VinterBold U8 Drenge 1 (11) 5M, Pulje 1

BSV af 2016

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
428954
1 11-11-18
Kl. 10:00
BSV af 2016 (1) BSV af 2016 (2) Rundforbi Stadion
428957
1 11-11-18
Kl. 10:18
BSV af 2016 (2) Ølstykke FC Rundforbi Stadion
428960
1 11-11-18
Kl. 10:54
BSV af 2016 (2) BSF Rundforbi Stadion
428962
1 11-11-18
Kl. 11:12
B. 1973, Herlev BSV af 2016 (2) Rundforbi Stadion
429015
5 25-11-18
Kl. 10:00
BSV af 2016 (2) Dragør BK Elverroad Kunstgræs
429017
5 25-11-18
Kl. 10:18
Hvidovre IF BSV af 2016 (2) Elverroad Kunstgræs
429021
5 25-11-18
Kl. 10:36
Næstved I.F. BSV af 2016 (2) Elverroad Kunstgræs
429024
5 25-11-18
Kl. 10:54
BSV af 2016 (2) B. 1973, Herlev Elverroad Kunstgræs
429058
8 09-12-18
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF BSV af 2016 (2) Brøndby Stadion
429147
8 09-12-18
Kl. 10:36
BSV af 2016 (2) FA 2000 Brøndby Stadion
429151
8 09-12-18
Kl. 10:54
BSF BSV af 2016 (2) Brøndby Stadion
429152
8 09-12-18
Kl. 11:12
BSV af 2016 (2) Østerbro IF 1 Brøndby Stadion
429284
10 27-01-19
Kl. 10:00
BSV af 2016 (2) Husum Bk Rundforbi Stadion
429286
10 27-01-19
Kl. 10:18
RB 1906 BSV af 2016 (2) Rundforbi Stadion
429289
10 27-01-19
Kl. 10:36
Vallensbæk IF BSV af 2016 (2) Rundforbi Stadion
429291
10 27-01-19
Kl. 10:54
BSV af 2016 (2) BSV af 2016 (1) Rundforbi Stadion
429370
15 03-02-19
Kl. 16:00
BSV af 2016 (2) Hvidovre IF Kunst, Fælledparken
429372
15 03-02-19
Kl. 16:18
RB 1906 BSV af 2016 (2) Kunst, Fælledparken
429376
15 03-02-19
Kl. 16:36
Himmelev-Veddelev BK BSV af 2016 (2) Kunst, Fælledparken
429379
15 03-02-19
Kl. 16:54
BSV af 2016 (2) Østerbro IF 1 Kunst, Fælledparken
429395
17 03-03-19
Kl. 10:00
RB 1906 BSV af 2016 (2) Kunst, Jens Jessens Vej
429398
17 03-03-19
Kl. 10:36
BSV af 2016 (2) Brøndbyernes IF Kunst, Jens Jessens Vej
429402
17 03-03-19
Kl. 10:54
B. 1973, Herlev BSV af 2016 (2) Kunst, Jens Jessens Vej
429404
17 03-03-19
Kl. 11:12
BSV af 2016 (2) FA 2000 Kunst, Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144