U12 Drenge A (06) 8M VinterBOLD, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
756074
1 18-11-17
Kl. 10:00
Sundby Bk. (1) GVI (2) Kunst, Sundby/Kløvermarken
756075
1 18-11-17
Kl. 10:00
KB (1) Skjold Kunst, KB, P. Bangs Vej
756072
1 18-11-17
Kl. 10:30
Fix FA 2000 Kunst, Tingbjerg IP
756073
1 19-11-17
Kl. 10:00
B93 Kastrup Kunst, Ryparken
756071
1 19-11-17
Kl. 15:15
B 1903 (1) HIK (2) Kunst, B1903
756078
2 02-12-17
Kl. 10:15
FA 2000 B 1903 (1) Kunst, Jens Jessens Vej
756077
2 02-12-17
Kl. 11:00
HIK (2) Sundby Bk. (1) Kunst, HIK
756080
2 02-12-17
Kl. 11:30
Skjold B93 Kunst, Lundehusparken
756076
2 03-12-17
Kl. 10:00
GVI (2) KB (1) Gentofte Sportspark - kunst 1
756079
2 03-12-17
Kl. 10:00
Kastrup Fix Kunst, John Tranums Alle
756084
3 16-12-17
Kl. 10:00
Sundby Bk. (1) FA 2000 Kunst, Sundby/Kløvermarken
756082
3 16-12-17
Kl. 10:45
B 1903 (1) Kastrup B1903
756085
3 16-12-17
Kl. 12:30
KB (1) B93 Kunst, KB, P. Bangs Vej
756083
3 16-12-17
Kl. 13:30
Fix Skjold Kunst, Tingbjerg IP
756081
3 17-12-17
Kl. 10:00
GVI (2) HIK (2) Gentofte Sportspark - kunst 1
756087
4 13-01-18
Kl. 10:45
FA 2000 GVI (2) Kunst, Jens Jessens Vej
756086
4 13-01-18
Kl. 11:30
HIK (2) KB (1) Kunst, HIK
756088
4 13-01-18
Kl. 13:00
B93 Fix Kunst, B93
756089
4 14-01-18
Kl. 10:10
Kastrup Sundby Bk. (1) Kunst, John Tranums Alle
756090
4 14-01-18
Kl. 13:15
Skjold B 1903 (1) Kunst, Ryparken
756095
5 27-01-18
Kl. 10:15
Sundby Bk. (1) Skjold Kunst, Sundby/Kløvermarken
756093
5 27-01-18
Kl. 10:30
HIK (2) FA 2000 Kunst, HIK
756092
5 27-01-18
Kl. 10:45
B 1903 (1) B93 B1903
756091
5 28-01-18
Kl. 10:00
GVI (2) Kastrup Gentofte Sportspark - kunst 1
756096
5 28-01-18
Kl. 12:45
KB (1) Fix Kunst, KB, P. Bangs Vej
756100
6 04-03-18
Kl. 10:10
Kastrup HIK (2) Kunst, John Tranums Alle
756097
6 04-03-18
Kl. 10:45
Fix B 1903 (1) Kunst, Tingbjerg IP
756098
6 04-03-18
Kl. 15:00
FA 2000 KB (1) Kunst, Jens Jessens Vej
756099
6 04-03-18
Kl. 15:00
B93 Sundby Bk. (1) Kunst, Ryparken
756101
6 04-03-18
Kl. 15:15
Skjold GVI (2) Kunst, Lundehusparken
756107
7 10-03-18
Kl. 10:15
Sundby Bk. (1) Fix Kunst, Sundby/Kløvermarken
756103
7 10-03-18
Kl. 12:00
HIK (2) Skjold Kunst, HIK
756102
7 11-03-18
Kl. 10:00
GVI (2) B93 Gentofte Sportspark - kunst 1
756104
7 11-03-18
Kl. 10:00
FA 2000 Kastrup Kunst, Jens Jessens Vej
756108
7 11-03-18
Kl. 11:30
KB (1) B 1903 (1) Kunst, KB, P. Bangs Vej
756109
8 17-03-18
Kl. 10:45
B 1903 (1) Sundby Bk. (1) B1903
756110
8 17-03-18
Kl. 13:30
Fix GVI (2) Kunst, Tingbjerg IP
756112
8 17-03-18
Kl. 15:30
KB (1) Kastrup Kunst, KB, P. Bangs Vej
756111
8 18-03-18
Kl. 10:00
B93 HIK (2) Kunst, B93
756113
8 18-03-18
Kl. 14:00
Skjold FA 2000 Kunst, Lundehusparken
756115
9 24-03-18
Kl. 10:30
HIK (2) Fix Kunst, HIK
756117
9 24-03-18
Kl. 11:30
Sundby Bk. (1) KB (1) Kunst, Sundby/Kløvermarken
756116
9 24-03-18
Kl. 12:30
FA 2000 B93 Kunst, Jens Jessens Vej
756114
9 25-03-18
Kl. 10:00
GVI (2) B 1903 (1) Gentofte Sportspark - kunst 1
756118
9 25-03-18
Kl. 10:10
Kastrup Skjold Kunst, John Tranums Alle
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold