tikøb IF (2) Helsingør Idrætspark 4-4
918397
8 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
Vapnagård FK 72 Hornbæk IF Borupgårdskolen 7-5
918403
9 Ma 09-10-17
Kl. 17:15
Helsingør IF Fodbold Kvistgård IF Helsingør Idrætspark 0-4
918402
9 Ma 09-10-17
Kl. 19:00
Humlebæk BK Vapnagård FK 72 Humlebæk Stadion 10-2
918405
9 On 11-10-17
Kl. 17:15
Hornbæk IF Helsingør FC Pedella Park 9-3
918406
9 On 11-10-17
Kl. 17:15
Borsholm-Skibstrup IF FC Galaksi Borsholm Idrætsplads 4-2
918404
9 On 11-10-17
Kl. 17:45
Tikøb IF (2) Espergærde IF Tikøb Gl. Stadion 4-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her