U11 Drenge A (07) 8M VinterBOLD, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
235273
1 18-11-17
Kl. 10:15
FB Vestia Kunst, Jens Jessens Vej
235275
1 18-11-17
Kl. 10:45
B 1903 BK Avarta B1903
235274
1 19-11-17
Kl. 09:00
BSF Sundby Bk. Top Danmark Hallen, kunstgræs
235277
1 19-11-17
Kl. 11:20
Kastrup Nykøbing FC Kunst, John Tranums Alle
235276
1 19-11-17
Kl. 15:00
B93 Fremad Valby Kunst, B93
235281
2 Fr 01-12-17
Kl. 18:00
BK Avarta BSF Espelunden Kunstgræs
235279
2 02-12-17
Kl. 09:00
Vestia B93 Kunst, Bavnehøj IA
235282
2 02-12-17
Kl. 11:00
Nykøbing FC B 1903 Anlæg nord (01)
235278
2 03-12-17
Kl. 11:15
Fremad Valby Kastrup Kunst, Valby IP, tribunen
235280
2 10-12-17
Kl. 10:15
Sundby Bk. FB Sundby/Kløvermarken
235284
3 16-12-17
Kl. 10:15
FB BK Avarta Kunst, Jens Jessens Vej
235286
3 16-12-17
Kl. 11:15
B93 Sundby Bk. Kunst, B93
235283
3 16-12-17
Kl. 11:15
Fremad Valby Vestia Kunst, Valby IP, tribunen
235285
3 17-12-17
Kl. 10:00
BSF Nykøbing FC Ballerup Idrætspark
235287
3 17-12-17
Kl. 11:30
Kastrup B 1903 Kunst, John Tranums Alle
235288
4 13-01-18
Kl. 10:15
Vestia Kastrup Kunst, Bavnehøj IA
235292
4 13-01-18
Kl. 11:00
Nykøbing FC FB Anlæg nord (01)
235289
4 13-01-18
Kl. 11:30
Sundby Bk. Fremad Valby Sundby/Kløvermarken
235291
4 14-01-18
Kl. 13:00
BK Avarta B93 Espelunden Kunstgræs
235290
4 14-01-18
Kl. 13:45
B 1903 BSF B1903
235296
5 20-01-18
Kl. 12:30
B93 Nykøbing FC Kunst, B93
235295
5 27-01-18
Kl. 09:00
Vestia Sundby Bk. Kunst, Bavnehøj IA
235294
5 27-01-18
Kl. 10:15
FB B 1903 Kunst, Jens Jessens Vej
235293
5 27-01-18
Kl. 11:15
Fremad Valby BK Avarta Kunst, Valby IP, tribunen
235297
5 28-01-18
Kl. 10:15
Kastrup BSF Kunst, John Tranums Alle
235510
6 Fr 02-03-18
Kl. 16:00
BK Avarta Vestia Espelunden Kunstgræs
235300
6 03-03-18
Kl. 10:45
B 1903 B93 B1903
235511
6 03-03-18
Kl. 11:00
Nykøbing FC Fremad Valby Anlæg nord (01)
235299
6 03-03-18
Kl. 11:30
Sundby Bk. Kastrup Kunst, Sundby/Kløvermarken
235298
6 04-03-18
Kl. 10:15
BSF FB Ballerup, Kunstgræs
235512
7 10-03-18
Kl. 11:15
Fremad Valby B 1903 Kunst, Valby IP, tribunen
235514
7 10-03-18
Kl. 11:30
Sundby Bk. BK Avarta Kunst, Sundby/Kløvermarken
235515
7 11-03-18
Kl. 10:00
B93 BSF Kunst, B93
235513
7 11-03-18
Kl. 10:30
Vestia Nykøbing FC Kunst, Bavnehøj IA
235516
7 11-03-18
Kl. 11:45
Kastrup FB Kunst, John Tranums Alle
235519
8 17-03-18
Kl. 09:15
B 1903 Vestia B1903
235517
8 17-03-18
Kl. 10:00
FB B93 Kunst, Jens Jessens Vej
235521
8 17-03-18
Kl. 11:00
Nykøbing FC Sundby Bk. Anlæg nord (01)
235520
8 18-03-18
Kl. 10:10
Kastrup BK Avarta Kunst, John Tranums Alle
235518
8 18-03-18
Kl. 11:30
BSF Fremad Valby Top Danmark Hallen, kunstgræs
235579
9 24-03-18
Kl. 09:00
Vestia BSF Kunst, Bavnehøj IA
235582
9 24-03-18
Kl. 10:30
BK Avarta Nykøbing FC Espelundens Idrætsanlæg
235578
9 24-03-18
Kl. 11:15
Fremad Valby FB Kunst, Valby IP, tribunen
235580
9 24-03-18
Kl. 11:30
Sundby Bk. B 1903 Kunst, Sundby/Kløvermarken
235581
9 25-03-18
Kl. 10:00
B93 Kastrup Kunst, B93
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold