U15 Piger 8-mands (03) Efterår, Pulje 1 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
947942
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
947939
1 19-08-17
Kl. 11:00
BSV/FC Holte Oversidder Rundforbi Stadion
947943
Kampfakta
2 On 23-08-17
Kl. 17:45
Hornbæk/Snekkersten Lyngby Boldklub 1921 Pedella Park 5-0
947944
2 26-08-17
Kl. 10:00
Oversidder IF Bytoften
947945
2 26-08-17
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
947947
2 26-08-17
Kl. 19:00
Oversidder VB 1968
947948
3 Ma 28-08-17
Kl. 18:00
Hornbæk/Snekkersten Oversidder Snekkersten Idrætscenter
947950
3 On 30-08-17
Kl. 18:45
BSV/FC Holte Oversidder Rundforbi Stadion
947951
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:45
IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
947952
3 03-09-17
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 VB 1968 Lyngby Stadion 5-2
947938
1 On 06-09-17
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
947955
4 To 07-09-17
Kl. 18:00
VB 1968 BSV/FC Holte Skovbrynet Skole 1-5
947957
4 To 07-09-17
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
947953
4 09-09-17
Kl. 10:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
947954
4 09-09-17
Kl. 11:00
Oversidder Hornbæk/Snekkersten
947958
Kampfakta
5 On 13-09-17
Kl. 18:00
Hornbæk/Snekkersten Orient GI Pedella Park 5-1
947959
5 On 13-09-17
Kl. 18:15
Oversidder VB 1968
947960
5 16-09-17
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
947946
2 17-09-17
Kl. 11:00
Orient GI BSV/FC Holte Islev Skole 1-9
947961
5 17-09-17
Kl. 12:00
IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
947956
4 Ma 18-09-17
Kl. 17:00
Orient GI IF Bytoften Islev Skole 0-2
947966
6 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
Orient GI Oversidder Islev Skole
947962
5 On 20-09-17
Kl. 18:00
Lyngby Boldklub 1921 BSV/FC Holte Lyngby Stadion 0-5
947941
Kampfakta
1 On 20-09-17
Kl. 18:15
IF Bytoften Hornbæk/Snekkersten Gladsaxe skole 2-3
947967
6 To 21-09-17
Kl. 18:00
Oversidder Hornbæk/Snekkersten
947963
6 23-09-17
Kl. 11:00
BSV/FC Holte Oversidder Rundforbi Stadion
947964
6 23-09-17
Kl. 11:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
947949
3 On 27-09-17
Kl. 17:30
Oversidder Orient GI
947968
7 On 27-09-17
Kl. 17:45
Hornbæk/Snekkersten VB 1968 Pedella Park UHT!
947970
7 30-09-17
Kl. 11:00
Oversidder Orient GI
947969
7 30-09-17
Kl. 12:30
Oversidder Oversidder
947971
7 01-10-17
Kl. 11:15
IF Bytoften BSV/FC Holte Gladsaxe skole 0-6
947972
7 01-10-17
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
947973
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Oversidder IF Bytoften
947977
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Oversidder Oversidder
947965
6 To 05-10-17
Kl. 17:30
VB 1968 IF Bytoften Skovbrynet Skole 2-3
947975
8 To 05-10-17
Kl. 18:00
VB 1968 Oversidder Skovbrynet Skole
947974
Kampfakta
8 Ma 09-10-17
Kl. 18:30
BSV/FC Holte Hornbæk/Snekkersten Rundforbi Stadion Kunst 7-2
947982
9 On 11-10-17
Kl. 17:15
Orient GI Oversidder Islev Skole
947978
9 On 11-10-17
Kl. 17:30
Hornbæk/Snekkersten Oversidder Pedella Park
947976
8 To 12-10-17
Kl. 17:00
Lyngby Boldklub 1921 Orient GI Lyngby Stadion UHT!
947979
9 14-10-17
Kl. 10:00
Oversidder BSV/FC Holte
947980
9 14-10-17
Kl. 11:00
Oversidder VB 1968
947981
Kampfakta
9 15-10-17
Kl. 10:00
IF Bytoften Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe stadion Kunstgræs UMH
947940
1 On 25-10-17
Kl. 17:15
VB 1968 Orient GI Rødovre Stadion Kunst 12-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her