U16 Drenge 1 (02) Efterår, Pulje 4

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
905771
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Herlufsholm GF Lov Stadion 2-2
905769
1 19-08-17
Kl. 12:00
Solrød FC Herfølge BK Solrød Idrætscenter 1-3
905772
1 19-08-17
Kl. 12:00
Hundige BK AIK 65 Strøby Fodbold Hundige Boldfælled 2-4
905774
2 26-08-17
Kl. 11:30
AIK 65 Strøby Fodbold Jersie United Strøbyhallen 4-0
905775
2 26-08-17
Kl. 13:30
Herfølge BK Hundige BK Herfølge Stadion 2-2
905777
2 27-08-17
Kl. 11:00
Herlufsholm GF Køge BK Herlufsholm Stadion 0-1
905783
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Jersie United FK Sydsjælland 05 Jersie-Hallen 2-3
905780
3 02-09-17
Kl. 10:30
Solrød FC Herlufsholm GF Solrød Idrætscenter 2-4
905779
3 Ti 05-09-17
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Herfølge BK Strøbyhallen 6-0
905782
3 On 06-09-17
Kl. 18:15
Hundige BK Tingsted Hundige Boldfælled 7-3
905784
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:15
Herfølge BK Jersie United Herfølge Stadion 2-1
905786
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:15
FK Sydsjælland 05 Køge BK Lov Stadion 6-3
905785
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 10:00
Tingsted AIK 65 Strøby Fodbold Tingsted stadion 0-7
905788
4 09-09-17
Kl. 13:30
FC Nakskov Solrød FC OK+ stadion UHT !
905787
4 10-09-17
Kl. 11:00
Herlufsholm GF Hundige BK Herlufsholm Stadion 0-3
905790
5 16-09-17
Kl. 10:45
Solrød FC FK Sydsjælland 05 Solrød Idrætscenter 6-3
905789
5 16-09-17
Kl. 11:30
AIK 65 Strøby Fodbold Herlufsholm GF Strøbyhallen 5-1
905793
5 16-09-17
Kl. 15:30
Jersie United Køge BK Solrød Idrætscenter kunstgræs 3-3
905792
5 Ti 19-09-17
Kl. 18:30
Hundige BK FC Nakskov Hundige Boldfælled 5-1
905796
6 Fr 22-09-17
Kl. 17:30
FK Sydsjælland 05 Hundige BK Lov Stadion 3-5
905798
6 Fr 22-09-17
Kl. 17:30
FC Nakskov AIK 65 Strøby Fodbold OK+ stadion 0-7
905794
6 Fr 22-09-17
Kl. 18:30
Køge BK Solrød FC Køge Stadion, Kunstgræs 6-0
905795
6 23-09-17
Kl. 11:00
Tingsted Jersie United Tingsted stadion 4-3
905797
6 23-09-17
Kl. 11:00
Herlufsholm GF Herfølge BK Herlufsholm Stadion 2-3
905781
3 On 27-09-17
Kl. 18:30
Køge BK FC Nakskov Køge Stadion 5-2
905799
7 Fr 29-09-17
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold FK Sydsjælland 05 Strøbyhallen Kunstgræs 9-1
905801
7 30-09-17
Kl. 11:00
Tingsted Herlufsholm GF Tingsted stadion 8-1
905802
7 30-09-17
Kl. 12:00
Hundige BK Køge BK Hundige Boldfælled 2-3
905803
7 30-09-17
Kl. 12:00
Jersie United Solrød FC Jersie-Hallen 0-2
905800
7 30-09-17
Kl. 13:30
Herfølge BK FC Nakskov Herfølge Stadion 6-3
905811
9 On 04-10-17
Kl. 17:00
Tingsted FK Sydsjælland 05 Tingsted stadion UHT !
905806
8 Fr 06-10-17
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 Herfølge BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 0-4
905805
8 Fr 06-10-17
Kl. 18:30
Køge BK AIK 65 Strøby Fodbold Køge Stadion, Kunstgræs 1-3
905804
8 07-10-17
Kl. 12:30
Solrød FC Hundige BK Solrød Idrætscenter 2-7
905808
8 07-10-17
Kl. 13:30
FC Nakskov Tingsted OK+ stadion 3-3
905807
8 08-10-17
Kl. 11:00
Jersie United Herlufsholm GF Jersie-Hallen 0-1
905791
5 On 11-10-17
Kl. 19:00
Herfølge BK Tingsted Herfølge Stadion 4-3
905809
9 To 12-10-17
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold Solrød FC Strøbyhallen 3-1
905812
9 14-10-17
Kl. 12:00
Hundige BK Jersie United Hundige Boldfælled UHT !
905814
9 15-10-17
Kl. 12:00
Herlufsholm GF FC Nakskov Herlufsholm Stadion 3-2
905773
1 22-10-17
Kl. 15:15
Jersie United FC Nakskov Solrød Idrætscenter kunstgræs 3-2
905770
1 On 25-10-17
Kl. 19:00
Køge BK Tingsted Køge Stadion, Kunstgræs 1-3
905776
2 28-10-17
Kl. 12:00
Tingsted Solrød FC Tingsted stadion UHT !
905810
9 28-10-17
Kl. 13:15
Herfølge BK Køge BK Herfølge Stadion 5-2
905778
2 28-10-17
Kl. 13:30
FC Nakskov FK Sydsjælland 05 OK+ stadion 3-8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366