U12 Drenge C (06) 8M VinterBOLD, Pulje 1 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
800896
1 11-11-17
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK FC Holte Virum Stadion
800897
1 18-11-17
Kl. 10:00
Birkerød IF "Skjold" Snekkersten IF Birkerød Stadion Kunstgræs
800899
1 18-11-17
Kl. 14:15
Skovshoved IF B 1903 Skovshoved I P
800895
1 19-11-17
Kl. 10:00
GVI BSV af 2016 Kunst, GVI. Nymosen
800898
1 19-11-17
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Lynge-Uggeløse IF (1) Lundtofte Idrætsplads
800901
2 02-12-17
Kl. 10:00
BSV af 2016 Lundtofte Boldklub Rundforbi Stadion Kunst
800902
2 02-12-17
Kl. 12:30
FC Holte GVI Rudegård Stadion
800904
2 02-12-17
Kl. 15:15
B 1903 Birkerød IF "Skjold" B1903
800900
2 09-12-17
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF (1) Skovshoved IF Lyngehallen Kunstgræs
800903
2 09-12-17
Kl. 10:30
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
800907
3 16-12-17
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK B 1903 Virum Stadion
800908
3 16-12-17
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub FC Holte Lundtofte Idrætsplads
800909
3 16-12-17
Kl. 14:30
Skovshoved IF Birkerød IF "Skjold" Skovshoved I P
800906
3 17-12-17
Kl. 10:00
GVI Snekkersten IF Kunst, GVI. Nymosen
800911
4 06-01-18
Kl. 10:00
FC Holte Lynge-Uggeløse IF (1) Rudegård Stadion
800914
4 13-01-18
Kl. 10:45
B 1903 GVI B1903
800910
4 13-01-18
Kl. 11:30
BSV af 2016 Skovshoved IF Rundforbi Stadion Kunst
800912
4 13-01-18
Kl. 14:15
Birkerød IF "Skjold" Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion Kunstgræs
800913
4 14-01-18
Kl. 10:30
Snekkersten IF Lundtofte Boldklub Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
800917
5 27-01-18
Kl. 09:30
BSV af 2016 FC Holte Rundforbi Stadion Kunst
800915
5 27-01-18
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF (1) Snekkersten IF Lyngehallen Kunstgræs
800919
5 27-01-18
Kl. 10:30
Skovshoved IF Virum-Sorgenfri BK Gentofte Sportspark - kunst 1
800918
5 27-01-18
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub B 1903 Lundtofte Idrætsplads
800916
5 28-01-18
Kl. 11:15
GVI Birkerød IF "Skjold" Kunst, GVI. Nymosen
800905
3 24-02-18
Kl. 09:45
Lynge-Uggeløse IF (1) BSV af 2016 Lyngehallen Kunstgræs
800920
6 03-03-18
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK GVI Virum Stadion
800921
6 03-03-18
Kl. 10:00
FC Holte Skovshoved IF Rudegård Stadion
800924
6 03-03-18
Kl. 10:45
B 1903 Lynge-Uggeløse IF (1) B1903 !
800922
6 04-03-18
Kl. 09:30
Birkerød IF "Skjold" Lundtofte Boldklub Birkerød Stadion Kunstgræs
800923
6 04-03-18
Kl. 10:30
Snekkersten IF BSV af 2016 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
800927
7 Fr 09-03-18
Kl. 17:45
FC Holte Snekkersten IF Rudegård Stadion
800925
7 10-03-18
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF (1) Birkerød IF "Skjold" Lyngehallen Kunstgræs
800928
7 10-03-18
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub Virum-Sorgenfri BK Lundtofte Idrætsplads
800929
7 10-03-18
Kl. 14:15
Skovshoved IF GVI Skovshoved I P
800926
7 11-03-18
Kl. 11:00
BSV af 2016 B 1903 Rundforbi Stadion Kunst
800931
8 17-03-18
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK Lynge-Uggeløse IF (1) Virum Stadion
800934
8 17-03-18
Kl. 10:45
B 1903 FC Holte B1903
800930
8 17-03-18
Kl. 11:15
GVI Lundtofte Boldklub Kunst, GVI. Nymosen
800933
8 17-03-18
Kl. 13:00
Skovshoved IF Snekkersten IF Skovshoved I P
800932
8 18-03-18
Kl. 11:30
Birkerød IF "Skjold" BSV af 2016 Birkerød Stadion Kunstgræs
800937
9 On 21-03-18
Kl. 16:45
FC Holte Birkerød IF "Skjold" Birkerød Stadion Kunstgræs
800935
9 24-03-18
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF (1) GVI Lyngehallen Kunstgræs
800938
9 24-03-18
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub Skovshoved IF Lundtofte Idrætsplads
800936
9 25-03-18
Kl. 10:00
BSV af 2016 Virum-Sorgenfri BK Rundforbi Stadion Kunst
800939
9 25-03-18
Kl. 10:30
Snekkersten IF B 1903 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold