OLD-BOYS TURNERING - NÆSTVED (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
421235
22 01-01-17
Kl. 17:30
Oversidder Toksværd Olstrup Fodbold
421222
21 01-01-17
Kl. 17:45
Næstved I.F. Oversidder Næstved Stadion
421221
20 01-01-17
Kl. 18:00
Oversidder Næstved I.F. Veteran
421207
18 01-01-17
Kl. 18:30
Oversidder HG
421194
17 01-01-17
Kl. 18:45
Sct. Jørgens IF Oversidder Nygårdsvej Idrætsanlæg
421208
19 01-01-17
Kl. 19:00
Glumsø Oversidder Suså Landetskole
421180
15 01-01-17
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Oversidder Lov Stadion HHT!
421193
16 01-01-17
Kl. 19:00
Oversidder Holmegaard
421236
23 01-01-17
Kl. 19:00
Herlufmagle Oversidder Herlufmaglehallen
421249
24 01-01-17
Kl. 19:00
Oversidder Langebæk Alliancen
421256
25 01-01-17
Kl. 19:00
Oversidder Rønnebæk IF
421257
26 01-01-17
Kl. 19:00
Vordingborg IF Oversidder Vordingborg Stadion
419044
1 01-01-17
Kl. 19:00
Bogø IF Oversidder Bogø stadion
419051
2 01-01-17
Kl. 19:00
Oversidder FK Sydsjælland 05 UHT!
419058
3 01-01-17
Kl. 19:00
Holmegaard Oversidder Fensmark Gl. Stadion
421109
4 01-01-17
Kl. 19:00
Oversidder Sct. Jørgens IF
421116
5 01-01-17
Kl. 19:00
HG Oversidder Herlufsholm Stadion
421123
6 01-01-17
Kl. 19:00
Oversidder Glumsø
421130
7 01-01-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Veteran Oversidder Næstved Stadion
421137
8 01-01-17
Kl. 19:00
Oversidder Næstved I.F.
421144
9 01-01-17
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Oversidder Toksværd Idrætsplads
421151
10 01-01-17
Kl. 19:00
Oversidder Herlufmagle
421158
11 01-01-17
Kl. 19:00
Langebæk Alliancen Oversidder Stensved Stadion
421165
12 01-01-17
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Oversidder Rønnebæk Skole
421172
13 01-01-17
Kl. 19:00
Oversidder Vordingborg IF
421179
14 01-01-17
Kl. 19:00
Oversidder Bogø IF
421225
21 Ma 02-01-17
Kl. 17:45
Bogø IF FK Sydsjælland 05 Bogø stadion UHT!
421215
20 Ma 02-01-17
Kl. 18:00
Vordingborg IF Bogø IF Vordingborg Stadion Resultatformidling
419038
1 Ma 02-01-17
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Vordingborg IF Lov Stadion HHT!
421122
6 Ma 02-01-17
Kl. 19:00
Langebæk Alliancen Bogø IF Stensved Stadion Resultatformidling
421159
12 Ma 02-01-17
Kl. 19:00
Vordingborg IF Langebæk Alliancen Vordingborg Stadion Resultatformidling
421258
26 Ma 02-01-17
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Langebæk Alliancen Lov Stadion HHT!
421142
9 Ti 03-01-17
Kl. 17:30
HG Vordingborg IF Herlufsholm Stadion Resultatformidling
421226
21 Ti 03-01-17
Kl. 17:45
Holmegaard Vordingborg IF Fensmark Gl. Stadion Resultatformidling
421196
17 Ti 03-01-17
Kl. 18:45
Næstved I.F. Vordingborg IF Næstved Stadion Resultatformidling
421201
18 Ti 03-01-17
Kl. 19:00
Vordingborg IF Herlufmagle Vordingborg Kunst "Panteren" Resultatformidling
421117
6 Ti 03-01-17
Kl. 19:00
Vordingborg IF Rønnebæk IF Vordingborg Stadion Resultatformidling
421243
24 Ti 03-01-17
Kl. 19:00
Vordingborg IF Toksværd Olstrup Fodbold Vordingborg Stadion Resultatformidling
421145
10 Ti 03-01-17
Kl. 19:00
Vordingborg IF Næstved I.F. Veteran Vordingborg Stadion Resultatformidling
419053
3 Ti 03-01-17
Kl. 19:00
Glumsø Vordingborg IF Suså Landetskole Resultatformidling
419045
2 Ti 03-01-17
Kl. 19:00
Vordingborg IF Sct. Jørgens IF Vordingborg Stadion Resultatformidling
419060
4 On 04-01-17
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Glumsø Lov Stadion HHT!
421146
10 On 04-01-17
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 HG Lov Stadion HHT!
421156
11 On 04-01-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Veteran FK Sydsjælland 05 Næstved Stadion UHT!
421210
19 On 04-01-17
Kl. 19:00
Herlufmagle FK Sydsjælland 05 Herlufmaglehallen UHT!
421230
22 On 04-01-17
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Holmegaard Lov Stadion HHT!
421126
7 On 04-01-17
Kl. 19:00
Rønnebæk IF FK Sydsjælland 05 Rønnebæk Skole UHT!
421188
16 On 04-01-17
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Sct. Jørgens IF Lov Stadion HHT!
421202
18 On 04-01-17
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Næstved I.F. Lov Stadion HHT!
421254
25 On 04-01-17
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold FK Sydsjælland 05 Toksværd Idrætsplads UHT!
421205
18 To 05-01-17
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Bogø IF Toksværd Idrætsplads Resultatformidling
421199
17 To 05-01-17
Kl. 19:00
Bogø IF Næstved I.F. Veteran Bogø stadion Resultatformidling
421189
16 To 05-01-17
Kl. 19:00
HG Bogø IF Herlufsholm Stadion Resultatformidling
421231
22 To 05-01-17
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Bogø IF Nygårdsvej Idrætsanlæg Resultatformidling
421238
23 To 05-01-17
Kl. 19:00
Bogø IF Glumsø Bogø stadion Resultatformidling
421247
24 To 05-01-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Bogø IF Næstved Stadion Resultatformidling
421250
25 To 05-01-17
Kl. 19:00
Bogø IF Herlufmagle Bogø stadion Resultatformidling
421166
13 To 05-01-17
Kl. 19:00
Bogø IF Rønnebæk IF Bogø stadion Resultatformidling
421186
15 To 05-01-17
Kl. 19:00
Bogø IF Holmegaard Bogø stadion Resultatformidling
421113
5 Fr 06-01-17
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Langebæk Alliancen Rønnebæk Skole Resultatformidling
419050
2 Fr 06-01-17
Kl. 19:00
Langebæk Alliancen Glumsø Stensved Stadion Resultatformidling
421128
7 Fr 06-01-17
Kl. 19:00
Holmegaard Langebæk Alliancen Fensmark Gl. Stadion Resultatformidling
421136
8 Fr 06-01-17
Kl. 19:00
Langebæk Alliancen HG Stensved Stadion Resultatformidling
421143
9 Fr 06-01-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Veteran Langebæk Alliancen Næstved Stadion Resultatformidling
421150
10 Fr 06-01-17
Kl. 19:00
Langebæk Alliancen Toksværd Olstrup Fodbold Stensved Stadion Resultatformidling
421178
14 Fr 06-01-17
Kl. 19:00
Langebæk Alliancen Sct. Jørgens IF Stensved Stadion Resultatformidling
421197
17 Fr 06-01-17
Kl. 19:00
Herlufmagle Langebæk Alliancen Herlufmaglehallen Resultatformidling
421192
16 Fr 06-01-17
Kl. 19:00
Langebæk Alliancen Næstved I.F. Stensved Stadion Resultatformidling
421260
26 Ma 10-04-17
Kl. 19:00
Glumsø Næstved I.F. Veteran Suså Landetskole 1-2
421209
19 Ma 10-04-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Sct. Jørgens IF Næstved Stadion 0-2
421213
19 Ma 10-04-17
Kl. 19:00
Holmegaard Toksværd Olstrup Fodbold Fensmark Gl. Stadion 0-1
419042
1 Ma 10-04-17
Kl. 19:00
Herlufmagle HG Herlufmaglehallen 3-3
419048
2 On 19-04-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Veteran Herlufmagle Næstved Stadion 6-2
421133
8 On 19-04-17
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Rønnebæk IF Nygårdsvej Idrætsanlæg 8-2
421168
13 On 19-04-17
Kl. 19:00
HG Næstved I.F. Herlufsholm Stadion 4-1
421177
14 On 19-04-17
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Glumsø Toksværd Idrætsplads 2-1
421245
24 Ma 24-04-17
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF HG Nygårdsvej Idrætsanlæg 5-6
419055
3 Ma 24-04-17
Kl. 19:00
Herlufmagle Toksværd Olstrup Fodbold Herlufmaglehallen 1-1
419043
1 Ma 24-04-17
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Holmegaard Rønnebæk Skole 2-6
419049
2 Ma 01-05-17
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Næstved I.F. Toksværd Idrætsplads 1-1
419047
2 Ma 01-05-17
Kl. 19:00
HG Rønnebæk IF Herlufsholm Stadion 4-1
421253
25 Ma 01-05-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Veteran Sct. Jørgens IF Næstved Stadion 3-2
421154
11 Ma 01-05-17
Kl. 19:00
Holmegaard Glumsø Fensmark Gl. Stadion 1-0
421214
19 Ma 08-05-17
Kl. 19:00
HG Næstved I.F. Veteran Herlufsholm Stadion 3-3
421259
26 Ma 08-05-17
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Toksværd Olstrup Fodbold Nygårdsvej Idrætsanlæg 3-2
421262
26 Ma 08-05-17
Kl. 19:00
Herlufmagle Holmegaard Herlufmaglehallen 1-2
421251
25 Ma 15-05-17
Kl. 19:00
Holmegaard Næstved I.F. Fensmark Gl. Stadion 2-1
421219
20 Ma 15-05-17
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold HG Toksværd Idrætsplads 1-2
421190
16 Ma 15-05-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Veteran Rønnebæk IF Næstved Stadion 10-1
421134
8 Ma 15-05-17
Kl. 19:00
Glumsø Herlufmagle Suså Landetskole 2-4
421147
10 Ma 22-05-17
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Holmegaard Nygårdsvej Idrætsanlæg 1-2
421152
11 Ma 22-05-17
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Herlufmagle Rønnebæk Skole 2-3
421228
21 Ma 22-05-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Veteran Toksværd Olstrup Fodbold Næstved Stadion 3-0
421138
9 Ma 29-05-17
Kl. 19:00
Herlufmagle Næstved I.F. Herlufmaglehallen 1-3
421198
17 Ma 29-05-17
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Toksværd Olstrup Fodbold Rønnebæk Skole 1-7
421200
17 Ma 29-05-17
Kl. 19:00
Holmegaard HG Fensmark Gl. Stadion 5-6
421110
5 Ma 29-05-17
Kl. 19:00
Glumsø Sct. Jørgens IF Suså Landetskole 0-7
421204
18 On 07-06-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Veteran Holmegaard Næstved Stadion 2-3
421217
20 On 07-06-17
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Herlufmagle Nygårdsvej Idrætsanlæg 6-2
421149
10 On 07-06-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Rønnebæk IF Næstved Stadion 5-0
421252
25 On 07-06-17
Kl. 19:00
HG Glumsø Herlufsholm Stadion UHT!
421169
13 Ma 12-06-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Veteran Glumsø Næstved Stadion UHT!
421175
14 Ma 12-06-17
Kl. 19:00
HG Herlufmagle Herlufsholm Stadion 1-0
421119
6 Ma 12-06-17
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Næstved I.F. Nygårdsvej Idrætsanlæg 2-1
421121
6 Ma 12-06-17
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Holmegaard Toksværd Idrætsplads 2-5
419040
1 Ma 19-06-17
Kl. 19:00
Glumsø Toksværd Olstrup Fodbold Suså Landetskole 2-5
421184
15 Ma 19-06-17
Kl. 19:00
Herlufmagle Næstved I.F. Veteran Herlufmaglehallen 0-1
421224
21 Ma 19-06-17
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Sct. Jørgens IF Rønnebæk Skole 2-4
421261
26 Ma 19-06-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. HG Næstved Stadion 0-0
421191
16 Ma 26-06-17
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Herlufmagle Toksværd Idrætsplads 4-0
421176
14 Ma 26-06-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Veteran Næstved I.F. Næstved Stadion 3-0
421155
11 Ma 26-06-17
Kl. 19:00
HG Sct. Jørgens IF Herlufsholm Stadion 2-3
421161
12 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Næstved I.F. Veteran Nygårdsvej Idrætsanlæg 1-2
421112
5 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
Herlufmagle Vordingborg IF Herlufmaglehallen 1-4
421183
15 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Toksværd Olstrup Fodbold Næstved Stadion 2-1
421185
15 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
Rønnebæk IF HG Rønnebæk Skole 0-6
421195
17 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
Glumsø FK Sydsjælland 05 Suså Landetskole UHT!
419046
2 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
Holmegaard Bogø IF Fensmark Gl. Stadion 2-1
421174
14 To 17-08-17
Kl. 19:00
Holmegaard Rønnebæk IF Fensmark Gl. Stadion UHT!
421170
13 Ma 21-08-17
Kl. 18:45
Toksværd Olstrup Fodbold Sct. Jørgens IF Toksværd Idrætsplads 3-1
421167
13 Ma 21-08-17
Kl. 18:45
Holmegaard Herlufmagle Fensmark Gl. Stadion 4-2
421232
22 Ma 21-08-17
Kl. 18:45
Glumsø Rønnebæk IF Suså Landetskole 3-1
421234
22 Ma 21-08-17
Kl. 18:45
Langebæk Alliancen Næstved I.F. Veteran Stensved Stadion 0-2
421111
5 Ma 21-08-17
Kl. 18:45
Næstved I.F. FK Sydsjælland 05 Nygårdsvej Idrætsanlæg 3-3!
419057
3 Ma 21-08-17
Kl. 18:45
Bogø IF HG Bogø stadion HHT!
421173
14 To 24-08-17
Kl. 18:45
Vordingborg IF FK Sydsjælland 05 Vordingborg Stadion UHT!
419039
1 Ma 28-08-17
Kl. 18:30
Sct. Jørgens IF Langebæk Alliancen Nygårdsvej Idrætsanlæg UHT!
419059
4 Ma 28-08-17
Kl. 18:30
Vordingborg IF Næstved I.F. Vordingborg Stadion 3-0
421120
6 Ma 28-08-17
Kl. 18:30
Næstved I.F. Veteran HG Nygårdsvej Idrætsanlæg 7-2
421160
12 Ma 28-08-17
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Toksværd Olstrup Fodbold Fladsåhallen 1-4!
421246
24 Ma 28-08-17
Kl. 18:30
Glumsø Holmegaard Suså Landetskole 1-3
421248
24 Ma 28-08-17
Kl. 18:30
Herlufmagle Rønnebæk IF Herlufmaglehallen 2-2
421148
10 Ma 04-09-17
Kl. 18:15
Glumsø Bogø IF Suså Landetskole 0-4
421163
12 Ma 04-09-17
Kl. 18:15
Næstved I.F. Holmegaard Næstved Stadion 3-4
421181
15 Ma 04-09-17
Kl. 18:15
Sct. Jørgens IF Vordingborg IF Nygårdsvej Idrætsanlæg 3-0
421129
7 Ma 04-09-17
Kl. 18:15
HG Toksværd Olstrup Fodbold Herlufsholm Stadion 4-1
419056
3 Ma 04-09-17
Kl. 18:15
Rønnebæk IF Næstved I.F. Veteran Rønnebæk Skole 3-4
421108
4 Ma 04-09-17
Kl. 18:45
Langebæk Alliancen Herlufmagle Stensved Stadion 2-1
421135
8 Ma 11-09-17
Kl. 18:00
Toksværd Olstrup Fodbold Næstved I.F. Veteran Toksværd Idrætsplads 2-4
421263
26 Ma 11-09-17
Kl. 18:00
Rønnebæk IF Bogø IF Rønnebæk Skole 1-4
421218
20 Ma 11-09-17
Kl. 18:00
Glumsø Næstved I.F. Suså Landetskole HHT!
421227
21 Ma 11-09-17
Kl. 18:00
HG Langebæk Alliancen Herlufsholm Stadion 3-2
421131
8 Ma 11-09-17
Kl. 18:15
Vordingborg IF Holmegaard Vordingborg Stadion 0-2
421125
7 Ma 11-09-17
Kl. 19:00
Herlufmagle Sct. Jørgens IF Herlufmaglehallen 2-4
421216
20 To 14-09-17
Kl. 18:15
FK Sydsjælland 05 Rønnebæk IF Lov Stadion HHT!
421242
23 Ma 18-09-17
Kl. 17:45
Toksværd Olstrup Fodbold Langebæk Alliancen Toksværd Idrætsplads 3-1
421244
24 Ma 18-09-17
Kl. 17:45
FK Sydsjælland 05 Næstved I.F. Veteran Lov Stadion 1-4!
421211
19 Ma 18-09-17
Kl. 17:45
Rønnebæk IF Vordingborg IF Rønnebæk Skole Resultatformidling
421162
12 Ma 18-09-17
Kl. 17:45
Glumsø HG Suså Landetskole 0-5
421233
22 Ma 18-09-17
Kl. 19:00
Herlufmagle Næstved I.F. Herlufmaglehallen 1-3
421239
23 Ma 18-09-17
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Holmegaard Nygårdsvej Idrætsanlæg 2-6
421107
4 Ma 25-09-17
Kl. 17:30
Toksværd Olstrup Fodbold Rønnebæk IF Toksværd Idrætsplads 8-2
419052
3 Ma 25-09-17
Kl. 17:30
Sct. Jørgens IF FK Sydsjælland 05 Nygårdsvej Idrætsanlæg UHT!
419061
4 Ma 25-09-17
Kl. 17:45
HG Holmegaard Herlufsholm Stadion 1-1
421106
4 Ma 25-09-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Veteran Bogø IF Herlufmagle Kunstgræs 4-0
419054
3 Ma 25-09-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Langebæk Alliancen Harboe Storhallen 5-3
421118
6 Ma 02-10-17
Kl. 17:15
FK Sydsjælland 05 Herlufmagle Lov Stadion HHT!
421140
9 Ma 02-10-17
Kl. 19:00
Bogø IF Sct. Jørgens IF Bogø stadion 5-2
421229
22 Ma 02-10-17
Kl. 19:00
Vordingborg IF HG Vordingborg Kunst "Panteren" 2-0
421220
20 Ma 02-10-17
Kl. 19:00
Langebæk Alliancen Holmegaard Stensved Stadion 3-5
419041
1 Ma 02-10-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Næstved I.F. Veteran Harboe Storhallen 1-2
421139
9 On 04-10-17
Kl. 19:00
Rønnebæk IF Glumsø Harboe Storhallen 3-3
421237
23 Ma 09-10-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Rønnebæk IF Harboe Storhallen 4-3
421157
11 Ma 09-10-17
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Vordingborg IF Toksværd Idrætsplads 2-0
421203
18 Ma 09-10-17
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF Glumsø Nygårdsvej Idrætsanlæg ANNResultatformidling
421164
12 Ma 09-10-17
Kl. 19:00
Herlufmagle Bogø IF Herlufmaglehallen 1-4
421171
13 Ma 09-10-17
Kl. 19:00
Langebæk Alliancen FK Sydsjælland 05 Stensved Stadion UHT!
421115
5 Ma 09-10-17
Kl. 20:30
Holmegaard Næstved I.F. Veteran Herlufmagle Kunstgræs 1-2
421141
9 Ma 16-10-17
Kl. 19:00
Holmegaard FK Sydsjælland 05 Fensmark Gl. Stadion UHT!
421223
21 Ma 16-10-17
Kl. 19:00
Herlufmagle Glumsø Herlufmaglehallen 3-2
421241
23 Ma 23-10-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Veteran Vordingborg IF Harboe Storhallen 0-1
421206
18 Ma 23-10-17
Kl. 19:00
Langebæk Alliancen Rønnebæk IF Vordingborg Kunst "Panteren" 7-1
421114
5 Ma 23-10-17
Kl. 19:00
Bogø IF Toksværd Olstrup Fodbold Bogø stadion 0-1
421124
7 Ma 23-10-17
Kl. 19:00
Næstved I.F. Glumsø Herlufmagle Kunstgræs HHT!
421182
15 Ma 30-10-17
Kl. 19:00
Glumsø Langebæk Alliancen Herlufmagle Kunstgræs 0-4
421153
11 Ma 30-10-17
Kl. 19:00
Bogø IF Næstved I.F. Bogø stadion 2-4
421240
23 Ma 30-10-17
Kl. 19:00
HG FK Sydsjælland 05 Herlufsholm Stadion UHT!
421187
16 Ma 06-11-17
Kl. 19:00
Vordingborg IF Glumsø Vordingborg Kunst "Panteren" UHT!
421127
7 Ma 06-11-17
Kl. 19:00
Bogø IF Vordingborg IF Bogø stadion HHT!
421132
8 Ma 06-11-17
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Bogø IF Lov Stadion HHT!
421212
19 Ma 06-11-17
Kl. 19:30
Bogø IF Langebæk Alliancen Bogø stadion 0-1
421255
25 Ma 13-11-17
Kl. 19:30
Vordingborg IF Langebæk Alliancen Vordingborg Kunst "Panteren" 2-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366