U16 Piger Øst 1 (02) forår (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
834841
Kampfakta
1 17-03-18
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Roskilde Pigefodbold Stadion Vest 0-2
834838
Kampfakta
1 18-03-18
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion 8-0
834839
Kampfakta
1 18-03-18
Kl. 13:00
Sundby Bk. HB Køge Pigefodbold Kunst, Sundby/Kløvermarken 4-1
834840
Kampfakta
1 18-03-18
Kl. 13:00
B93 Hillerød GI Damer 2010 Kunst, B93 4-0!
834843
Kampfakta
2 25-03-18
Kl. 13:00
HB Køge Pigefodbold B93 Herfølge Stadion 1-4
834849
Kampfakta
3 07-04-18
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Hillerød GI Damer 2010 Stadion Vest 1-1!
834848
Kampfakta
3 07-04-18
Kl. 14:30
B93 BSF Kunst, B93 5-1
834847
Kampfakta
3 08-04-18
Kl. 13:30
Sundby Bk. Roskilde Pigefodbold Kunst, Sundby/Kløvermarken 1-3
834850
Kampfakta
4 14-04-18
Kl. 12:00
BSF Sundby Bk. Ballerup Idrætspark 2-2
834853
Kampfakta
4 15-04-18
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold B93 Himmelev Kunstgræsbane 1-3
834851
Kampfakta
4 15-04-18
Kl. 13:00
HB Køge Pigefodbold B. 73, Slagelse Herfølge Stadion 1-1
834842
Kampfakta
2 Ti 17-04-18
Kl. 18:00
BSF B. 73, Slagelse Ballerup Idrætspark 3-0
834846
Kampfakta
3 On 18-04-18
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF HB Køge Pigefodbold Brøndby Stadion 6-1
834844
Kampfakta
2 On 18-04-18
Kl. 19:00
Hillerød GI Damer 2010 Sundby Bk. Hillerød Stadion 0-4!
834854
Kampfakta
5 22-04-18
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Sundby Bk. Brøndby Stadion 0-5
834856
Kampfakta
5 22-04-18
Kl. 11:30
B93 B. 73, Slagelse Kunst, B93 2-0
834855
Kampfakta
5 22-04-18
Kl. 12:00
BSF HB Køge Pigefodbold Ballerup Idrætspark 1-1
834857
Kampfakta
5 On 25-04-18
Kl. 19:00
Hillerød GI Damer 2010 Roskilde Pigefodbold Hillerød Stadion 1-7!
834858
Kampfakta
6 To 26-04-18
Kl. 18:30
Sundby Bk. B93 Sundby/Kløvermarken 0-2
834860
Kampfakta
6 28-04-18
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Brøndbyernes IF Stadion Vest 3-2
834861
Kampfakta
6 29-04-18
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold BSF Himmelev Kunstgræsbane 2-2
834864
7 05-05-18
Kl. 13:30
Hillerød GI Damer 2010 BSF Hillerød Stadion HHT!
834862
Kampfakta
7 06-05-18
Kl. 13:00
HB Køge Pigefodbold Roskilde Pigefodbold Herfølge Stadion 4-3
834859
6 On 09-05-18
Kl. 18:30
HB Køge Pigefodbold Hillerød GI Damer 2010 Rishøj Stadion UHT!
834845
Kampfakta
2 On 09-05-18
Kl. 18:30
Roskilde Pigefodbold Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark 0-3
834869
Kampfakta
8 13-05-18
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold B. 73, Slagelse Himmelev Kunstgræsbane 2-2
834867
Kampfakta
8 13-05-18
Kl. 13:00
HB Køge Pigefodbold Sundby Bk. Herfølge Stadion 2-1
834868
8 13-05-18
Kl. 13:30
Hillerød GI Damer 2010 B93 Hillerød Stadion HHT!
834866
Kampfakta
8 Ti 15-05-18
Kl. 18:00
BSF Brøndbyernes IF Ballerup Idrætspark 1-5
834872
Kampfakta
9 On 16-05-18
Kl. 19:00
B93 HB Køge Pigefodbold Kunst, B93 7-0
834870
Kampfakta
9 20-05-18
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Roskilde Pigefodbold Brøndby Stadion 3-2
834871
9 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Sundby Bk. Hillerød GI Damer 2010 Sundby/Kløvermarken UHT!
834879
Kampfakta
11 To 24-05-18
Kl. 18:30
Sundby Bk. BSF Sundby/Kløvermarken 0-1
834876
10 27-05-18
Kl. 11:30
Hillerød GI Damer 2010 B. 73, Slagelse Hillerød Stadion HHT!
834877
Kampfakta
10 27-05-18
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold Sundby Bk. Himmelev Kunstgræsbane 1-1
834874
Kampfakta
10 27-05-18
Kl. 12:00
BSF B93 Ballerup Idrætspark 0-6
834878
11 On 30-05-18
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Hillerød GI Damer 2010 Brøndby Stadion UHT!
834881
Kampfakta
11 02-06-18
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse HB Køge Pigefodbold Stadion Vest 1-1
834880
Kampfakta
11 03-06-18
Kl. 13:30
B93 Roskilde Pigefodbold Kunst, B93 1-1
834863
Kampfakta
7 On 06-06-18
Kl. 18:15
Brøndbyernes IF B93 Brøndby Stadion 4-1
834884
Kampfakta
12 09-06-18
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse B93 Stadion Vest 3-5
834885
12 10-06-18
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold Hillerød GI Damer 2010 Himmelev Kunstgræsbane UHT!
834883
Kampfakta
12 10-06-18
Kl. 13:00
HB Køge Pigefodbold BSF Herfølge Stadion 2-2
834882
12 10-06-18
Kl. 13:30
Sundby Bk. Brøndbyernes IF Sundby/Kløvermarken 0-6
834875
Kampfakta
10 On 13-06-18
Kl. 18:30
HB Køge Pigefodbold Brøndbyernes IF Herfølge Stadion 0-6
834889
13 On 13-06-18
Kl. 19:00
Hillerød GI Damer 2010 HB Køge Pigefodbold Hillerød Stadion HHT!
834865
Kampfakta
7 On 13-06-18
Kl. 19:15
B. 73, Slagelse Sundby Bk. Stadion Vest 2-0
834888
13 16-06-18
Kl. 10:30
B93 Sundby Bk. B 93 Svanemølleanlæg. UHT!
834887
Kampfakta
13 16-06-18
Kl. 12:00
BSF Roskilde Pigefodbold Ballerup Idrætspark 0-3
834886
13 17-06-18
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF B. 73, Slagelse Brøndby Stadion HHT!
834873
Kampfakta
9 Ti 19-06-18
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse BSF Stadion Vest 1-1
834852
4 On 20-06-18
Kl. 19:00
Hillerød GI Damer 2010 Brøndbyernes IF Hillerød Stadion HHT!
834892
Kampfakta
14 24-06-18
Kl. 11:45
Sundby Bk. B. 73, Slagelse Sundby/Kløvermarken 1-7
834893
Kampfakta
14 24-06-18
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold HB Køge Pigefodbold Himmelev Kunstgræsbane 3-1
834890
Kampfakta
14 24-06-18
Kl. 12:00
B93 Brøndbyernes IF B 93 Svanemølleanlæg. 7-1
834891
14 24-06-18
Kl. 12:00
BSF Hillerød GI Damer 2010 Ballerup Idrætspark UHT!
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til pokalen senest på mandag 18. Juni via kluboffice. Alle hold fra Serie 2 til Serie 6 også 2.hold o.s.v.

Læs mere Her

Flytteansøgninger skal være skriftlige og være administrator i hænde senest 5 dage før kampens afvikling - eller inden nyt kamptidspunkt, hvis dette er før det ordinære.

Der er pokal og medaljer til nummer 1 i puljen. Overækkes i forbindelse med sidste kamp.