U11 Drenge C (07) 8M VinterBOLD, Pulje 7

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
237668
1 18-11-17
Kl. 09:30
Køge BK Køge Nord FC Køge Stadion
237667
1 18-11-17
Kl. 10:00
RB 1906 Karlslunde IF Roskilde Idrætspark
237670
1 18-11-17
Kl. 10:30
Hvalsø IF Greve Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads
237669
1 18-11-17
Kl. 11:00
FC Lejre Svogerslev BK Lejrehallen
237666
1 19-11-17
Kl. 10:00
Undløse BK Gadstrup IF Mørkøv Kunstgræs
237673
2 25-11-17
Kl. 12:00
Karlslunde IF Undløse BK Karlslunde Stadion
237672
2 02-12-17
Kl. 11:30
Gadstrup IF FC Lejre Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
237675
2 03-12-17
Kl. 09:00
Greve Fodbold Køge BK Greve Idræts Center
237674
2 03-12-17
Kl. 10:30
Køge Nord FC RB 1906 Rishøj Stadion
237671
2 03-12-17
Kl. 10:30
Svogerslev BK Hvalsø IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
237678
3 16-12-17
Kl. 09:15
RB 1906 Greve Fodbold Roskilde Idrætspark
237680
3 16-12-17
Kl. 10:30
Hvalsø IF Køge BK Hvalsø ny Idrætsplads
237679
3 16-12-17
Kl. 11:00
FC Lejre Karlslunde IF Lejrehallen
237677
3 17-12-17
Kl. 10:00
Undløse BK Køge Nord FC Mørkøv Kunstgræs
237676
3 17-12-17
Kl. 10:30
Svogerslev BK Gadstrup IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
237682
4 06-01-18
Kl. 10:00
Karlslunde IF Svogerslev BK Karlslunde Stadion
237683
4 On 10-01-18
Kl. 23:59
Køge BK RB 1906 Køge Stadion
237681
4 13-01-18
Kl. 11:30
Gadstrup IF Hvalsø IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
237684
4 14-01-18
Kl. 10:30
Køge Nord FC FC Lejre Rishøj Stadion
237685
4 21-01-18
Kl. 09:00
Greve Fodbold Undløse BK Greve Idræts Center
237690
5 27-01-18
Kl. 10:30
Hvalsø IF RB 1906 Hvalsø ny Idrætsplads
237689
5 27-01-18
Kl. 11:00
FC Lejre Greve Fodbold Lejrehallen
237688
5 27-01-18
Kl. 11:30
Gadstrup IF Karlslunde IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
237687
5 28-01-18
Kl. 10:00
Undløse BK Køge BK Mørkøv Kunstgræs
237686
5 28-01-18
Kl. 10:30
Svogerslev BK Køge Nord FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
237692
6 24-02-18
Kl. 10:00
Karlslunde IF Hvalsø IF Karlslunde Stadion
237691
6 03-03-18
Kl. 09:00
RB 1906 Undløse BK Roskilde Idrætspark
237693
6 03-03-18
Kl. 09:30
Køge BK FC Lejre Køge Stadion
237698
7 03-03-18
Kl. 10:00
Karlslunde IF Køge Nord FC Karlslunde Stadion
237695
6 04-03-18
Kl. 09:00
Greve Fodbold Svogerslev BK Greve Idræts Center
237694
6 04-03-18
Kl. 10:30
Køge Nord FC Gadstrup IF Rishøj Stadion
237699
7 10-03-18
Kl. 10:30
FC Lejre RB 1906 Lejrehallen
237700
7 10-03-18
Kl. 10:30
Hvalsø IF Undløse BK Hvalsø ny Idrætsplads
237697
7 10-03-18
Kl. 11:30
Gadstrup IF Greve Fodbold Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
237696
7 11-03-18
Kl. 10:30
Svogerslev BK Køge BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
237702
8 17-03-18
Kl. 09:00
RB 1906 Svogerslev BK Roskilde Idrætspark
237703
8 17-03-18
Kl. 09:30
Køge BK Gadstrup IF Køge Stadion
237704
8 17-03-18
Kl. 10:30
Hvalsø IF Køge Nord FC Hvalsø ny Idrætsplads
237705
8 18-03-18
Kl. 09:00
Greve Fodbold Karlslunde IF Greve Idræts Center
237701
8 18-03-18
Kl. 10:00
Undløse BK FC Lejre Mørkøv Kunstgræs
237707
9 24-03-18
Kl. 11:30
Gadstrup IF RB 1906 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
237708
9 24-03-18
Kl. 11:30
Karlslunde IF Køge BK Karlslunde Stadion
237709
9 24-03-18
Kl. 12:00
FC Lejre Hvalsø IF Lejrehallen
237710
9 25-03-18
Kl. 10:30
Køge Nord FC Greve Fodbold Rishøj Stadion
237706
9 25-03-18
Kl. 10:30
Svogerslev BK Undløse BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Bemærk at der IKKE skal udfyldes holdkort i VinterBold