U12 Drenge D (06) 8M VinterBOLD, Pulje 1 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
234795
1 18-11-17
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Oversidder Helsinge Stadion Kunstgræs
234797
1 18-11-17
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Espergærde IF Slangerup Stadion
234794
1 19-11-17
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Værløse BK Birkerød Stadion
234796
1 19-11-17
Kl. 10:00
Humlebæk BK Gilleleje FK Humlebæk Stadion
234798
1 19-11-17
Kl. 16:00
Helsingør IF Fodbold Snekkersten IF Helsingør Idrætspark
234800
2 25-11-17
Kl. 10:50
Værløse BK Slangerup & Omegn IF Værløse Stadion
234799
2 26-11-17
Kl. 13:30
Espergærde IF Helsingør IF Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
234801
2 On 29-11-17
Kl. 23:59
Oversidder IF Skjold Birkerød
234802
2 03-12-17
Kl. 10:00
Gilleleje FK Helsinge Fodbold Nellerupgård Stadion Kunstgræs
234803
2 09-12-17
Kl. 12:00
Snekkersten IF Humlebæk BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
234804
3 16-12-17
Kl. 12:00
Espergærde IF Værløse BK Mørdrup Idrætsanlæg
234807
3 16-12-17
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Oversidder Slangerup Stadion
234805
3 17-12-17
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Gilleleje FK Birkerød Stadion
234808
3 17-12-17
Kl. 10:30
Helsingør IF Fodbold Humlebæk BK Helsingør Idrætspark
234806
3 17-12-17
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Snekkersten IF Helsinge Stadion Kunstgræs
234809
4 06-01-18
Kl. 10:50
Værløse BK Helsingør IF Fodbold Værløse Stadion
234812
4 07-01-18
Kl. 10:00
Gilleleje FK Slangerup & Omegn IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs
234810
4 On 10-01-18
Kl. 23:59
Oversidder Espergærde IF
234811
4 14-01-18
Kl. 10:00
Humlebæk BK Helsinge Fodbold Humlebæk Stadion
234813
4 14-01-18
Kl. 12:00
Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
234816
5 20-01-18
Kl. 10:50
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
234814
5 21-01-18
Kl. 12:00
Espergærde IF Gilleleje FK Mørdrup Idrætsanlæg
234817
5 27-01-18
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Snekkersten IF Slangerup Stadion
234815
5 28-01-18
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Humlebæk BK Birkerød Stadion
234818
5 28-01-18
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Helsinge Fodbold Helsingør Idrætspark
234835
9 03-02-18
Kl. 10:50
Værløse BK Helsinge Fodbold Værløse Stadion
234824
7 24-02-18
Kl. 10:30
Espergærde IF Humlebæk BK Mørdrup Idrætsanlæg
234822
6 25-02-18
Kl. 10:00
Gilleleje FK Værløse BK Nellerupgård Stadion Kunstgræs
234820
6 On 28-02-18
Kl. 23:59
Oversidder Helsingør IF Fodbold
234819
6 03-03-18
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold IF Skjold Birkerød Helsinge Stadion Kunstgræs
234823
6 03-03-18
Kl. 12:00
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
234821
6 04-03-18
Kl. 10:00
Humlebæk BK Slangerup & Omegn IF Humlebæk Stadion
234826
7 On 07-03-18
Kl. 17:00
Oversidder Gilleleje FK
234825
7 10-03-18
Kl. 10:50
Værløse BK Snekkersten IF Værløse Stadion
234827
7 10-03-18
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold Slangerup Stadion
234828
7 11-03-18
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold IF Skjold Birkerød Helsingør Idrætspark
234833
8 17-03-18
Kl. 10:28
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
234830
8 17-03-18
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion Kunstgræs
234831
8 18-03-18
Kl. 10:00
Humlebæk BK Værløse BK Humlebæk Stadion
234829
8 18-03-18
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Slangerup & Omegn IF Birkerød Stadion
234832
8 18-03-18
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Gilleleje FK Helsingør Idrætspark
234836
9 On 21-03-18
Kl. 17:00
Oversidder Humlebæk BK
234834
9 24-03-18
Kl. 10:30
Espergærde IF IF Skjold Birkerød Mørdrup Idrætsanlæg
234837
9 24-03-18
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Helsingør IF Fodbold Slangerup Stadion
234838
9 24-03-18
Kl. 14:00
Gilleleje FK Snekkersten IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold