U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår, Pulje 6

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
623944
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 10:00
Greve Fodbold Tune IF Greve Idræts Center 3-4
626470
1 19-08-17
Kl. 10:00
Oversidder Karlslunde IF
626471
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF (2) Haslev FC Brøndby Stadion 1-4
626472
1 19-08-17
Kl. 10:00
Køge BK Køge Nord FC Køge Stadion 17-2
626473
1 19-08-17
Kl. 10:00
AIK 65 Strøby Fodbold Vallensbæk IF Strøbyhallen 5-6
626477
2 Ti 22-08-17
Kl. 18:00
Haslev FC Oversidder HFC's Klubhus
626478
Kampfakta
2 On 23-08-17
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Brøndbyernes IF (2) Vallensbæk Idrætscenter 6-5
626476
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 09:30
Karlslunde IF Greve Fodbold Karlslunde Stadion 4-2
626475
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 10:00
Tune IF Køge BK Tune Stadion 3-1
626474
2 26-08-17
Kl. 13:00
Køge Nord FC AIK 65 Strøby Fodbold Rishøj Stadion 3-9
626479
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 10:00
Køge Nord FC Tune IF Rishøj Stadion 2-6
626480
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 10:00
Greve Fodbold Haslev FC Greve Idræts Center 0-2
626481
3 02-09-17
Kl. 10:00
Oversidder Vallensbæk IF
626482
3 02-09-17
Kl. 10:00
Køge BK Karlslunde IF Køge Stadion 3-2
626483
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 10:00
AIK 65 Strøby Fodbold Brøndbyernes IF (2) Strøbyhallen 3-7
626484
Kampfakta
4 Ti 05-09-17
Kl. 18:00
Tune IF AIK 65 Strøby Fodbold Tune Stadion 7-3
626487
4 Ti 05-09-17
Kl. 18:00
Haslev FC Køge BK HFC's Klubhus 4-2
626488
Kampfakta
4 On 06-09-17
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter 3-8
626485
4 09-09-17
Kl. 09:30
Karlslunde IF Køge Nord FC Karlslunde Stadion 9-6
626486
4 09-09-17
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF (2) Oversidder Brøndby Stadion
626491
Kampfakta
5 Ti 12-09-17
Kl. 18:00
Tune IF Karlslunde IF Tune Stadion 3-1
626492
5 16-09-17
Kl. 10:00
Køge BK Vallensbæk IF Køge Stadion 5-4
626493
5 16-09-17
Kl. 10:00
AIK 65 Strøby Fodbold Oversidder Strøbyhallen
626490
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 10:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF (2) Greve Idræts Center 9-6
626489
5 17-09-17
Kl. 10:00
Køge Nord FC Haslev FC Rishøj Stadion 3-9
626497
Kampfakta
6 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
Haslev FC Tune IF HFC's Klubhus 3-3
626498
6 On 20-09-17
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Køge Nord FC Vallensbæk Idrætscenter 7-5
626495
6 23-09-17
Kl. 09:30
Karlslunde IF AIK 65 Strøby Fodbold Karlslunde Stadion 4-1
626496
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF (2) Køge BK Brøndby Stadion 3-3
626494
6 23-09-17
Kl. 10:00
Oversidder Greve Fodbold
626530
Kampfakta
7 Ti 26-09-17
Kl. 18:00
Tune IF Vallensbæk IF Tune Stadion 2-5
626499
Kampfakta
7 On 27-09-17
Kl. 17:45
Køge Nord FC Brøndbyernes IF (2) Rishøj Stadion 7-9
626531
7 30-09-17
Kl. 09:30
Karlslunde IF Haslev FC Karlslunde Stadion 2-9
626532
7 30-09-17
Kl. 10:00
Køge BK Oversidder Køge Stadion
626533
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 10:00
AIK 65 Strøby Fodbold Greve Fodbold Strøbyhallen 2-6
626536
Kampfakta
8 30-09-17
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF (2) Tune IF Brøndby Stadion 2-3
626538
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Karlslunde IF Vallensbæk Idrætscenter 5-5
626537
8 07-10-17
Kl. 10:00
AIK 65 Strøby Fodbold Haslev FC Strøbyhallen 4-9
626534
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 10:00
Greve Fodbold Køge BK Greve Idræts Center 12-2
626535
8 07-10-17
Kl. 10:00
Oversidder Køge Nord FC
626543
9 Ti 10-10-17
Kl. 17:15
Haslev FC Vallensbæk IF HFC's Klubhus 4-4
626540
9 Ti 10-10-17
Kl. 18:00
Tune IF Oversidder Tune Stadion
626541
9 14-10-17
Kl. 09:30
Karlslunde IF Brøndbyernes IF (2) Karlslunde Stadion 6-1
626542
9 14-10-17
Kl. 10:00
Køge BK AIK 65 Strøby Fodbold Køge Stadion 1-5
626539
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 10:00
Køge Nord FC Greve Fodbold Rishøj Stadion 2-14
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her