U13 Piger 8-mands 3 (05) Efterår, Pulje 5

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
948546
Kampfakta
1 Ti 15-08-17
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 Herlufsholm GF Lov Stadion 12-2
948544
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
B. Frem Oversidder Inges Auto Park
948545
1 20-08-17
Kl. 11:00
Holmegaard GB Præstø IF Holmegårdhallen 9-0
948547
Kampfakta
2 Ma 21-08-17
Kl. 18:00
Herlufsholm GF B. Frem Herlufsholm Stadion UMH
948548
2 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Præstø IF FK Sydsjælland 05 Præstø Stadion 0-10
948549
2 Fr 25-08-17
Kl. 19:00
Oversidder Holmegaard GB
948551
Kampfakta
3 Ma 28-08-17
Kl. 18:00
Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegårdhallen 5-0
948550
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
B. Frem FK Sydsjælland 05 Inges Auto Park UHT !
948552
3 03-09-17
Kl. 18:45
Oversidder Præstø IF
948555
Kampfakta
4 Ti 05-09-17
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 Holmegaard GB Lov Stadion 3-2
948554
4 On 06-09-17
Kl. 18:00
Herlufsholm GF Oversidder Herlufsholm Stadion
948553
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
B. Frem Præstø IF Inges Auto Park 3-1
948557
Kampfakta
5 Ma 11-09-17
Kl. 18:30
Præstø IF Herlufsholm GF Præstø Stadion 2-3
948558
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:15
Oversidder FK Sydsjælland 05
948559
Kampfakta
6 Ma 18-09-17
Kl. 18:00
Herlufsholm GF FK Sydsjælland 05 Herlufsholm Stadion 0-10
948556
5 Ma 18-09-17
Kl. 18:30
Holmegaard GB B. Frem Holmegårdhallen 2-5
948561
6 Fr 22-09-17
Kl. 18:00
Oversidder B. Frem
948560
6 Fr 22-09-17
Kl. 18:30
Præstø IF Holmegaard GB Præstø Stadion 2-1
948562
Kampfakta
7 Ma 25-09-17
Kl. 18:45
B. Frem Herlufsholm GF Inges Auto Park 4-2
948564
Kampfakta
7 Ti 26-09-17
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 Præstø IF Lov Stadion 7-0
948563
7 On 27-09-17
Kl. 17:45
Holmegaard GB Oversidder Holmegårdhallen
948571
Kampfakta
10 30-09-17
Kl. 10:30
B. Frem Holmegaard GB Inges Auto Park 1-0
948565
Kampfakta
8 Ma 02-10-17
Kl. 18:00
Herlufsholm GF Holmegaard GB Herlufsholm Stadion 0-3
948567
Kampfakta
8 Ti 03-10-17
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 B. Frem Lov Stadion 7-0
948566
8 Fr 06-10-17
Kl. 18:30
Præstø IF Oversidder Præstø Stadion
948568
9 Ti 10-10-17
Kl. 18:00
Holmegaard GB FK Sydsjælland 05 Holmegårdhallen 0-5
948570
9 Fr 13-10-17
Kl. 17:15
Oversidder Herlufsholm GF
948569
Kampfakta
9 Fr 13-10-17
Kl. 18:30
Præstø IF B. Frem Præstø Stadion 3-4
948573
10 29-10-17
Kl. 11:00
FK Sydsjælland 05 Oversidder Lov Stadion
948572
10 Ma 30-10-17
Kl. 18:00
Herlufsholm GF Præstø IF Herlufsholm Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her