U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår, Pulje 1 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
941514
1 On 16-08-17
Kl. 18:30
Hundested IK KBK Hillerød (2) Hundestedhallen 4-1
941516
1 To 17-08-17
Kl. 18:00
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
941512
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Melby-Liseleje IF Helsinge Stadion 6-3
941515
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold AB Hillerød Stadion 7-1
941521
2 Ti 22-08-17
Kl. 17:45
Frederiksværk Fodbold Klub Hundested IK Frederiksværk Stadion 3-2
941517
2 On 23-08-17
Kl. 19:00
AB Oversidder Akademisk Boldklub
941519
2 26-08-17
Kl. 10:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Helsinge Fodbold Vejby Idrætsplads UMH
941518
2 26-08-17
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF Hillerød Fodbold Melby Stadion 1-1
941520
2 27-08-17
Kl. 10:30
KBK Hillerød (2) Slagslunde-Ganløse IF KBK Hillerød Øst-huset 3-6
941544
3 To 31-08-17
Kl. 17:30
Slagslunde-Ganløse IF Frederiksværk Fodbold Klub KIWI-Park 1-0
941546
3 To 31-08-17
Kl. 18:00
Oversidder Hundested IK
941543
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold KBK Hillerød (2) Helsinge Stadion 2-3
941545
3 02-09-17
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold VTF (Vejby/Tisvilde) Hillerød Stadion HMH
941549
4 Ma 04-09-17
Kl. 18:30
Hundested IK Slagslunde-Ganløse IF Hundestedhallen 7-4
941603
4 To 07-09-17
Kl. 17:45
Frederiksværk Fodbold Klub Helsinge Fodbold Frederiksværk Stadion UMH
941548
4 09-09-17
Kl. 10:00
VTF (Vejby/Tisvilde) AB Vejby Idrætsplads UHT!
941547
4 09-09-17
Kl. 13:45
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
941601
4 10-09-17
Kl. 10:30
KBK Hillerød (2) Hillerød Fodbold KBK Hillerød Øst-huset 1-2
941604
Kampfakta
5 On 13-09-17
Kl. 18:15
AB KBK Hillerød (2) Akademisk Boldklub HMH
941608
5 To 14-09-17
Kl. 18:00
Oversidder Slagslunde-Ganløse IF
941605
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Hundested IK Helsinge Stadion 0-5
941607
5 16-09-17
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Hillerød Stadion 3-1
941609
6 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
Slagslunde-Ganløse IF Helsinge Fodbold KIWI-Park 4-3
941611
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
Hundested IK Hillerød Fodbold Hundestedhallen 8-5
941613
6 23-09-17
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub AB Frederiksværk Stadion UHT!
941610
6 23-09-17
Kl. 10:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Oversidder Vejby Idrætsplads
941612
6 23-09-17
Kl. 10:30
KBK Hillerød (2) Melby-Liseleje IF KBK Hillerød Øst-huset 5-3
941630
7 Ma 25-09-17
Kl. 18:30
Oversidder Helsinge Fodbold
941626
7 On 27-09-17
Kl. 17:45
AB Hundested IK Akademisk Boldklub HMH
941606
5 To 28-09-17
Kl. 17:30
Melby-Liseleje IF VTF (Vejby/Tisvilde) Melby Stadion 2-8
941628
7 30-09-17
Kl. 10:00
VTF (Vejby/Tisvilde) KBK Hillerød (2) Vejby Idrætsplads 7-6
941627
7 30-09-17
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF Frederiksværk Fodbold Klub Melby Stadion 1-1
941629
7 01-10-17
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Slagslunde-Ganløse IF Hillerød Stadion 0-5
941632
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Slagslunde-Ganløse IF AB KIWI-Park 2-2
941633
8 On 04-10-17
Kl. 18:00
Hundested IK Melby-Liseleje IF Hundestedhallen 5-3
941635
8 To 05-10-17
Kl. 17:30
Frederiksværk Fodbold Klub VTF (Vejby/Tisvilde) Frederiksværk Stadion 3-5
941634
8 To 05-10-17
Kl. 18:00
Oversidder KBK Hillerød (2)
941631
8 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
Helsinge Fodbold Hillerød Fodbold Helsinge Stadion 1-3
941542
3 08-10-17
Kl. 12:00
AB Melby-Liseleje IF Akademisk Boldklub 1-0
941513
1 Ma 09-10-17
Kl. 17:30
Slagslunde-Ganløse IF VTF (Vejby/Tisvilde) KIWI-Park 7-6
941636
9 On 11-10-17
Kl. 17:15
AB Helsinge Fodbold Akademisk Boldklub HMH
941643
9 To 12-10-17
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
941637
9 14-10-17
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF Slagslunde-Ganløse IF Melby Stadion 3-2
941647
9 15-10-17
Kl. 10:30
KBK Hillerød (2) Frederiksværk Fodbold Klub KBK Hillerød Øst-huset 2-2
941639
9 28-10-17
Kl. 10:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Hundested IK Vejby Idrætsplads 9-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her