U12 Drenge D (06) 8M VinterBOLD, Pulje 4 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
235003
1 19-11-17
Kl. 09:00
Herfølge BK Køge Nord FC Herfølge Stadion
234999
1 19-11-17
Kl. 11:30
Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
235002
1 19-11-17
Kl. 12:00
BK Avarta Rosenhøj BK Espelunden Kunstgræs
235000
1 19-11-17
Kl. 15:15
Jersie United B. 73, Slagelse Solrød Idrætscenter kunstgræs
235004
2 26-11-17
Kl. 11:15
Rosenhøj BK Herfølge BK Avedøre Stadion Kunstgræs
235007
2 26-11-17
Kl. 12:00
Karlslunde IF Jersie United Karlslunde Stadion
235005
2 03-12-17
Kl. 09:00
Greve Fodbold BK Avarta Greve Idræts Center
235006
2 03-12-17
Kl. 10:30
B. 73, Slagelse Vallensbæk IF Stadion Vest Kunstgræs !
235008
2 03-12-17
Kl. 11:45
Køge Nord FC Sorø Freja Rishøj Stadion UDS
235001
1 10-12-17
Kl. 11:00
Sorø Freja Karlslunde IF Sorø Stadion, Kunstgræs
235009
3 17-12-17
Kl. 09:45
Rosenhøj BK Greve Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs
235010
3 17-12-17
Kl. 11:30
Vallensbæk IF Karlslunde IF Vallensbæk Idrætscenter
235018
3 17-12-17
Kl. 12:00
BK Avarta B. 73, Slagelse Espelunden Kunstgræs
235087
3 17-12-17
Kl. 12:30
Herfølge BK Sorø Freja Herfølge Stadion
235011
3 17-12-17
Kl. 15:15
Jersie United Køge Nord FC Solrød Idrætscenter kunstgræs
235088
4 14-01-18
Kl. 09:00
Greve Fodbold Herfølge BK Greve Idræts Center
235089
4 14-01-18
Kl. 10:30
B. 73, Slagelse Rosenhøj BK Stadion Vest Kunstgræs !
235130
4 14-01-18
Kl. 11:45
Køge Nord FC Vallensbæk IF Rishøj Stadion
235128
4 20-01-18
Kl. 10:30
Sorø Freja Jersie United Sorø Stadion, Kunstgræs
235138
5 28-01-18
Kl. 09:00
Herfølge BK Jersie United Herfølge Stadion
235136
5 28-01-18
Kl. 09:00
Greve Fodbold B. 73, Slagelse Greve Idræts Center
235131
5 28-01-18
Kl. 11:15
Rosenhøj BK Karlslunde IF Avedøre Stadion Kunstgræs
235135
5 28-01-18
Kl. 11:30
Vallensbæk IF Sorø Freja Vallensbæk Idrætscenter
235137
5 28-01-18
Kl. 11:40
BK Avarta Køge Nord FC Espelunden Kunstgræs
235139
6 11-02-18
Kl. 15:15
Jersie United Vallensbæk IF Solrød Idrætscenter kunstgræs
235129
4 17-02-18
Kl. 10:00
Karlslunde IF BK Avarta Karlslunde Stadion
235142
6 03-03-18
Kl. 10:00
Karlslunde IF Greve Fodbold Karlslunde Stadion
235140
6 04-03-18
Kl. 10:30
B. 73, Slagelse Herfølge BK Stadion Vest Kunstgræs
235143
6 04-03-18
Kl. 11:45
Køge Nord FC Rosenhøj BK Rishøj Stadion
235141
6 04-03-18
Kl. 12:00
Sorø Freja BK Avarta Sorø Stadion, Kunstgræs
235145
7 11-03-18
Kl. 09:00
Greve Fodbold Køge Nord FC Greve Idræts Center
235147
7 11-03-18
Kl. 10:00
BK Avarta Jersie United Espelunden Kunstgræs
235148
7 11-03-18
Kl. 10:00
Herfølge BK Vallensbæk IF Herfølge Stadion
235146
7 11-03-18
Kl. 10:30
B. 73, Slagelse Karlslunde IF Stadion Vest Kunstgræs
235144
7 11-03-18
Kl. 11:15
Rosenhøj BK Sorø Freja Avedøre Stadion Kunstgræs
235149
8 17-03-18
Kl. 12:45
Vallensbæk IF BK Avarta Vallensbæk Idrætscenter
235152
8 18-03-18
Kl. 09:15
Herfølge BK Karlslunde IF Herfølge Stadion
235153
8 18-03-18
Kl. 10:30
Køge Nord FC B. 73, Slagelse Rishøj Stadion
235151
8 18-03-18
Kl. 10:30
Sorø Freja Greve Fodbold Sorø Stadion, Kunstgræs
235150
8 18-03-18
Kl. 15:15
Jersie United Rosenhøj BK Solrød Idrætscenter kunstgræs
235158
9 24-03-18
Kl. 10:00
Karlslunde IF Køge Nord FC Karlslunde Stadion
235155
9 25-03-18
Kl. 09:00
Greve Fodbold Jersie United Greve Idræts Center
235156
9 25-03-18
Kl. 09:00
B. 73, Slagelse Sorø Freja Stadion Vest Kunstgræs
235154
9 25-03-18
Kl. 09:45
Rosenhøj BK Vallensbæk IF Avedøre Stadion Kunstgræs
235157
9 25-03-18
Kl. 11:40
BK Avarta Herfølge BK Espelunden Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold