U12 Piger 3 begynder 8-mands (06) Efterår, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
692127
1 Ma 14-08-17
Kl. 18:30
Oversidder BSF
692126
1 To 17-08-17
Kl. 18:15
Måløv BK Greve Fodbold Måløv Idrætspark 4-2
692128
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
692124
1 19-08-17
Kl. 10:00
Køge Nord FC Melby-Liseleje IF Rishøj Stadion UHT!
692125
1 20-08-17
Kl. 10:00
Rosenhøj BK Solrød FC Sønderkærskolen 2-5
692131
Kampfakta
2 On 23-08-17
Kl. 17:30
Solrød FC Køge Nord FC Solrød Idrætscenter 1-4
692129
2 On 23-08-17
Kl. 17:30
BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark 6-0
692130
2 26-08-17
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
692133
Kampfakta
2 27-08-17
Kl. 10:00
Oversidder Måløv BK
692137
3 Ma 28-08-17
Kl. 18:30
Oversidder Solrød FC
692135
Kampfakta
3 On 30-08-17
Kl. 18:45
Køge Nord FC Greve Fodbold Rishøj Stadion 3-0
692134
3 02-09-17
Kl. 10:00
BSF Melby-Liseleje IF Ballerup Idrætspark 6-4
692136
3 03-09-17
Kl. 12:30
Rosenhøj BK Oversidder Sønderkærskolen
692138
3 On 06-09-17
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub Måløv BK Allerød Idrætspark 1-7
692141
4 To 07-09-17
Kl. 18:15
Måløv BK Rosenhøj BK Måløv Idrætspark 7-0
692140
4 09-09-17
Kl. 11:00
Solrød FC BSF Solrød Idrætscenter 1-2
692139
4 09-09-17
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF Allerød Fodbold Klub Melby Stadion 5-8
692143
4 10-09-17
Kl. 10:00
Oversidder Køge Nord FC
692142
4 10-09-17
Kl. 11:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
692132
2 10-09-17
Kl. 11:00
Greve Fodbold Rosenhøj BK Greve Idræts Center 8-1
692148
5 On 13-09-17
Kl. 18:15
Allerød Fodbold Klub Rosenhøj BK Allerød Idrætspark UDSResultatformidling
692147
5 On 13-09-17
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
692145
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 11:00
Køge Nord FC Måløv BK Rishøj Stadion 2-3
692146
5 17-09-17
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Solrød FC Melby Stadion 4-1
692144
5 17-09-17
Kl. 10:00
BSF Greve Fodbold Ballerup, Kunstgræs 6-0
692151
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
Måløv BK Oversidder Måløv Idrætspark
692150
6 On 20-09-17
Kl. 18:30
Solrød FC Allerød Fodbold Klub Solrød Idrætscenter kunstgræs 2-3
692153
6 24-09-17
Kl. 10:00
Oversidder BSF
692152
6 24-09-17
Kl. 11:00
Greve Fodbold Melby-Liseleje IF Greve Idræts Center 1-3
692156
7 On 27-09-17
Kl. 17:30
Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter 1-0
692158
Kampfakta
7 On 27-09-17
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub Køge Nord FC Allerød Idrætspark 0-10
692157
7 On 27-09-17
Kl. 18:30
Oversidder Rosenhøj BK
692154
7 30-09-17
Kl. 10:00
BSF Måløv BK Ballerup Idrætspark 4-4
692155
7 30-09-17
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
692149
Kampfakta
6 Ti 03-10-17
Kl. 18:00
Rosenhøj BK Køge Nord FC Sønderkærskolen 1-10
692159
8 07-10-17
Kl. 10:00
Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion
692161
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 10:00
Måløv BK Melby-Liseleje IF Måløv Idrætspark 3-2
692162
8 07-10-17
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Greve Fodbold Allerød Idrætspark 1-6
692160
8 08-10-17
Kl. 10:00
Rosenhøj BK BSF Sønderkærskolen 2-11
692164
8 08-10-17
Kl. 10:00
Oversidder Solrød FC
692169
9 Ma 09-10-17
Kl. 18:30
Oversidder Allerød Fodbold Klub
692166
Kampfakta
9 14-10-17
Kl. 10:00
BSF Køge Nord FC Ballerup Idrætspark 5-2
692167
9 14-10-17
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Rosenhøj BK Melby Stadion 4-3
692168
9 14-10-17
Kl. 11:00
Solrød FC Måløv BK Solrød Idrætscenter 0-3
692170
9 15-10-17
Kl. 11:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her