U14 Piger 2 (04) Efterår, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
223395
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
ØUB SB Øster Ulslev stadion 12-0
223396
1 19-08-17
Kl. 10:00
FK Sydsjælland 05 Sorø Freja Lov Stadion 2-2
223468
9 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Sorø Freja ØUB Sorø Stadion 1-0
223398
Kampfakta
1 26-08-17
Kl. 10:00
Tølløse BK Ølstykke FC Tølløse Stadion 1-1
223404
3 On 30-08-17
Kl. 18:30
SB Sorø Freja SB´s anlæg 1-3
223467
Kampfakta
9 To 31-08-17
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Tølløse BK Lov Stadion 2-1
223406
4 03-09-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC SB Ølstykke Stadion 5-0
223405
4 03-09-17
Kl. 14:00
ØUB Sorø Freja Øster Ulslev stadion 4-2
223408
Kampfakta
5 09-09-17
Kl. 10:00
FK Sydsjælland 05 ØUB Lov Stadion 3-1
223409
Kampfakta
5 09-09-17
Kl. 10:00
Sorø Freja Ølstykke FC Sorø Stadion 1-1
223410
Kampfakta
5 09-09-17
Kl. 11:00
SB Tølløse BK SB´s anlæg 1-9
223407
Kampfakta
4 Ti 12-09-17
Kl. 18:30
Tølløse BK FK Sydsjælland 05 Tølløse Kunstgræsbane 1-1
223418
6 16-09-17
Kl. 10:00
Sorø Freja FK Sydsjælland 05 Sorø Stadion 0-1
223417
6 17-09-17
Kl. 11:00
Ølstykke FC Tølløse BK KIWI-Park kunstgræs UHT !
223420
7 Fr 22-09-17
Kl. 17:45
Ølstykke FC ØUB Ølstykke Stadion 1-1
223421
Kampfakta
7 23-09-17
Kl. 10:00
FK Sydsjælland 05 SB Fladsåhallen 2-2
223463
Kampfakta
7 Ma 25-09-17
Kl. 18:00
Tølløse BK Sorø Freja Tølløse Kunstgræsbane 1-0
223465
8 30-09-17
Kl. 10:00
Sorø Freja SB Sorø Stadion 5-3
223464
Kampfakta
8 01-10-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC FK Sydsjælland 05 Ølstykke Stadion 1-3
223466
Kampfakta
8 01-10-17
Kl. 16:00
Tølløse BK ØUB Tølløse Stadion 3-4
223469
9 07-10-17
Kl. 12:00
SB Ølstykke FC SB´s anlæg 2-4
223402
Kampfakta
3 07-10-17
Kl. 13:30
ØUB Tølløse BK Øster Ulslev stadion 4-1
223419
6 Ti 10-10-17
Kl. 18:00
SB ØUB SB´s anlæg 0-3
223472
Kampfakta
10 14-10-17
Kl. 10:00
Tølløse BK SB Tølløse Stadion 7-0
223470
10 15-10-17
Kl. 12:00
ØUB FK Sydsjælland 05 Øster Ulslev stadion 2-2
223471
10 15-10-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC Sorø Freja Ølstykke Stadion 5-0
223403
Kampfakta
3 22-10-17
Kl. 11:00
FK Sydsjælland 05 Ølstykke FC Harboe Storhallen 3-2
223399
2 29-10-17
Kl. 12:00
ØUB Ølstykke FC Øster Ulslev stadion 4-2
223400
2 29-10-17
Kl. 12:00
Sorø Freja Tølløse BK Sorø Stadion 2-3
223401
Kampfakta
2 29-10-17
Kl. 12:00
SB FK Sydsjælland 05 SB´s anlæg 1-4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366