U11 Drenge C (07) 8M VinterBOLD, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
237364
1 18-11-17
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK FC Holte Virum Stadion
237362
1 18-11-17
Kl. 13:00
Blovstrød IF Snekkersten IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
237363
1 19-11-17
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK Lyngby Boldklub 1921 Karsemosegård Kunstgræs
237361
1 19-11-17
Kl. 17:00
Hillerød Fodbold BSV/RBK Hillerød Stadion Kunstgræs
237368
2 26-11-17
Kl. 10:30
Snekkersten IF Hillerød Fodbold Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
237360
1 26-11-17
Kl. 14:30
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark
237366
2 On 29-11-17
Kl. 17:45
IF Skjold Birkerød Nivå-Kokkedal FK Birkerød Stadion
237365
2 02-12-17
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion
237367
2 02-12-17
Kl. 10:00
BSV/RBK Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion
237369
2 02-12-17
Kl. 11:15
FC Holte Blovstrød IF Rudegård Stadion
237374
3 16-12-17
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Blovstrød IF Virumgård kunstgræsbane
237370
3 17-12-17
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion
237373
3 17-12-17
Kl. 12:30
Nivå-Kokkedal FK BSV/RBK Karsemosegård Kunstgræs
237371
3 17-12-17
Kl. 14:30
Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark
237372
3 17-12-17
Kl. 16:00
Hillerød Fodbold FC Holte Hillerød Stadion Kunstgræs UDS
237376
4 13-01-18
Kl. 11:30
BSV/RBK Lyngby Boldklub 1921 Rundforbi Stadion
237379
4 14-01-18
Kl. 10:30
FC Holte Hørsholm-Usserød IK Rudegård Stadion
237375
4 14-01-18
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion
237378
4 14-01-18
Kl. 13:30
Snekkersten IF Nivå-Kokkedal FK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
237377
4 20-01-18
Kl. 13:00
Blovstrød IF Hillerød Fodbold Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
237381
5 Fr 26-01-18
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Blovstrød IF Hørsholm Idrætspark
237384
5 27-01-18
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Hillerød Fodbold Virum Stadion
237380
5 28-01-18
Kl. 09:00
Lyngby Boldklub 1921 Snekkersten IF Lyngby Stadion
237382
5 28-01-18
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød BSV/RBK Birkerød Stadion
237383
5 28-01-18
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK FC Holte Karsemosegård Kunstgræs
237397
8 03-02-18
Kl. 11:50
Blovstrød IF IF Skjold Birkerød Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
237389
6 25-02-18
Kl. 12:00
FC Holte Lyngby Boldklub 1921 Rudegård Stadion
237386
6 03-03-18
Kl. 13:00
BSV/RBK Virum-Sorgenfri BK Vedbæk Stadion Kunst
237387
6 03-03-18
Kl. 13:00
Blovstrød IF Nivå-Kokkedal FK Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
237388
6 03-03-18
Kl. 13:30
Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
237385
6 04-03-18
Kl. 16:00
Hillerød Fodbold Hørsholm-Usserød IK Hillerød Stadion Kunstgræs
237390
7 11-03-18
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 Blovstrød IF Lyngby Stadion
237394
7 11-03-18
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK Hørsholm-Usserød IK Virum Stadion
237392
7 11-03-18
Kl. 10:00
BSV/RBK Snekkersten IF Rundforbi Stadion
237391
7 11-03-18
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød FC Holte Birkerød Stadion
237393
7 11-03-18
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK Hillerød Fodbold Karsemosegård Kunstgræs
237399
8 Fr 16-03-18
Kl. 17:45
FC Holte BSV/RBK Rudegård Stadion
237395
8 Fr 16-03-18
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Nivå-Kokkedal FK Hørsholm Idrætspark
237398
8 17-03-18
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK Snekkersten IF Virum Stadion
237396
8 18-03-18
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Hillerød Stadion Kunstgræs
237404
9 24-03-18
Kl. 12:00
Snekkersten IF FC Holte Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
237400
9 24-03-18
Kl. 17:10
Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
237401
9 25-03-18
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Hillerød Fodbold Birkerød Stadion
237402
9 25-03-18
Kl. 11:30
BSV/RBK Blovstrød IF Rundforbi Stadion
237403
9 25-03-18
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK Virum-Sorgenfri BK Karsemosegård Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold