U12 Drenge A (06) 8M VinterBOLD, Pulje 4

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
756121
1 18-11-17
Kl. 09:30
Østerbro IF Brøndbyernes IF (1) Kunst, Fælledparken
756120
1 18-11-17
Kl. 10:30
KB (2) Sundby Bk. (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej
756122
1 18-11-17
Kl. 11:30
Bagsværd BK Olympic Amager KIF Bagsværd Stadion Kunstgræs
756119
1 19-11-17
Kl. 12:00
Dragør BK B 1903 (2) Kunst, Dragør Bk.
756123
1 25-11-17
Kl. 14:00
Nivå-Kokkedal FK FB Karsemosegård
756129
2 02-12-17
Kl. 10:15
FB Østerbro IF Kunst, Jens Jessens Vej
756128
2 02-12-17
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF (1) KB (2) Brøndby Stadion
756125
2 02-12-17
Kl. 15:15
B 1903 (2) Bagsværd BK B1903
756126
2 03-12-17
Kl. 10:15
Sundby Bk. (2) Dragør BK Sundby/Kløvermarken
756124
2 09-12-17
Kl. 14:00
Olympic Amager KIF Nivå-Kokkedal FK Kløvermarken
756133
3 16-12-17
Kl. 11:30
Bagsværd BK Sundby Bk. (2) Bagsværd Stadion Kunstgræs
756134
3 16-12-17
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK Østerbro IF Karsemosegård
756132
3 16-12-17
Kl. 12:30
KB (2) FB Kunst, KB, P. Bangs Vej
756131
3 16-12-17
Kl. 14:45
Dragør BK Brøndbyernes IF (1) Dragør Bk
756130
3 17-12-17
Kl. 15:15
Olympic Amager KIF B 1903 (2) Kløvermarken
756137
4 13-01-18
Kl. 09:30
Østerbro IF KB (2) Kunst, Fælledparken
756139
4 13-01-18
Kl. 10:15
FB Dragør BK Kunst, Jens Jessens Vej
756136
4 13-01-18
Kl. 10:15
Sundby Bk. (2) Olympic Amager KIF Sundby/Kløvermarken
756135
4 13-01-18
Kl. 10:45
B 1903 (2) Nivå-Kokkedal FK B1903
756138
4 13-01-18
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF (1) Bagsværd BK Brøndby Stadion
756142
5 27-01-18
Kl. 09:15
B 1903 (2) Sundby Bk. (2) B1903
756144
5 27-01-18
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK KB (2) Karsemosegård
756141
5 27-01-18
Kl. 14:30
Dragør BK Østerbro IF Dragør Bk
756143
5 28-01-18
Kl. 10:00
Bagsværd BK FB Bagsværd Stadion Kunstgræs
756140
5 28-01-18
Kl. 15:15
Olympic Amager KIF Brøndbyernes IF (1) Kløvermarken
756147
6 03-03-18
Kl. 09:30
Østerbro IF Bagsværd BK Kunst, Fælledparken
756149
6 03-03-18
Kl. 10:15
FB Olympic Amager KIF Kunst, Jens Jessens Vej
756146
6 03-03-18
Kl. 10:15
Sundby Bk. (2) Nivå-Kokkedal FK Kunst, Sundby/Kløvermarken
756148
6 03-03-18
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF (1) B 1903 (2) Brøndby Stadion
756145
6 03-03-18
Kl. 13:30
KB (2) Dragør BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
756153
7 Fr 09-03-18
Kl. 18:30
Bagsværd BK KB (2) Bagsværd Stadion Kunstgræs
756151
7 10-03-18
Kl. 10:45
B 1903 (2) FB B1903
756152
7 10-03-18
Kl. 11:30
Sundby Bk. (2) Brøndbyernes IF (1) Kunst, Sundby/Kløvermarken
756154
7 10-03-18
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Dragør BK Karsemosegård
756150
7 11-03-18
Kl. 15:15
Olympic Amager KIF Østerbro IF Kløvermarken
756157
8 17-03-18
Kl. 09:30
Østerbro IF B 1903 (2) Kunst, Fælledparken
756159
8 17-03-18
Kl. 10:00
FB Sundby Bk. (2) Kunst, Jens Jessens Vej
756158
8 17-03-18
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK Brøndbyernes IF (1) Karsemosegård
756155
8 17-03-18
Kl. 12:15
Dragør BK Bagsværd BK Dragør Bk
756156
8 18-03-18
Kl. 14:45
KB (2) Olympic Amager KIF Kunst, KB, P. Bangs Vej
756162
9 24-03-18
Kl. 10:15
Sundby Bk. (2) Østerbro IF Kunst, Sundby/Kløvermarken
756161
9 24-03-18
Kl. 10:45
B 1903 (2) KB (2) B1903
756163
9 24-03-18
Kl. 11:30
Bagsværd BK Nivå-Kokkedal FK Bagsværd Stadion Kunstgræs
756164
9 24-03-18
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF (1) FB Brøndby Stadion
756160
9 25-03-18
Kl. 15:15
Olympic Amager KIF Dragør BK Kløvermarken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold