U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD, Pulje 4

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
236210
1 18-11-17
Kl. 09:15
B 1903 (2) GVI B1903
236208
1 18-11-17
Kl. 11:30
CIK KB (2) Holmens IA
236209
1 18-11-17
Kl. 11:30
Skjold (2) Fremad Amager Kunst, Lundehusparken
236211
1 18-11-17
Kl. 12:15
HIK Bagsværd BK Kunst, HIK
236212
1 19-11-17
Kl. 10:30
LSF Værløse BK Smørum Idrætscenter
236213
2 Fr 01-12-17
Kl. 18:15
Bagsværd BK LSF Bagsværd Stadion Kunstgræs
236219
2 02-12-17
Kl. 09:40
Værløse BK B 1903 (2) Værløse Stadion
236216
2 02-12-17
Kl. 10:00
KB (2) HIK Kunst, KB, P. Bangs Vej
236218
2 03-12-17
Kl. 10:00
GVI Skjold (2) Kunst, GVI. Nymosen
236217
2 03-12-17
Kl. 10:15
Fremad Amager CIK Kunst, Sundby Idrætspark
236220
3 Fr 15-12-17
Kl. 18:15
Bagsværd BK KB (2) Bagsværd Stadion Kunstgræs
236221
3 16-12-17
Kl. 11:30
CIK GVI Holmens IA
236222
3 16-12-17
Kl. 11:30
Skjold (2) Værløse BK Kunst, Lundehusparken
236223
3 17-12-17
Kl. 10:00
HIK Fremad Amager Kunst, HIK
236224
3 17-12-17
Kl. 10:30
LSF B 1903 (2) Smørum Idrætscenter
236228
4 Fr 12-01-18
Kl. 17:15
GVI HIK Kunst, GVI. Nymosen
236229
4 13-01-18
Kl. 09:40
Værløse BK CIK Værløse Stadion
236225
4 13-01-18
Kl. 12:45
KB (2) LSF Kunst, KB, P. Bangs Vej
236226
4 14-01-18
Kl. 10:15
Fremad Amager Bagsværd BK Kunst, Sundby Idrætspark
236227
4 14-01-18
Kl. 12:15
B 1903 (2) Skjold (2) B1903
236230
5 27-01-18
Kl. 11:00
Bagsværd BK GVI Bagsværd Stadion Kunstgræs
236231
5 27-01-18
Kl. 11:30
CIK B 1903 (2) Holmens IA
236233
5 27-01-18
Kl. 13:00
HIK Værløse BK Kunst, HIK
236234
5 28-01-18
Kl. 12:30
LSF Skjold (2) Smørum Idrætscenter
236232
5 28-01-18
Kl. 12:45
KB (2) Fremad Amager Kunst, KB, P. Bangs Vej
236239
6 24-02-18
Kl. 09:40
Værløse BK Bagsværd BK Værløse Stadion
236235
6 03-03-18
Kl. 15:15
Skjold (2) CIK Kunst, Lundehusparken
236236
6 04-03-18
Kl. 09:00
Fremad Amager LSF Kunst, Sundby Idrætspark
236238
6 04-03-18
Kl. 11:15
GVI KB (2) Kunst, GVI. Nymosen
236237
6 04-03-18
Kl. 14:15
B 1903 (2) HIK B1903
236240
7 Fr 09-03-18
Kl. 17:15
Bagsværd BK B 1903 (2) Bagsværd Stadion Kunstgræs
236249
8 10-03-18
Kl. 09:40
Værløse BK Fremad Amager Værløse Stadion
236243
7 10-03-18
Kl. 13:30
HIK Skjold (2) Kunst, HIK
236242
7 11-03-18
Kl. 10:15
Fremad Amager GVI Kunst, Sundby Idrætspark
236241
7 11-03-18
Kl. 11:30
KB (2) Værløse BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
236244
7 11-03-18
Kl. 14:00
LSF CIK KIWI-Park kunstgræs
236245
8 17-03-18
Kl. 11:30
CIK HIK Holmens IA
236246
8 17-03-18
Kl. 11:30
Skjold (2) Bagsværd BK Kunst, Lundehusparken
236248
8 18-03-18
Kl. 10:15
LSF GVI Smørum Idrætscenter
236247
8 18-03-18
Kl. 13:30
B 1903 (2) KB (2) B1903
236250
9 Fr 23-03-18
Kl. 18:15
Bagsværd BK CIK Bagsværd Stadion Kunstgræs
236251
9 24-03-18
Kl. 10:00
KB (2) Skjold (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej
236253
9 24-03-18
Kl. 12:00
HIK LSF Kunst, HIK
236252
9 25-03-18
Kl. 09:00
Fremad Amager B 1903 (2) Kunst, Sundby Idrætspark
236254
9 25-03-18
Kl. 10:00
GVI Værløse BK Kunst, GVI. Nymosen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold