8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår, Pulje 1 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
997627
1 On 11-04-18
Kl. 18:00
KBK Hillerød (1) FIF, Hillerød KBK Hillerød Øst-huset HMH
997629
1 On 11-04-18
Kl. 18:45
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
997626
1 To 12-04-18
Kl. 18:30
Farum BK Ålholm IF Stavnsholt 2-10
997628
1 To 12-04-18
Kl. 18:30
Store Lyngby IF Holte Star Club St. Lyngby Stadion 0-1
997643
2 On 18-04-18
Kl. 19:00
Oversidder KBK Hillerød (1)
997642
2 On 18-04-18
Kl. 20:00
FIF, Hillerød Farum BK FIF-Stadion Kunstgræs 4-2
997641
Kampfakta
2 Fr 20-04-18
Kl. 18:00
Ålholm IF Kvistgård IF Hillerød Stadion Kunstgræs 3-1
997632
2 22-04-18
Kl. 13:00
Holte Star Club Humlebæk BK Rudegård Stadion 3-3
997645
Kampfakta
3 Ma 23-04-18
Kl. 18:30
Kvistgård IF FIF, Hillerød Kvistgård Idrætsanlæg 1-1
997650
3 On 25-04-18
Kl. 19:00
Humlebæk BK KBK Hillerød (1) Humlebæk Stadion 1-1
997649
3 To 26-04-18
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Ålholm IF St. Lyngby Stadion 3-6
997647
3 29-04-18
Kl. 14:00
Farum BK Oversidder Stavnsholt
997653
4 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Ramløse IF Humlebæk BK Ramløsehallen HMH
997659
4 On 02-05-18
Kl. 18:00
KBK Hillerød (1) Farum BK KBK Hillerød Øst-huset 5-0
997662
4 On 02-05-18
Kl. 19:00
Oversidder Kvistgård IF
997661
4 On 02-05-18
Kl. 20:00
FIF, Hillerød Store Lyngby IF FIF-Stadion 2-4
997658
4 Fr 04-05-18
Kl. 18:00
Ålholm IF Holte Star Club Ålholmskolen UHT!
997669
5 Ma 07-05-18
Kl. 18:30
Kvistgård IF KBK Hillerød (1) Kvistgård Idrætsanlæg 1-5
997670
5 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
Ramløse IF Ålholm IF Ramløsehallen 2-7
997671
5 On 09-05-18
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Oversidder St. Lyngby Stadion
997672
5 On 09-05-18
Kl. 19:00
Humlebæk BK Farum BK Humlebæk Stadion 7-0
997664
5 13-05-18
Kl. 13:00
Holte Star Club FIF, Hillerød Rudegård Stadion 2-0
997676
6 On 16-05-18
Kl. 18:00
Ålholm IF Humlebæk BK Ålholmskolen 1-1
733763
6 On 16-05-18
Kl. 18:00
KBK Hillerød (1) Store Lyngby IF KBK Hillerød Øst-huset 2-1
733765
6 On 16-05-18
Kl. 19:00
Oversidder Holte Star Club
733764
Kampfakta
6 On 16-05-18
Kl. 20:00
FIF, Hillerød Ramløse IF FIF-Stadion 0-2
997644
3 19-05-18
Kl. 11:00
Ramløse IF Holte Star Club Ramløsehallen 4-2
997673
6 Ma 21-05-18
Kl. 12:30
Farum BK Kvistgård IF Stavnsholt 0-5
733767
7 Ma 21-05-18
Kl. 19:00
Ramløse IF Oversidder Ramløsehallen
997640
2 Ma 21-05-18
Kl. 19:00
Ramløse IF Store Lyngby IF Ramløsehallen 4-5
733770
7 On 23-05-18
Kl. 19:00
Humlebæk BK Kvistgård IF Humlebæk Stadion 1-1
733769
7 To 24-05-18
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Farum BK St. Lyngby Stadion 10-2
733768
7 Fr 25-05-18
Kl. 18:00
Ålholm IF FIF, Hillerød Ålholmskolen 2-0
733766
7 27-05-18
Kl. 13:00
Holte Star Club KBK Hillerød (1) Rudegård Stadion 2-0
733771
8 Ma 28-05-18
Kl. 18:30
Kvistgård IF Store Lyngby IF Kvistgård Idrætsanlæg HMH
733773
8 On 30-05-18
Kl. 18:00
KBK Hillerød (1) Ramløse IF KBK Hillerød Øst-huset 0-2
733774
8 On 30-05-18
Kl. 19:00
Humlebæk BK FIF, Hillerød Humlebæk Stadion 2-2
733860
8 On 30-05-18
Kl. 19:00
Oversidder Ålholm IF
997625
1 03-06-18
Kl. 12:00
Kvistgård IF Ramløse IF Kvistgård Idrætsanlæg 5-1
733772
8 03-06-18
Kl. 12:30
Farum BK Holte Star Club Stavnsholt 3-2
733863
9 Ma 04-06-18
Kl. 18:00
Ålholm IF KBK Hillerød (1) Ålholmskolen UHT!
733861
9 On 06-06-18
Kl. 19:00
Kvistgård IF Holte Star Club Kvistgård Idrætsanlæg 1-2
733862
9 On 06-06-18
Kl. 19:00
Ramløse IF Farum BK Ramløsehallen 1-2
733865
9 On 06-06-18
Kl. 20:00
FIF, Hillerød Oversidder FIF-Stadion
733864
9 To 07-06-18
Kl. 19:00
Store Lyngby IF Humlebæk BK St. Lyngby Stadion HMH
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) lørdag den 16. juni i Borup.

Semifinaler 16. juni kl. 09.30 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 16. juni kl. 12.00 i Borup
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2