U11 Drenge C (07) 8M VinterBOLD, Pulje 4 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
237483
1 18-11-17
Kl. 09:45
Glostrup Vestia Glostrup Idrætspark Kunstgræs
237484
1 18-11-17
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre Hellas Espelunden Kunstgræs
237480
1 18-11-17
Kl. 10:30
KB (2) Albertslund IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
237481
1 18-11-17
Kl. 15:00
KFUM Pioneren Emdrupparken
237482
1 19-11-17
Kl. 10:00
FA 2000 Gladsaxe-Hero BK (2) Kunst, Jens Jessens Vej
237487
2 On 29-11-17
Kl. 23:59
Pioneren KB (2) Vigerslevparken
237489
2 02-12-17
Kl. 10:00
Hellas FA 2000 Kunst, Valby IP, tribunen
237485
2 02-12-17
Kl. 10:15
Vestia BK Vest, Rødovre Kunst, Bavnehøj IA
237486
2 02-12-17
Kl. 14:15
Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion Kunstgræs
237488
2 03-12-17
Kl. 10:30
Gladsaxe-Hero BK (2) KFUM Gladsaxe stadion Kunstgræs
237490
3 16-12-17
Kl. 09:00
Vestia Albertslund IF Kunst, Bavnehøj IA
237493
3 16-12-17
Kl. 09:45
Glostrup Pioneren Glostrup Idrætspark Kunstgræs
237494
3 16-12-17
Kl. 09:45
BK Vest, Rødovre FA 2000 Espelunden Kunstgræs
237491
3 16-12-17
Kl. 10:30
KB (2) Gladsaxe-Hero BK (2) Kunst, KB, P. Bangs Vej
237492
3 16-12-17
Kl. 16:30
KFUM Hellas Emdrupparken
237496
4 On 10-01-18
Kl. 23:59
Pioneren Vestia Vigerslevparken
237546
4 13-01-18
Kl. 09:30
FA 2000 KFUM Kunst, Jens Jessens Vej
237547
4 13-01-18
Kl. 09:30
Gladsaxe-Hero BK (2) Glostrup Gladsaxe stadion Kunstgræs
237548
4 13-01-18
Kl. 10:00
Hellas KB (2) Kunst, Valby IP, tribunen
237495
4 13-01-18
Kl. 14:15
Albertslund IF BK Vest, Rødovre Albertslund Stadion Kunstgræs
237552
5 27-01-18
Kl. 09:45
Glostrup Hellas Glostrup Idrætspark Kunstgræs !
237549
5 27-01-18
Kl. 10:15
Vestia Gladsaxe-Hero BK (2) Kunst, Bavnehøj IA
237551
5 27-01-18
Kl. 13:00
Albertslund IF Pioneren Albertslund Stadion Kunstgræs
237550
5 28-01-18
Kl. 14:00
KB (2) FA 2000 Kunst, KB, P. Bangs Vej
237553
5 28-01-18
Kl. 15:15
BK Vest, Rødovre KFUM Espelunden Kunstgræs
237560
6 03-03-18
Kl. 10:00
Hellas Vestia Kunst, Valby IP, tribunen !
237557
6 04-03-18
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK (2) Albertslund IF Gladsaxe stadion Kunstgræs
237556
6 04-03-18
Kl. 12:30
FA 2000 Glostrup Kunst, Jens Jessens Vej
237554
6 04-03-18
Kl. 13:30
KFUM KB (2) Emdrupparken
237555
6 04-03-18
Kl. 15:00
Pioneren BK Vest, Rødovre Vigerslevparken
237564
7 10-03-18
Kl. 09:45
Glostrup KFUM Glostrup Idrætspark Kunstgræs
237561
7 10-03-18
Kl. 10:15
Vestia FA 2000 Kunst, Bavnehøj IA
237565
7 11-03-18
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre KB (2) Espelunden Kunstgræs
237563
7 11-03-18
Kl. 12:00
Pioneren Gladsaxe-Hero BK (2) Vigerslevparken
237562
7 11-03-18
Kl. 14:30
Albertslund IF Hellas Albertslund Stadion Kunstgræs !
237570
8 17-03-18
Kl. 10:00
Hellas Pioneren Kunst, Valby IP, tribunen
237567
8 17-03-18
Kl. 15:00
KFUM Vestia Emdrupparken
237569
8 17-03-18
Kl. 15:15
BK Vest, Rødovre Gladsaxe-Hero BK (2) Espelunden Kunstgræs
237568
8 18-03-18
Kl. 10:00
FA 2000 Albertslund IF Kunst, Jens Jessens Vej
237566
8 18-03-18
Kl. 13:30
KB (2) Glostrup Kunst, KB, P. Bangs Vej
237574
9 24-03-18
Kl. 09:45
Glostrup BK Vest, Rødovre Glostrup Idrætspark Kunstgræs
237571
9 24-03-18
Kl. 10:15
Vestia KB (2) Kunst, Bavnehøj IA
237572
9 25-03-18
Kl. 08:45
Albertslund IF KFUM Albertslund Stadion Kunstgræs !
237575
9 25-03-18
Kl. 10:30
Gladsaxe-Hero BK (2) Hellas Gladsaxe stadion Kunstgræs !
237573
9 25-03-18
Kl. 12:00
Pioneren FA 2000 Vigerslevparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold