U11 Drenge 4 begynder 8-mands (07) Efterår, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
664625
1 19-08-17
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub VB 1968 Lundtofte Idrætsplads 10-1
664626
1 20-08-17
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Tikøb IF Karsemosegård UHT !
664628
1 20-08-17
Kl. 10:00
IF Bytoften Kr. Værløse IF Gladsaxe skole 6-0
664629
1 20-08-17
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold Nødebo IF Helsingør Idrætspark HHT !
664634
2 Fr 25-08-17
Kl. 17:00
Nødebo IF IF Skjold Birkerød Nødebo Stadion 1-1
664632
2 26-08-17
Kl. 12:30
Tikøb IF Lundtofte Boldklub Tikøb Gl. Stadion 4-8
664633
2 27-08-17
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF Nivå-Kokkedal FK Slangerup Stadion ANN Resultatformidling
664631
2 27-08-17
Kl. 12:00
VB 1968 IF Bytoften Skovbrynet Skole 3-12
664638
3 Fr 01-09-17
Kl. 17:30
IF Bytoften Tikøb IF Gladsaxe skole 9-1
664635
3 02-09-17
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF VB 1968 Sandet Stadion 7-1
664636
3 02-09-17
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub Slangerup & Omegn IF Lundtofte Idrætsplads 14-5
664637
3 03-09-17
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Nødebo IF Karsemosegård 6-3
673101
3 03-09-17
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold IF Skjold Birkerød Helsingør Idrætspark 1-2
682498
4 To 07-09-17
Kl. 17:30
Nødebo IF Lundtofte Boldklub Nødebo Stadion 9-7
664630
2 To 07-09-17
Kl. 18:30
Kr. Værløse IF Helsingør IF Fodbold Sandet Stadion 2-1
682492
4 09-09-17
Kl. 12:30
Tikøb IF Kr. Værløse IF Tikøb Gl. Stadion 6-2
682497
4 10-09-17
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF IF Bytoften Slangerup Stadion HMH
682491
4 10-09-17
Kl. 12:00
VB 1968 Helsingør IF Fodbold Skovbrynet Skole UMH
682496
4 Ti 12-09-17
Kl. 17:00
IF Skjold Birkerød Nivå-Kokkedal FK Birkerød Stadion 5-3
682502
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:30
IF Bytoften Nødebo IF Gladsaxe stadion Kunstgræs 5-1
682499
5 16-09-17
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Slangerup & Omegn IF Sandet Stadion 2-2
682500
5 16-09-17
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub IF Skjold Birkerød Lundtofte Idrætsplads 4-9
682501
5 17-09-17
Kl. 12:00
VB 1968 Tikøb IF Gladsaxe stadion Kunstgræs UDS Resultatformidling
682503
5 17-09-17
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold Nivå-Kokkedal FK Helsingør Idrætspark 0-8
664627
1 Fr 22-09-17
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Slangerup & Omegn IF Birkerød Stadion 5-2
682506
6 23-09-17
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød IF Bytoften Birkerød Stadion 8-2
682505
6 23-09-17
Kl. 12:30
Tikøb IF Helsingør IF Fodbold Tikøb Gl. Stadion 3-8
682504
6 24-09-17
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Lundtofte Boldklub Karsemosegård Resultatformidling
682775
6 24-09-17
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF VB 1968 Slangerup Stadion Resultatformidling
682776
6 To 28-09-17
Kl. 18:00
Nødebo IF Kr. Værløse IF Nødebo Stadion Resultatformidling
682777
7 30-09-17
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF IF Skjold Birkerød Sandet Stadion Resultatformidling
682779
7 30-09-17
Kl. 12:30
Tikøb IF Slangerup & Omegn IF Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
682780
7 01-10-17
Kl. 10:00
IF Bytoften Nivå-Kokkedal FK Gladsaxe skole Resultatformidling
682781
7 01-10-17
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold Lundtofte Boldklub Helsingør Idrætspark Resultatformidling
682778
7 01-10-17
Kl. 12:00
VB 1968 Nødebo IF Skovbrynet Skole Resultatformidling
682782
8 07-10-17
Kl. 10:00
Lundtofte Boldklub IF Bytoften Lundtofte Idrætsplads Resultatformidling
682784
8 07-10-17
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød VB 1968 Birkerød Stadion Resultatformidling
682786
8 07-10-17
Kl. 11:15
Nødebo IF Tikøb IF Nødebo Stadion Resultatformidling
682783
8 08-10-17
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Kr. Værløse IF Karsemosegård Resultatformidling
682785
8 08-10-17
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold Slangerup & Omegn IF Helsingør Idrætspark Resultatformidling
682787
9 14-10-17
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Lundtofte Boldklub Sandet Stadion Resultatformidling
682946
9 14-10-17
Kl. 12:30
Tikøb IF IF Skjold Birkerød Tikøb Gl. Stadion Resultatformidling
682947
9 15-10-17
Kl. 10:00
IF Bytoften Helsingør IF Fodbold Gladsaxe skole Resultatformidling
682948
9 15-10-17
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF Nødebo IF Slangerup Stadion Resultatformidling
682945
9 15-10-17
Kl. 12:00
VB 1968 Nivå-Kokkedal FK Skovbrynet Skole Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366