U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår, Pulje 5

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
941457
Kampfakta
1 To 17-08-17
Kl. 18:00
Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegårdhallen 3-3
941461
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:30
Næstved IF Præstø IF Næstved Stadion 0-2
941459
1 19-08-17
Kl. 11:00
Haslev FC Oversidder HFC's Klubhus
941460
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 13:00
Herfølge BK Toksværd Olstrup Fodbold Herfølge Stadion 4-1
941462
Kampfakta
2 On 23-08-17
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Næstved IF Toksværd Idrætsplads 2-6
941465
2 On 23-08-17
Kl. 19:00
Oversidder TGB
941464
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 10:00
FK Sydsjælland 05 Holmegaard GB Lov Stadion 2-3
941466
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 12:00
Præstø IF Haslev FC Præstø Stadion 0-5
941463
2 27-08-17
Kl. 10:00
Herlufsholm GF Herfølge BK Herlufsholm Stadion 12-3
941469
3 Ti 29-08-17
Kl. 17:45
TGB Præstø IF TGB´s anlæg 3-0
941467
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:45
Toksværd Olstrup Fodbold Herlufsholm GF Toksværd Idrætsplads 3-3
941470
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 11:00
Herfølge BK FK Sydsjælland 05 Herfølge Stadion 2-3
941471
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 11:15
Næstved IF Haslev FC Næstved Stadion 3-4
941468
3 03-09-17
Kl. 11:00
Holmegaard GB Oversidder Holmegårdhallen
941484
4 09-09-17
Kl. 11:00
Haslev FC TGB HFC's Klubhus HMH
941485
4 09-09-17
Kl. 11:00
Oversidder Herfølge BK
941486
4 09-09-17
Kl. 11:00
Præstø IF Holmegaard GB Præstø Stadion 4-3
941483
Kampfakta
4 10-09-17
Kl. 11:00
FK Sydsjælland 05 Toksværd Olstrup Fodbold Lov Stadion 6-1
941488
Kampfakta
5 To 14-09-17
Kl. 18:00
Holmegaard GB Haslev FC Holmegårdhallen 1-5
941487
5 To 14-09-17
Kl. 18:15
Toksværd Olstrup Fodbold Oversidder Toksværd Idrætsplads
941491
5 16-09-17
Kl. 11:15
Næstved IF TGB Næstved Stadion 1-1
941490
5 17-09-17
Kl. 11:15
Herfølge BK Præstø IF Herfølge Stadion 2-0
941492
6 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
TGB Holmegaard GB TGB´s anlæg 0-2
941489
Kampfakta
5 On 20-09-17
Kl. 18:00
Herlufsholm GF FK Sydsjælland 05 Herlufsholm Stadion 3-2
941495
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
Oversidder Herlufsholm GF
941493
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 10:00
FK Sydsjælland 05 Næstved IF Lov Stadion 2-7
941496
6 23-09-17
Kl. 12:00
Præstø IF Toksværd Olstrup Fodbold Præstø Stadion 3-1
941458
Kampfakta
1 Ma 25-09-17
Kl. 18:00
TGB FK Sydsjælland 05 TGB´s anlæg 3-1
941494
Kampfakta
6 Ti 26-09-17
Kl. 18:00
Haslev FC Herfølge BK HFC's Klubhus 5-1
941501
7 30-09-17
Kl. 11:15
Næstved IF Holmegaard GB Næstved Stadion 0-4
941499
7 30-09-17
Kl. 11:30
FK Sydsjælland 05 Oversidder Lov Stadion
941498
7 01-10-17
Kl. 10:00
Herlufsholm GF Præstø IF Herlufsholm Stadion 1-3
941497
Kampfakta
7 Ti 03-10-17
Kl. 17:30
Toksværd Olstrup Fodbold Haslev FC Toksværd Idrætsplads 1-4
941502
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Holmegaard GB Herfølge BK Holmegårdhallen 4-5
941482
Kampfakta
4 On 04-10-17
Kl. 17:30
Herlufsholm GF Næstved IF Herlufsholm Stadion 3-5
941500
7 07-10-17
Kl. 11:00
Herfølge BK TGB Herfølge Stadion 1-9
941505
8 07-10-17
Kl. 11:15
Næstved IF Oversidder Næstved Stadion
941504
Kampfakta
8 Ma 09-10-17
Kl. 17:30
Haslev FC Herlufsholm GF HFC's Klubhus 3-2
941507
9 On 11-10-17
Kl. 17:15
Toksværd Olstrup Fodbold Holmegaard GB Toksværd Idrætsplads 1-6
941511
9 On 11-10-17
Kl. 17:15
Oversidder Præstø IF
941506
8 To 12-10-17
Kl. 17:15
Præstø IF FK Sydsjælland 05 Præstø Stadion UMH
941503
8 To 12-10-17
Kl. 18:15
TGB Toksværd Olstrup Fodbold TGB´s anlæg 3-0
941509
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 11:00
FK Sydsjælland 05 Haslev FC Lov Stadion 4-2
941510
9 14-10-17
Kl. 11:00
Herfølge BK Næstved IF Herfølge Stadion 6-5
941508
9 15-10-17
Kl. 10:00
Herlufsholm GF TGB Herlufsholm Stadion 1-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her