U12 Drenge C (06) 8M VinterBOLD, Pulje 2 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
800941
1 To 16-11-17
Kl. 18:15
FIF, Hillerød IS Skævinge FIF-Stadion
800942
1 18-11-17
Kl. 10:50
Værløse BK Ålholm IF Værløse Stadion
800943
1 19-11-17
Kl. 11:30
Hareskov IF Farum BK Værløse Stadion Kunstgræs
800944
1 19-11-17
Kl. 12:00
Frederiksværk Fodbold Klub Jægerspris IK Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
800940
1 25-11-17
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Lynge-Uggeløse IF (2) Hillerød Stadion Kunstgræs
800949
2 To 30-11-17
Kl. 17:30
Jægerspris IK Værløse BK Møllegårdhallen
800948
2 02-12-17
Kl. 10:30
Ålholm IF FIF, Hillerød Hillerød Stadion
800945
2 02-12-17
Kl. 13:00
Farum BK Frederiksværk Fodbold Klub Stavnsholt
800946
2 03-12-17
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF (2) Hareskov IF Lyngehallen Kunstgræs
800947
2 09-12-17
Kl. 10:00
IS Skævinge Hillerød Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
800951
3 16-12-17
Kl. 11:00
Hillerød Fodbold Ålholm IF Hillerød Stadion Kunstgræs
800952
3 17-12-17
Kl. 11:00
FIF, Hillerød Jægerspris IK FIF-Stadion
800954
3 17-12-17
Kl. 12:00
Frederiksværk Fodbold Klub Værløse BK Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
800953
3 17-12-17
Kl. 12:45
Hareskov IF IS Skævinge Værløse Stadion Kunstgræs
800950
3 17-12-17
Kl. 14:30
Farum BK Lynge-Uggeløse IF (2) Stavnsholt
800956
4 06-01-18
Kl. 10:00
IS Skævinge Farum BK Brødeskov Stadion Kunst
800955
4 07-01-18
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF (2) Frederiksværk Fodbold Klub Lyngehallen Kunstgræs
800999
4 13-01-18
Kl. 10:30
Ålholm IF Hareskov IF Hillerød Stadion
800998
4 13-01-18
Kl. 10:50
Værløse BK FIF, Hillerød Værløse Stadion
801001
5 27-01-18
Kl. 10:15
Farum BK Ålholm IF Stavnsholt !
801002
5 27-01-18
Kl. 12:30
Hillerød Fodbold Værløse BK Hillerød Stadion Kunstgræs
801003
5 28-01-18
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF (2) IS Skævinge Lyngehallen Kunstgræs
801005
5 28-01-18
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub FIF, Hillerød Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
801004
5 28-01-18
Kl. 12:45
Hareskov IF Jægerspris IK Værløse Stadion Kunstgræs
801000
4 04-02-18
Kl. 10:00
Jægerspris IK Hillerød Fodbold Dalby Stadion, Kunstgræs
801008
6 24-02-18
Kl. 10:50
Værløse BK Hareskov IF Værløse Stadion
801010
6 On 28-02-18
Kl. 23:59
Jægerspris IK Farum BK Møllegårdhallen
801007
6 03-03-18
Kl. 10:00
IS Skævinge Frederiksværk Fodbold Klub Brødeskov Stadion Kunst
801011
7 03-03-18
Kl. 10:15
Farum BK Værløse BK Stavnsholt
801009
6 03-03-18
Kl. 10:30
Ålholm IF Lynge-Uggeløse IF (2) Hillerød Stadion
801018
8 10-03-18
Kl. 10:50
Værløse BK Lynge-Uggeløse IF (2) Værløse Stadion !
801012
7 11-03-18
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF (2) Jægerspris IK Lyngehallen Kunstgræs !
801015
7 11-03-18
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Hillerød Fodbold Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
801014
7 11-03-18
Kl. 11:30
Hareskov IF FIF, Hillerød Værløse Stadion Kunstgræs
801013
7 11-03-18
Kl. 13:30
IS Skævinge Ålholm IF Brødeskov Stadion Kunst
801016
8 17-03-18
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Hareskov IF Hillerød Stadion Kunstgræs
801017
8 17-03-18
Kl. 11:00
FIF, Hillerød Farum BK FIF-Stadion
801019
8 18-03-18
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Ålholm IF Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
801025
9 24-03-18
Kl. 09:00
Ålholm IF Jægerspris IK Hillerød Stadion
801023
9 24-03-18
Kl. 10:00
IS Skævinge Værløse BK Brødeskov Stadion Kunst
801021
9 24-03-18
Kl. 10:15
Farum BK Hillerød Fodbold Stavnsholt
801022
9 25-03-18
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF (2) FIF, Hillerød Lyngehallen Kunstgræs !
801024
9 25-03-18
Kl. 11:30
Hareskov IF Frederiksværk Fodbold Klub Værløse Stadion Kunstgræs
801020
8 25-03-18
Kl. 12:30
Jægerspris IK IS Skævinge Dalby Stadion, Kunstgræs
801006
6 To 05-04-18
Kl. 18:15
FIF, Hillerød Hillerød Fodbold FIF-Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold