U12 Piger C (06) 8M VinterBOLD, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
238118
1 On 15-11-17
Kl. 23:59
Greve Fodbold Køge Nord FC Greve Idræts Center UDS
238119
1 18-11-17
Kl. 10:00
FC Lejre Oversidder Lejrehallen Kunstbanen
238115
1 18-11-17
Kl. 12:15
Dragør BK Sorø Freja Dragør Bk
238116
1 19-11-17
Kl. 11:30
Roskilde Pigefodbold Herfølge BK Himmelev Idrætspark
238117
1 19-11-17
Kl. 11:45
Solrød FC (2) Taastrup FC Solrød Idrætscenter
238121
2 26-11-17
Kl. 12:00
Sorø Freja Greve Fodbold Sorø Stadion
238124
2 On 29-11-17
Kl. 23:59
Oversidder Solrød FC (2)
238122
2 02-12-17
Kl. 11:00
Herfølge BK Dragør BK Herfølge Stadion
238123
2 03-12-17
Kl. 11:30
Taastrup FC Roskilde Pigefodbold NyBolig Park - Kunstgræs
238120
2 03-12-17
Kl. 11:45
Køge Nord FC FC Lejre Rishøj Stadion
238126
3 09-12-17
Kl. 11:00
Dragør BK Taastrup FC Kunst, Dragør Bk.
238127
3 On 13-12-17
Kl. 23:59
Roskilde Pigefodbold Oversidder Himmelev Idrætspark
238129
3 16-12-17
Kl. 10:00
FC Lejre Solrød FC (2) Lejrehallen Kunstbanen
238128
3 16-12-17
Kl. 10:15
Greve Fodbold Herfølge BK Greve Idræts Center
238125
3 17-12-17
Kl. 11:45
Køge Nord FC Sorø Freja Rishøj Stadion
238130
4 07-01-18
Kl. 10:00
Sorø Freja FC Lejre Sorø Stadion
238134
4 On 10-01-18
Kl. 23:59
Oversidder Dragør BK
238131
4 Fr 12-01-18
Kl. 18:30
Herfølge BK Køge Nord FC Herfølge Stadion
238132
4 13-01-18
Kl. 10:30
Solrød FC (2) Roskilde Pigefodbold Solrød Idrætscenter
238133
4 13-01-18
Kl. 12:45
Taastrup FC Greve Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs
238138
5 On 24-01-18
Kl. 23:59
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
238139
5 27-01-18
Kl. 10:00
FC Lejre Roskilde Pigefodbold Lejrehallen Kunstbanen
238136
5 27-01-18
Kl. 13:30
Dragør BK Solrød FC (2) Dragør Bk
238137
5 28-01-18
Kl. 10:00
Sorø Freja Herfølge BK Sorø Stadion
238135
5 28-01-18
Kl. 11:45
Køge Nord FC Taastrup FC Rishøj Stadion
238144
6 On 28-02-18
Kl. 23:59
Oversidder Køge Nord FC
238141
6 Fr 02-03-18
Kl. 18:30
Herfølge BK FC Lejre Herfølge Stadion
238142
6 04-03-18
Kl. 10:30
Solrød FC (2) Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
238140
6 04-03-18
Kl. 11:30
Roskilde Pigefodbold Dragør BK Himmelev Idrætspark
238143
6 04-03-18
Kl. 12:00
Taastrup FC Sorø Freja NyBolig Park - Kunstgræs
238146
7 On 07-03-18
Kl. 23:59
Sorø Freja Oversidder Sorø Stadion
238147
7 Fr 09-03-18
Kl. 18:30
Herfølge BK Taastrup FC Herfølge Stadion
238149
7 10-03-18
Kl. 10:00
FC Lejre Dragør BK Lejrehallen Kunstbanen
238148
7 10-03-18
Kl. 10:15
Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold Greve Idræts Center
238145
7 11-03-18
Kl. 11:45
Køge Nord FC Solrød FC (2) Rishøj Stadion
238153
8 17-03-18
Kl. 10:00
FC Lejre Taastrup FC Lejrehallen Kunstbanen
238154
8 17-03-18
Kl. 23:59
Oversidder Herfølge BK
238150
8 18-03-18
Kl. 10:00
Dragør BK Greve Fodbold Dragør Bk
238152
8 18-03-18
Kl. 10:30
Solrød FC (2) Sorø Freja Solrød Idrætscenter
238151
8 18-03-18
Kl. 11:30
Roskilde Pigefodbold Køge Nord FC Himmelev Idrætspark
238159
9 On 21-03-18
Kl. 23:59
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
238157
9 Fr 23-03-18
Kl. 18:30
Herfølge BK Solrød FC (2) Herfølge Stadion
238158
9 24-03-18
Kl. 10:15
Greve Fodbold FC Lejre Greve Idræts Center
238156
9 25-03-18
Kl. 10:00
Sorø Freja Roskilde Pigefodbold Sorø Stadion
238155
9 25-03-18
Kl. 11:45
Køge Nord FC Dragør BK Rishøj Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold